Og'ufurushlar - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Og'ufurushlar
  • Kino nomi: Og'ufurushlar (Продавцы боли)
  • Joylandi: 28.12.2023
  • Sifat: FullHD
  • Yil: 2023
  • Davomiyligi: 2 soat. 36 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Drama , Kriminal , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Liza Dreyk kollejni tashlab, o'zi va qizi uchun yaxshiroq hayot izlashga tushdi. Muvaffaqiyatsiz farmatsevtika startapiga ishga kirganidan so'ng, u shirkatga yangi hayot kiritish uchun jasorat va harakatni ishga soldi. Biroq, katta pul bilan xavf tug'iladi.

Лиза Дрейк бросила колледж и отправилась на поиски лучшей жизни для себя и своей маленькой дочери. Получив работу в обанкротившемся фармацевтическом стартапе, она, благодаря мужеству и напористости, вдохнула в компанию новую жизнь. Однако с большими деньгами приходят и риски.

Roles of actors:
1) Emily Blunt (Liza Drake)
2) Chris Evans (Pete Brenner)
3) Catherine O'Hara (Jackie)
5) Andy García (Dr. Neel)
6) Brian d'Arcy James (Dr. Lydell)
7) Chloe Coleman (Phoebe)
8) Amit Shah (Eric Paley)
9) Aubrey Dollar (Andy)
10) Willie Raysor (Matt Elliston)
11) Britt Rentschler (Camille Trask)
12) Selena Anduze (Kate Elliston)
13) Nicholas Christopher McNeil (Randy)
14) Sharon Conley (Judge Susan Holman)
15) Michael Kosta (Guy Schatz)
16) Valerie LeBlanc (Laurene)
17) Adrian Eppley (Heather)
18) Josh Ventura (Dr. Jimmy)
19) Michael Lowry (Dan Watt)
20) Greyson Chadwick (Maria)
22) Erin Ownbey (Young Jackie)
23) Mandi Christine Kerr (Clinic RN)
24) Alexis Baca (Pharmaceutical model)
25) Pat Dortch (Nervous Doctor)
26) Elle Lisic (Daughter #2)
27) Mary Ann Hagan (Patient #1)
28) Tris Marie (Lydell Nurse)
29) Quinn Bozza (Paul)
30) Shelley Jane (Nervous Doctor's Crush)
31) Avis-Marie Barnes (Principal)
32) Omer Mughal (Agent Simonetti)
33) Tristan Shufford (Matt's Son #1)
34) Chris Marks (Jeff)
35) Bella Winkowski (Luna)
36) Samantha Kacho (Catherine)
37) Jackson Abram (Matt's Son #2)
38) A.K. Benninghofen (Dr. Bowen)
39) Abigail Susan Williams (Lindsay)
40) Becca Breitfeller (Applicant #2)
41) Rebecca Barnes (Office Staffer)
42) Trace Haynes (Customer (uncredited))
43) Rowan Joseph (Podiatrist #2 (uncredited))


People who worked on the film:
1) Colleen Atwood (Costume Design)
2) James Newton Howard (Original Music Composer)
3) Emily Blunt (Executive Producer)
4) Fiona Weir (Casting Director)
5) David Yates (Director)
6) David Yates (Producer)
7) Mark Day (Editor)
8) Glenn Freemantle (Supervising Sound Editor)
9) Molly Hughes (Production Design)
10) George Richmond (Director of Photography)
11) Mark Moran (Executive Producer)
12) Taryn Terrell (Stunts)
13) Lauren Killip (Key Makeup Artist)
14) Rondi Scott (Makeup Artist)
15) Evelyne Noraz (Makeup Department Head)
16) Jessica Lichtner (Script Supervisor)
17) Tricia Yoo (Costumer)
18) Steven M. Saylor (Set Designer)
19) Patrick Fuhrman (Leadman)
20) Kim Leoleis (Set Decoration)
21) Bridget Keefe (Assistant Set Decoration)
22) Lawrence Grey (Producer)
23) Dennis Bailey (Key Hair Stylist)
24) Lauren Shaw (Stunt Double)
25) Ashley Marie Parker (Set Costumer)
26) Brian Douglas (Still Photographer)
27) Cliff Lanning (Co-Producer)
28) Cliff Lanning (First Assistant Director)
29) Aaron Robert Hall (On Set Dresser)
30) Marc Casey (Underwater Camera)
31) Heather Grippaldi (Makeup Artist)
32) Michael Glynn (Property Master)
33) Shawn Kautz (Stunt Coordinator)
34) Mandy Bisesti (Key Makeup Artist)
35) Donald Reynolds Jr. (Production Supervisor)
36) Samantha Parisi (Stunt Driver)
37) Adam Horwitz (Stunt Double)
38) Erik D. Magnus (Production Sound Mixer)
39) David Turner (Stunt Driver)
40) Tammi Terrell (Hairstylist)
41) Ben Everard (Executive Producer)
42) Stan J. White (Set Dresser)
43) Christopher McGee (Set Designer)
44) Erin Chaney (Makeup Artist)
45) Eric Kaufman (Special Effects Supervisor)
46) Dodd Vickers (Location Scout)
47) Todd Warren (Stunt Coordinator)
48) Dixon McPhillips (Second Assistant Director)
49) Lewis Taylor (Executive Producer)
50) Candace Rochelle Lee (Art Department Coordinator)
51) Daniel A Hernandez (Digital Imaging Technician)
52) Nina A. White (Set Dresser)
53) James Bryant Wactor (Construction Foreman)
54) John Greg Moncrief (Scenic Artist)
55) Wells Tower (Writer)
56) Cyrus Mojibi (Co-Producer)
57) Lloyd Everard (Co-Producer)
58) Oliver Pearce (Assistant Location Manager)
59) Patrick Wade (Co-Producer)
60) Michael Dzenowagis (Special Effects)
61) Ash Anderson (Other)
62) Jared Corum (Stunt Driver)
63) London Bicknell (Tailor)
64) Sara Alread (Assistant Location Manager)
65) Annie Thompson (Additional Script Supervisor)
66) Hannah Hildebrandt (Assistant Art Director)
67) Haven J. Kim (Assistant Art Director)
68) Courtney Mark (Makeup Artist)
69) Tana Medina (Makeup Artist)
70) Kaylee Alvarez (Set Designer)
71) Evan Hughes (Book)
72) Meagan Marie Kautz (Stunt Double)
73) Lawrence Kao (Co-Producer)
74) Yvonne Walcott-Yates (Executive Producer)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish