Dunyodan uzilgan / Dunyoni ortda qoldirib - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Dunyodan uzilgan / Dunyoni ortda qoldirib
  • Kino nomi: Dunyodan uzilgan / Dunyoni ortda qoldirib (Оставить мир позади)
  • Joylandi: 05.01.2024
  • Sifat: FullHD
  • Yil: 2023
  • Davomiyligi: 2 soat. 13 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Detektiv , Drama , Triller , Fantastika , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Dunyodan uzilgan / Dunyoni ortda qoldirib Uzbek tilida O'zbekcha 2023 tarjima kino Full HD skachat - To'rt kishilik oila dam olish kunlari Nyu-York yaqinidagi qirg'oqda basseynli hashamatli uyni ijaraga oladi. Dam oluvchi bayram ba'zi g'alati narsalar bilan qoplanadi: ulkan tanker to'g'ridan-to'g'ri sohilga quladi, mobil aloqa va internet o'chirildi, televizor ishlamayapti va yarim tunda uy egasi qizi bilan paydo bo'ladi. ostonasida va Nyu-Yorkda elektr energiyasida katta uzilishlar bo'lganligi sababli tunab qolishlarini so'raydi. Biror narsa sodir bo'layotgani aniq, lekin hech kim aniq nima tushunmaydi.

Семья из четырёх человек снимает на выходные шикарный дом с бассейном на побережье недалеко от Нью-Йорка. Расслабленный отдых омрачают некоторые странности: прямо в пляж врезается здоровенный танкер, отключается мобильная связь и интернет, не работает телевидение, а посреди ночи на пороге появляется хозяин дома с дочерью и просит пустить их переночевать, так как в Нью-Йорке произошло массовое отключение электричества. Явно что-то происходит, но никто не понимает, что именно.
Roles of actors:
1) Ethan Hawke (Clay Sandford)
2) Julia Roberts (Amanda Sandford)
3) Mahershala Ali (G.H. Scott)
4) Myha’la Herrold (Ruth Scott)
5) Farrah Mackenzie (Rose Sandford)
6) Charlie Evans (Archie Sandford)
7) Kevin Bacon (Danny)
8) Alexis Rae Forlenza (Danny's Daughter)
9) Vanessa Aspillaga (Salvadora)
10) Josh Drennen (Crow)
11) Erica Cho (Jocelyn)
12) Orli Gottesman (Taylor)
13) Pavel Frolov (Plane Crash Victim #1)
14) Jesse King (Plane Crash Victim #2)
15) Kevin Kenny (Plane Crash Victim #3)
16) Stephanie Groves (Beachgoer (uncredited))
18) Heather Lee (Female Lifeguard (uncredited))


People who worked on the film:
1) Peter Kohn (First Assistant Director)
2) Julia Roberts (Producer)
3) Susie Farris (Casting)
4) Catherine Marie Thomas (Costume Design)
5) Lisa Roberts Gillan (Producer)
6) Marisa Yeres Gill (Producer)
7) Beth Bowling (Casting)
8) Gary Archer (Prosthetics)
9) Greg Crawford (ADR Mixer)
10) Barack Obama (Executive Producer)
11) Daniel M. Stillman (Executive Producer)
12) Doug Coleman (Stunt Coordinator)
13) Adam Brightman (Unit Production Manager)
14) Beau Borders (Sound Re-Recording Mixer)
15) David Schlesinger (Set Decoration)
16) Michelle Obama (Executive Producer)
17) Lisa Lassek (Editor)
18) Sam Esmail (Screenplay)
19) Sam Esmail (Director)
20) Sam Esmail (Producer)
21) Dan O'Connell (Foley Artist)
22) Ineke Majoor (Visual Effects Producer)
23) Julie Kuehndorf (Unit Publicist)
24) Steve Ramsey (Gaffer)
25) Chris Harvey (Visual Effects Supervisor)
26) Dan Kremer (Sound Effects Editor)
27) Stacy Rowe (Script Supervisor)
28) Dione Wood (Visual Effects Producer)
29) Jason King (Sound Designer)
30) Micky Froehlich ("A" Camera Operator)
31) Patrick Christensen (ADR Mixer)
32) Laura Creecy (VFX Editor)
33) Nicholas Tripodi (Animation Supervisor)
34) Scott Cannizzaro (ADR Mixer)
35) Chad Hamilton (Producer)
36) Ben Zales (Music Editor)
37) Mac Quayle (Original Music Composer)
38) Trevor Loomis (First Assistant "A" Camera)
39) JoJo Whilden (Still Photographer)
40) Mickey Carleton (Assistant Costume Designer)
41) Anastasia White (Production Design)
42) Maggie Phillips (Music Supervisor)
43) Billy Kerwick (Key Rigging Grip)
44) Brian S. Osmond (Camera Operator)
45) Brian Jackson ("B" Camera Operator)
46) Mike Burke (Stunt Driver)
47) Betty Chin (Production Coordinator)
48) Danielle Cadorette (Tailor)
49) Tod Campbell (Director of Photography)
50) Cameron Lawther (Second Second Assistant Director)
51) Olivia Janczyk (Set Costumer)
52) Gabriel Alicto Chavez (Rigging Grip)
53) Vesselin Todorov-Vinnie (Utility Stunts)
54) Kathleen Parker (Casting Associate)
55) Avi Goodman (Visual Effects Supervisor)
56) Marten Blumen (Digital Compositor)
57) Tonia Davis (Executive Producer)
58) Matthew H. Wiesner (Location Scout)
59) Fred Brown II (Assistant Editor)
60) Toni Roman-Grimm (Hairstylist)
61) John W. Cook II (Sound Re-Recording Mixer)
62) Devin Maggio (Special Effects Supervisor)
63) Bessie Nellis (Assistant Director Trainee)
64) Jacob Metsa (Assistant Location Manager)
65) Tim McClure (Location Scout)
66) Dexter Kennedy (Drone Operator)
67) Noah Scot Snyder (Scoring Mixer)
68) Jon Graham (Drone Pilot)
69) Joe White (Sound Mixer)
70) Tom Poole (Colorist)
71) Joanne Lamstein (Stunts)
72) Alec Nickel (Second Assistant "B" Camera)
73) Chris Schait (Construction Grip)
74) Kevin Buchholz (Supervising Sound Editor)
75) Victoria Janczyk (Truck Costumer)
76) Becky Hewitt (Loader)
77) Douglas K. Horton (Digital Imaging Technician)
78) Eric Bryant (Assistant Art Director)
79) Lena Bahrs (Visual Effects Producer)
80) Christine Foley (Art Direction)
81) Timothy R. Boyce Jr. (Sound)
82) Ashley Wellbrock (Assistant Set Decoration)
83) Caroline Horton (Set Costumer)
84) Paul Contos (Location Scout)
85) Elijah Watson (Visual Effects Coordinator)
86) Teresa Mathew (Visual Effects Producer)
87) Jennifer Tiffany Green (Makeup Artist)
88) Michael Maida (Finishing Producer)
89) Rumaan Alam (Executive Producer)
90) Rumaan Alam (Novel)
91) Kelsey Hamill (Graphic Designer)
92) Joe Spinelli (Key Set Production Assistant)
93) Mike Wearing (Digital Compositor)
94) Kevin Jean-Baptiste (Props)
95) Greg Dephoure Goldman (Assistant Editor)
96) Alex Kaufman (Colorist)
97) Patrick Farrell (Utility Sound)
98) Tavish Grade (Foley Mixer)
99) David Gojdic (Scenic Artist)
100) Matthew Mullarkey (Digital Compositor)
101) Brendan Kehoe (Location Scout)
102) Micheal Franzese (Scenic Artist)
103) Jackson Droege (Dailies Operator)
104) Jenna Roscoe (Dailies Operator)
105) Grgo Sevo (Drone Pilot)
106) Davis Woodall (Additional Second Assistant Director)
107) Adriana Brunetto-Lipman (First Assistant "B" Camera)
108) Adam Goodnoff Cernese (Set Dresser)
109) Christopher Lane (Assistant Location Manager)
110) Baidik Deb (Visual Effects Editor)
111) Jai Williams (Key Makeup Artist)
112) Nick Krishnamurthy (Executive Producer)
113) Hunter Chase (Digital Compositor)
114) Eddie K. Goldblatt (Additional Second Assistant Camera)
115) Etan Barazani (Set Production Assistant)
116) Nicole Carne (Production Secretary)
117) Travis Rehwaldt (First Assistant Director)
118) Marc Del Santro (Location Scout)
119) Fernanda Domene (ADR Mixer)
120) Heather Anderson (Second Assistant Director)
121) Autumn Fiore (Set Dresser)
122) Shane Kertanis (Assistant Set Decoration)
123) Rachel Spagnoli (Art Department Coordinator)
124) Joshua Aaron Williams (Construction Grip)
125) Zech Hogan (ADR Mixer)
126) Javier Argente (Visual Effects)
127) Alexandre Hurtado (Digital Compositor)
128) Evgenios Kakolyris (Visual Effects)
129) Carlos Rivera Urbina (Digital Compositor)
130) Guillermo Valadés Martínez (Digital Compositor)
131) Lisa Chin (Camera Production Assistant)
132) Richard Daniel Cohen (Dolly Grip)
133) Peter Kantor (Grip)
134) Kevin Kerwick (Second Assistant "A" Camera)
135) Zeren Londah (Grip)
136) Seth J. Longo (Grip)
137) Rich Porta (Lighting Programmer)
138) Chiara Mazzanti (Casting Assistant)
139) Camille Roberts (Casting Assistant)
140) Vicky Donner (Set Costumer)
141) Kristen Higuera (Music Coordinator)
142) Saundra Marie Ardito (Post Production Accountant)
143) Veronica Boscia (Production Assistant)
144) Ashley Buonanno (Payroll Accountant)
145) Nicole Kessler (Production Assistant)
146) Molly Minnie (Set Production Assistant)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish