Almanak loyihasi - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Almanak loyihasi

Kino tavsifi
Almanak loyihasi Bir marta, tug'ilgan kunidan eski filmni tomosha qilgandan so'ng, allaqachon voyaga etgan tug'ilgan kungi bola o'zini videodagi aks ettirishda "haqiqiy"ligini payqadi. Qiziquvchan do'stlar vaqt mashinasiga o'xshash sirli qurilmaning chizmalarini topdilar. Ular vaqtni orqaga qaytarish va ba'zi xatolarni tuzatish uchun uni tugatishga va sinab ko'rishga qaror qilishdi.

Ammo bir guruh badjahl o'smirlar tasodifan vaqt mashinasini egallab olishsa nima bo'ladi? Albatta, kimdir qoidalarni buzmaguncha va kulgili hazil dahshatli tushga aylanmaguncha qiziqarli bo'ladi.

Однажды после просмотра старой плёнки со дня рождения уже взрослый именинник заметил себя «настоящего» в отражении на видео. Снедаемые любопытством друзья нашли чертежи таинственного устройства, похожего на машину времени. Они решили доделать её и испытать, чтобы вернуться в прошлое и исправить некоторые ошибки.

Но что будет, если группа отвязных тинейджеров случайно завладеет машиной времени? Однозначно, будет весело, пока кто-то не нарушит правила, и весёлая шутка не обернётся кошмаром.

Roles of actors:
1) Jonny Weston (David Raskin)
2) Virginia Gardner (Christina Raskin)
3) Sofia Black-D'Elia (Jessie Pierce)
4) Sam Lerner (Quinn Goldberg)
5) Allen Evangelista (Adam Le)
6) Amy Landecker (Kathy Raskin)
7) Gary Weeks (Ben Raskin)
8) Gary Grubbs (Dr. Lu)
9) Patrick Johnson (Todd)
10) Hillary Harley (Blonde)
11) Anthony Reynolds (Police Officer)
12) Agnes Mayasari (Bikini Girl)
13) Katie Garfield (Liv)
14) Michelle DeFraites (Sarah Nathan)
15) Fred Galle (Music Industry Mogul)
16) Joshua Brady (Break Up Guy)
17) Macsen Lintz (David, Age 7)
18) Johnny Otto (Newscaster (uncredited))


People who worked on the film:
1) Denise Chamian (Casting)
2) Michael Bay (Producer)
3) Maher Ahmad (Production Design)
4) Mark Owen Forker (Visual Effects Supervisor)
5) David Smith (Set Decoration)
6) Mary Jane Fort (Costume Design)
7) Andrew Form (Producer)
8) Bradley Fuller (Producer)
9) Julian Clarke (Editor)
10) David McLean (Chief Lighting Technician)
11) Kimberly Greene (Makeup Department Head)
12) Lee Alan McConnell (Special Effects Coordinator)
13) Martin Bernfeld (Editor)
14) Matthew J. Lloyd (Director of Photography)
15) Dean Israelite (Director)
16) Cheryl Starbuck (Script Supervisor)
17) Jason Pagan (Writer)
18) Andrew Stark (Writer)
19) Jake Ures (Grip)
20) Joulles Wright (Costume Supervisor)
21) Laurent Ben-Mimoun (Conceptual Illustrator)
22) Steve Rhee (Visual Effects Editor)
23) Mychael Bates (Property Master)
24) Charles S. Hodes (Still Photographer)
25) Melissa Yonkey (Hair Department Head)
26) Charlotte Raffi (Visual Effects Producer)
27) Lay'Na Anderson (Key Makeup Artist)
28) Jessica Jackson (Art Department Coordinator)
29) Dustin Berry (Art Department Coordinator)
30) David H. Nash (Construction Coordinator)
31) Robert East (CG Supervisor)
32) Matthew Hackett (Animation)
33) Seong Joon Lee (Animation)
34) Karen Czukerberg (Visual Effects Producer)
35) Dionne Pitsikoulis (Makeup Artist)
36) Sam Tedesco (Location Manager)
37) Guy D'Alema (Still Photographer)
38) Brett Andrews (Property Master)
39) Brian Malone (First Company Grip)
40) David Shakibanasab (Rigging Gaffer)
41) Greg Argarin (Chief Lighting Technician)
42) Jerome Allen (Key Hair Stylist)
43) Jonathan Carbonaro (Digital Imaging Technician)
44) Nathan S. Clark (Set Dresser)
45) Greg Gonzalez (Assistant Property Master)
46) Martin L. Mercer (Storyboard Artist)
47) Joshua Min (Concept Artist)
48) Keith Cutler (Electrician)
49) Chris Birdsong (First Company Grip)
50) Kurt Kornemann (First Company Grip)
51) Benny Smyth (Rigging Grip)
52) Vincent Bates (Art Department Production Assistant)
53) David McLendon (Lighting Technician)
54) Steve Kupfer (Grip)
55) Tam O'Brien (Set Dresser)
56) Bill Chapman (Grip)
57) Sam Carter (Set Dresser)
58) James Stockton (Electrician)
59) Dana Morris (Camera Operator)
60) Kyle Spicer (Digital Imaging Technician)
61) Brian Adams (Electrician)
62) Ross Davis (Second Assistant Camera)
63) Kouji Tajima (Concept Artist)
64) Lance Flowers (Grip)
65) Paige Jarvis (Second Company Grip)
66) Doyle Petty (Grip)
67) Jason Vigdor (Set Dresser)
68) Chris Antignane (Electrician)
69) Anna Zenner (Hairstylist)
70) Saj Mack (Makeup Artist)
71) Lynsey Mouer (Art Department Assistant)
72) Melissa Kennedy (Construction Buyer)
73) Rob Hamby (Propmaker)
74) Randy Lewallen (Scenic Artist)
75) Michael Green (Set Dresser)
76) Bradley Huffman (Set Dresser)
77) 'Jamie' James Free (Set Dresser)
78) Evan Woolery (Storyboard Artist)
79) Daniel John Lerch (Assistant Chief Lighting Technician)
80) Meiklejohn Pate (Best Boy Grip)
81) Torey Lenart (Camera Production Assistant)
82) Benjamin Rowland (Drone Pilot)
83) Jermaine Brantley (Electrician)
84) Brittany Regan (Electrician)
85) Alexander G. Smith (Electrician)
86) Dennis Winkler (Electrician)
87) David Edsall (First Assistant Camera)
88) Allen Robinson (Grip)
89) Patrick Schlote (Grip)
90) Richard Dennis Kinnard (Lighting Technician)
91) Ron Ruanphae (Second Assistant Camera)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish