Assasinlar siri / Qotillar birdamligi - Uzbek Tilida

Скачать
Assasinlar siri / Qotillar birdamligi
  • Kino nomi: Assasinlar siri / Qotillar birdamligi (Кредо убийцы)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Благодаря революционной технологии, которая высвобождает генетическую память, Каллум Линч переживает приключения своего предка Агилара в Испании XV столетия. Заполучив невероятные знания и способности, Каллум сразится с рыцарями ордена тамплиеров в наше время.

Roles of actors:
1) Michael Fassbender (Callum Lynch / Aguilar de Nerha)
2) Marion Cotillard (Dr. Sophia Rikkin)
3) Jeremy Irons (Alan Rikkin)
4) Brendan Gleeson (Joseph Lynch)
5) Charlotte Rampling (Ellen Kaye)
6) Michael Kenneth Williams (Moussa)
7) Ariane Labed (Maria)
8) James Sobol Kelly (Father Raymond)
9) Denis Ménochet (Abstergo Güvenlik Müdürü)
10) Callum Turner (Nathan)
11) Khalid Abdalla (Sultan Muhammad XII)
12) Essie Davis (Mary Lynch)
13) Carlos Bardem (Benedicto)
14) Javier Gutiérrez (Tomas de Torquemada)
15) Hovik Keuchkerian (Ojeda)
16) Crystal Clarke (Samia)
17) Brian Gleeson (Young Joseph)
18) Rufus Wright (Alex)
19) Matias Varela (Emir)
20) Coco König (Orderly)
21) Michelle H. Lin (Lin)
22) Julio Jordán (General Ramirez)
23) Angus Brown (Young Cal)
24) Kemaal Deen-Ellis (Prince Ahmed)
25) Aaron Monaghan (Gilles)
26) Thomas Camilleri (King Ferdinand)
27) Marysia S. Peres (Queen Isabella)
28) Gabriel Andreu (Christopher Columbus)
29) Jeff Mash (Prison Warden)
30) Yuric Allison (Muhammad's Official)
31) Joe Kennard (Abstergo Guard)
32) Gertrude Thoma (Speaker)
33) Octavia Selena Alexandru (Lara (uncredited))
34) Iain Batchelor (Abstergo Guard 1 (uncredited))
35) Dacio Caballero (Assasin 3 (uncredited))
36) Emma Clay (Child Chorister (uncredited))
37) Flor Ferraco (Guest (uncredited))
38) Graham Curry (Templar (uncredited))
39) Jem Kai Olsen (Templar (uncredited))
40) Louis Dulanto-Sime (Chorister (uncredited))
41) Malcolm Ellul (Executioner (uncredited))
42) Dino Fazzani (Prison Guard (uncredited))
43) Lee Nicholas Harris (Paramedic (uncredited))
44) Bruce Lester-Johnson (Prison Guard (uncredited))
45) Mohammed Ali (Infinity Patient)
46) Jade Clarke (Prisoner)
47) Alexander Cooper (Passerby)
48) Ty Hurley (Freemason)
49) Matthew Leonhart (Templar)
50) Simon Manley (Guard)
51) Juan Carlos Martínez Antuña (Templar)
52) Martyn Mayger (Templar)
53) Stephen McDade (Templar)
54) Anthony Milton (Templar Guard (uncredited))
55) Ross Moneypenny (Templar)
56) Jassie Mortimer (Female Mason)
57) Cali Nelle (Assassin #2)
58) Emeson Nwolie (Administration Officer)
59) Massimo Portelli (Spanish Crossbowman)
60) Jonathan Pyatt (Spanish Guard)
61) Mike Ray (Templar Guest)
62) Jonathan Ronin (Spanish Guard)
63) Steve Saunders (Patient)
64) Jasper Schellekens (Spanish Infantry)
65) Rahji Shrinarine (Templar)
66) Clem So (Animus Patient)
67) Clyde Vassallo (Spanish Infantry)
68) Sean Vassallo (Spanish Archer)
69) Roberto Vivancos (Merchant)
70) Roberto Vivancos (Merchant)
71) Abi Whetton (Choir Member)
72) Christopher Whitlow (Assassin #1)
73) Cerys Wrigley-Moss (Chorister)
74) Juan Pablo Shuk (Father)
75) Maxime Durand (Spanish Archer (uncredited))


People who worked on the film:
1) Arnon Milchan (Producer)
2) Jina Jay (Casting)
3) Philip Lee (Executive Producer)
4) Frank Marshall (Producer)
5) Christopher Tellefsen (Editor)
6) Paul Gooch (Hair Designer)
7) Andy Nicholson (Production Design)
8) Ben Cooke (Stunt Coordinator)
9) Sammy Sheldon (Costume Design)
10) David Leitch (Stunt Coordinator)
11) Tina Jones (Set Decoration)
12) Michael Fassbender (Producer)
13) Carsten Richter (Foley)
14) Patrick Crowley (Producer)
15) Frank Kruse (Supervising Sound Editor)
16) Kuen-Il Song (Foley Editor)
17) Joanie Croteau (Visual Effects Coordinator)
18) Lars Andersen (VFX Supervisor)
19) Adam Cooper (Screenplay)
20) Bill Collage (Screenplay)
21) Julian Bucknall (First Assistant "A" Camera)
22) Christian Conrad (Sound Effects Editor)
23) Nick Milner (Assistant Property Master)
24) Graeme Purdy (Property Master)
25) Steve Single (Sound Re-Recording Mixer)
26) Steve Single (Supervising Dialogue Editor)
27) Markus Stemler (Sound Designer)
28) Markus Barmettler (Executive Producer)
29) Hanse Warns (Foley)
30) Antal Kalik (Stunt Double)
31) Justin Kurzel (Director)
32) Jed Kurzel (Music)
33) Adam Arkapaw (Director of Photography)
34) Sacha Walker (Sound Effects Editor)
35) Sally French (Unit Production Manager)
36) Serge Hascoet (Executive Producer)
37) Richard Whelan (Associate Producer)
38) Richard Whelan (First Assistant Director)
39) Marcelle Genovese (Key Hair Stylist)
40) Damien Walters (Stunt Double)
41) David Hugghins (Stunts)
42) Conor McCaughan (Producer)
43) Michael Lesslie (Screenplay)
44) Matt Wynne (Art Direction)
45) Sara Bennett (Visual Effects Supervisor)
46) Andrés Cuenca (Casting Assistant)
47) Tonucha Vidal (Casting)
48) Kurt Van Der Basch (Storyboard Artist)
49) Marc Homes (Supervising Art Director)
50) Rubén Gómez (Location Manager)
51) Alistair Hawkins (Sound Effects Editor)
52) Edward Said (Casting Associate)
53) Dominic Parker (Visual Effects Supervisor)
54) Simon Baker (Camera Operator)
55) Lisa Vick (Script Supervisor)
56) Marco Anton Restivo (Assistant Art Director)
57) Gary Spratling (Camera Operator)
58) Tom Weaving (Art Direction)
59) Kerry Brown (Still Photographer)
60) Jason Ewart (Steadicam Operator)
61) James Shannon (Dolby Consultant)
62) Collette Nunes (Visual Effects Editor)
63) David Doran (Art Direction)
64) David Doran (Assistant Art Director)
65) Codrina Spataru (Sculptor)
66) Ian Whiteford (Greensman)
67) Jeremy Braben (Aerial Director of Photography)
68) Alex Rouse (Wigmaker)
69) Mike Valentine (Underwater Camera)
70) Russell Oxley (Scenic Artist)
71) Tracey Leadbetter (Visual Effects Producer)
72) Marek Svitek (Stunts)
73) Julia Vernon (Makeup Supervisor)
74) Steve Little (Dialogue Editor)
75) Samantha Tracey (Visual Effects Production Manager)
76) Joseph Formosa Randon (Location Manager)
77) Justin Cornish (Visual Effects Supervisor)
78) Brooke Lyndon-Stanford (Visual Effects Supervisor)
79) Jean-François Ferland (Visual Effects Supervisor)
80) Alison Banks (Production Supervisor)
81) Gilbert Lake (Sound Re-Recording Mixer)
82) Christopher Learmonth (VFX Editor)
83) Zoe Clare Brown (Key Hair Stylist)
84) Olly Tellett (First Assistant "A" Camera)
85) Andrew Dearnley (Digital Intermediate)
86) Dan Whitty (Location Manager)
87) Simon Finney (Camera Operator)
88) Lee Walters (Gaffer)
89) Ray Barrett (Construction Manager)
90) Marc Hutchings (VFX Supervisor)
91) Dan Neal (CG Supervisor)
92) Jens Baylis (First Assistant Editor)
93) Felicity Hickson (Assistant Art Director)
94) Stafford Lawrence (Animation Supervisor)
95) Steve Cady (Lead Animator)
96) Joao Sita (Visual Effects Supervisor)
97) Ketan Waikar (Assistant Art Director)
98) Elizabeth Leslie (VFX Editor)
99) Eric Clement (CG Supervisor)
100) Nikos Kalimerakis (Gaffer)
101) Alex Taylor (Associate Producer)
102) Shira Hockman (Assistant Art Director)
103) Lucy Bright (Music Supervisor)
104) Natalia Altavilla (Visual Effects Coordinator)
105) Clwyd Edwards (Visual Effects Supervisor)
106) Josue Clotaire Fleurimond (Conceptual Illustrator)
107) Vincent Poitras (Compositing Supervisor)
108) Alex Coverley (Dolly Grip)
109) Dave Evans (Armorer)
110) Guillaume Poulin (Visual Effects Editor)
111) Richard Davies (Assistant Costume Designer)
112) Kenneth Cassar (Special Effects Supervisor)
113) Iain Eyre (Dialogue Editor)
114) Megan Louise Smith (Visual Effects Coordinator)
115) Oliver Carroll (Art Direction)
116) Adam Lawrence (Visual Effects Coordinator)
117) Marc Wolff (Aerial Coordinator)
118) Marc Wolff (Pilot)
119) Juan Ramón Molina (Special Effects Supervisor)
120) Darren Hayward (Supervising Carpenter)
121) Christian Goddard (Set Costumer)
122) Dylan Gouder (Construction Coordinator)
123) Sylvain Theroux (CG Supervisor)
124) Samuel Perkins (Visual Effects Editor)
125) Vanessa Baker (ADR Voice Casting)
126) Jacques Mezger (Location Scout)
127) Marina Angela Ruiz (Set Costumer)
128) Tobias Eedy (First Assistant "B" Camera)
129) Joseph Kasparian (Visual Effects Supervisor)
130) Eamonn Fitzgerald (Lighting Technician)
131) Sam Paul Toms (Visual Effects Editor)
132) Marie-Claude Lafontaine (Visual Effects Coordinator)
133) Jean-Pierre Flayeux (Compositing Supervisor)
134) Karina Mariano (Visual Effects Coordinator)
135) Louis-Charles Lapointe (Visual Effects Coordinator)
136) Deborah Zadzora (Visual Effects Coordinator)
137) Benjamin Ribière (Compositing Supervisor)
138) Joyce Au (Visual Effects Coordinator)
139) Rachel Cadden (Visual Effects Coordinator)
140) Balendu Kurup (Visual Effects Coordinator)
141) Adam Heinis (Special Effects Coordinator)
142) Christian Irles (Visual Effects Supervisor)
143) Julie Kendrick (Key Makeup Artist)
144) Alexander Maldoff (Visual Effects Coordinator)
145) Matthew Glen (VFX Editor)
146) Michael Grobe (Visual Effects Supervisor)
147) Loeng Wong-Savun (Visual Effects Supervisor)
148) Pranay Agarwal (2D Supervisor)
149) Yanick Wilisky (Visual Effects Supervisor)
150) Lucia Foster Found (Aerial Coordinator)
151) Poppy Kavanagh (Music Editor)
152) Sivaprayag (Visual Effects Editor)
153) Mike Hill (Roto Supervisor)
154) Thomas Goodwin (Draughtsman)
155) Paolo Frasson (Dolly Grip)
156) Kaitlyn Smith (Production Coordinator)
157) Marta Padilla (3D Modeller)
158) Tommaso Mele (Key Grip)
159) Jean-Julien Baronnet (Producer)
160) Christine Burgess-Quémard (Executive Producer)
161) Jean de Rivieres (Executive Producer)
162) Daniel Emmerson (Associate Producer)
163) Gerard Guillemot (Producer)
164) Katie Reynolds (Post Production Supervisor)
165) Olivia Brittain (Casting Assistant)
166) Cesco Bonello (Location Scout)
167) Nick Oliver (Location Manager)
168) Abby Mills (Production Coordinator)
169) Simon Mills (Production Coordinator)
170) Sophie Neil (Draughtsman)
171) Gavin Walters (Rigging Gaffer)
172) Justin Tillett (Online Editor)
173) David Farrow (Armorer)
174) Kathleen Shanks (Music Director)
175) Poli Kyriacou (Assistant Costume Designer)
176) Robin Jiro Hall (Costume Coordinator)
177) Geneva Corlett (Set Costumer)
178) Sharon McCormack (Tailor)
179) Terence Bulley (Aerial Director of Photography)
180) Matthew Poynter (Camera Operator)
181) Peter Ayriss (Drone Operator)
182) Peter Ayriss (Drone Pilot)
183) Simon Muir (Dolly Grip)
184) Massimiliano Dessena (Rigging Grip)
185) Massimiliano Dessena (Key Rigging Grip)
186) Ann Fenton (Makeup Supervisor)
187) Abbie Kennedy (Matchmove Supervisor)
188) Michael Karp (Matchmove Supervisor)
189) Adam Coglan (Pre-Visualization Supervisor)
190) Dot Kyle (Special Effects Coordinator)
191) Andy Williams (Special Effects Supervisor)
192) Danielle Millington-Peck (VFX Editor)
193) Sarah Tulloch (Visual Effects Producer)
194) Tyler Weiss (Visual Effects Producer)
195) David Yrisarri (Visual Effects Producer)
196) Kamila Ostra (Visual Effects Producer)
197) Leila Nicotera (Visual Effects Producer)
198) Annie Cliche (Visual Effects Producer)
199) Benjamin Krbetschek (Sound Effects Editor)
200) Spencer Murray (First Assistant "A" Camera)
201) Billy Prichard (Costume Assistant)
202) Emma Rider (Visual Effects Coordinator)
203) Gary Nolan (Electrician)
204) Rick English (Stunt Double)
205) Javier Meroño (Visual Effects)
206) Luke Letkey (2D Sequence Supervisor)
207) Samuela Galea (Costume Assistant)
208) Brett Schroeder (Lead Animator)
209) Philip Cabana (Visual Effects Coordinator)
210) Charlotte Roberts (Creature Technical Director)
211) Sven Bonnici (Assistant Art Director)
212) Marvin Baldacchino (Electrician)
213) Avijit Das (Creature Technical Director)
214) Ian Allard (Lighting Supervisor)
215) Jamie Bruce (Electrician)
216) Joe Hissey (Electrician)
217) Hannah Johnson (Visual Effects Coordinator)
218) Tommy Holman (Second Assistant "B" Camera)
219) Chris Jestico (Visual Effects Coordinator)
220) Kasey Simpson (Visual Effects Coordinator)
221) Richard MacMillan (Props)
222) Punam Chhatralia (Contact Lens Technician)
223) Nicolas Seck (Senior Animator)
224) Tom Poole (Senior Colorist)
225) Ged Wright (Visual Effects Supervisor)
226) Mark Divekar (Visual Effects Coordinator)
227) Mardon de Carvalho (Digital Imaging Technician)
228) Paul Snell (Second Assistant "A" Camera)
229) Tom Scott (Assistant Editor)
230) Mat Thompson (Visual Effects Coordinator)
231) James Dean (Sculptor)
232) Nic Cupac (Best Boy Grip)
233) Chris Gooch (2D Sequence Supervisor)
234) Gruff Owen (Compositing Supervisor)
235) Ulrich Zeidler (Storyboard Artist)
236) Joe Steel (Digital Imaging Technician)
237) Kiel Figgins (Senior Animator)
238) Dean Murray (Second Assistant "C" Camera)
239) Didier Bertrand (Compositing Supervisor)
240) Owen E. Williams (Visual Effects Supervisor)
241) Anita Ho (Visual Effects Production Manager)
242) Caridad Angus (Stand In)
243) Sarah Lochlan (Stunt Double)
244) Nigel Rafter (Lead Animator)
245) Alex Webb (Compositing Supervisor)
246) Tiffany M. Carpenter (Graphic Designer)
247) Ross Busby (Electrician)
248) Elizabeth Loach (Assistant Art Director)
249) Adam Walker (Electrician)
250) Michael Weaver (Painter)
251) Jacob Hugghins (Stunts)
252) Michael Hugghins (Stunts)
253) Jack Dyer (Construction Buyer)
254) Toby Russell (Set Dresser)
255) Phil Booth (First Assistant Director)
256) Madlen Mierzwiak (Hairstylist)
257) Kat Ali (Makeup Artist)
258) Thomas Royal (Lighting Technician)
259) Jessica Lawless (Costume Assistant)
260) Nairye Apelian (Visual Effects Production Manager)
261) Amelia Bianchi (Wardrobe Assistant)
262) Charlie Lia (Key Grip)
263) James Debono (Wardrobe Assistant)
264) Nicole Maria Nonis (Visual Effects Coordinator)
265) Matt Lange (Sound Designer)
266) Sara Taddei (Art Department Assistant)
267) Ellis Court (Art Department Assistant)
268) William McCann (Art Department Assistant)
269) Alexia Reveleau (Art Department Assistant)
270) Matt Tkocz (Conceptual Design)
271) Michael Blake (Dressing Prop)
272) Michael Eaton (Graphic Designer)
273) Ash Thorp (Graphic Designer)
274) León Bigiu (Painter)
275) Jacqueline Portelli Avellino (Painter)
276) Jon Banthorpe (Props)
277) Adam Robinson (Props)
278) Terry Taylor (Props)
279) Matt Wyles (Props)
280) Eleanor Bailey (Set Decorating Coordinator)
281) Alex Seery (Digital Imaging Technician)
282) James Shovlar (Digital Imaging Technician)
283) Timo Andert (Digital Imaging Technician)
284) Andy Munday (Lighting Programmer)
285) Reenal Shah (Contact Lens Technician)
286) Antoinette Aderotoye (Hairstylist)
287) Sharon Colley (Makeup Artist)
288) Natalia Osipova (Makeup Artist)
289) Stacy Wodu (Makeup Artist)
290) Michael Agosta (Costume Assistant)
291) Carmen Fenech (Costume Assistant)
292) Claire Mitchell (Principal Costumer)
293) Shay Greenfield (Assistant Editor)
294) Chris Keller (2D Sequence Supervisor)
295) Jack Beynon (Creature Technical Director)
296) Adam Vanner (Creature Technical Director)
297) Alper Aksit (Lead Animator)
298) Roland Yepez (Lead Animator)
299) Janson Chew (Lighting Artist)
300) Nishtha Kantharia (Visual Effects Coordinator)
301) Livi Naylor (Visual Effects Coordinator)
302) Marie-Pier Barrette (Visual Effects Coordinator)
303) Graham Page (Visual Effects Supervisor)
304) Nina Jalava (Stand In)
305) Katie McDonnell (Stunts)
306) Matt Crook (Stunts) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport Telegram