Qayiqdagi uchovlon - Uzbek Tilida

Скачать
Qayiqdagi uchovlon
  • Kino nomi: Qayiqdagi uchovlon (Трое в каноэ)
  • Sifat: SD
  • Mamlakat: Yangi zolandiya , AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Bu mashhur qaroqchi D. B. Kuper tomonidan parashyutda tushirilgan yo'qolgan 200 ming dollarni qidirish uchun katta shaharlik uch do'stning hikoyasi. Ko'p o'tmay, uchlik kanoeda eshkak eshish urinishlari unchalik muvaffaqiyatli bo'lmaganini va hamma narsa noto'g'ri ketayotganini tushunadi: daryo xavfli bo'lib qoladi va hatto daryo bo'yida yashovchi ba'zi bir kishi doimo yo'lda qoladi ...

Это история трёх друзей из большого города, которые отправляются на поиски потерянных 200 тысяч долларов, которые сбросил с парашютом знаменитый угонщик самолёта Д. Б. Купер. Очень скоро трио понимает, что их попытка плыть на каноэ не очень-то удалась и всё идёт не так: и река становится опасной, да ещё какой-то мужик, что живёт у реки, всё время мешается под ногами…

Roles of actors:
1) Seth Green (Dan Mott)
2) Matthew Lillard (Jerry Conlaine)
3) Dax Shepard (Tom Marshall)
4) Ethan Suplee (Elwood)
5) Abraham Benrubi (Dennis)
6) Antony Starr (Billy Newwood)
7) Burt Reynolds (Del Knox)
8) Christina Moore (Butterfly)
9) Rachel Blanchard (Flower)
10) Bonnie Somerville (Denise)
11) Ray Baker (Sheriff Briggs)
12) Andrew Hampton (Young Jerry)
13) Jarred Rumbold (Young Dan)
14) Matthew Price (Young Tom)
15) Carl Snell (Young Billy)
16) Nadine Bernecker (Angie)
17) David Stott (Dick Stark)
18) Danielle Cormack (Tony)
19) Scott Adsit (Greasy Man)
20) Morgan Reese Fairhead (Sandi)
21) Bruce Phillips (Minister)
22) Gregory Cruz (River Guide)
23) Kate Harcourt (Old Woman)
24) Liddy Holloway (Bonnie Newwood)
25) Mia Blake (Giselle)
26) Bart the Bear II (Bear)


People who worked on the film:
1) Ngila Dickson (Costume Design)
2) Jack Gill (Second Unit Director)
3) Meg Everist (Set Decoration)
4) Craig Alpert (Assistant Editor)
5) Debra East (Key Hair Stylist)
6) Sheila Jaffe (Casting)
7) Elmo Weber (Supervising Sound Editor)
8) Debra Neil-Fisher (Editor)
9) Meg Morman (Casting Associate)
10) Steven Brill (Director)
11) Perry Andelin Blake (Production Design)
12) Christophe Beck (Original Music Composer)
13) Abby Collins (Hairstylist)
14) Peck Prior (Editor)
15) Kiki Morris (Post Production Supervisor)
16) Julianne Jordan (Music Supervisor)
17) Richard Vane (Executive Producer)
18) Scott Curtis (Foley Editor)
19) Chuck Michael (Dialogue Editor)
20) Jonathan Brown (Director of Photography)
21) Brian Witten (Production Executive)
22) Donald De Line (Producer)
23) Wendy Japhet (Executive Producer)
24) Kevin Kliesch (Orchestrator)
25) Harris Goldberg (Story)
26) Fred Wolf (Story)
27) Tom Nursall (Story)
28) Jay Leggett (Screenplay)
29) Lynsey Jones (Associate Producer)
30) Andrew Haas (Executive Producer)
31) Denise Hudson (Art Direction)
32) Mitch Rouse (Screenplay)
33) Patrick J. Don Vito (Additional Editing)
34) Sian Evans (Costumer)
35) Wade Hannett (Set Painter)
36) Gunner Ashford (Armorer)
37) Kayne Asher (Dolly Grip)
38) David Brown (Chief Lighting Technician)
39) Mike Heffernan (Construction Coordinator)
40) Terri Douglas (ADR Voice Casting)
41) Tim McLachlan (Stunt Double)
42) Chris Regan (Color Timer)
43) Liz McGregor (Costume Supervisor)
44) Augie Davis (Stunt Coordinator)
45) Richard Ziegler (Music Editor)
46) Stephen Baker (Video Assist Operator)
47) Victoria Beynon-Cole (Extras Casting Coordinator)
48) Christopher T. Welch (Supervising Dialogue Editor)
49) Robin Harlan (Foley Artist)
50) Trishia Downie (Unit Production Manager)
51) Randy Singer (Foley Mixer)
52) Dean Lyon (Visual Effects Supervisor)
53) Avram D. Gold (ADR Editor)
54) Julie Pitkanen (Script Supervisor)
55) Susan Kurtz (Dialogue Editor)
56) Mike Szakmeister (Dialogue Editor)
57) Cameron McLean (Camera Operator)
58) Cameron McLean (Steadicam Operator)
59) Fernand Bos (Music Editor)
60) James Wright (Dolby Consultant)
61) Greg Orloff (Sound Re-Recording Mixer)
62) Mark Allen (Sound Effects Editor)
63) Tony Cole (Digital Compositors)
64) Giles Coburn (Electrician)
65) Nadia Paine (Production Supervisor)
66) Sue May (Unit Publicist)
67) Dennis Johnson (Sound Recordist)
68) Vic Radulich (Dialogue Editor)
69) Russell Farmarco (Sound Effects Editor)
70) Cameron Steenhagen (Sound Effects Editor)
71) Simon Ambridge (Assistant Director)
72) Rachael Cooper (Art Department Coordinator)
73) Dianne Moffatt (Script Supervisor)
74) Tony Keddy (First Company Grip)
75) Kimberly Logan (Location Manager)
76) Jojo Villanueva (Music Coordinator)
77) Karla Rodgers (Production Coordinator)
78) Simon Cardwell (Still Photographer)
79) Steen Bech (Visual Effects Producer)
80) Marie A. Jones (Visual Effects Producer)
81) Carmel Russell (Visual Effects Coordinator)
82) Trevor Bau (Stunts)
83) Simon Ward (Set Costumer)
84) Sven Harens (Special Effects Technician)
85) Ken Saville (Sound Mixer)
86) Andrew Stroud (Focus Puller)
87) Erik L. Brown (First Assistant Camera)
88) Karl Chisholm (Special Effects Coordinator)
89) John Dietrick (Editorial Production Assistant)
90) Bryan McMahan (Colorist)
91) Andrew Driver (Greensman)
92) Brett Higginson (Location Scout)
93) Kate Thurston (Set Designer)
94) Darren Bradnock (Grip)
95) Karen Winefield (Makeup Artist)
96) Michelle Haugh (Set Dressing Artist)
97) Stephanie Kuttner (Loader)
98) Robin Allen (Picture Car Coordinator)
99) Pip Steel (Property Master)
100) Tane Griffin (Scenic Artist)
101) Andy Buckley (Set Medic)
102) Jessica Hogan (Transportation Captain)
103) Annie Frear (Transportation Coordinator)
104) Reuben Morrison (Lighting Technician)
105) Bronwyn Eichbaum (Production Coordinator)
106) Corrin Ellingford (Boom Operator)
107) Ronnie Morgan (First Assistant Sound Editor)
108) Rhys Dippie (3D Supervisor)
109) Peter Cleveland (Special Effects Supervisor)
110) Andrew Burbon (Storyboard Artist)
111) Peter Tonks (Unit Manager)
112) Libby Dempster (Textile Artist)
113) Claire Ashton (Assistant Location Manager)
114) Vanessa Rodriguez Spencer (Casting Assistant)
115) Kate Vanderbyl (Second Assistant Director)
116) Ben Milsom (Assistant Property Master)
117) Jeremy Pitts (Foley Editor)
118) Dusty Millar (Camera Trainee)
119) Bob Baron (ADR Mixer)
120) Richard Matthews (Second Second Assistant Director)
121) Hansel Verkerk (Assistant Chief Lighting Technician)
122) Paul Davenport (Special Effects Assistant)
123) Katie Hutchinson (Third Assistant Director)
124) Campbell Read (Graphic Designer)
125) Inga Fillary (Clapper Loader)
126) Huw Griffiths (Second Company Grip)
127) Mike Nowak (Conductor)
128) Monica McLeod (Assistant Accountant)
129) Angela Hovey (Assistant Production Coordinator)
130) Trudi Steel (Assistant Unit Manager)
131) Gus Salla (Generator Operator)
132) Ruben Ferguson (Payroll Accountant)
133) Angela Thomas (Production Secretary)
134) Kevin Armstrong (Production Assistant) Ko'proq o'qish >

Skrinshotlar
0_1646403278.jpg
1_1646403278.jpg
2_1646403278.jpg
3_1646403278.jpg
Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика