Betmen - Uzbek Tilida

Betmen
Kino tavsifi

После двух лет поисков правосудия на улицах Готэма для своих сограждан Бэтмен становится олицетворением беспощадного возмездия. Когда в городе происходит серия жестоких нападений на представителей элиты, загадочные улики приводят Брюса Уэйна в самые темные закоулки преступного мира, где он встречает Женщину-Кошку, Пингвина, Кармайна Фальконе и Загадочника. Теперь под прицелом оказывается сам Бэтмен, которому предстоит отличить друга от врага и восстановить справедливость во имя Готэма.

Roles of actors:
1) Robert Pattinson (Bruce Wayne / The Batman)
2) Zoë Kravitz (Selina Kyle / Catwoman)
3) Paul Dano (Edward Nashton / The Riddler)
4) Jeffrey Wright (Lt. James Gordon)
5) John Turturro (Carmine Falcone)
6) Peter Sarsgaard (District Attorney Gil Colson)
7) Andy Serkis (Alfred Pennyworth)
8) Colin Farrell (Oswald 'Oz' Cobblepot / The Penguin)
9) Jayme Lawson (Bella Reál)
10) Gil Perez-Abraham (Officer Martinez)
11) Peter McDonald (Kenzie)
12) Con O'Neill (Chief Mackenzie Bock)
13) Alex Ferns (Commissioner Pete Savage)
14) Rupert Penry-Jones (Mayor Don Mitchell, Jr.)
15) Charlie Carver (The Twins)
16) Max Carver (The Twins)
17) Barry Keoghan (Unseen Arkham Prisoner)
18) Kosha Engler (Mrs. Mitchell)
19) Archie Barnes (Mitchell's Son)
20) Janine Harouni (Carla)
21) Hana Hrzic (Annika)
22) Joseph Walker (Young Riddler)
23) Luke Roberts (Thomas Wayne)
24) Oscar Novak (Young Bruce Wayne)
25) Stella Stocker (Martha Wayne)
26) Sandra Dickinson (Dory)
27) Jack Bennett (Travis)
28) Andre Nightingale (Ritchie)
29) Richard James-Neale (Glen)
30) Lorraine Tai (Cheri)
31) Joseph Balderrama (Lead Detective)
32) James Eeles (Another Officer)
33) Dave Simon (Police Chief Hanrahan)
34) Angela Yeoh (Forensic Photographer)
35) Leemore Marrett Jr. (Muscle Cop)
36) Ezra Elliott (Tactical Medic)
37) Itoya Osagiede (Hushed G.C.P.D. Detective)
38) Stewart Alexander (FBI Leader)
39) Adam Rojko Vega (SWAT (City Hall))
40) Heider Ali (Officer (City Hall))
41) Marcus Onilude (Traffic Cop (City Hall))
42) Elena Saurel (Detective on Phone)
43) Ed Kear (Surly Cop)
44) Sid Sagar (Digital Forensics Cop)
45) Amanda Blake (Command Crisis Tech)
46) Todd Boyce (Fire Marshall)
47) Brandon Bassir (Young Officer)
48) Will Austin (Traffic Cop)
49) Chabris Napier-Lawrence (Cop (Mayor's Memorial))
50) Douglas Russell (Bitter Nobody)
51) Phil Aizlewood (Falcone Bodyguard)
52) Mark Killeen (Vinnie)
53) Philip Shaun McGuinness (Elevator Guard)
54) Lorna Brown (Doctor)
55) Elliot Warren (Train Gang Leader)
56) Jay Lycurgo (Young Train Gang Member)
57) Stefan Race (Train Gang Member #1)
58) Elijah Baker (Train Gang Member #2)
59) Craige Middleburg (Train Gang Member #3)
60) Akie Kotabe (Lone Train Passenger)
61) Spike Fearn (Vandal)
62) Urielle Klein-Mekongo (Cashier)
63) Bronson Webb (Hooded Gunman)
64) Madeleine Gray (Injured Woman)
65) Ste Johnston (Paparazzi)
66) Arthur Lee (Paparazzo)
67) Parry Glasspool (Scared Drophead)
68) Jordan Coulson (Man in Suit)
69) Hadas Gold (Newscaster)
70) Pat Battle (Newscaster)
71) Bobby Cuza (Newscaster)
72) Dean Meminger (Newscaster)
73) Roma Torre (Newscaster)
74) Mike Cappozola (Mediator)
75) Amanda Hurwitz (Counterwoman)
76) Joshua Eldridge-Smith (Patrol Cop)
77) Daniel Rainford (Suspicious Man)
78) Nathalie Armin (ATF Leader)
79) Jose Palma (Command Post #1)
80) Kazeem Tosin Amore (Command Post #2)


People who worked on the film:
1) William Hoy (Editor)
2) Frank Miller (Thanks)
3) Bob Kane (Characters)
4) Michael Uslan (Executive Producer)
5) James Chinlund (Production Design)
6) Mark Owen Forker (Visual Effects Supervisor)
7) Michael Giacchino (Original Music Composer)
8) Lucy Bevan (Casting)
9) Nikita Rae (Makeup Supervisor)
10) Alex Bicknell (Visual Effects Producer)
11) Matt Reeves (Director)
12) Matt Reeves (Producer)
13) Matt Reeves (Writer)
14) Jacqueline Durran (Costume Design)
15) Walter Hamada (Executive Producer)
16) Smokey Cloud (First Assistant Sound Editor)
17) Greig Fraser (Director of Photography)
18) Grant Armstrong (Supervising Art Director)
19) Jeph Loeb (Thanks)
20) Greg Rucka (Thanks)
21) Brian Azzarello (Thanks)
22) Cindy Tolan (Casting)
23) Ed Brubaker (Thanks)
24) Bill Finger (Characters)
25) Geoff Johns (Thanks)
26) Peter Craig (Writer)
27) Andrew Jack (In Memory Of)
28) Dylan Clark (Producer)
29) Denny O'Neil (Thanks)
30) Bradley Parker (Second Unit Director)
31) James Lewis (Art Direction)
32) Samuel Le (Stunt Coordinator)
33) Michael A. Martinez (Compositing Artist)
34) Karen Kelly (Visual Effects Producer)
35) Simon Emanuel (Executive Producer)
36) Simon Emanuel (Unit Production Manager)
37) George Drakoulias (Music Supervisor)
38) Gary Frank (Thanks)
39) Bob Haney (Thanks)
40) Darwyn Cooke (Thanks)
41) Edmond Hamilton (Thanks)
42) Neal Adams (Thanks)
43) Joe Howard (Art Direction)
44) Gary Jopling (Art Direction)
45) Chris Terhune (Sound Designer)
46) Andy Nelson (Sound Re-Recording Mixer)
47) Craig Henighan (Sound Designer)
48) Steve Griffin (Stunt Coordinator)
49) James R. McAllister (Unit Production Manager)
50) Jerry Robinson (Thanks)
51) Lee Gilmore (Sound Designer)
52) Steve Englehart (Thanks)
53) David Chow (Set Designer)
54) Russell Earl (Visual Effects Supervisor)
55) Ben Pickering (Visual Effects Producer)
56) Dan Blacklock (Set Costumer)
57) Will Files (Supervising Sound Editor)
58) Douglas Murray (Supervising Sound Editor)
59) Paul Apelgren (Music Editor)
60) Paul Apelgren (Additional Music)
61) Joe E. Rand (Music Editor)
62) Dan Lemmon (Visual Effects Supervisor)
63) Brad Minnich (Visual Effects Supervisor)
64) Sanaa Kelley (Foley Artist)
65) Phil Barrie (Sound Effects Editor)
66) Naomi Donne (Makeup Designer)
67) Paula Price (Key Hair Stylist)
68) Zoe Tahir (Hair Designer)
69) Candice White (Assistant Art Director)
70) Peter Bardsley (Location Manager)
71) Robert Alonzo (Stunt Coordinator)
72) Robert Alonzo (Second Unit Director)
73) Alex Abelman (Carpenter)
74) Anita Rajkumar (Assistant Art Director)
75) Loren Robinson (VFX Artist)
76) Dominic Tuohy (Special Effects Supervisor)
77) Samantha Waite (Unit Production Manager)
78) Anders Langlands (Visual Effects Supervisor)
79) Kyle Higgins (Thanks)
80) Oliver Benson (Art Direction)
81) Stuart Wilson (Sound Mixer)
82) John Brubaker (Compositing Supervisor)
83) Jamie Mills (Gaffer)
84) Tyler Nelson (Editor)
85) Laura Ng (Set Decoration)
86) Toby Hefferman (Associate Producer)
87) Toby Hefferman (First Assistant Director)
88) Jake Dewitt (Stunt Coordinator)
89) Doone Forsyth (Makeup Artist)
90) Agis Pyrlis (Assistant Art Director)
91) Darrin Mann (Foley Mixer)
92) Will Houghton-Connell (Assistant Art Director)
93) Ben Dixon (Production Manager)
94) Chantal Nong Vo (Executive Producer)
95) Alicia Davies (Special Effects Coordinator)
96) Patrick Dunn-Baker (Set Designer)
97) Chris Sanford (Set Designer)
98) Mick Giacchino (Additional Music)
99) Gretel Twombly (Production Supervisor)
100) Samantha Denyer (Makeup Artist)
101) Darren Shearwood (Special Effects Technician)
102) Hugh Sherlock (First Assistant Sound Editor)
103) Luke Whitelock (Assistant Art Director)
104) Robyn Ducharme (Compositing Artist)
105) Diego Perez (Sound Effects Editor)
106) Matthew Kerly (Art Direction)
107) Chuck Dixon (Thanks)
108) Graham Nolan (Thanks)
109) Dick Sprang (Thanks)
110) Cody Stoof (VFX Artist)
111) Thomas Fennell (First Assistant Sound Editor)
112) Simon Butler (VFX Artist)
113) Bryan Searing (Visual Effects Producer)
114) Manuel Vilaseca Vaya (Set Dresser)
115) Greg Capullo (Thanks)
116) Kat Ali (Makeup Artist)
117) Duncan Key (Compositing Artist)
118) Ndosi Anyabwile (Compositing Artist)
119) Chris Cortner (Set Designer)
120) Rupert Steggle (Set Costumer)
121) Steve Mosley (Special Effects Technician)
122) Buddie Wilkinson (Dressing Prop)
123) Lorna Cook (Set Costumer)
124) Julius Lechner (Visual Effects Supervisor)
125) Oscar Lacson Jr. (Visual Effects Coordinator)
126) Karl Jordan (Special Effects Technician)
127) Lizzie Moul (Set Costumer)
128) Phylicia Feldman (Compositing Artist)
129) James Flanagan (Set Dresser)
130) David Mazzucchelli (Thanks)
131) Scott Snyder (Thanks)
132) Tim Sale (Thanks)
133) Andrew Kalicki (Visual Effects Producer)
134) Daniel Hazeltine (VFX Artist)
135) Can Yesilyurt (Sound Mixer)
136) Henry Wolff (Special Effects Technician)
137) Jim Aparo (Thanks)
138) Steve Wotherspoon (Costume Supervisor)
139) Irv Novick (Thanks)
140) Kay Hoddy (Roto Supervisor)
141) Lee Bermejo (Thanks)
142) Staz Johnson (Thanks)
143) Steve Lieber (Thanks)
144) Trevor McCarthy (Thanks)
145) Marshall Rogers (Thanks)
146) Jack Schiff (Thanks)
147) Tina Anderson (Post Production Supervisor)
148) Bronwyn Carlton (Thanks)
149) Brian McCann (Compositing Artist) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.