Uyimizdagi arvoh - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Uyimizdagi arvoh

Kino tavsifi
Uyimizdagi arvohUzbek tilida O'zbekcha 2023 tarjima kino Full HD skachat

Bir kishi o'zini aktyor Ernest Borgninga o'xshatib, internetda mashhur bo'lib borayotgan zararsiz arvoh bilan do'stlashganini da'vo qilmoqda.

Мужчина утверждает, что подружился с безобидным призраком, который похож на актера Эрнеста Боргнайна, и становится знаменитым в интернете.

Roles of actors:
1) David Harbour (Ernest)
2) Jahi Di'Allo Winston (Kevin Presley)
3) Anthony Mackie (Frank Presley)
4) Erica Ash (Melanie Presley)
5) Niles Fitch (Fulton Presley)
6) Isabella Russo (Joy Yoshino)
7) Tig Notaro (Dr. Leslie Monroe)
8) Tom Bower (Ernest Scheller)
9) Sean Boyd (Young Ernest Scheller)
10) Nicholas X. Parsons (Fake Jesus)
11) Steve Coulter (Deputy Director Arnold Schipley)
12) Scott A. Martin (Sheriff Brown)
13) Jennifer Coolidge (Judy Romano)
14) Peggy Walton-Walker (Ramona Scheller)
15) Sherri Eakin (Young Ramona)
16) Faith Ford (Barbara Mangold)
17) Yoshio Maki (Roy Yoshino)
18) Sarah Voigt (Undercover Agent)
19) Jophielle Love (Blonde Little Girl (Junebug))
20) Merah Benoit (Little Girl at Park)
21) April McCullough (TV Publicist)
22) Gabriel Sky (Kid #1 / "Family" #1)
23) Taylor Shurte (Drunk Girl #1)
24) Sarah Durn (Drunk Girl #2)
25) Ariel Yasmine (Drunk Girl #3)
26) Bob the Drag Queen (Vlogger (uncredited))
27) Major Dodge Jr. (Fulton Kid (uncredited))
28) Kyler Porche (Deputy Sheriff)
29) Jo-Ann Robinson (June)
30) Ned Yousef (Gas Station Clerk)
32) Mike Mayhall (Guard)
33) Adam Stephenson (Scientist)
34) K. Steele (Stoner (Lyft))
35) Lindsey G. Smith (Mom at Park)
36) Shawn Sanz (Agent)
37) Mary Alice Risener (Little Girl's Mother)
38) Hawn Tran (Sound Mixer)
39) Lara Grice (TV Producer)
40) Seoum Tylor Aun (TV Camera Operator #1)
41) Rob Mello (TV Camera Operator #2)
42) Alasdair Flagella (TV Makeup)
43) Cindy Pol (TV Hairstylist #1)
44) Sylvia Grace Crim (TV Hairstylist #2)
45) Brian Egland (TV Camera Operator #3)
46) Phil McGraw (Dr. Phil)
47) Ann Mahoney (H&R Block Woman)
48) Jackson Kelly (Nerdy Freshman)
49) Phuong Kubacki (H&R Block #2 (Coffee))
50) Lucy Faust (H&R Block Receptionist)
51) Creek Wilson (Biker Dude)
52) Turner Crumbley (Reporter #1)
53) Billy Slaughter (Reporter #2)
54) Erin McCluskey (Reporter #3)
55) Stacie Davis (Reporter #4)
56) Lena Clark (Reporter #5)
57) Jordan Salloum (Reporter #6)
58) Doug Spearman (H&R Block Client)
60) Sarah Fisher (Staffer #3)
61) Edgar Leza (Evanston Police Officer)


People who worked on the film:
1) Ronna Kress (Casting)
2) Dan Halsted (Producer)
3) Marty Bowen (Producer)
4) Christopher Landon (Screenplay)
5) Christopher Landon (Director)
6) Christopher Landon (Executive Producer)
7) Bear McCreary (Original Music Composer)
8) Lauren Mary Kim (Stunts)
9) Jennifer Spence (Production Design)
10) Robert Stadd (Visual Effects Supervisor)
11) Lisa Son (Set Decoration)
12) Jonathan Bruce (Foley Editor)
13) Jonathan Bruce (Foley Artist)
14) Mars Feehery (Art Direction)
15) Luminita Docan (Post Production Supervisor)
16) Trevor Gates (Supervising Sound Editor)
17) Michael Baird (Supervising ADR Editor)
18) Harrison Meyle (Dialogue Editor)
19) Jonathan Wales (Sound Re-Recording Mixer)
20) Korey Budd (Executive Producer)
21) Marc Spicer (Director of Photography)
22) Hunter Brown (Supervising Art Director)
23) Chuck Picerni Jr. (Stunts)
24) Ashley Nicole Hudson (Stunts)
25) Rosemary C. Cremona (Second Assistant Director)
26) Isaac Klausner (Producer)
27) Isaac Klausner (Executive Producer)
28) Lisa Vasconcellos (Supervising Art Director)
29) Matt Kutcher (Special Effects Supervisor)
30) David Wyman (Production Sound Mixer)
31) Ben Baudhuin (Editor)
32) Christopher M. Searcey (Script Supervisor)
33) Amy Barber (Foley Editor)
34) Amy Barber (Foley Mixer)
35) Oren Yaacoby (Music Editor)
36) Nicolaus Waetjen (Visual Effects Supervisor)
37) Michael Baber (Music Editor)
38) Corey Wallace (Additional Music)
39) Joe Camp III (First Assistant Director)
40) Whitney Anne Adams (Costume Design)
41) Paul B. Knox (Sound Effects Editor)
42) Deven MacNair (Stunts)
43) Sam Ewing (Additional Music)
44) Karine Mauffrey (Stunts)
45) Rob Lowry (Music Supervisor)
46) Tom Reiser (Colorist)
47) Holly Dowell (Stunts)
48) Alexandre Côté (Additional Music)
49) John Fischer (Executive Producer)
50) Betsy Lindell (Boom Operator)
51) Ingrid Kleinig (Stunt Driver)
52) Russell Topal (Sound Effects Editor)
53) Jamison Rabbe (ADR Mixer)
54) Richard Wills (Foley Editor)
55) Geoff Manaugh (Executive Producer)
56) Geoff Manaugh (Short Story)
57) Nathan Miller (Executive Producer)
58) Omer Ben-Zvi (Additional Music)
59) Brian Claeys (Additional Music)
60) Bailey Gordon (Additional Music)
61) Etienne Monsaingeon (Additional Music)
62) Stiv Schneider (ADR Mixer)
63) Jesse Hartov (Additional Music)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish