Olamlar jangi Z - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Olamlar jangi Z

Kino tavsifi
Olamlar jangi Z Premyera Uzbek tilida O'zbekcha 2013 tarjima kino 4K Ultra UHD skachat BMT xodimi Gari Leyn insoniyatni butunlay yo'q qilishi mumkin bo'lgan infektsiyani to'xtatish uchun vaqtga qarshi kurashmoqda.
Сотрудник ООН Гари Лейн наперегонки со временем пытается остановить заражение, способное полностью истребить человечество.

Roles of actors:
1) Brad Pitt (Gerry Lane)
2) Mireille Enos (Karen Lane)
3) Daniella Kertesz (Segen)
4) James Badge Dale (Captain Speke)
6) Matthew Fox (Parajumper)
7) Fana Mokoena (Thierry Umutoni)
8) David Morse (Ex-CIA Agent)
9) Elyes Gabel (Andrew Fassbach)
10) Sterling Jerins (Constance Lane)
11) Peter Capaldi (W.H.O. Doctor)
12) Pierfrancesco Favino (W.H.O. Doctor)
13) Ruth Negga (W.H.O. Doctor)
14) Moritz Bleibtreu (W.H.O. Doctor)
15) Abigail Hargrove (Rachel Lane)
16) Fabrizio Guido (Tomas)
17) David Andrews (Navy Captain Mullenaro)
18) John Gordon Sinclair (Navy SEAL Commander)
19) Grégory Fitoussi (C130 Pilot)
20) Jane Perry (UN Delegate)
21) Lucy Russell (UN Delegate)
22) Mark Holden (UN Delegate)
23) Tim Berrington (UN Delegate)
24) Konstantin Khabenskiy (Russian Fighter)
25) Michiel Huisman (Ellis)
26) Ann Ogbomo (Camp Humphrey's Soldier)
27) Jonathan Howard (Camp Humphrey's Soldier)
28) Mike Noble (Camp Humphrey's Soldier)
29) Ernesto Cantu (Tomas' Father)
30) Vicky Araico (Tomas' Mother)
31) Graham Hornsby (Market Attacker)
32) Nick Bartlett (Market Attacker)
33) Kevin Kiely Jnr (Motorcycle Cop)
34) Ruari Cannon (Pharmacy Helper)
35) Ryen Perkins-Gangnes (Philadelphian Zombie)
36) Khalid Laith (Thierry's Aide)
37) Noa Bodner (Israeli Camp Soldier)
38) Troy Glasgow (Argus Sailor)
39) Julia Levy-Boeken (Israeli Camp Refugee)
40) Lee Nicholas Harris (Camp Humphrey's Soldier)
41) Assaf Ben-Shimon (Israeli Camp Soldier)
42) Gil Cohen-Alloro (Israeli Camp Soldier)
43) Yaniv Rokah (Israeli Camp Soldier)
44) Shaul Ezer (Israeli Camp Soldier)
45) Linoy Aynesaz (Israeli Camp Singer)
46) Efrat Avni (Israeli Camp Singer)
47) Maisam Masri (Israeli Camp Refugee)
48) Renu Setna (Israeli Camp Refugee)
49) Ori Pfeffer (Israeli Camp Refugee)
50) Imran Mraish (Israeli Camp Refugee)
51) Yousef Hayyan Jubeh (Israeli Camp Refugee)
52) Josh Wingate (Argus Sergeant)
53) Richard Thomson (Argus Sailor)
54) Ewan Ross (Technician)
55) Song Xuan Ke (Korean Doctor)
56) Christian Wong (Korean Patient)
57) Denis Ischenko (Airline Pilot)
58) Nikola Đuričko (Airline Pilot)
59) Elen Rhys (Flight Attendant)
60) Paula Videniece (Airline Passenger)
61) Doron Davidson (Airline Passenger)
62) Lee Colley (Airline Passenger)
63) Michael Jenn (W.H.O. Vault Zombie)
64) Sarah Amankwah (W.H.O. Lab Zombie)
65) Anna Biczik (Zombie (Cardiff sequence))
66) Gábor Czap (Zombie (Cardiff sequence))
67) Katalin Dombi (Zombie (Cardiff sequence))
69) Istvan Karikas (Zombie (Cardiff sequence))
70) Andrea Meszaros (Zombie (Cardiff sequence))
71) Gergely Mészáros (Zombie (Cardiff sequence))
72) Peter Molnár (Zombie Cardiff sequence))
73) Lambert Tóth (Zombie (Cardiff sequence))
74) Roland Tzafetás (Zombie (Cardiff sequence))
75) Jeno Radi (Zombie (Cardiff sequence))
76) Adam Zambryzcki (Zombie (Cardiff sequence))
77) Maddox Jolie-Pitt (Zombie (uncredited))
78) Alma Rix (Russian Passenger)
79) Darren Kendrick (Zombie (uncredited))
80) Ryan Hartwig (Teen Zombie Bait (uncredited))
81) Taylor Murphy (Zombie (uncredited))


People who worked on the film:
1) Brad Pitt (Producer)
2) Marco Beltrami (Original Music Composer)
3) Ian Bryce (Producer)
4) Debra James (Unit Production Manager)
5) Nigel Phelps (Production Design)
6) Jon Billington (Supervising Art Director)
7) Roger Barton (Editor)
8) Jennifer Williams (Set Decoration)
9) Marc Forster (Director)
10) Matt Chesse (Editor)
11) Graham King (Executive Producer)
12) James Harrison (Sound Effects Editor)
13) Brad Simpson (Executive Producer)
14) Mayes C. Rubeo (Costume Design)
15) Dede Gardner (Producer)
16) Dana Goldberg (Executive Producer)
17) J. Michael Straczynski (Screenstory)
18) Matthew Michael Carnahan (Screenplay)
19) Matthew Michael Carnahan (Screenstory)
20) Paul Schwake (Executive Producer)
21) Drew Goddard (Screenplay)
22) Kate Dowd (Casting)
23) David Ellison (Executive Producer)
24) Ben Seresin (Director of Photography)
25) Matthew Gray (Art Direction)
26) Tim Headington (Executive Producer)
27) Damon Lindelof (Screenplay)
28) Max Brooks (Novel)
29) Nick Adams (Sound Effects Editor)
30) Simon Crane (Stunt Coordinator)
31) Simon Crane (Second Unit Director)
32) James Foster (Art Direction)
33) Barbara Harris (ADR Voice Casting)
34) Ian Kincaid (Chief Lighting Technician)
35) Jeremy Kleiner (Producer)
36) Larry McConkey (Steadicam Operator)
37) Larry McConkey ("B" Camera Operator)
38) Kevin McKeever (Music Editor)
39) Borislav Iliev (Stunts)
40) Stephanie Martin ("C" Camera Operator)
41) Ben Collins (Art Direction)
42) Alastair Sirkett (Sound Effects Editor)
43) Lora Hirschberg (Sound Re-Recording Mixer)
44) Dominic Gibbs (Sound Effects Editor)
45) Nigel Stone (Supervising Sound Editor)
46) John Simpson (Foley Artist)
47) Orin Beaton (Boom Operator)
48) Tobias Poppe (Sound Effects Editor)
49) John Finklea (Supervising Music Editor)
50) Richard Sale (Assistant Costume Designer)
51) Tim Hands (Dialogue Editor)
52) Ben Meechan (Sound Effects Editor)
53) Ethan van der Ryn (Supervising Sound Editor)
54) Jaap Buitendijk (Still Photographer)
55) Anna Behlmer (Sound Re-Recording Mixer)
56) Robin Saxen (Visual Effects Producer)
57) Rob Harris (Unit Publicist)
58) Mark Edward Wright (Visual Effects Editor)
59) Simon Chase (Dialogue Editor)
60) Steve Little (Dialogue Editor)
61) Steve Kitchen (Assistant Chief Lighting Technician)
62) Zoe Morgan (Script Supervisor)
63) Lee Walters (Chief Lighting Technician)
64) Gabriele Zucchelli (Animation Supervisor)
65) Jason Canovas (Dialogue Editor)
66) Malcolm Roberts (Construction Coordinator)
67) Paul Sharp (Assistant Chief Lighting Technician)
68) Gregor Tavenner (First Assistant Camera)
69) Birgit Dierken (First Assistant Camera)
70) Charlotte Law (Assistant Costume Designer)
71) Wade Eastwood (Stunt Coordinator)
72) Iain Eyre (Supervising Dialogue Editor)
73) Stuart Wilson (Sound Mixer)
74) Matt Johnson (Visual Effects Supervisor)
75) Vanessa Baker (ADR Voice Casting)
76) Dan Moore (Video Assist Operator)
77) Denise Morgan McGrath (Production Controller)
78) Yang Liang (Stunts)
79) Steve Harding (Unit Production Manager)
80) Dawn Gough (Foley Editor)
81) Toby Hefferman (First Assistant Director)
82) Louis Elman (ADR Voice Casting)
83) Nick Shuttleworth (Second Assistant Director)
84) Abigail Barbier (ADR Voice Casting)
85) Lloyd Dudley (Boom Operator)
86) Péter Fülöp (Assistant Location Manager)
87) Tiffany M. Carpenter (Graphic Designer)
88) Tim Battersby (First Assistant Camera)
89) Tasha Back (Second Assistant Camera)
90) Rachel Clark (Second Assistant Camera)
91) Carolina Jiménez (Layout)
92) Celeste Talaszek (Production Accountant)
93) Joe Cash (Stunts)
Ko'proq o'qish >