Stels - Uzbek Tilida

2005 2 ч. 1 мин. HD
Jangari , Harbiy , Fantastika , Tarjima kinolar
Stels
  • Kino nomi: Stels (Стелс)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

На военно-морскую авиабазу доставлен искусственный интеллект, который должен обучиться у настоящего пилота управлению боевым самолетом. По мере роста боевой и политической подготовленности, ИскИн приобретает также некоторые идеи, определенно вредные для мира во всем мире.

Roles of actors:
1) Josh Lucas (Ben Gannon)
2) Jessica Biel (Kara Wade)
3) Jamie Foxx (Henry Purcell)
4) Sam Shepard (George Cummings)
5) Joe Morton (Dick Marshfield)
6) Ebon Moss-Bachrach (Tim)
7) Richard Roxburgh (Keith Orbit)
8) David Andrews (Ray)
9) Wentworth Miller (EDI (Voice))
10) Ian Bliss (Aaron Shaftsbury)
11) Alexandra Davies (Ben's Date)
12) Caroline de Souza Correa (Henry's Date)
13) Jaipetch Toonchalong (Henry's Thai Girlfriend)
14) Megan Gale (Orbit's Secretary)
15) Jason Lee (Colonel Yune)
16) Michael McCabe (Commander Third Fleet)
17) Robert L. Keane (Aircraft Carrier Chaplain)
18) Blazey Best (Naval Controller)
19) Michael Denkha (Naval Controller)
20) Harli Ames (Naval Controller)
21) Adriano Cappelletta (Naval Controller)
22) Lucia Mastrantone (Naval Controller)
23) Randall Mettam (Naval Controller)
24) Dorian Nkono (Naval Controller)
25) Miles Paras (Naval Controller)
26) Paul Pantano (Naval Controller)
27) Rocky Helton (Master at Arms)
28) Clayton Adams (USS Abraham Lincoln Sailor)
29) Maurice Morgan (USS Abraham Lincoln Sailor)
30) Woody Naismith (USS Abraham Lincoln Sailor)
31) Charles Ndibe (USS Abraham Lincoln Sailor)
32) Nicholas Hammond (Executive Officer)
33) Joel Tobeck (Black Ops Leader)
34) John Waters (Black Ops Doctor)
35) Sara Saliba (Korean Girl)
36) Jim Diamond (Rangoon Terrorist)
37) Jaffar Hussain (Rangoon Terrorist)
38) Gary Quay (Rangoon Terrorist)
39) Rowan Schlosberg (EDI Technician)
40) Jason Chan (EDI Technician)
41) Mathew Wilkinson (EDI Technician)
42) Johann Walraven (EDI Technician)
43) Ilya Melnikoff (Russian Pilot)
44) Nikolai Nikolaeff (Russian Pilot)
45) Warwick Young (Russian Pilot)
46) Paul Donazzan (Russian Pilot)
47) Vanessa Trezise (Sky News Reporter)
48) Matthew Jorgensen (Barricade Officer)
49) Matthew Jorgensen (Aviation Plane Captain)


People who worked on the film:
1) Stephen E. Rivkin (Editor)
2) Sarah Halley Finn (Casting)
3) Dean Semler (Director of Photography)
4) Bob Badami (Music Supervisor)
5) John Frazier (Special Effects Supervisor)
6) Bob Beher (Foley Editor)
7) BT (Original Music Composer)
8) Laura Ziskin (Producer)
9) J. Michael Riva (Production Design)
10) Charlie Revai (Art Direction)
11) Ray Anthony (Utility Stunts)
12) Vincent Guisetti (Foley Artist)
13) Desmond Cannon (Post Production Supervisor)
14) Jonathan Lee (Production Design)
15) Neal H. Moritz (Producer)
16) Christine King (Casting)
17) Curtis Lindersmith (Digital Intermediate Editor)
18) Lizzy Gardiner (Costume Design)
19) W.D. Richter (Writer)
20) Rob Cohen (Director)
21) Mike Medavoy (Producer)
22) Arnold Messer (Executive Producer)
23) Randi Hiller (Casting)
24) Christopher S. Capp (Visual Effects Editor)
25) Russell Boyd (Location Manager)
26) Joel Hynek (Visual Effects Supervisor)
27) Kwame Parker (Production Supervisor)
28) Kwame Parker (Associate Producer)
29) E. Bennett Walsh (Executive Producer)
30) David Burr (Additional Photography)
31) Trevor Morris (Additional Music)
32) Sasisupa Sungvaribud (Line Producer)
33) Michelle Purple (Associate Producer)
34) Dredg (Original Music Composer)
35) Richard Hobbs (Art Direction)
36) Suza Maybury (Set Decoration)
37) Randy Miller (Conductor)
38) Andrew S. Eisen (First Assistant Editor)
39) Jane Johnston (Assistant Costume Designer)
40) Catherine Bishop (Unit Production Manager)
41) Lawrence Woodward (Stunts)
42) Hamish Roxburgh (Additional Third Assistant Director)
43) Guy Norris (Stunt Coordinator)
44) Shelley Andagan (Production Assistant)
45) Bruce Stambler (Supervising Sound Editor)
46) Eugene Intas (Art Direction)
47) Kerry Thompson (Costume Supervisor)
48) Lance Gilbert (Second Unit Director)
49) John Finklea (Music Editor)
50) Craig 'Bart' Bartlett-Sweiger (Grip)
51) Tim Walston (Sound Designer)
52) Luke Caska (Production Illustrator)
53) Jason Ninness (Post Production Coordinator)
54) Craig Hosking (Pilot)
55) John C. Stuver (Dialogue Editor)
56) Kym Sainsbury (Prosthetics)
57) Jacinta Leong (Set Designer)
58) Paul Curtis (Sound Recordist)
59) Paul Curtis (Foley Supervisor)
60) Jasin Boland (Still Photographer)
61) Chad Rivetti (First Assistant Camera)
62) Erik Nash (VFX Director of Photography)
63) Kate Birch (Makeup Artist)
64) Kate Birch (Hairstylist)
65) Chris Godfrey (Visual Effects Supervisor)
66) Shaun Conway (Gaffer)
67) Mary Barltrop (Assistant Location Manager)
68) Bryan Grill (Compositing Supervisor)
69) Jim Millett (Assistant Art Director)
70) Becky Sullivan (Supervising ADR Editor)
71) Steve Mann (Sound Effects Editor)
72) Kirsten Fazio (Visual Effects Producer)
73) Lorene Simpson (Digital Intermediate Producer)
74) Kyle Rochlin (Foley Mixer)
75) Jim Schwalm (Special Effects Coordinator)
76) Ryan McCoy (Second Assistant Camera)
77) Angie Jones (Animation)
78) Howard London (ADR Mixer)
79) David Hansen (CG Artist)
80) Tim Lyall (Art Department Coordinator)
81) Kelly Port (Digital Effects Supervisor)
82) Jesse Kaplan (Boom Operator)
83) Paul Aulicino (First Assistant Sound Editor)
84) James Lima (Conceptual Illustrator)
85) Mark Goellnicht (Steadicam Operator)
86) P.J. Voeten (First Assistant Director)
87) Shad Davis (Visual Effects Production Manager)
88) John Bowring (Armorer)
89) Dwayne McClintock (Aerial Director of Photography)
90) Courtney Gross (Casting Associate)
91) Michael Hatzer (Color Timer)
92) Andy Sutton (Layout)
93) Tony Xeros (Assistant Property Master)
94) John Platt (Camera Operator)
95) Natasha Monaghan (Costume Coordinator)
96) Siranat Ratchusanti (Art Direction)
97) Lindsay Adams (Digital Compositors)
98) Dave Heazlewood (Transportation Captain)
99) Veronique Lawrence (Additional Script Supervisor)
100) Amy Greene (Casting Assistant)
101) Michael Goosen (Production Accountant)
102) Mo Henry (Negative Cutter)
103) Paul Thompson (Key Grip)
104) Mal Booth (Best Boy Grip)
105) Ivana Daniele (Costume Standby)
106) Frank Flick (Additional Camera)
107) Milan Janicin (Loader)
108) Scott Lovelock (Third Assistant Director)
109) Nicholas Copping (Assistant Production Coordinator)
110) Larry Morgan (Special Effects Assistant)
111) Marco Nero (Conceptual Design)
112) Monika Stankowski (Construction Coordinator)
113) Matt Baldwin (Construction Foreman)
114) Gustavo Balboa (Sculptor)
115) Chris Tomkins (Set Decoration Buyer)
116) Jo Thorpe (Set Costumer)
117) Allan Lane (Set Dressing Artist)
118) Douglas Ngai (Driver)
119) Jason Mack (Security)
120) Chris Whitaker (Set Medic)
121) Nicholas E. Schepisi (Set Production Assistant)
122) Nafees Bin Zafar (Software Engineer)
123) Martin Clark (Technical Supervisor)
124) Jim Beard (Transportation Coordinator)
125) Michael Taylor (Video Assist Operator)
126) Kitty Rourke (Script Supervisor)
127) Adam Hunter (Best Boy Electric)
128) Steve Daley (Electrician)
129) Mark Bills (Lighting Technician)
130) Iain Mathieson (Rigging Gaffer)
131) Alyssa Evans (Production Coordinator)
132) Brad Smith (I/O Supervisor)
133) Jongwoo Heo (Visual Effects)
134) Jodie Weston (Visual Effects Coordinator)
135) Chad Glass (Storyboard Artist)
136) Randy Sharp (Modeling)
137) Bruce Shapiro (Dialogue Coach)
138) Ashleigh Carter (Focus Puller)
139) Charles Anderson (VFX Artist)
140) Jane Dawkins (Extras Casting)
141) Jayson Price (Senior Animator)
142) Toby Grime (Visual Effects Designer)
143) H. Barclay Aaris (Special Effects Technician)
144) Mark Kupenga (Additional Lighting Technician)
145) Paul Davenport (Pyrotechnician)
146) Suzie Bruce (Assistant Accountant)
147) Davy Nethercutt (Visual Effects Compositor)
148) Michael Taylor (Production Executive)
149) Scott Ross (General Manager)
150) S. Regina Carney (Visual Effects Production Assistant)
151) Justin Griffiths (Art Department Assistant)
152) Amanda Craze (Costumer)
153) Deborah Antoniou (Second Assistant Director)
154) Natalie Bracher (Textile Artist)
155) Eric Taylor Williamson (ADR Recordist)
156) Scot Shinderman (Visual Effects Technical Director)
157) Sheree Swords (Stunt Double)
158) Steve Byron (Additional First Assistant Camera)
159) Jim Sheedy (Additional Grip)
160) Juliet Verni (Assistant Camera)
161) Malcolm Eager (Data Wrangler)
162) Troy Paschini (Dolly Grip)
163) Sharon L. Craig (Accountant)
164) Chalitrat Chandrubeksa (Aerial Coordinator)
165) Pamela Chizema (First Assistant Accountant)
166) Stacy Solomon (Key Production Assistant)
167) Metin Gungor (Matte Painter)
168) Brent Armfield (Production Runner) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.