Chekinma va taslim bo'lma 1 (1986) - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Chekinma va taslim bo'lma 1 (1986)
  • Kino nomi: Chekinma va taslim bo'lma 1 (1986) (Не отступать и не сдаваться)
  • Joylandi: 05.02.2023
  • Sifat: FullHD
  • Yil: 2023
  • Davomiyligi: 1 soat. 25 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Jangari , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Chekinma va taslim bo'lma 1 Uzbek tilida O'zbekcha 1985 tarjima kino Full HD skachat
Jang san'atini o'rgangan va chempion bo'lishni orzu qilgan bola qo'rqmasdan jinoyatchilar va panklar bilan kurashga kirishadi va dastlab faqat ko'karishlar va boshqalarning masxarasini oladi. Ammo ter to'kguncha mashq qilishda ko'rsatgan matonat, matonat va mashaqqatli mehnat uchun mukofot sifatida u homiylik qilishni va unga Bryus Lining o'zi ruhini o'zlashtirishning barcha sirlarini o'rgatishni boshlaydi. Va katta turnirda rossiyalik kuchli raqib bilan jang qilgan yosh amerikalik kikbokschi tomoshabinlar kutgan va mutaxassislarning prognozlariga zid ravishda sensatsion tarzda g'alaba qozondi.
Парнишка, изучающий восточные единоборства и мечтающий стать чемпионом, бесстрашно вступает в борьбу с уголовниками и шпаной и зарабатывает сперва лишь синяки и насмешки окружающих. Но в награду за проявленную силу духа, настойчивость и упорную работу на тренировках до седьмого пота, ему начинает покровительствовать и обучать его всем секретам мастерства дух самого Брюса Ли. И, сразившись в большом турнире с грозным русским противником, молодой американский кикбоксер сенсационно, вопреки ожиданиям зрителей и прогнозам специалистов, побеждает.

Roles of actors:
1) Kurt McKinney (Jason Stillwell)
2) Jean-Claude Van Damme (Ivan Kraschinsky "The Russian")
3) J.W. Fails (R.J. Madison)
4) Kathie Sileno (Kelly Reilly)
5) Kim Tae-Jeong (Sensei Lee)
6) Kent Lipham (Scott)
7) Ron Pohnel (Ian Reilly)
8) Dale Jacoby (Dean Ramsey)
9) Peter Cunningham (Frank Peters)
10) Timothy D. Baker (Tom Stillwell)
11) Gloria Marziano (Mrs. Stillwell)
12) Michele "Mouse" Krasnoo (Karate Student)


People who worked on the film:
1) Dane A. Davis (Co-Editor)
2) John Huneck (Director of Photography)
3) Corey Yuen (Director)
4) Corey Yuen (Screenstory)
5) Ng See-Yuen (Producer)
6) Ng See-Yuen (Screenstory)
7) Keith W. Strandberg (Screenplay)
8) Paul Gilreath (Original Music Composer)
9) David Golia (Director of Photography)
10) James Melkonian (Editor)
11) Mark Pierce (Editor)
12) Allan Poon (Editor)
13) Joe Satriani (Theme Song Performance)
14) Paul Maslak (Casting)
15) Neva Friedenn (Casting)
16) Neva Friedenn (Production Executive)
17) Roxanne Wightman (Hairstylist)
18) June Brickman (Makeup Artist)
19) Bob Biggart (Supervising Sound Editor)
20) Frank Harris (Original Music Composer)
21) Frank Harris (Musician)
22) Thaddeus Hejker (Casting)
23) Thaddeus Hejker (Production Executive)
24) Sher Flowers (Makeup Artist)
25) James Jih (Property Master)
26) Gary Ng (Supervising Sound Editor)
27) Lisa Greenberg (Wardrobe Supervisor)
28) Lesley Levin (Wardrobe Supervisor)
29) Kevin Chalfant (Theme Song Performance)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish