Chip va Deyl: Qutqaruvchilar - Uzbek Tilida

Chip va Deyl: Qutqaruvchilar
Kino tavsifi

Согласно сюжету фильма, мультсериал «Чип и Дейл спешат на помощь» был шоу, в котором когда-то снимались бурундуки и их друзья. Но потом шоу отменили, и его главные звёзды расстались: Чип стал страховым агентом, Дейл стал зарабатывать, рассказывая о своих прежних успехах на разных фестивалях. Но когда один из друзей Чипа и Дейла пропал, они вновь объединились, чтобы спасти товарища.

Roles of actors:
1) Andy Samberg (Dale (voice))
2) John Mulaney (Chip (voice))
3) KiKi Layne (Ellie Steckler)
4) Will Arnett (Sweet Pete (voice))
5) Eric Bana (Monterey Jack (voice))
6) Flula Borg (DJ Herzogenaurach (voice))
7) Dennis Haysbert (Zipper (voice))
8) Keegan-Michael Key (Frog Co-Worker / Bjornson the Cheesemonger (voice))
9) Tress MacNeille (High-Pitched Chip / Gadget Hackwrench (voice))
10) Tim Robinson (Ugly Sonic (voice))
11) Seth Rogen (Bob the Warrior Viking / Pumbaa / Mantis / B.O.B. (voice))
12) J.K. Simmons (Captain Putty (voice))
13) Da'Vone McDonald (Jimmy the Polar Bear (voice))
15) Rachel Bloom (Various Characters (voice))
16) Juliet Donenfeld (Kid Dale (voice))
17) Liz Cackowski (Cow Teacher / Tigra / Officer O'Hara / Bird Wife (voice))
18) Mason Blomberg (Kid Chip (voice))
19) Corey Burton (High-Pitched Dale / High-Pitched Zipper (voice))
20) Jim Cummings (Various Characters (voice))
21) Chris Parnell (Dave Bollinari)
22) Jeff Bennett (Lumiere (voice))
23) June Schaffer (Bumper Car Kid / More Please Mouse / Meow (voice))
24) Steven Curtis Chapman (Baloo (voice))
25) Jorma Taccone (Fan Con Announcer / Batman / Toon Car (voice))
26) Alan Oppenheimer (He-Man / Skeletor (voice))
27) Hazel Schaffer (Beaver / Railroad Rat (voice))
28) Charles Fleischer (Roger Rabbit / Chipmunks TV Announcer (voice))
29) Heather Dragulescu (Principal Robinson)
30) Sean Rohani (Dad Car (voice))
31) Jake Matthew Cohen (Kid in Classroom)
32) Jonathan Verweij (Kid in Classroom)
33) Kai Zen (Kid in Classroom)
34) Sophie Fatu (Kid in Classroom)
35) Rachel Samiri (Kid in Classroom)
36) Matt Cook (Man in Chipmunk Costume)
37) Greg Chun (Deodorant Commercial Narrator (voice))
39) Krystal Alvarez (Warp Party Photographer)
40) Scott Whyte (Bull Co-Worker (voice))
41) Nneoma Sampson (Human Co-Worker)
42) Jean Gilpin (Mrs. House (voice))
43) Jovana Lara (Newscaster)
44) Victor Turpin (Dave)
45) James Joseph Pulido (Doug)
46) James M. Black (Mark)
47) Kenzo Lee (Bread Baker)
48) J. Anthony McCarthy (Bathhouse Clerk)
49) David Tennant (Scrooge McDuck (voice))
50) Paula Abdul (3-D Reporter / Paula Abdul)
52) Paul Rudd (Paul Rudd)
53) Cole Massie (Fan Con Fan)
54) Jessie Hendricks (Fan Con Fan)
55) Philena Franklin (Fan Con Fan)
57) Matt Nolan (Stinsons Dad)
58) Tom Antonellis (Stinsons Dad)
60) Julian Graham (FBI Agent)
61) Boo Radley (Millie (the Dog))
62) Anthony Molinari (Cop (uncredited))


People who worked on the film:
1) Martin Klebba (Stunt Double)
2) Brian Tyler (Original Music Composer)
3) Brian Tyler (Scoring Mixer)
4) Brian Tyler (Conductor)
5) Doc Kane (ADR Mixer)
6) Sloane U'Ren (Set Designer)
7) Larry Fong (Director of Photography)
8) Randi Hiller (Casting)
9) Scott Herbertson (Set Designer)
10) David Hoberman (Producer)
11) Steve Saklad (Production Design)
12) Andrew Max Cahn (Supervising Art Director)
13) Todd Lieberman (Producer)
14) Akiva Schaffer (Director)
15) Debbie Hayn-Cass (Unit Production Manager)
16) Michael Owen (Stunt Double)
17) Matthew Wood (Production Sound Mixer)
18) Michelle Lee (Stunt Double)
19) John Coven (Storyboard Artist)
20) Anthony Molinari (Stunt Double)
21) Dana Niu (Orchestrator)
22) Hilary Bronwyn Gayle (Still Photographer)
23) Harry Wowchuk (Stunt Driver)
24) Jim Wilkey (Stunt Driver)
25) Michael Primmer (Boom Operator)
26) Ron Judkins (Sound Mixer)
27) Anthony Martins (Utility Stunts)
28) Tom C. Peitzman (Executive Producer)
29) Harold Parker (First Assistant Editor)
30) Greg Hayes (Sound Recordist)
31) Greg Hayes (Scoring Mixer)
32) Alanna Blair (Stunt Double)
33) Jeff Murrell (Chief Lighting Technician)
34) Courtney Munch (Stunt Double)
35) Callie Croughwell (Stunt Double)
36) David E. Duncan (Storyboard Artist)
37) David Williams (ADR Mixer)
38) Brittany Bradford (Assistant Art Director)
39) Katelynn Wheelock (Assistant Art Director)
40) Bradley Rubin (Art Direction)
41) Matthew Llewellyn (Music Editor)
42) Bjorn Ole Schroeder (Dialogue Editor)
43) Dan O'Connell (Foley Artist)
44) Ray Siegle (Stunt Double)
45) Stephanie Higgins Frey (Art Department Coordinator)
46) Mikal Kartvedt (Stunt Double)
47) Joe Lisanti (Other)
48) Joe Lisanti (Supervising Music Editor)
49) Anthony Syracuse (Construction Coordinator)
50) Andrew M. Siegel (Property Master)
51) John T. Cucci (Foley Artist)
52) Michael Semanick (Sound Re-Recording Mixer)
53) Gregory M. Edgar (Assistant Property Master)
54) Brad Semenoff (ADR Editor)
55) Jeremy Bowker (Supervising Sound Editor)
56) Laura Gary (Studio Teacher)
57) Brooke Ensign (Unit Publicist)
58) Erin Grote (Assistant Sound Editor)
59) Luke Dunn Gielmuda (Sound Effects Editor)
60) Ryan Young (ADR Mixer)
61) Tony Villaflor (Sound Re-Recording Mixer)
62) Scott Peterson (Script Supervisor)
63) Steve Preeg (Visual Effects Supervisor)
64) Roxane Griffin (Key Hair Stylist)
65) Simeon Wilkins (Storyboard Artist)
66) Robert Elhai (Orchestrator)
67) Dan Sweetman (Storyboard Artist)
68) Dixie Webster (Extras Casting)
69) James Goldman (Camera Operator)
70) Chris Navarro (ADR Mixer)
71) Gregory J. Pawlik Jr. (First Assistant Director)
72) Jamelle Flowers (Principal Costumer)
73) Jonny Winograd (First Assistant Editor)
74) Brian Scott Olds (Editor)
75) Todd Schneider (Stunt Double)
76) Brad Warnaar (Orchestrator)
77) Rossano Galante (Orchestrator)
78) Chris Peterson (Stunt Driver)
79) Jeannie Flynn (Costume Supervisor)
80) Dan Gregor (Writer)
81) Dan Gregor (Co-Producer)
82) Doug Mand (Writer)
83) Doug Mand (Co-Producer)
84) Yamato Cibulka (Visual Effects Coordinator)
85) J.T. Holmes (Stunt Double)
86) Michael C. Parisi (Assistant Location Manager)
87) Terah 'Bishop' Woodley II (Sound Re-Recording Assistant)
88) Michael Bryant (Assistant Location Manager)
89) Paul Codiga (Assistant Location Manager)
90) Steve De Leon (Transportation Coordinator)
91) Octevia Robertson (Visual Effects Coordinator)
92) Wyatt Carnel (Stunt Double)
93) Michael Morlani (Casting Associate)
94) Ron Franco (Set Decoration)
95) David Scharf (Associate Producer)
96) Sabrina LeBrun (Stunt Driver)
97) Joel Raabe (Sound Effects Editor)
98) Joel Raabe (Foley Supervisor)
99) Julieann Snow (Controller)
100) Gary J. Dodd (Key Grip)
101) Michael Wahl (Dolly Grip)
102) Jason Oliver (ADR Mixer)
103) Aaron Southerland (ADR Mixer)
104) Chris Gridley (Other)
105) Rio Noel Zumwalt (Second Assistant Camera)
106) Axel Bonami (Visual Effects Supervisor)
107) Holly Isaacson (Assistant Editor)
108) Ryan Sturz (Stunt Coordinator)
109) Post Malone (Songs)
110) Omar Morsy (Animation Supervisor)
111) Steve Woroniecki (Location Manager)
112) Sheri Knight (Makeup Department Head)
113) Tom Rubendall (Visual Effects Production Manager)
114) Matthew Horan (Art Direction)
115) Alexander Young (Executive Producer)
116) Dan Jones (Assistant Chief Lighting Technician)
117) Eric Gotthelf (ADR Mixer)
118) Jesse Noel (Special Effects Coordinator)
119) Ray Gordon II (Actor's Assistant)
120) Dan Jeup (Storyboard Artist)
121) Britni Ziegler Peters (Visual Effects Assistant Editor)
122) Rochelle T.A. Brown (Second Assistant Camera)
123) Devon Kelley (Foley Editor)
124) Karlynn Santos (Set Production Assistant)
125) Kate Lombardi (Assistant Costume Designer)
126) Willie Estrada (First Assistant Camera)
127) Colin Rogers (ADR Mixer)
128) Ross Scharphorn (Stunt Double)
129) Melissa Harrison (Assistant Property Master)
130) Eric Shamm Watson (Stunt Double)
131) Jason Habelow (Production Supervisor)
132) Cynthia Phillips (Post Production Accountant)
133) Garth Steinheimer (Special Effects)
134) Robert Howie (Digital Imaging Technician)
135) Randy Syracuse (Construction Coordinator)
136) Mario A. Veloso (Best Boy Grip)
137) Eric Alperin (Stunt Double)
138) Rahel Afiley (Costume Design)
139) Jack Cucci (Foley Mixer)
140) John Carner (Assistant Editor)
141) Josh Lowden (General Manager)
142) Kristen Correll (Camera Operator)
143) Will Newis (Visual Effects Producer)
144) Graham Geraghty (Second Second Assistant Director)
145) Sergius Nafa (First Assistant Camera)
146) Sharon M. Segal (Second Assistant Accountant)
147) Uriah Gibson (Assistant Editor)
148) Ben Aghdami (Visual Effects Producer)
149) Joely Upchurch (Key Makeup Artist)
150) John Montgomery (Payroll Accountant)
151) Jessica Engel (Accountant)
152) Mark Agostino (Other)
153) Brian Deutsch (Grip)
154) Larry D. Katz (Second Assistant Director)
155) Matt Todaro (VFX Editor)
156) Akbar Imani (Key Costumer)
157) Travis Fienhage (Stunt Double)
158) Travis Fienhage (Stunt Driver)
159) Cameron Early (Utility Stunts)
160) Cameron Early (Stunt Double)
161) Olney Atwell (Title Designer)
162) Olney Atwell (Graphic Designer)
163) Jesse Bellis (Second Second Assistant Director)
164) Sreejith Venugopalan (2D Supervisor)
165) Rob Reaves (Camera Loader)
166) Ben Harrison (Visual Effects Producer)
167) Cindy Deringer (Visual Effects Producer)
168) Ashlei Tave (Stunt Double)
169) Lee Chesley (Stunt Double)
170) Andy Potter (Grip)
171) Mitchell Ursetta (Lighting Technician)
172) Jon Null (Head of Production)
173) Byron Pacheco (Set Production Assistant)
174) Sandra J. White (Second Assistant Accountant)
175) Bill Thompson (Storyboard Artist)
176) Carlton Lee Jr. (Assistant Art Director)
177) Joni Smith (Assistant Production Coordinator)
178) Nick Docter (Assistant Sound Editor)
179) Nailah Johnson (Stunt Double)
180) Bernie Horn-Bostel (Grip)
181) Lucas Miller (Sound Effects Editor)
182) Jaysene Overton (Second Assistant Director)
183) Laura Wheeler (Costumer)
184) Kris Chevannes (ADR Mixer)
185) Tavish Grade (Foley Mixer)
186) Troy Castaneda (Stunt Driver)
187) Roy J. Allen IV (Visual Effects Coordinator)
188) Zach Andrews (Stunt Double)
189) Kyla Andrine Hymas (Utility Stunts)
190) Jim LaBarge (Leadman)
191) Kerri Dumin (Costumer)
192) Jasmine Patel (Costumer)
193) Marva Stokes (Key Hair Stylist)
194) Terrell Amezcua (Camera Loader)
195) Courtney Miller (Other)
196) Dylano Edwards (Camera Production Assistant)
197) Yohannes Skoda (Utility Sound)
198) Tiffany Le (Assistant Location Manager)
199) Evan Gabriele (Assistant Location Manager)
200) Christopher Westcott (Assistant Location Manager)
201) Hektor Larios (Assistant Location Manager)
202) Ivan Vasco (Assistant Location Manager)
203) Alex Sigala (Assistant Location Manager)
204) Alex White (Post Production Coordinator)
205) J. Scott Davis (First Assistant Editor)
206) Paula Galdo (Assistant Editor)
207) Kendrick Goldsmith (Visual Effects Assistant Editor)
208) Jordan Myers (Assistant Sound Editor)
209) Jamie Burke (Visual Effects Production Assistant)
210) Leland Gibson (Dolly Grip)
211) Sara Elia (Grip)
212) Lyle Heffner (Grip)
213) Jessie Cecchini (Lighting Technician)
214) John Lee (Lighting Technician)
215) Hunter Murrell (Lighting Technician)
216) David Gregory Thomas (Lighting Technician)
217) Tim Geary (Special Effects)
218) Sarah Witt (Production Secretary)
219) Ruddy Salazar (Other)
220) Gaby McCormick (Production Executive)
221) Tony Curotto (Producer's Assistant)
222) Julie Meschko (Producer's Assistant)
223) Nicole Poritzky (Executive Producer's Assistant)
224) Kurt Humphreys (Executive Producer's Assistant)
225) Matt Myers (Other)
226) Russell Cohen (Other)
227) Andy Broomell (Set Designer)
228) Andrew Hull (Set Designer)
229) Francesca Hawkins (Production Assistant)
230) Andrew Unvericht (Production Assistant)
231) Timothy McQuaid (Production Assistant)
232) Sullivan Rutherford (Set Production Assistant)
233) Kiawe Farr (Set Production Assistant)
234) Gabriel Rodriguez (Set Production Assistant)
235) Colin Jones (Set Production Assistant)
236) Maxwell Raymond (Set Production Assistant)
237) Kylie Anderson (Production Assistant)
238) Nicole Stonerock (First Assistant Accountant)
239) Nadirah Goldstein (Assistant Accountant)
240) Beth Waller (Assistant Accountant)
241) Sedef Degirmenci (Payroll Accountant)
242) Jorge Martinez (Transportation Captain)
243) Jorge A. Martinez (Transportation Co-Captain)
244) Selina De Leon (Other)
245) Alexandra Alvarez (Casting Assistant)
246) Jorge Rios (Craft Service)
247) Siobhan Bentley (Visual Effects Producer)
248) Kabir Verma (CG Supervisor)
249) Mariana Robles Gonzalez (CG Supervisor)
250) Dhiran Karkera (CG Supervisor)
251) Mohammad Assem (2D Supervisor)
252) Sriram R (2D Supervisor)
253) Hytham Morsy (Animation Supervisor)
254) Ibrahim Basha (Animation Supervisor)
255) Quinn McPherson (Stunt Double) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.