Jinoyat jazosiz qolmaydi / Oxirgi yollanma askar - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Jinoyat jazosiz qolmaydi / Oxirgi yollanma askar
  • Kino nomi: Jinoyat jazosiz qolmaydi / Oxirgi yollanma askar (Последний наёмник)
  • Joylandi: 15.12.2023
  • Sifat: FullHD
  • Yil: 2023
  • Davomiyligi: 1 soat. 46 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Drama , Kriminal , Triller , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Jinoyat jazosiz qolmaydi / Oxirgi yollanma askar Uzbek tilida O'zbekcha 2023 tarjima kino Full HD skachat

Afsonaviy qotil Finbar endi u unchalik yaxshi emasligini va uning nafaqaga chiqish vaqti keldi, deb qaror qildi. Ammo bir kuni bir to'da u yiqilgan shaharga tashrif buyuradi va tartibsizlikni boshlaydi. Finbarning adolat tarafini olib, yana qo‘liga qurol olishdan boshqa iloji yo‘q. Va bu safar u nafaqat o'zini, balki o'zi uchun aziz bo'lgan barchani ham xavf ostiga qo'yadi.

Легендарный наемный убийца Финбар решает, что он уже не так хорош и ему пора отойти от дел. Но однажды в город, где он залег на дно, наведывается банда и начинает беспредел. Финбару ничего не остается, как встать на сторону правосудия и снова взяться за оружие. И на этот раз он рискует не только собой, но и всеми, кто ему дорог.

Roles of actors:
1) Liam Neeson (Finbar Murphy)
2) Ciarán Hinds (Vincent O'Shea)
3) Kerry Condon (Doireann McCann)
4) Sarah Greene (Sinead Dougan)
5) Jack Gleeson (Kevin Lynch)
6) Colm Meaney (Robert McQue)
7) Conor MacNeill (Conan McGrath)
8) Desmond Eastwood (Curtis June)
9) Seamus O'Hara (Seamus McKenna)
10) Niamh Cusack (Rita Quinn)
11) Valentine Olukoga (Hasan Bello)
12) Mark O'Regan (Bart McGuiness)
14) Conor Hamill (Pat O'Donnell)
15) Laura Hughes ()
16) Michelle Gleeson ()
17) Bernadette Carty (Mother)
18) James Sadat (GAA Player)


People who worked on the film:
1) Philip Lee (Producer)
2) Bonnie Timmermann (Producer)
3) Robert Lorenz (Director)
4) Robert Lorenz (Executive Producer)
5) Brian 'Joker' Mulvey (Special Effects Technician)
6) Geraldine Hughes (Producer)
7) Ehud Bleiberg (Executive Producer)
8) Jeremiah O'Driscoll (Editor)
9) Derek Wallace (Production Design)
10) Victor Hadida (Executive Producer)
11) Danny Dimbort (Executive Producer)
12) Hubert Toint (Associate Producer)
13) Terry Loane (Producer)
14) Terry Loane (Writer)
15) Kieran Corrigan (Executive Producer)
16) Diego Baldenweg (Music)
17) Olivier Thys (Foley Artist)
18) Peter Bernaers (Colorist)
19) Markus Barmettler (Producer)
20) Tom Stern (Director of Photography)
21) Louise Kiely (Casting)
22) Renaud Guillaumin (Sound Effects Editor)
23) Fred Demolder (Sound Designer)
24) Joe Condren (Stunt Coordinator)
25) Héléna Réveillère (Dialogue Editor)
26) Héléna Réveillère (ADR Editor)
27) Héléna Réveillère (ADR Supervisor)
28) Leonie Prendergast (Costume Design)
29) Michel Denis (Visual Effects Producer)
30) Matt Fisher (Steadicam Operator)
31) Matt Fisher ("A" Camera Operator)
32) Patrick O'Donoghue (Line Producer)
33) Daniel Birch (Production Sound Mixer)
34) Gordon Wycherley (Location Manager)
35) Ronald Grauer (Visual Effects Supervisor)
36) Karen Scully (Casting)
37) Lyndon Johnston (Property Master)
38) Emmanuel de Boissieu (Sound Re-Recording Mixer)
39) Adam Doyle (Casting Assistant)
40) Paula Case (First Assistant Director)
41) Eva Kelly (Script Supervisor)
42) Eric Greenberg ("B" Camera Operator)
43) Kieran McNulty (Art Direction)
44) Simon Magee (Gaffer)
45) Sarah McLoughlin (Standby Art Director)
46) Niamh Hogan (Stunt Double)
47) Nicolas Bassetto (Post Production Supervisor)
48) Beibhinn Jones (Casting Assistant)
49) James Trusson (ADR Mixer)
50) Ken Doherty (Stunts)
51) Belinda Roche (Hairstylist)
52) Olaya Chesneau (Digital Imaging Technician)
53) Ariel Bleiberg (Co-Producer)
54) Howard Jones (Second Assistant "A" Camera)
55) Benjamin Durfort (Assistant Editor)
56) Patrick Gillespie (Assistant Director Trainee)
57) Laurent Ravicini (Visual Effects)
58) Marc Jacobson (Executive Producer)
59) Richie Egan (Key Grip)
60) Derbhla McClelland (Costume Supervisor)
61) Peter Thornton (Transportation Coordinator)
62) Clare Lambe (Makeup Designer)
63) Jil Turner (Set Decoration)
64) Fionnuala O'Shea (Casting Assistant)
65) Aoife Maher (Key Hair Stylist)
66) Mark Vanherck (Production Manager)
67) Jack Brennan (Stunt Double)
68) Aran Condren (Stunts)
69) Aran Condren (Armorer)
70) Miklos Keleti (Visual Effects Coordinator)
71) Aurélien Jacques (Data Wrangler)
72) David Qualter (Drone Operator)
73) Vera Moles (Costume Assistant)
74) Karen-Ann Clancy (Assistant Director)
75) Kathy Tynan (Production Manager)
76) Barry Davenport (Standby Property Master)
77) Oisín Gallagher (Camera Trainee)
78) Gary Condren (Stunts)
79) Sarah Harte (Second Assistant Director)
80) Flavia Biurrun (Post Production Supervisor)
81) Antoine Jaspar (Digital Compositor)
82) Aidan Byrne (Special Effects Supervisor)
83) Owen Windsor (Special Effects Technician)
84) Niall O'Doherty (Special Effects Technician)
85) Eamonn Cawley (Third Assistant Director)
86) Tania Jaime Gonzalez (Digital Compositor)
87) Mark Michael McNally (Writer)
88) Nicholas C. Bennett (Executive Producer)
89) Ashley TY Chao (Associate Producer)
90) Daniel Fluri (Executive Producer)
91) Marcel Gloor (Executive Producer)
92) Adrian Grabe (Executive Producer)
93) Oisin McDermott (Assistant Director Trainee)
94) Victoria Alexandra Carney (Graphic Designer)
95) Murtha Davis (Greensman)
96) Ben Dekeyser (Digital Compositor)
97) Kevin Szmir (Visual Effects Coordinator)
98) Quentin Van Rossom (Digital Compositor)
99) Rebecca Algeo (Camera Trainee)
100) Enda Bowe (Still Photographer)
101) Simon Culliton (First Assistant "A" Camera)
102) Mikey Nardone (Grip)
103) Grace Barry (Extras Casting)
104) Aisling Nolan (Key Costumer)
105) Bryan Hoday (Assistant Editor)
106) Lewis F. Morphew (Assistant Editor)
107) Dean Gilchrist (Location Assistant)
108) Niall Milton (Assistant Location Manager)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish