Sirli qotillik 2 - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Sirli qotillik 2
  • Kino nomi: Sirli qotillik 2 (Убийство в Париже)
  • Joylandi: 27.12.2023
  • Sifat: FullHD
  • Yil: 2023
  • Davomiyligi: 1 soat. 59 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Jangari , Komediya , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
To'liq vaqtli detektivlar Nik va Odri o'zlarining shaxsiy agentliklarini yo'q qilish uchun kurashmoqda. Do'stlari Maxaraja o'zining dabdabali to'yida o'g'irlab ketilganida, ular xalqaro o'g'irlash markazida bo'lishadi.

Теперь, открывшие собственное агентство частные детективы Ник и Одри Шпитц оказываются в центре международного расследования, когда похищают их друга.

Roles of actors:
1) Adam Sandler (Nick Spitz)
2) Jennifer Aniston (Audrey Spitz)
3) Mark Strong (Miller)
4) Mélanie Laurent (Claudette)
5) Jodie Turner-Smith (Countess Sekou)
6) John Kani (Colonel Ulenga)
7) Kuhoo Verma (Saira)
8) Dany Boon (Inspector Delacroix)
9) Adeel Akhtar (The Maharajah)
10) Enrique Arce (Francisco)
11) Zurin Villanueva (Imani)
13) Jillian Bell (Susan)
14) Tony Goldwyn (Mr. Silverfox)
15) Annie Mumolo (Mrs. Silverfox)
16) Myo Leong (Mr. Lou)
17) Carlos Ponce (Shitz Helicopter Pilot)
18) Julien Briau (Creepy Mask Guy #1)
19) Matthew R. Anderson (Creepy Mask Guy #2)
20) Joe Ordaz (Creepy Mask Driver Guy)
21) Ray Chase (Narrator (voice))
22) Matthew Wolf (Kidnapper (voice))


People who worked on the film:
1) Rupert Gregson-Williams (Original Music Composer)
2) Jennifer Aniston (Producer)
3) Jack Gill (Stunt Coordinator)
4) Jack Gill (Second Unit Director)
5) Charlize Theron (Executive Producer)
6) Bojan Bazelli (Director of Photography)
7) Elmo Weber (Sound Designer)
8) Elmo Weber (Supervising Sound Editor)
9) Catherine Harper (ADR Supervisor)
10) Catherine Harper (Foley Artist)
11) Beau Flynn (Executive Producer)
12) Barry Bernardi (Executive Producer)
13) Laura Rosenthal (Casting)
14) Robert Cowper (Supervising Art Director)
15) Adam Sandler (Producer)
16) James Vanderbilt (Producer)
17) James Vanderbilt (Characters)
18) James Vanderbilt (Writer)
19) Julie Goldstein (Executive Producer)
20) A.J. Dix (Producer)
21) Allen Covert (Producer)
22) Perry Andelin Blake (Production Design)
23) Angela Levin (Makeup Artist)
24) Chuck Borden (Stunts)
25) Tripp Vinson (Producer)
26) James D. Stern (Producer)
27) Debra McGuire (Costume Design)
28) E. J. Foerster (Stunt Coordinator)
29) Tim Herlihy (Executive Producer)
30) Jeremy Garelick (Director)
31) Tom Costain (Editor)
32) Jeanette Scott (Set Decoration)
33) Ann Pala (Makeup Department Head)
34) Genevieve Hofmeyr (Co-Producer)
35) Jalil Jay Lynch (Stunt Driver)
36) Dan Skene (Stunt Coordinator)
37) Luke Freeborn (Supervising Art Director)
38) Jimmy N. Roberts (Stunt Driver)
39) Steve Kelso (Stunt Driver)
40) Spiro Razatos (Second Unit Director)
41) Laurent Demianoff (Fight Choreographer)
42) David Kern (Additional Editor)
43) J.J. Perry (Second Unit Director)
44) Peter Epstein (Stunt Double)
45) Dominique Fouassier (Stunt Coordinator)
46) Kevin Grady (Executive Producer)
47) Niamh Coulter (Set Decoration)
48) Jean-Marie Blondel (Production Sound Mixer)
49) Scott Yamano (Still Photographer)
50) Beth Kono (Executive Producer)
51) Lucas Smith (Executive Producer)
52) Anthony Pho (Stunt Double)
53) Kyle Newacheck (Executive Producer)
54) Rick Owens (Foley Artist)
55) Dominique Moisan (Art Direction)
56) Thierry Zemmour (Supervising Art Director)
57) Anne-Sophie Delaunay (Set Designer)
58) Virginie Irdel (Assistant Art Director)
59) Joseph T. Mastrolia (Costume Supervisor)
60) Tony Solis (Sound Re-Recording Mixer)
61) Jeff King (Sound Re-Recording Mixer)
62) Ulrika Akander (Dialogue Editor)
63) Marc Glassman (Sound Effects Editor)
64) Carine Demongueres (Set Designer)
65) John Sanacore (Foley Mixer)
66) Ashlen Aquila (Stunts)
67) Bryan Felty (Art Direction)
68) Ronit Ravich-Boss (Script Supervisor)
69) Maribeth Fox (Casting)
70) Mark Jan Wlodarkiewicz (Music Editor)
71) Dominique Eyraud (Boom Operator)
72) Joe Lemola (Sound Effects Editor)
73) Stuart Grusin (Music Editor)
74) Pud Cusack (Production Sound Mixer)
75) Avril Carpentier (Makeup Department Head)
76) Raphaël Benoliel (Co-Producer)
77) Allan Padelford (Stunt Driver)
78) David M. Bernstein (Co-Producer)
79) Sybille Blouin (Stunt Double)
80) Karen Iboshi Preiser (Makeup Artist)
81) Martin Ivanov (Stunt Driver)
82) Steffen Thum (Additional Music)
83) Benoit Lavelatte (Stunt Double)
84) Paul Eliopoulos (Stunt Double)
85) Justin Yu (Stunt Coordinator)
86) Susan Zaguirre (Set Costumer)
87) Judit Maull (Co-Producer)
88) John Medalin (Stunt Double)
89) Tony Augé (Stunts)
90) Sébastien Fouassier (Stunt Coordinator)
91) Sarah McKaig (Associate Producer)
92) Jonathan Loughran (Co-Producer)
93) Joseph Vecsey (Co-Producer)
94) Craig K. Lewis (Set Decoration Buyer)
95) Rebecca Runyon (Assistant Art Director)
96) Lorenz Plassmann (Art Direction)
97) Matt Philip Whelan (Visual Effects Supervisor)
98) Kelly Phelan (Stunt Double)
99) Tony Clarke (Additional Music)
100) Julie Vash (Set Designer)
101) Tracy L. Kettler (Associate Producer)
102) Maria Gnecchi (Stunts)
103) Michelle Fowler (Set Decoration Buyer)
104) Simon Witte (Assistant Art Director)
105) Aurélie Rogemond (Set Costumer)
106) Melodie Raymond Dejoie (Stunts)
107) Brian M. Robinson (Editor)
108) Marc David (Stunts)
109) Andre Da Silva (Stunt Double)
110) Penande Estime (Stunt Double)
111) Russell Topal (Sound Effects Editor)
112) Roxane Bruneton (Makeup Artist)
113) Bridgette Michelle Bentley (Stunt Double)
114) Michael Scott Manne (Assistant Art Director)
115) Julien Duverger (Stunt Double)
116) Remi Bakkar (Stunt Double)
117) Vincent Bouillon (Stunt Double)
118) Sarah Bovy (Stunts)
119) Patricia Prevot (Makeup Artist)
120) Guillemette Buffet (Stunt Double)
121) Tavita Woodard (Stunts)
122) Krystell Morantin (Assistant Art Director)
123) Julian Moeglin (Set Costumer)
124) Elisa Tulli (Set Designer)
125) Francesca Cozier (Stunt Double)
126) Jennie Shea (ADR Recordist)
127) Charlotte Laidet (Set Costumer)
128) Navathipan Rajakumar (Stunt Double)
129) Joshua Pacey (Additional Music)
130) Alex Burstein (Boom Operator)
131) Eliane Lorthiois (Set Decoration Buyer)
132) Andy Deschamps (Stunts)
133) Daphné Hesnard (Makeup Artist)
134) Axelle Dersin (Makeup Artist)
135) Etienne Olchewsky (Standby Art Director)
136) Caroline Claro (Set Decoration Buyer)
137) Ambroise Cheneau (Set Designer)
138) Florian Beaumont (Stunts)
139) Anastajah Stearns (Stunts)
140) Jill Serra (Stunts)
141) Tanguy Baudrier (Stunts)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish