Ko'zlardagi sir - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Ko'zlardagi sir

Kino tavsifi
Ko'zlardagi sir Uzbek tilida O'zbekcha 2015 tarjima kino Full HD skachat - Federal zobitlardan iborat do‘stona jamoaning odatiy hayoti dahshatli fojia tufayli buziladi: tergovchining qizi Jess shafqatsizlarcha o‘ldirildi... Dalillar yetarli emas, gumondorni ozod qilish kerak. Ammo Jessning sherigi, xo'jayinini umidsiz sevib qolgan Rey haqiqatning tubiga kirishga harakat qilishdan voz kechmaydi. Va endi, o'n yil o'tgach, qizning o'limi sirini ochish imkoniyati paydo bo'ladi. Adolat, qasos va sevgining cheklanish muddati yo'q.

Привычное течение жизни дружной команды федералов нарушает страшная трагедия: жестоко убита дочь следователя Джесс… Доказательств недостаточно, и подозреваемого приходится отпустить. Но Рэй, напарник Джесс, безнадежно влюбленный в их начальницу, не оставляет попыток докопаться до истины. И вот спустя десятилетие появляется шанс раскрыть тайну гибели девушки. У правосудия, мести и любви нет сроков давности.

Roles of actors:
1) Chiwetel Ejiofor (Ray)
2) Nicole Kidman (Claire)
3) Julia Roberts (Jess)
4) Dean Norris (Bumpy)
5) Alfred Molina (Martin Morales)
6) Michael Kelly (Siefert)
7) Joe Cole (Marzin / Beckwith)
8) Zoe Graham (Carolyn)
9) Patrick Davis Alarcón (Luis)
10) Eileen Fogarty (Angie - Receptionist)
11) Lyndon Smith (Kit)
12) Kim Yarbrough (Nan)
13) Mark Famiglietti (Duty Sergeant Jacobs)
14) Amir Malaklou (Aban Ghazala)
15) Niko Nicotera (Hammer / Chop Shop Thug)
16) David Israel (Angry Dodger Fan)
17) Dennis Keiffer (Chop Shop Thug)
18) Don Harvey (Fierro)
19) Glenn Davis (Stadium Cop)
20) Walter Tabayoyong (Photographer)
21) Michael Tennant (Arriving Cop)
22) John Pirruccello (Duct Tape Salesman)
23) Noel Gugliemi (Garbed-Out Fan)
24) Ho-Sung Pak (Peanut Vendor)
25) Laurence Todd Rosenthal (Popcorn Guy)
27) C.C. Taylor (Protective Detail #2)
28) Ross Partridge (Ellis)
29) Carlos Zapata (Dave)
31) Vin Scully (Voice of the Dodgers (voice))


People who worked on the film:
1) Mark Johnson (Producer)
2) Nelson Coates (Production Design)
3) Sharon Bialy (Casting)
4) Anna MacKenzie (Supervising ADR Editor)
5) Ron Bartlett (Sound Re-Recording Mixer)
6) Shay Cunliffe (Costume Design)
7) Billy Ray (Screenplay)
8) Billy Ray (Director)
9) Robert Simonds (Executive Producer)
10) Jim Page (Editor)
11) Matt Berenson (Executive Producer)
12) Stuart Ford (Executive Producer)
13) Jeremiah Samuels (Executive Producer)
14) Jeremiah Samuels (Unit Production Manager)
15) Robert Jackson (Boom Operator)
16) Shelley Roden (Foley Artist)
17) Paul Sonski (Set Designer)
18) Juan José Campanella (Screenplay)
19) Juan José Campanella (Executive Producer)
20) Michael Lantieri (Special Effects Supervisor)
21) Eduardo Sacheri (Screenplay)
22) Sarah McMurdo (Visual Effects Producer)
23) Jeffrey D. Stevens (Set Medic)
24) Emilio Kauderer (Original Music Composer)
25) Terry Baliel (Key Hair Stylist)
26) Sherry Thomas (Casting)
27) Dennis Fitzgerald (Stunt Coordinator)
28) Daniel Moder (Director of Photography)
29) Matt Jackson (Producer)
30) Steven Squillante (Co-Executive Producer)
31) Katie Saunders (Costume Supervisor)
32) Frederick H. Stahly (Dialogue Editor)
33) Elizabeth Himelstein (Dialect Coach)
34) Tom Davies (First Assistant Director)
35) Colin De Rouin (Art Direction)
36) Wilma Garscadden-Gahret (Continuity)
37) Craig Hosking (Pilot)
38) Hope M. Parrish (Property Master)
39) Ann Scibelli (Sound Designer)
40) D. Chris Smith (Sound Effects Editor)
41) Brent Rice (Leadman)
42) Alyson Dee Moore (Foley Artist)
43) Robert J. Carlyle (Construction Coordinator)
44) Gui DaSilva-Greene (Stunts)
45) Elliot Tyson (Sound Re-Recording Mixer)
46) Karen Baker Landers (Supervising Sound Editor)
47) Peter Staubli (Sound Designer)
48) Chris Jargo (ADR Editor)
49) John Heller (Visual Effects Supervisor)
50) Spooky Stevens (Unit Publicist)
51) George 'Skip' Henfling (Production Accountant)
52) Russell Levine (Executive Producer)
53) John Ufland (Co-Producer)
54) Karen Ballard (Still Photographer)
55) Michael Bauman (Gaffer)
56) Chloe Weaver (First Assistant "A" Camera)
57) Teressa Hill (Hair Department Head)
58) Matt Willard (First Assistant Editor)
59) Mary Jo Lang (Foley Mixer)
60) Chris Navarro (ADR Mixer)
61) Kathleen Walker (Art Department Coordinator)
62) Thomas S. Drescher (Music Editor)
63) Chris Cuevas (Camera Operator)
64) David Schulhof (Music Supervisor)
65) Michael Miller (ADR Mixer)
66) Lesa Nielsen (Key Makeup Artist)
67) Neil Gahm (Propmaker)
68) Tony Negrete (Foley Editor)
69) Gohar Gazazyan (Casting Associate)
70) Benjamin Spek (Steadicam Operator)
71) Thomas M. Dangcil (Lighting Technician)
72) Valerie Laven-Cooper (Key Costumer)
73) Nick Jimenez (ADR Recordist)
74) Timothy Vierra (Construction Foreman)
75) Tim Garris (Utility Stunts)
76) Lee Jae Woo (Executive Producer)
77) Aaron C. Fitzgerald (Second Assistant Director)
78) Andy DePung (First Assistant Camera)
79) Jules Carideo (Production Coordinator)
80) Mark Miscione (Stunt Double)
81) Juan Antonio García Peredo (Co-Producer)
82) Michael Allen Glover (Assistant Art Director)
83) John Janusek (Key Grip)
84) Samuel Yeunju Ha (Associate Producer)
85) Ralph Coleman (Location Manager)
86) Alisa Hensley (Stunt Double)
87) Mark Carlile (Lighting Technician)
88) Andrea Joel (Set Decoration)
89) Mike Bonnaud (Best Boy Electric)
90) John Beran (Rigging Grip)
91) Adam Cuthbert (Second Second Assistant Director)
92) Martin Charles (Graphic Designer)
93) Michael C. Biddle (Set Designer)
94) Matt Horochowski (Dolly Grip)
95) Diego Mariscal (Dolly Grip)
96) Creighton Larson (Propmaker)
97) Deborah Zipser (Executive Producer)
98) Jonathan Jost (ADR Mixer)
99) Cari-Esta Albert (Co-Producer)
100) Michael A. Casey (Assistant Property Master)
101) Ellen King (Graphic Designer)
102) Gabrielle McKenna-Elliott (Scenic Artist)
103) Jason Hindman (Electrician)
104) Tim W. Walker (Set Medic)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish