Sonik - Uzbek Tilida

Скачать
Sonik
  • Kino nomi: Sonik (Соник в кино)
  • Sifat: SD
  • Mamlakat: Kanada , AQSH , Yaponiya
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Отвязный ярко-синий ёжик Соник вместе с новообретённым — человеческим — лучшим другом Томом Вачовски знакомится со сложностями жизни на Земле и противостоит злодейскому доктору Роботнику, который хочет пленить Соника и использовать его безграничные суперсилы для завоевания мирового господства.

Roles of actors:
1) Ben Schwartz (Sonic the Hedgehog (voice))
2) James Marsden (Tom Wachowski)
3) Jim Carrey (Dr. Robotnik)
4) Tika Sumpter (Maddie Wachowski)
5) Natasha Rothwell (Rachel)
6) Adam Pally (Wade Whipple)
7) Lee Majdoub (Agent Stone)
8) Neal McDonough (Major Bennington)
9) Tom Butler (Vice Chairman Walters)
10) Frank C. Turner (Crazy Carl)
11) Melody Nosipho Niemann (Jojo)
12) Shannon Chan-Kent (Roadhouse Waitress)
13) Brad Kelly (Roadhouse Thug)
14) Elfina Luk (Secretary of Homeland Security)
15) Garry Chalk (Navy Chief of Staff)
16) Michael Hogan (Air Force Chief of Staff)
17) Peter Bryant (Army Chief of Staff)
18) Jeremy Arnold (Businessman)
19) Jeanie Cloutier (Businesswoman)
20) Emma Oliver (Parisian Little Kid)
21) Bailey Skodje (Minivan Kid)
22) Dean Petriw (Minivan Kid)
24) Lisa Chandler (Minivan Mom)
25) Chris Gailus (News Anchor)
26) Bethel Lee (Receptionist)
27) Anthony Santiago (Senior Glass Installer)
28) Jeremiah Oh (Junior Glass Installer)
29) Charles Heffernan (Mime)
30) Terence Kelly (Farmer Zimmer)
31) Sean Campbell (Bartender)
32) Scott Patey (Bar Patron / On Set Sonic)
33) Sandy Robson (Bar Patron)
34) Andrea Marcum (Yoga Instructor)
35) Benjamin Valic (Baby Sonic (voice))
36) Donna Jay Fulks (Longclaw (voice))
37) Colleen O'Shaughnessey (Tails (voice))
38) Nicholas Dohy (Tough Bar Patron (uncredited))
39) Debs Howard (New Girlfriend (uncredited))
40) Leanne Lapp (Tissue Girl (uncredited))
41) Nadeen Lightbody (Robotnik Agent (uncredited))
42) John Specogna (Rowdy Bar Folk Member (uncredited))
43) Steve Warky Nunez (Driver (uncredited))
45) Malik Bentalha (Sonic (french voice))


People who worked on the film:
1) Jeanne McCarthy (Casting)
2) David Arnold (Second Assistant Director)
3) Brian Jagersky (Stunts)
4) Sean Haworth (Production Design)
5) Neal H. Moritz (Producer)
6) Debra Neil-Fisher (Editor)
7) John Stoneham Jr. (Stunts)
8) Grant Van Der Slagt (Art Direction)
9) Peter Lyons Collister (Second Unit Director)
10) Garvin Cross (Stunt Coordinator)
11) Debra McGuire (Costume Designer)
12) Pete Antico (Stunts)
13) Tim Miller (Executive Producer)
14) Christopher Mark Pinhey (Makeup Department Head)
15) Linda Drake (Visual Effects Editor)
16) Duane Dickinson (Stunts)
17) Mike Dobbin (Stunts)
18) Mike Mitchell (Stunts)
19) Todd Scott (Stunts)
20) Chris Webb (Stunts)
21) Mitch Bax (Digital Imaging Technician)
22) Junkie XL (Original Music Composer)
23) Stephen F. Windon (Director of Photography)
24) Krista Bell (Stunts)
25) Krista Bell (Stunt Driver)
26) Dexter Bell (Stunts)
27) Josh Miller (Screenplay)
28) Patrick Casey (Screenplay)
29) Jason William Day (Stunts)
30) Daniel Cudmore (Stunts)
31) Jean Frenette (Stunts)
32) Dan Payne (Stunts)
33) Gerald Paetz (Stunts)
34) Jeff Fowler (Director)
35) Jeff Fowler (Executive Producer)
36) Douglas Armstrong (Stunts)
37) Byron Brisco (Stunts)
38) Darryl Scheelar (Stunt Coordinator)
39) Lars Grant (Stunts)
40) Mike Crestejo (Stunts)
41) Fraser Corbett (Stunts)
42) Jolene Van Vugt (Stunts)
43) Chris Beach (Art Direction)
44) Dan Shea (Stunts)
45) Naoto Oshima (Characters)
46) Yuji Naka (Characters)
47) Nicole Abellera (Casting)
48) Corinne Clark (Location Casting)
49) Krishnan Jay (Production Manager)
50) Leslie Woo (Casting Associate)
51) Ester Bovard (Assistant Set Decoration)
52) Jennifer Page (Location Casting)
53) Glenn Ennis (Stunts)
54) Randy Lee (Stunts)
55) Owen Walstrom (Stunts)
56) Janene Carleton (Stunts)
57) Ryan Ennis (Stunts)
58) Jeffrey Fayle (Set Supervisor)
59) Tim Walston (Sound Designer)
60) Tina Roesler Kerwin (Makeup Artist)
61) Robert Hayley (Stunts)
62) Bryan Sutton (Set Designer)
63) Erik Aadahl (Sound Editor)
64) Erik Aadahl (Supervising Sound Editor)
65) Ethan van der Ryn (Sound Designer)
66) Ethan van der Ryn (Supervising Sound Editor)
67) Michael J. LeGresley (Assistant Location Manager)
68) Joseph T. Mastrolia (Costume Supervisor)
69) Nan Morales (Executive Producer)
70) Nan Morales (Unit Production Manager)
71) Bill Ferguson (Stunts)
72) Susan Lambie (Script Supervisor)
73) David Tickell (Chief Lighting Technician)
74) Debra Wiebe (Hair Department Head)
75) Steve Rhee (Visual Effects Editor)
76) Abraham Fraser (Location Manager)
77) Denise Davis (Visual Effects Producer)
78) David Jacox (Stunts)
79) Ron Robinson (Stunts)
80) Braden Haggerty (Stunts)
81) Nevin Swain (Property Master)
82) Alex Burdett (Special Effects Coordinator)
83) Peter Wilke ("A" Camera Operator)
84) Shannon Gottlieb (Set Decoration)
85) Thom Kyle (Assistant Editor)
86) Stacey Schroeder (Editor)
87) Rhys Williams (Stunts)
88) Dean Bailey (Stunt Driver)
89) Takeshi Ito (Producer)
90) Anne Morgan (Hairstylist)
91) Lisa Rodgers (Post Production Supervisor)
92) Kory Grim (Stunts)
93) David Husby (Production Sound Mixer)
94) Samantha A. Smith (Hairstylist)
95) Laura Lee Connery (Stunts)
96) Tommy Europe (Stunts)
97) Chad Bellamy (Stunts)
98) Jesse Deacon (Electrician)
99) Cameron Hilts (Stunts)
100) Breanna Watkins (Stunts)
101) Chuck Williams (Associate Producer)
102) Dan Redford (Stunts)
103) Matt Reimer (Stunts)
104) J. Michael Williams (Unit Production Manager)
105) Andrew Lee McConnell (Set Designer)
106) Tamiko Brownlee (Stunts)
107) Gurjit Chohan (Second Assistant Director)
108) Dave Hospes (Stunts)
109) Shiraine Haas (Stunts)
110) Salvatore Valone (Assistant Editor)
111) Devin Gray (Set Designer)
112) Tommy Clarke (Stunts)
113) Nicholas Dent (Dolly Grip)
114) Sabine Varnes (Stunts)
115) Rob 'Sluggo' Boyce (Stunts)
116) Hajime Satomi (Executive Producer)
117) Masanao Maeda (Executive Producer)
118) Colby Chartrand (Stunts)
119) Ian R. C. Levine ("B" Camera Operator)
120) Randy A. Jablonka (Electrician)
121) Paula Plachy (Assistant Costume Designer)
122) Leif Havdale (Stunts)
123) Brynn Alexander (Stunts)
124) Landon Jackle (Stunts)
125) Mike Dodd (Grip)
126) Shamess Shute (First Assistant Director)
127) Chris Uyede (Visual Effects Supervisor)
128) Jennifer Grossman (Costume Coordinator)
129) Craig Humphries (Art Direction)
130) Wes Grycki (Grip)
131) Justin Muller (First Assistant Director)
132) Tony Hyland (Rigging Grip)
133) Damian Kliman (Electrician)
134) Sharon Simms (Stunts)
135) Nilo Ghajar (Stunts)
136) Ged Wright (Visual Effects Supervisor)
137) Juniper Watters (Cableman)
138) Dorothee Deichmann (Makeup Artist)
139) Irma Leong (Stunts)
140) Eddy Santos (Second Second Assistant Director)
141) Kimberly Buckham (Production Coordinator)
142) Tony Bailey (Stunts)
143) Vincent Stander (Loader)
144) Benoit Waller (Set Designer)
145) Dan Morrison (First Assistant "A" Camera)
146) Spencer Ennis (Second Assistant "A" Camera)
147) Drew David (Grip)
148) Kevin Cockell (Assistant Property Master)
149) Kai Hirvonen (Stunts)
150) Rhonda Taylor (Unit Manager)
151) Andrea Brown (Background Casting Director)
152) Mie Onishi (Producer)
153) Mie Onishi (Associate Producer)
154) Toru Nakahara (Producer)
155) Toby Ascher (Producer)
156) Joseph Dickerson (First Assistant Editor)
157) Matt Kennedy (Stunts)
158) Curtis Braconnier (Stunts)
159) Sheriz Tambanillo (Casting Assistant)
160) Jay Williams (First Assistant Director)
161) Karina Rahardja (Co-Producer)
162) Tim Cody (Stunts)
163) Kia Stuart (Stunts)
164) Jordan Ballard (Post Production Assistant)
165) Brennan Walstrom (Stunts)
166) Dmitri M. Johnson (Co-Producer)
167) Dan Jevons (Co-Producer)
168) Hirokazu Yasuhara (Characters)
169) Mariam Abdallah (Production Manager)
170) Haruki Satomi (Executive Producer)
171) Jared Payne (Stunts)
172) Scott Catolico (Second Second Assistant Director)
173) Haley Lauten (Assistant Director Trainee)
174) Tatiana Ragsdale (Assistant Director Trainee)
175) Megan Schaufele (Third Assistant Director)
176) Chelsea Jackson (Stunts)
177) Kelly McLeod (Set Decoration Buyer)
178) Trevor Jones (Stunts)
179) Eric Mancha (VFX Artist)
180) Pratik Chaudhari (Visual Effects)
181) Hamid Shahsavari (VFX Artist)
182) Ryan Wing (VFX Artist)
183) Lahiru Jay (VFX Artist)
184) Justin Giles (Assistant Chief Lighting Technician)
185) Zack Cole (Electrician)
186) Liam Gerrie (Electrician)
187) Alan McIndoe (Grip) Ko'proq o'qish >

Skrinshotlar
0_1646309600.jpg
1_1646309600.jpg
2_1646309600.jpg
3_1646309600.jpg
Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика