Yo'qolgan ayol - Uzbek Tilida

Скачать
2014 2 ч. 29 мин. SD
Detektiv , Drama , Triller , Tarjima kinolar
Yo'qolgan ayol
  • Kino nomi: Yo'qolgan ayol (Исчезнувшая)
  • Sifat: SD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Все было готово для празднования пятилетнего юбилея супружеской жизни, когда вдруг необъяснимо пропал один из виновников торжества. Остались следы борьбы в доме, кровь, которую явно пытались стереть, — и цепочка «ключей» в игре под названием «охота за сокровищами»; красивая, умная и невероятно изобретательная жена ежегодно устраивала ее для своего обожаемого мужа. И похоже, что эти «ключи» — размещенные ею тут и там странные записки и не менее странные безделушки — дают единственный шанс пролить свет на судьбу исчезнувшей. Вот только не придется ли «охотнику» в процессе поиска раскрыть миру и пару-тройку собственных малосимпатичных тайн?

Roles of actors:
1) Ben Affleck (Nick Dunne)
2) Rosamund Pike (Amy Elliott Dunne)
3) Neil Patrick Harris (Desi Collings)
4) Tyler Perry (Tanner Bolt)
5) Carrie Coon (Margo Dunne)
6) Kim Dickens (Detective Rhonda Boney)
7) Patrick Fugit (Detective Jim Gilpin)
8) David Clennon (Rand Elliott)
9) Lisa Banes (Marybeth Elliott)
10) Boyd Holbrook (Jeff)
11) Lola Kirke (Greta)
12) Casey Wilson (Noelle Hawthorne)
13) Missi Pyle (Ellen Abbott)
14) Emily Ratajkowski (Andie Fitzgerald)
15) Scoot McNairy (Tommy O'Hara)
16) Sela Ward (Sharon Schieber)
17) Lee Norris (Police Officer)
18) Jamie McShane (Donnelly)
19) Leonard Kelly-Young (Bill Dunne)
20) Kathleen Rose Perkins (Shawna Kelly)
21) Pete Housman (Walter)
22) Lynn Adrianna (Kelly Capitono)
23) Cyd Strittmatter (Maureen Dunne)
24) Ricky Wood (Jason)
25) Donna Rusch (Lauren Nevens)
26) Mark Atteberry (FBI)
27) Darin Cooper (Mustached Man)
28) Kate Campbell (Above-It-All Journalist)
29) Brett Leigh (Nervous Intern)
30) Antonio St. James (Security Guard)
31) Lauren Glazier (Fashionista)
32) Julia Prud'homme (Female Officer)
33) Cooper Thornton (Doctor)
34) Casey Ruggieri (Earnest Girl)
35) Ashley Didion (Friend 1)
36) Lexis Nutt (Friend 2)
37) L.A. Williams (Guard)
38) Blake Sheldon (Tweaker Teen 1)
39) Sean Guse (Tweaker Teen 2)
40) Fred Cross (Airport Traveler)
41) Scott Takeda (Producer)
42) Mark T Anderson (Reporter)
43) Kathy Sweeney-Meadows (Reporter One)
44) Marc Abbink (Casino Patron (uncredited))
45) Christina Alex (Airport Passenger (uncredited))
46) Samuel Baca (Casino Customer (uncredited))
47) Bill Blair (Press Reporter (uncredited))
48) Thomas R. Baker (Limo Driver (uncredited))
49) Gregoer Boru (Needs a Fix (uncredited))
50) Will C. (Black Jack Dealer (uncredited))
51) Caroline Clements (Waitress (uncredited))
52) Nancy DeMars (Flight Attendant (uncredited))
53) Davina Joy (Reporter (uncredited))
54) Michael James Kelly (CSI Photographer (uncredited))
55) Elester Latham (High Roll Dealer (uncredited))
56) Aaron Massey (Sharon's Assistant (uncredited))
57) Orion McCabe (Coffee Cop (uncredited))
58) Roz McHenry (Hostess (uncredited))
59) Bryan McKinley (Truck Stop Cook (uncredited))
60) Teebone Mitchell (Dealer (uncredited))
62) Mark Parrish (Bartender (uncredited))
63) Jaclyn Rose (Pedestrian (uncredited))
64) Sahlima (Gate Agent (uncredited))
65) Joel Shock (Bike Messenger (uncredited))
66) Robert Tarpinian (Williamsburg Musician (uncredited))
67) Tracy Weisert (Police Station Woman (uncredited))
68) Michelle Winters (Makeup (uncredited))
69) Tracy Brotherton (Press Reporter (uncredited))
71) Dale Shane (Librarian (uncredited))
72) Leslie A. Hughes (Police Administrator (uncredited))
73) Jamie Eddy (Zoey)
74) Joey Courteau (Gang Member Tweaker (uncredited))


People who worked on the film:
1) Arnon Milchan (Producer)
2) Reese Witherspoon (Producer)
3) Trent Reznor (Original Music Composer)
4) David Fincher (Director)
5) Ceán Chaffin (Producer)
6) Jeff Cronenweth (Director of Photography)
7) Laray Mayfield (Casting)
8) Ren Klyce (Sound Designer)
9) Ren Klyce (Supervising Sound Editor)
10) Ren Klyce (Sound Re-Recording Mixer)
11) Douglas A. Mowat (Set Decoration)
12) Doc Kane (ADR Mixer)
13) Leslie Dixon (Executive Producer)
14) Daniel Laurie (Dialogue Editor)
15) Sue Chan (Supervising Art Director)
16) Donald Graham Burt (Production Design)
17) Sheryl Blum (Hairstylist)
18) Bruna Papandrea (Executive Producer)
19) Dawn Swiderski (Art Direction)
20) Gary J. Tunnicliffe (Makeup Effects)
21) Stacey Morris (Hairstylist)
22) Joshua Donen (Producer)
23) David Witz (Unit Production Manager)
24) Wanda Patterson (Makeup Artist)
25) Carla Meyer (Dialect Coach)
26) Richard Schuler (Location Manager)
27) Atticus Ross (Original Music Composer)
28) Kate Biscoe (Makeup Department Head)
29) Kirk Baxter (Editor)
30) Trish Summerville (Costume Design)
31) Aurora Bergere (Makeup Artist)
32) John Roesch (Foley)
33) Mickey Giacomazzi (Stunt Coordinator)
34) Merrick Morton (Still Photographer)
35) Gillian Flynn (Screenplay)
36) Gillian Flynn (Novel)
37) Cheryl Beasley Blackwell (Costume Supervisor)
38) Charlie Iturriaga (Visual Effects Supervisor)
39) Robin L. D'Arcy (Visual Effects Producer)
40) Tim Croshaw (Set Designer)
41) Mark Robert Taylor (Assistant Art Director)
42) Brice Liesveld (Visual Effects Producer)
43) James Pastorius (Visual Effects Supervisor)
44) Gwendolyn Yates Whittle (ADR Editor)
45) Barbara Mesney (Set Designer)
46) Michael Semanick (Sound Re-Recording Mixer)
47) Max Leonard (VFX Supervisor)
48) Jay Cheng (Costumer)
49) Sharron Reynolds-Enriquez (Script Supervisor)
50) Matt Blackshear (Digital Intermediate)
51) Alyson Dee Moore (Foley)
52) Robert J. Carlyle (Construction Coordinator)
53) David C. Hughes (Sound Effects Editor)
54) Paul Corricelli (Set Costumer)
55) Peter Rosenfeld (Camera Operator)
56) Alex Sessing (Greensman)
57) Kim Santantonio (Hairstylist)
58) Emily Eddey (Digital Intermediate)
59) David Parker (Sound Re-Recording Mixer)
60) Jane Wuu (Set Designer)
61) Ryan Young (ADR Recordist)
62) Kirk Corwin (Property Master)
63) Deborah Rutherford (Makeup Artist)
64) Malcolm Fife (Sound Effects Editor)
65) Eric Barba (Visual Effects Supervisor)
66) Steve Preeg (Animation Supervisor)
67) Carrie Arakaki (Key Costumer)
68) Jose Zamora (Hairstylist)
69) Anita Louise Brown (Set Costumer)
70) Tom Macdonald (Set Costumer)
71) Lauren Winchester (Set Costumer)
72) Michael LaCorte (Art Department Coordinator)
73) Molly Reinhardt (Art Department Coordinator)
74) Cara Brower (Assistant Art Director)
75) Al Nelson (Sound Effects Editor)
76) Ron Bolanowski (Special Effects Coordinator)
77) Carlos Anaya (CG Supervisor)
78) Gabriela Hickman (Visual Effects Producer)
79) Marco Maldonado (Visual Effects Supervisor)
80) Jonathon Stevens (Music Editor)
81) Robert E. Dingle (Transportation Coordinator)
82) John Cefalu (Location Manager)
83) Mary Jo Lang (Foley Mixer)
84) Dean Hathaway (Special Effects)
85) Scott Graves (Rigging Gaffer)
86) Thom Brennan (Foley)
87) Erik Messerschmidt (Chief Lighting Technician)
88) Patty Connolly (Casting)
89) Lori Berlanga (Production Coordinator)
90) Steve Cantamessa (Production Sound Mixer)
91) Kirsten Anderson (First Assistant Accountant)
92) Scott La Rue (Boom Operator)
93) Courtenay Miles (Assistant Director)
94) Jessica Harbeck (Stunts)
95) Tyler Nelson (Assistant Editor)
96) Jim Davidson (Production Accountant)
97) Jim Davidson (Associate Producer)
98) Bob Gilles (Steadicam Operator)
99) Michael Coscia (Assistant Production Coordinator)
100) James Sweet (Key Grip)
101) Chris Leidholdt (Key Rigging Grip)
102) Thomas J. O'Connell (ADR Mixer)
103) Maureen O'Reilly (Payroll Accountant)
104) Andrew Korner (Best Boy Electric)
105) Brad Leidholdt (Rigging Grip) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика