Samolyot halokati Uzbek tilida 2023 O'zbekcha tarjima film Full HD skachat - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Samolyot halokati Uzbek tilida 2023 O'zbekcha tarjima film Full HD skachat

Kino tavsifi
Samolyot halokati Uzbek tilida 2023 O'zbekcha tarjima film Full HD skachat Uchuvchi Brodi Torrens bo'rondan zarar ko'rgan samolyotni dushman hududiga muvaffaqiyatli qo'ndiradi. Tez orada ma'lum bo'lishicha, tirik qolganlarga samolyot va uning yo'lovchilarini garovga olmoqchi bo'lgan jangari qaroqchilar tahdid qilmoqda. Yo'qolgan samolyotni qidirish davom etar ekan, Brodi yordam kelguniga qadar yo'lovchilarini himoya qilishi kerak...
Пилоту Броуди Торрансу удаётся успешно посадить повреждённый штормом самолёт на враждебной территории. Вскоре выясняется, что уцелевшим угрожают воинствующие пираты, которые хотят захватить самолёт и его пассажиров в заложники. Пока идут поиски пропавшего самолёта, Броуди должен защитить своих пассажиров, пока не прибудет помощь...

Roles of actors:
1) Gerard Butler (Brodie Torrance)
2) Mike Colter (Louis Gaspare)
3) Yoson An (Dele)
4) Tony Goldwyn (Scarsdale)
5) Daniella Pineda (Bonnie)
6) Paul Ben-Victor (Hampton)
7) Remi Adeleke (Shellback)
8) Joey Slotnick (Sinclair)
9) Evan Dane Taylor (Junmar)
10) Claro de los Reyes (Hajan)
11) Kelly Gale (Katie)
12) Haleigh Hekking (Daniela Torrance)
13) Lilly Krug (Brie)
14) Oliver Trevena (Carver)
15) Tara Westwood (Sydney)
16) Mark Labella (Manila ATC)
17) Quinn McPherson (Donahue)
18) Kate Rachesky (Flight Attendant)
19) Amber Rivera (Maria Falco)
20) Otis Winston (RCMP Officer Knight)
21) Modesto Lacen (Antonio Ortega)
22) Jeff Francisco (Lolo)
23) Jeffrey Holsman (Trailblazer Captain)
24) Ariel Felix (Alan)
25) Rose Eshay (Ana Fernández)
26) Jessica Nam (Rosalie)
27) Thomas A. Curran (Trailblazer Executive)
28) Ricky Robles Cruz (Javier Molina)
29) Matthew Valeña (Manila ATC Supervisor)
30) Natalia Román García (Airport passenger (background))
32) Heather Seiffert (Carrie Torrance)
33) Kate Bisset (Maria Burnham)


People who worked on the film:
1) Marco Beltrami (Original Music Composer)
2) Deepak Nayar (Executive Producer)
3) Lorenzo Di Bonaventura (Producer)
4) Anne McCarthy (Casting)
5) Gerard Butler (Producer)
6) Roland N. Thai (Sound Designer)
7) David Rosenbloom (Editor)
8) Mark Vahradian (Producer)
9) Marc Butan (Producer)
10) Dylan Gray (Props)
11) Odin Benitez (Supervising Sound Editor)
12) Joe Bucaro III (Stunt Double)
13) Brendan Galvin (Director of Photography)
14) Christian Gudegast (Executive Producer)
15) Jean-François Richet (Director)
16) Marcus Trumpp (Original Music Composer)
17) Charlie Bonilla (Pyrotechnic Supervisor)
18) Tom Brewster (Second Assistant Director)
19) J.P. Davis (Screenplay)
20) J.P. Davis (Executive Producer)
21) Mark DeSimone (ADR Mixer)
22) Daniel Curet (Hair Department Head)
23) Phi-Long Nguyen (Stunts)
24) Alan Siegel (Producer)
25) Luillo Ruiz (Co-Producer)
26) Bradley Parker (Second Unit Director)
27) Allen Liu (Executive Producer)
28) Alan Freedman (ADR Mixer)
29) Kellie Roy (Casting)
30) John Blake (Makeup Department Head)
31) Josiuan Rojas (Transportation Coordinator)
32) Bryan Cartago (Stunts)
33) Jim Schultz (Music Editor)
34) James M. Churchman (Stunt Coordinator)
35) Sam Situmorang (Stunt Driver)
36) Andrew Wert (Armorer)
37) Christopher S. Aud (Sound Re-Recording Mixer)
38) Ray McIntyre Jr. (Visual Effects Supervisor)
39) Francisco Cueto (Dailies Operator)
40) Carlos Zayas (Camera Operator)
41) Kenneth Rexach (Still Photographer)
42) Ali Lammari (Set Costumer)
43) Gabriel Padilla (Gaffer)
44) Jose R. Hilera (Assistant Location Manager)
45) Nik Bower (Executive Producer)
46) Eric Catelan (Camera Operator)
47) Eric Catelan (Steadicam Operator)
48) Stewart Bradley (Special Effects)
49) Andrea Marotti (Visual Effects Producer)
50) Mailara Santana (Production Design)
51) Mark Avery (Costumer)
52) Eric Dvorsky (Aerial Camera Technician)
53) Vicki Dee Rock (Executive Producer)
54) Scott Elias (Production Manager)
55) Byron Wilson (Supervising Sound Editor)
56) Beau Parsons (Visual Effects Supervisor)
57) Johnna Thomas (Costume Supervisor)
58) José Gilberto Molinari Rosaly (First Assistant Director)
59) Carlos García (First Assistant Camera)
60) Adrienne Franciscus (Production Supervisor)
61) Luis Antonio Landrau (Boom Operator)
62) Mark Graham (Orchestrator)
63) Jimmy Santos (Set Dresser)
64) Jimmy Santos (On Set Dresser)
65) Marsi Caraballo (Graphic Designer)
66) Eric VanArsdale (Utility Stunts)
67) Alastair Burlingham (Executive Producer)
68) Kevin de la Cruz (Production Assistant)
69) Edward Fee (Executive Producer)
70) Glenda Rosa (Set Decoration)
71) Kimberley Sutton (Stunt Coordinator)
72) Trevor Hill (Special Effects)
73) Tyson Lozensky (Score Engineer)
74) Divyansh Mittal (Visual Effects Supervisor)
75) Michelle Cortés (Stunts)
76) Ayumi Funatsu (Digital Compositor)
77) Jason Kozsurek (Digital Compositor)
78) Erinn Knight (Costume Design)
79) Gladys Bustos (Property Master)
80) Orlando Suárez (Gaffer)
81) Ricardo Naveira (Construction Foreman)
82) Steve Collins (Special Effects)
83) Malay Kim (Stunts)
84) Miguel Baerga (Techno Crane Operator)
85) Mike Sowa (Colorist)
86) Joe Rosenbloom (First Assistant Editor)
87) Lloyd Barachina (Stunts)
88) Duncan McRae (Sound Re-Recording Mixer)
89) Mathew Dunne (First Assistant Director)
90) Denya McLean-Adhya (Visual Effects Coordinator)
91) Mariarosa Calderon (Controller)
92) Julian Wall (Second Unit First Assistant Director)
93) Marta Ezal Colón (Key Makeup Artist)
94) Mariella Navarro (Art Department Coordinator)
95) Carlos Cali Rivera (Rigging Gaffer)
96) Eric Damazio (Key Grip)
97) Charles Cumming (Screenplay)
98) Charles Cumming (Story)
99) Gary Raskin (Executive Producer)
100) Antonio Betancourt (Sound Mixer)
101) Martin O'Brien (Visual Effects Producer)
102) Carlos J. Vázquez (Video Assist Operator)
103) Jessica Nam (Stunts)
104) Alvin Chon (Stunts)
105) Arjun Demeyere (Sound)
106) Tim Prawitz (Pyrotechnician)
107) Michelle Pak (Casting Assistant)
108) Anna Rottke (First Assistant Editor)
109) Nicole Leaño Colón (Key Makeup Artist)
110) Diego Chamorro (Set Costumer)
111) Torri Knight (Assistant Costume Designer)
112) Tim Lee (Executive Producer)
113) Michael Cho (Executive Producer)
114) Phillip Dang (Stunts)
115) Vern Nobles Jr. (Second Unit Director of Photography)
116) Marek Stout (Production Assistant)
117) Giulio Campiglia (Visual Effects Producer)
118) Eric Ng (Digital Compositor)
119) Jennie Shea (ADR Recordist)
120) Thomas Early (Construction Coordinator)
121) Geisha M. Barreto (Assistant Makeup Artist)
122) Merly Jan Jiménez (Makeup Artist)
123) Carolina Wolf (Production Office Coordinator)
124) Jose Juan Garcia Camacho (Set Designer)
125) Sergio Morales Colon (Set Dresser)
126) Juan j. Garcia Perez (Props)
127) Michael Scott Rivera (Set Dresser)
128) Barbara Yuya Rivera (Boom Operator)
129) Erik Bloomer (Special Effects)
130) Ryan Harms (Special Effects Technician)
131) Amanda Hollingworth (Digital Compositor)
132) Cailin Munroe (Visual Effects Coordinator)
133) Wen Qian (Compositing Supervisor)
134) Nerina Sanchez (Digital Compositor)
135) Mike Suta (Digital Compositor)
136) Hyunsu Yang (Digital Compositor)
137) Enele Ma'afu Tauteoli (Stunts)
138) Carlos Giovanni De Leon (Second Assistant Camera)
139) Natasha I. Nieves (Grip)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish