Ikki tomonlama josus - Uzbek Tilida

Ikki tomonlama josus
  • Kino nomi: Ikki tomonlama josus (Двойной агент)
  • Sifat: SD
  • Janr: Jangari , Drama , Kriminal , Tarjima kinolar
  • Mamlakat: AQSH
  • Ishlab chiqarilgan yili: 2011
  • Davomiyligi: 98 min
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Kongressmenning o‘ldirilishidan so‘ng barcha dalillar buni “Kassius” ismli KGB agenti amalga oshirganiga ishora qiladi. Ammo u uzoq vaqtdan beri o'lik deb hisoblangan ... Qotilni topish uchun Markaziy razvedka boshqarmasi yosh xodim va maxsus xizmatlar faxriysi - Polni birlashtiradi, u butun faoliyati davomida sovet agentlariga qarshi kurashgan.

После убийства конгрессмена все улики указывают на то, что его совершил агент КГБ по кличке «Кассий». Но он давно считается погибшим... Чтобы найти убийцу ЦРУ объединяет молодого сотрудника и ветерана спецслужб - Пола, который на протяжении всей своей карьеры боролся с советскими агентами.

Roles of actors:
1) Richard Gere (Paul Shepherdson)
2) Topher Grace (Ben Geary)
3) Martin Sheen (Tom Highland)
4) Tamer Hassan (Bozlovski)
5) Stephen Moyer (Brutus)
6) Chris Marquette (Oliver)
7) Odette Annable (Natalie Geary)
8) Stana Katic (Amber)
9) Yuriy Sardarov (Leo)
10) Jeffrey Pierce (Agent Weaver)
11) Lawrence Gilliard Jr. (Agent Burton)
12) Sonja Crosby (Employee)
13) Ed Kelly (Senator Dennis Darden)
15) Ivan Fedorov (The Scrounger)
16) Mike Kraft (FBI Director Roger Bell)
17) Randy Flagler (Miller)
18) Ella Maltby (Lucy)
19) Maxfield Lund (Doctor)
20) Jimmy Ortega (Coyote)
21) Darcy Leutzinger (Vlad)
22) Hugh Maguire (Senator Morris Friedman)
23) Nicole Forester (Molly)
25) Andy Manning (EMT)
26) Ele Bardha (American Man)
27) Nina Kircher (Russian Woman)
28) Devin Scillian (Newscaster)
30) Jamie Ridge (French Woman)
31) David Shackelford (Security Guard)
32) Matt McColm (Guard #2)
33) Johnny Otto (FBI Agent (uncredited))


People who worked on the film:
1) Jeffrey L. Kimball (Director of Photography)
2) John Debney (Original Music Composer)
3) Giles Masters (Production Design)
4) Michael Brandt (Director)
5) Michael Brandt (Writer)
6) Derek Haas (Producer)
7) Derek Haas (Writer)
8) Aggie Guerard Rodgers (Costume Design)
9) Steve Mirkovich (Editor)
10) David Barrett (Stunt Coordinator)
11) Jeff Carson (Music Editor)
12) Brian McManus (Makeup Artist)
13) Kelly Wagner (Casting)
14) Ashok Amritraj (Producer)
15) Martin Wheeler (Stunts)
16) Kathy Mooney (Casting)
17) Janet Pound (Casting)
18) Richard Kitting (Sound Re-Recording Mixer)
19) Andrew Deane (Producer)
20) Caty Maxey (Art Direction)
21) Paul Grinder (First Assistant Director)
22) Hollywood Heard (Rigging Gaffer)
23) Patrick Aiello (Producer)
24) Sabra Temple (Set Costumer)
25) Sean Findley (Visual Effects Producer)
26) Christos Moisides (Camera Operator)
27) Robert Van Norden (Production Supervisor)
28) Leo J. Napolitano (Camera Operator)
29) Lauren Thomas (Makeup Artist)
30) Jonny Pray (Costume Supervisor)
31) Erin Boyd (Set Decoration)
32) LuAnn Claps (Makeup Department Head)
33) Sarah M. Pott (Set Designer)
34) Kent H. Johnson (Property Master)
35) Zach Michaelis (Foley Mixer)
36) Linda Di Franco (Dialogue Editor)
37) Vicki Vandegrift (Foley Artist)
38) Lance Gilbert (Stunt Coordinator)
39) Jay Wilkinson (Sound Effects Editor)
40) Jonathan Wales (Sound Re-Recording Mixer)
41) Tracey Merkle (Script Supervisor)
42) Jim Brookshire (Supervising Sound Editor)
43) Ron Phillips (Still Photographer)
44) Cheryl Gould Strang (Leadman)
45) Charlie Wright (Transportation Coordinator)
46) Daniel Bahorski (Set Decoration)
47) Dajuan Lawson (Set Decoration)
48) Lyndell Quiyou (Hairstylist)
49) Lyndell Quiyou (Hair Department Head)
50) Kevin J Edwards (Hairstylist)
51) Maggie Hayes-Jackson (Hairstylist)
52) Hilary Bristoll (Art Department Coordinator)
53) Paul Peabody (Construction Coordinator)
54) William Beavers Jr. (Property Master)
55) Jenny E. McCracken (Scenic Artist)
56) Josh Borsese (Greensman)
57) Jerry G. Callaway (Camera Operator)
58) Dan Delgado (Gaffer)
59) William Eichler (Camera Operator)
60) Erik Lang (Camera Operator)
61) Vern Nobles (Camera Operator)
62) Brooks Robinson (Steadicam Operator)
63) Jody Miller (Steadicam Operator)
64) Orin Yost (Still Photographer)
65) Mark Karavite (Additional Camera)
66) Eileen McCahill (Costume Supervisor)
67) Laura Geucherian (Digital Intermediate)
68) Thom Whitehead (Digital Intermediate)
69) Anastasia Simanovski (Dialect Coach)
70) Ernest Belding (Location Manager)
71) Deven Chierighino (Location Manager)
72) Brittany Pask (Key Costumer)
73) Ken Gorrell (Special Effects Supervisor)
74) John Wendling (Dolly Grip)
75) Jim Harrison (Music Editor)
76) Danny Brazen (Key Grip)
77) Nash Cubero Jr. (Foley Editor)
78) Shannon Bakeman (Hairstylist)
79) John Tarro (Hairstylist)
80) Frank Beesley Jr. (Prop Maker)
81) Kathleen A. Runey (Lead Painter)
82) Tula Snoeck (Boom Operator)
83) Phillip Beesley (Rigging Grip)
84) Shawn Cragin (First Assistant Camera)
85) Kyle M. Krystyan (Rigging Grip)
86) Robert Leverett (Best Boy Electric)
87) William MacLeod (Rigging Grip)
88) David J Moore (Rigging Grip)
89) Todd 'Chin' Piepenbrok (Best Boy Electric)
90) Deirdre Scully (Key Costumer)
91) Lars Petersen (Construction Coordinator) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.