Zarbalar - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Zarbalar

Kino tavsifi
Zarbalar - Bola va uzuk o'rtasida tanlov qilish, Jeki sport karerasini afzal ko'rdi. Ammo bir necha yil o'tgach, u allaqachon sportni tark etib, farrosh bo'lib ishlaganida, o'tmish to'satdan unga etib boradi - bolaning otasi vafot etdi va endi Jeki olti yoshli o'g'liga g'amxo'rlik qilishi kerak. Ayol o'zi va farzandi uchun kelajak topish uchun ringga qaytishga majbur.
Выбирая между ребёнком и рингом, Джеки отдала предпочтение спортивной карьере. Но несколько лет спустя, когда она уже ушла из спорта и работает уборщицей, прошлое внезапно настигает её — отец мальчика умер, и теперь Джеки придётся заботится о шестилетнем сыне. Женщина вынужденно возвращается на ринг, чтобы заработать на будущее себе и ребёнку.

Roles of actors:
1) Halle Berry (Jackie Justice)
2) Adan Canto (Desi)
3) Sheila Atim (Bobbi Buddhakan Berroa)
4) Danny Boyd Jr. (Manny Lyons Jr)
5) Adriane Lenox (Angel McQueen)
6) Shamier Anderson (Immaculate)
7) Stephen McKinley Henderson (Pops)
8) Valentina Shevchenko (Lady Killer)
9) Lela Loren (Mrs. Bradshaw)
10) Nikolai Nikolaeff (Igor)
11) Denny Dillon (Crazy Esther)
12) Jacob Crespo (Nathan Bradshaw)
13) Jennifer Chieng (Karima)
14) Shawna Hamic (Secretary)
15) Mark Cayne (Teen #1)
16) Julio A. Sanchez (Teen #2)
17) Chandler Acloque (Junebug's Waiter)
18) Phaidra Knight (Gym Opponent #1)
19) Elijah Clarke (Gym Opponent #2)
20) Robert D. Constance (Black Rob)
21) Mark Fratto (Fight Announcer)
22) Yves Edwards (Sport Commentator #1)
23) Julie Kedzie (Sport Commentator #2)
24) Delissa Reynolds (Ms. Feelgood)
25) Heidi Moneymaker (Cold Open Fighter)


People who worked on the film:
1) Avy Kaufman (Casting)
2) Linda Gottlieb (Producer)
3) Halle Berry (Director)
4) Frankie DeMarco (Director of Photography)
5) Jacob Craycroft (Editor)
6) Terilyn A. Shropshire (Editor)
7) Guymon Casady (Producer)
8) Basil Iwanyk (Producer)
9) Matthew Haasch (Foley Editor)
10) Jay Peck (Foley Artist)
11) Mark DeSimone (ADR Mixer)
12) Terry Dougas (Producer)
13) Christina Weiss Lurie (Executive Producer)
14) Gene Park (Supervising Sound Editor)
15) Gene Park (Sound Re-Recording Mixer)
16) Samuel Miille (Sound Effects Editor)
17) Phil Hunt (Executive Producer)
18) Shaun Compton Ross (Executive Producer)
19) Jason Pinardo (Unit Production Manager)
20) Michael A. Martinez (Visual Effects)
21) Elizabeth Jones (Production Design)
22) Michael McMenomy (Dialogue Editor)
23) Ruy García (Sound Effects Editor)
24) Ruy García (Sound Re-Recording Mixer)
25) Ali Jazayeri (Executive Producer)
26) Mary Aloe (Executive Producer)
27) Chris Foster (Sound Effects Editor)
28) Mirren Gordon-Crozier (Costume Design)
29) Aska Matsumiya (Music)
30) Patricia Grande (Hair Department Head)
31) Joshua Reis (Director of Photography)
32) Gerard DiNardi (Co-Producer)
33) Gerard DiNardi (First Assistant Director)
34) Paris Kasidokostas Latsis (Producer)
35) Brian Pitt (Executive Producer)
36) William Cote (Stunt Coordinator)
37) Cardi B (Songs)
38) Bryan Haines (VFX Artist)
39) Noah Schultz (Stunt Double)
40) Matthew Vidalis (Graphic Designer)
41) David Gendron (Executive Producer)
42) Chris Cazavilan (Key Grip)
43) Ram Paul Silbey (Second Assistant Director)
44) Kolby Kember (Visual Effects Supervisor)
45) Jeffrey Penman (Post Production Supervisor)
46) Carlos Sotolongo (ADR Mixer)
47) Jerrell Suelto (ADR Mixer)
48) John Baer (Still Photographer)
49) Kyle Marchiafava (Property Master)
50) Eric Knapp (Production Supervisor)
51) Brad Lucas (Digital Compositor)
52) Tom Harberd (Associate Producer)
53) Tyler Old (Compositor)
54) Brad Feinstein (Producer)
55) Jonathan Fuhrman (Executive Producer)
56) Erica Lee (Producer)
57) Mat Kowalski (Leadman)
58) Gabriel Sanders (Boom Operator)
59) Missy Mickens (Costume Coordinator)
60) Tommy Love (Art Direction)
61) Benjamin Berger (Production Sound Mixer)
62) Filipe Messeder (Sound Effects Editor)
63) Sean Loughran (Compositor)
64) Gaddiel Lopez (Wardrobe Supervisor)
65) Gillian Hormel (Producer)
66) H.E.R. (Songs)
67) Chelsea Paige (Makeup Department Head)
68) Kait Murphy (Set Decoration)
69) Ndosi Anyabwile (Digital Compositor)
70) Gary van de Griek (Set Dresser)
71) Chris M. Cooper (Compositor)
72) Michelle Rosenfarb (Screenplay)
73) Ben Sumner (VFX Artist)
74) Alex Dreiblatt (Compositor)
75) Kristy Strate (Key Makeup Artist)
76) Alyssa Koncelik-Diemer (VFX Artist)
77) Saweetie (Songs)
78) Claire Hart Joslyn (On Set Dresser)
79) Anik Decoste (Executive Producer)
80) Weist-Barron Ryan (Casting)
81) Stefanie Ryan-Manhim (Casting)
82) Shawn Finch (Key Hair Stylist)
83) Justin Bazil (Set Dresser)
84) Eric Concha (Special Effects Technician)
85) Nancy Cristina (Visual Effects Coordinator)
86) Natpasin Nguanprasert (Digital Compositor)
87) Eric Boswell (Grip)
88) Ramulas Burgess (Camera Operator)
89) James Usmanov (Gaffer)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish