Suzuvchi qizlar / Suzuvchilar - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Suzuvchi qizlar / Suzuvchilar
  • Kino nomi: Suzuvchi qizlar / Suzuvchilar (Пловчихи)
  • Joylandi: 15.01.2023
  • Sifat: FullHD
  • Yil: 2022
  • Davomiyligi: 2 soat. 14 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Drama , Tarixiy , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Suzuvchi qizlar / Suzuvchilar Uzbek tilida O'zbekcha 2022 tarjima kino 4K UHD skachat Urushdan vayron bo‘lgan Suriyadan 2016-yilgi Rio-de-Janeyrodagi Olimpiada o‘yinlarigacha ikki opa-singil qahramonlik qat’iyati va atletik iste’dodning xavfli sayohatiga otlanadi.
Из разрываемой войной Сирии на Олимпийские игры 2016 в Рио-де-Жанейро: две сестры едут в рискованное путешествие, проявив героическую решимость и спортивный талант.

Roles of actors:
1) Manal Issa (Sarah Mardini)
2) Nathalie Issa (Yusra Mardini)
3) Matthias Schweighöfer (Sven)
4) Ali Soliman (Ezzat Mardini)
5) James Floyd (Emad)
6) Ahmed Malek (Nizar)
7) Kinda Alloush (Mervat Mardini)
8) Nahel Tzegai (Shada)
9) Carlotta De Gregori (Marlena Kristov (Olympic swimmer))
10) Victoria Valcheva (Kostana)
11) Sue King-Spear (Refugee)
12) Bridgitta Roy (Diana)
13) Dritan Kastrati (Vadim)
14) Alfredo Tavares (Olympic Coach)
15) Daniel Eghan (Refugee)
16) Roderick Hill (Viktor)
17) Mudar Abbara (Fadi)
18) Ekran Mustafa (Refugee)
19) Giorgio Spiegelfeld (Gustaf)
20) Elmi Rashid Elmi (Bilal)


People who worked on the film:
1) Stephen Daldry (Executive Producer)
2) Shaheen Baig (Casting)
3) Tim Bevan (Producer)
4) Eric Fellner (Producer)
5) Steven Price (Music)
6) Jack Thorne (Writer)
7) Tania Blunden (Post-Production Manager)
8) Sally El Hosaini (Director)
9) Christopher Ross (Director of Photography)
10) Patrick Rolfe (Production Design)
11) Patrick Rolfe (Production Designer)
12) Elo Soode (Concept Artist)
13) Charlotte Wright (Location Manager)
14) Eduardo Rodrigalvarez (Location Scout)
15) Freddie Hall (Second Assistant Director)
16) Neil Cairns (Finance)
17) Hussain Ahmed (Unit Production Manager)
18) Kashca Garwood-Walker (Costume Assistant)
19) Iain Kitching (Editor)
20) Ali Jaafar (Producer)
21) Molly Emma Rowe (Costume Design)
22) Jim Grindley (Property Master)
23) Katherine Pomfret (Executive Producer)
24) Bart Tuft (Standby Property Master)
25) Jeremy Burnage (Line Producer)
26) Daniel Budd (Set Decorating Coordinator)
27) Kirsten Lane (Music Supervisor)
28) Adam Morris (First Assistant Director)
29) Harriet Stovold (Location Assistant)
30) Leanne Kathuda (Casting)
31) Agnes Debinska (Assistant Art Director)
32) Regina Lujan (Assistant Art Director)
33) Rachel Rolfe (Assistant Decorator)
34) Ocean Farini (Costume Illustrator)
35) James Kirby (Location Scout)
Ko'proq o'qish >