Menyu - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Menyu

Kino tavsifi
Menyu / Menu Premyera Uzbek tilida O'zbekcha 2022 tarjima kino 4K UHD skachat Margo va Tayler eksklyuziv restoranda ovqatlanish uchun uzoq orolga borishadi, u erda oshpaz Slovik dahshatli syurprizlar bilan dabdabali menyu tayyorlagan.
Марго и Тайлер едут на отдаленный остров, чтобы попасть на ужин в эксклюзивный ресторан, где шеф-повар Словик приготовил роскошное меню с некоторыми шокирующими сюрпризами.

Roles of actors:
1) Ralph Fiennes (Chef Julian Slowik)
2) Anya Taylor-Joy (Margot Mills)
3) Nicholas Hoult (Tyler Ledford)
4) Hong Chau (Elsa)
5) Janet McTeer (Lillian)
6) Paul Adelstein (Ted)
7) John Leguizamo (Movie Star)
8) Aimee Carrero (Felicity)
9) Reed Birney (Richard Leibrandt)
10) Judith Light (Anne)
11) Rebecca Koon (Linda)
12) Rob Yang (Bryce)
13) Arturo Castro (Soren)
14) Mark St. Cyr (Dave)
15) Peter Grosz (Sommelier)
16) Christina Brucato (Katherine)
17) Adam Aalderks (Jeremy)
18) Jon Paul Allyn (Boat Waiter)
19) Mel Fair (Boatman)
20) Cristian Gonzalez (Server 1)
21) Matthew Cornwell (Dale / Coast Guard Officer)
22) John Wilkins III (Server 2)
23) John Cola (Chef (uncredited))
24) Michael A. Dean (Chef (uncredited))
25) Marcus Aveons Duncan (Chef (uncredited))
26) Alexander Goldstein (Chef (uncredited))
27) Grant Henley (Chef (uncredited))
28) Brandon Herron (Front of House (uncredited))
29) Elbert Kim (Police Officer (uncredited))
30) Melisa Lopez (Police Officer (uncredited))
31) A. Jae Michele (Chef (uncredited))
32) Jay Shadix (Front of House (uncredited))
33) Rachel Trautmann (Chef (uncredited))
34) Victor Zheng (Chef (uncredited))


People who worked on the film:
1) Mary Vernieu (Casting)
2) Christopher Tellefsen (Editor)
3) Peter Deming (Director of Photography)
4) Will Ferrell (Producer)
5) Deborah La Mia Denaver (Makeup Department Head)
6) Adam McKay (Producer)
7) Mark Mylod (Director)
8) Lindsey Moran (Art Direction)
9) Gary Archer (Prosthetics)
10) Wyatt Sprague (Sound Effects Editor)
11) Monique Ganderton (Stunt Coordinator)
12) Ethan Tobman (Production Design)
13) Manuel Rey Gonzalez (Digital Compositor)
14) Rich Bologna (Sound Designer)
15) Rich Bologna (Supervising Sound Editor)
16) Rich Bologna (Sound Re-Recording Mixer)
17) Amy Westcott (Costume Design)
18) Alan Freedman (ADR Mixer)
19) Colin Stetson (Original Music Composer)
20) Jim Schultz (Music Editor)
21) Jac Rubenstein (Dialogue Editor)
22) Jac Rubenstein (ADR Supervisor)
23) Whitney Ince (EPK Editor)
24) Deborah Rutherford (Makeup Artist)
25) Don Rutherford (Makeup Artist)
26) Adruitha Lee (Hair Department Head)
27) Dhyana Forte (Makeup Artist)
28) Nava R. Sadan (Costume Supervisor)
29) Chloe Weaver (Second Unit Director of Photography)
30) Chloe Weaver (Second Unit Director)
31) Paul Capuano (Dolby Consultant)
32) Gretchen Gattuso (Set Decoration)
33) Scott Cannizzaro (ADR Mixer)
34) Matt Akey (Visual Effects Producer)
35) Michael Sledd (Executive Producer)
36) Igor Nikolic (Foley Supervisor)
37) Mazena Puksto (Key Makeup Artist)
38) Monique Hyman (Key Hair Stylist)
39) Katie Goodson (Producer)
40) Bryan Haines (Digital Compositor)
41) Jared Losano (Stunt Double)
42) Manolo Rojas (Steadicam Operator)
43) Jeff Bosley (Stunts)
44) Chris Chae (Sound Effects Editor)
45) Earl Perque (Best Boy Grip)
46) Lidia Tamplenizza (ADR Editor)
47) Betsy Koch (Producer)
48) Todd Weaver (Sound Mixer)
49) Todd Weaver (Production Sound Mixer)
50) Benny Alvarado (Gaffer)
51) Jack Runyon (Visual Effects Editor)
52) Burke Roane (Animation Supervisor)
53) Stuart Macphee (Post Production Supervisor)
54) Eric Jacobo (Visual Effects Coordinator)
55) Jason Blackman (Set Costumer)
56) Jason Sullivan (Sound Mixer)
57) Jason Sullivan (Production Sound Mixer)
58) Kyle Hoekstra (Digital Imaging Technician)
59) Sarah Irwin (Fight Choreographer)
60) Sarah Irwin (Stunt Double)
61) Jason Kehler (Stunts)
62) Christian G. Hawkins (Camera Operator)
63) Roy Wooley (Special Effects Makeup Artist)
64) Jason W. Batey (Best Boy Lighting Technician)
65) Aaron John Failing (Special Effects Coordinator)
66) Seth Reiss (Executive Producer)
67) Seth Reiss (Writer)
68) Will Tracy (Executive Producer)
69) Will Tracy (Writer)
70) David Hirsh (3D Supervisor)
71) Heather Taylor (Drone Operator)
72) Tanner Bartlett (Compositing Supervisor)
73) Benjamin Darier (ADR Mixer)
74) Madelyn Wilkime (Assistant Art Director)
75) Lisa Molinaro (Script Supervisor)
76) Hope Demling (Production Coordinator)
77) Joey Meyerhoff (Boom Operator)
78) Barbara Sanders (Hairstylist)
79) Tiffany Herzog (Visual Effects Coordinator)
80) Scott Montgomery (Drone Operator)
81) Wes Dorough (Visual Effects Producer)
82) Phylicia Feldman (Compositor)
83) Brody Docar (Second Assistant "B" Camera)
84) Kate Stauduhar (Visual Effects Editor)
85) Zachary Branch (Utility Stunts)
86) Jackson Dobies (Stunt Coordinator)
87) Jenny Wentling (Set Designer)
88) Zack Beshears (Visual Effects Editor)
89) DanTram Nguyen (Producer)
90) Zahra Phillips (Producer)
91) Jacob Bridges (Special Effects Technician)
92) Kate Loftis (Hairstylist)
93) Wyatt Werneth (Stunts)
94) Jenna Go (Associate Producer)
95) Bret Howe (Casting)
96) Lucas Feuser (Assistant Sound Editor)
97) Nina Leitenberg (Sound Recordist)
98) Kevin Schultz (Foley Mixer)
99) Nickolos Howard (Special Effects Technician)
100) Dave Isaac Santos Abuel (Compositing Lead)
101) Alexander Johnson (Digital Compositor)
102) Kate Smith (CGI Director)
103) Marc Smith (VFX Supervisor)
104) Heather Taylor (VFX Editor)
105) Ty Taylor (Drone Operator)
106) Adam Wagner (VFX Supervisor)
107) Joshwa Walton (VFX Artist)
108) Martin Toby Watson (Matchmove Supervisor)
109) Sarah Irwin (Fight Choreographer)
110) Sarah Irwin (Fight Choreographer)
111) Alister King (Stunts)
112) Ralph Koch (Stunt Coordinator)
113) Jonathan Mercedes (Stunt Double)
114) Andy Tu (Stunt Double)
115) Jack Barbour (Rigging Gaffer)
116) Ross Bartels (Colorist)
117) Tim Collins (Dolly Grip)
118) J. Scott Copeland (Video Assist Operator)
119) Sydney Cox (Second Assistant "A" Camera)
120) David Flashner (Grip)
121) Shant Kazandjian (Grip)
122) Jean-Marc Lavigne (Best Boy Grip)
123) Ben Lemons (Camera Loader)
124) Kyle Leonard (BTS Videographer)
125) Mark Nguyen (Camera Operator)
126) Mark Nguyen (Drone Operator)
127) Anya Peregrino (Lighting Technician)
128) Audie John Posadas (Drone Pilot)
129) Thomas Rodgers (Lighting Programmer)
130) Tyler Tunney (Set Designer)
131) Eric Garcia (Special Effects Makeup Artist)
Ko'proq o'qish >