Qimmatga tushgan pullar - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Qimmatga tushgan pullar

Kino tavsifi
Qimmatga tushgab pullar - Meyn o'rmonlarining cho'l kengliklarida ov qilayotgan faxriy tasodifan o'rmonda pul to'la qop bilan ayolning jasadini topib oladi va ular tegishli bo'lgan qaroqchilarning nishoniga aylanadi.
Ветеран, промышляющий охотой на безлюдных просторах лесов штата Мэн, случайно находит в лесу труп женщины с сумкой набитой деньгами и становится целью бандитов, которым они принадлежат.

Roles of actors:
1) Tom Berenger (Jim Reed)
2) Kristen Hager (Debbie)
3) Paul Ben-Victor (Bill)
4) Mark Sivertsen (Ray)
5) Erica McDermott (Jane)
6) Bates Wilder (Night Guard)
7) Brian Duffy (Skip)
8) Melissa McMeekin (Cass)
9) Jimmy LeBlanc (George)
10) Caroline Portu (Kathy Williams)
11) Gary Tanguay (News Anchor)
12) Lisa Lynch (Bartender)
13) Ryan Homchick (Jason)
14) Ace Gibson (Frank)
15) David J. Curtis (Logging Supervisor)


People who worked on the film:
1) John Barr (Director)
2) John Barr (Director of Photography)
3) John Barr (Writer)
4) Tom Brewster (Second Assistant Director)
5) Tasha Goldthwait (Costume Design)
6) John Rusk (First Assistant Director)
7) Veronica Mulero (Script Supervisor)
8) Tannis Vallely (Casting)
9) Rob Farris (Digital Intermediate)
10) Craig Frosty Silva (Stunt Coordinator)
11) John Ruggieri (Special Effects Coordinator)
12) Ian Clampett (Camera Operator)
13) Alan Petherick (Production Design)
14) Anthony Cady (Key Grip)
15) Maria Chamberlain (Digital Colorist)
16) Suza Horvat (Producer)
17) Khyle Smith (First Assistant Camera)
18) Matthew Coleman (Gaffer)
19) Laura Bill (Key Costumer)
20) Tony McVann (Supervising Sound Editor)
21) Chris Malenfant (First Assistant Camera)
22) Gary L. Whelpley (Armorer)
23) Alexander Phillips (Digital Intermediate Assistant)
24) Suhaila Mahmoud (Digital Intermediate Producer)
25) Nick Cady (Best Boy Grip)
26) Helen Rasmussen (Set Decoration)
27) Michele Mckaig (Makeup Department Head)
28) Omar Torres (Special Effects Supervisor)
29) Matthew Coleman II (Best Boy Electric)
30) Philip Cormier (Camera Operator)
31) Shawn Aguilar (Digital Imaging Technician)
32) E.C. Gregg (Production Coordinator)
33) Eric Anderson (Special Effects Makeup Artist)
34) Colin Williams (Property Master)
35) Roger Cropley II (Editor)
36) Robert Comire (Special Effects Technician)
37) Zak McNeil (Music)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish