Xufiya / Khufiya - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Xufiya / Khufiya

Kino tavsifi
Xufiya / Khufiya Hind kino Uzbek tilida O'zbekcha 2023 tarjima kino Full HD skachat

Razvedka bo'limidagi mol yashirin josusni o'ldirishga olib kelganda, qotib qolgan agent o'lim uchun qasos olish uchun uni tinimsiz ta'qib qiladi.

When a mole in an intelligence unit leads to the murder of an undercover spy, a hardened agent relentlessly pursues him to avenge the death.

Roles of actors:
1) Tabu (Krishna 'KM' Mehra)
2) Ali Fazal (Ravi Mohan)
3) Wamiqa Gabbi (Charu Mohan)
4) Ashish Vidhyarthi (Jeev)
5) Atul Kulkarni (Shashank)
6) Navnindra Behl (Lalita 'Amma' Mohan)
7) Shataf Figar (Saqlain Mirza)
8) Azmeri Haque Badhon (Heena 'Octopus' Rehman)
9) Lalit Parimoo (Naren Mishra)
10) Rahul Vohra (Wasan)
11) Alexx O'Nell (Dr. David White)
12) Disney James (Kutty)
13) Jan Graveson (Rachel McClane)
14) Vijayant Koli (Hardik)
15) Swastik Tiwari (Kunal)
16) Meet Vohra (Vikram)
17) Jitendra Vashishth (Paaji)
18) Shashi Bhushan (Michael)
19) Priyanka Setia (Geeta)
20) Rahul Ram (Yaar Jogiya)
21) Rishi Kulshrestha (Vipin)
22) Dilip Pandey (Jubin)
23) Pranay Narayan (Yadav)
24) Aamir Aziz (Chiko)
25) Purnendu Bhattacharya (Charu's Father)
26) Monica Rae (Mrs. White)
27) Raj Kumar (Child with Balloons)
28) Jaswant Singh (Ravi's Watchman)
29) Renu Bera (Nirmala)
30) Riyazuddin Maqbool (Sports Cap Man)
31) Himani Singh (Reporter)
32) Ram Kashyap (Zaire Club Security)
33) Rajkumar (Phone Booth Owner)
34) Deepti Dhyondhi (Mishra's Secretary)
35) Mona (News Reporter)
36) Archana Kelkar (Jeev's Wife)
37) Aslam Khan (Negi)
38) Vicky Pandit (Handa)
39) Chitra Mulani (Ravi's Secretary)
40) Sudhish Sinha (Man #1)
41) Lankesh Bhardwaj (Man #2)
42) Vijay Raj (Datta)
43) Akashdeep Dasgupta (Old Fishmonger)
44) Narendra Khatri (Krishna's Secretary)
45) Sameer Deshpandey (Doctor)
47) Hosai Hamidhi (Lead Female Singer)
48) Luke Oparah (George)
49) Rosabelle Folk (Dr. White's Daughter)
51) Sepinad Farid (Fida's Wife)
52) Elina Rajaee (Fida's Daughter #1)
53) Elisa Rajaee (Fida's Daughter #1)
54) Benedict (CIA Interrogator)
55) Richard Klein (News Anchor)
56) Ashith Chatterjee (Mysterious Old Man)
57) Arbaaz (Motorbike Man)
58) Anuj (Motorbike Driver)


People who worked on the film:
1) Sreekar Prasad (Editor)
2) Priyanka Chopra Jonas (Thanks)
3) Vishal Bhardwaj (Screenplay)
4) Vishal Bhardwaj (Director)
5) Vishal Bhardwaj (Producer)
6) Vishal Bhardwaj (Original Music Composer)
7) Vishal Bhardwaj (Dialogue)
8) Vishal Bhardwaj (Lyricist)
9) Gulzar (Lyricist)
10) Rajesh Shah (Line Producer)
11) Shajith Koyeri (Sound Designer)
12) Rekha Bhardwaj (Producer)
13) Navmeet Singh (Line Producer)
14) Jai Shetty (Focus Puller)
15) Sanjeevkumar Nair (Executive Producer)
16) Swapnil S. Sonawane (Additional Photography)
17) Debarpito Saha (Music Producer)
18) Parull Gossain (Publicist)
19) Vishesh Agrawal (Executive Producer)
20) Abhay Datt Sharma (Second Unit Director)
21) Bimal Parekh (Accountant)
22) Abid T.P. (Production Design)
23) Farhad Ahmed Dehlvi (Director of Photography)
24) Boloy Kumar Doloi (Sound Re-Recording Mixer)
25) Shantanu Yennemadi (Sound Designer)
26) Shantanu Yennemadi (Dialogue Editor)
27) Gautam Kishanchandani (Casting)
28) Gautam Kishanchandani (Casting Director)
29) Armit Chhabra (Line Producer)
30) Harish Krishnan (Second Unit Director of Photography)
31) Rahul Karpe (Sound Re-Recording Mixer)
32) Prasad Chavan (Foley Recording Engineer)
33) Yash Darji (Sound Designer)
34) Yash Darji (Sound Editor)
35) Raevn Brasch (Art Direction)
36) Jayesh Khatwani (First Assistant Director)
37) Niraj Panchariya (First Assistant "B" Camera)
38) Rhea Shetty (Set Decoration)
39) Rashid Khan (Foley Artist)
40) Nuthan Nagraj (Additional Photography)
41) Sant Kabir (Lyricist)
42) Siddharth Motwani (Line Producer)
43) Karanveer Singh (Associate Editor)
44) Rahul Kunkerkar (Foley Artist)
45) Roshni Pawar (Costume Assistant)
46) Sanjoy Das Gupta (Art Direction)
47) Kunal Tarafdar (Assistant Production Manager)
48) Ravi Ahuja (Casting)
49) Esha Kushwaha (Production Sound Mixer)
50) Karishma Sharma (Costume Design)
51) Karishma Sharma (Costume Designer)
52) Ishu Bhutani (Executive Producer)
53) Rohan Narula (Screenplay)
54) Amar Bhushan (Book)
55) Burhanuddin Topiwala (Casting Assistant)
56) Samir Zaidi (Second Assistant Director)
57) Sarthak Sharma (Third Assistant Director)
58) Mitresh Bhavsar (Casting Assistant)
59) Aashna Singh (Second Second Assistant Director)
60) Sejal Kothari (Second Unit Director of Photography)
61) Dimpy Agrawal (Executive In Charge Of Production)
62) Jasmine Malhotra (Line Producer)
63) Shankar Singh (Foley Artist)
64) Atul Gawai (Foley Recording Engineer)
65) Gyanendra Upadhyay (Focus Puller)
66) Rajesh Ninave (Makeup Artist)
67) Devansh Agarwal (Script Supervisor)
68) Radhika Dhas (Makeup & Hair)
69) Harpal Singh (Stunt Coordinator)
70) Aarnav Barot (Choreographer)
71) Aarnav Barot (Second Assistant Director)
72) Karan Patel (Post Production Supervisor)
73) Dharmraj Pandey (Post Production Coordinator)
74) Joseph Anthony D' Mello (Production Controller)
75) Shilpi Saluja (Production Coordinator)
76) Tarun Kumar Rakeshiya (Second Unit Director of Photography)
77) Salman Salar Khan (Second Unit Director of Photography)
78) Layashree Joshi (Second Assistant Camera)
79) Crystelle Rita Nunes (Second Assistant Camera)
80) Abhay Balkawade (Second Assistant Camera)
81) Zoheb Basheer (Second Assistant Camera)
82) Baburao Sanivarapu (Focus Puller)
83) Bandenawaz Mujawar (Camera Technician)
84) Nihal Maity (Data Wrangler)
85) Anjali Nilakantan (Assistant Set Decoration)
86) Pooja Thorat (Set Dresser)
87) Namrata Bajaj (Set Dresser)
88) Gargi Chakraborty (Assistant Set Dresser)
89) Sandeep Sharma (Art Direction)
90) Anil Gherade (Assistant Art Director)
91) Khatal Ahmed Shah (Art Department Assistant)
92) Sameer Khan (Property Buyer)
93) Rashmin (Graphic Designer)
94) Dheeraj Brahmankar (Graphic Designer)
95) Mohammed Junaith (Art Department Trainee)
96) Ravinder Tomkaria (Associate Editor)
97) Veena Jaya Prakash (Associate Editor)
98) Janavi Krishnan (Associate Editor)
99) Riddhi Vartak (Wardrobe Supervisor)
100) Bhagyashree Laud Shinde (Wardrobe Supervisor)
101) Snigdha Ghosh (Assistant Costume Designer)
102) Priyam Mukati (Assistant Costume Designer)
103) Mital Katrodia (Costume Assistant)
104) Sameer Nagvekar (Dresser)
105) Pravin Kumar Yadav (Dresser)
106) Nilesh Shetye (Dresser)
107) Chandan Sharma (Dresser)
108) Saloni Chandra (Casting Assistant)
109) Aakash Chaudhary (Casting Assistant)
110) Satinder Cassoana (Casting Assistant)
111) Luluaa Mathias (Makeup Artist)
112) Kedar Devrukhhar (Makeup Artist)
113) Areej Shaikh (Makeup Artist)
114) Mitali Vakil (Makeup Artist)
115) Umesh Kanojiya (Makeup Artist)
116) Farah Shaikh (Key Hair Stylist)
117) Joshua Gonsalves (Hairstylist)
118) Neha Parmar (Makeup & Hair)
119) Priti Rajesh Sawant (Makeup & Hair)
120) Akshali Mithigari (Makeup & Hair)
121) Harshada Surve (Makeup & Hair)
122) Hetvi Burman (Additional Hairstylist)
123) Bobby Rao (Additional Hairstylist)
124) Siddharth Kushwaha (Sound Recordist)
125) Pankaj Yadav (Boom Operator)
126) Prasad Gurav (Boom Operator)
127) Arjun Mishra (Boom Operator)
128) Bhushan Hegde (Boom Operator)
129) Ritesh Kumar (Boom Operator)
130) Sethu Venugopal (Boom Operator)
131) Biswadeb Banerjee (Foley Editor)
132) Nikhil Khattar (Foley Recording Engineer)
133) Salim Shaikh (Key Grip)
134) Hasibuddin Sayyed (Key Grip)
135) Faisal Siddiqui (Best Boy Grip)
136) Shafiq (Best Boy Grip)
137) Yunus Sayyed (Dolly Grip)
138) Ashwinkumar Vasantlal Sharma (Grip)
139) Mohammed Salman (Grip)
140) Hussain Khan (Grip)
141) Umesh Yadav (Grip)
142) Bhanu Pratap Singh (Steadicam Operator)
143) Laxmi Shetty (Steadicam Operator)
144) Manoj Mishra (Steadicam Operator)
145) Sant Rahim (Lyricist)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish