Uddaburon o'g'rilar - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Uddaburon o'g'rilar
  • Kino nomi: Uddaburon o'g'rilar (Не пойман — не вор)
  • Joylandi: 07.01.2023
  • Sifat: FullHD
  • Yil: 2006
  • Davomiyligi: 2 soat. 9 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Drama , Kriminal , Triller , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Uddaburon o'g'rilar Premyera Uzbek tilida O'zbekcha 2006 tarjima kino Full HD skachat Ayyor bank qaroqchisi Dalton bilan "tor yo'lda" duch kelgan qattiq politsiyachi Detektiv Freyzerning hikoyasi. Ularning qarama-qarshiligi keskin garovga olish dramasiga aylanadi. Ushbu "mushuk va sichqon" o'yini rivojlanib borar ekan, ufqda yana bir sirli shaxs paydo bo'ladi - broker Madalina, uning voqealar rivojidagi roli hozircha mutlaqo tushunarsiz bo'lib qolmoqda. Madalina allaqachon o'ta zaif vaziyatga yanada ko'proq tartibsizlik va beqarorlik olib keladi ...
История крутого полицейского, детектива Фрезьера, который сталкивается «на узкой дорожке» с хитрым грабителем банков Долтоном. Их противостояние выливается в напряженную драму с захватом заложников. По мере того, как развивается эта игра в «кошки-мышки», на горизонте появляется еще одна загадочная фигура — брокер Мадалина, роль которой в разворачивающихся событиях остается до поры до времени совершенно непонятной. Мадалина вносит еще больше хаоса и нестабильности в и без того чрезвычайно хрупкую ситуацию…

Roles of actors:
1) Denzel Washington (Detective Keith Frazier)
2) Clive Owen (Dalton Russell)
3) Jodie Foster (Madeleine White)
4) Christopher Plummer (Arthur Case)
5) Willem Dafoe (Captain John Darius)
6) Chiwetel Ejiofor (Detective Bill Mitchell)
7) Carlos Andrés Gómez (Steve)
8) Kim Director (Stevie)
9) James Ransone (Steve-O)
10) Bernie Rachelle (Chaim)
11) Peter Gerety (Captain Coughlin)
12) Victor Colicchio (Sergeant Collins)
13) Cassandra Freeman (Sylvia)
14) Peter Frechette (Peter Hammond)
15) Gerry Vichi (Herman Gluck)
16) Waris Ahluwalia (Vikram Walia)
17) Rafael Osorio (Bank Guard)
18) Rodney "Bear" Jackson (Bank Guard)
19) Daryl Mitchell (Mobile Command Officer Rourke)
20) Ashlie Atkinson (Mobile Command Officer Berk)
21) David Brown (Mobile Command Officer Carnow)
22) Robert C. Kirk (Mobile Command Officer Borinsky)
23) Frank Stellato (Mobile Command Detective)
24) Ken Leung (Wing)
25) Marcia Jean Kurtz (Miriam Douglas)
26) Ed Onipede Blunt (Ray Robinson)
27) Amir Ali Said (Brian Robinson)
28) Lemon Andersen (Paul Guitierez)
29) Samantha Ivers (Nancy Mann)
30) Peter Kybart (Mayor)
31) Al Palagonia (Kevin)
32) Florina Petcu (Ilina Miritia)
33) Jason Manuel Olazabal (ESU Officer Hernandez)
35) Anthony Mangano (ESU Officer)
36) Michael Devine (ESU Officer)
37) Ed Bogdanowicz (ESU Officer)
39) Anthony Borowiec (ESU Officer)
40) Joe Coots (ESU Officer)
41) Lionel Pina (Cop with Pizzas)
42) Ken Ferrigni (Redheaded Detective)
43) Frank Hopf (Barricade Officer)
44) Robert Testut (Barricade Officer)
46) Limary Agosto (Gladys Perez)
47) Patrick Illig (Brad Stone)
48) Frank Composto (Eric Dodge)
49) Rozanne Sher (Hostage Woman)
50) Rachel Black (Katherine)
51) Gregory Dann (Case's Bodyguard)
52) Ben Crowley (White's Assistant)
53) Shon Gables (CBS News Reporter)
54) Dominic Carter (NY1 News Anchor)
55) Sandra Endo (NY1 News Reporter)
56) Kandiss Edmundson (Madge)
57) Agim Coma (Borova)
58) John Speredakos (Porcario)
59) Baktash Zaher (Zahir)
60) Ernest Rayford (Men's Club Attendant)
61) Vincent DiMartino (Barber)
62) Julian Niccolini (Four Seasons Maître d')
63) Ed Crescimanni (Edwin)
64) Brad Leland (Ronnie)
65) Michal Sinnott (Lori Minitte)
66) Enver Hoxha (Self (archive sound))


People who worked on the film:
1) Brian Grazer (Producer)
2) Wynn Thomas (Production Design)
3) Eugene Gearty (Sound Effects Designer)
4) Jon Kilik (Executive Producer)
5) Matthew Libatique (Director of Photography)
6) Spike Lee (Director)
7) Russell Gewirtz (Writer)
8) Karen Kehela Sherwood (Executive Producer)
9) Kim Roth (Executive Producer)
10) Daniel M. Rosenberg (Executive Producer)
11) Jonathan Filley (Unit Production Manager)
12) Jonathan Filley (Co-Producer)
13) Terence Blanchard (Original Music Composer)
14) Barry Alexander Brown (Editor)
15) Kim Coleman (Casting)
16) Donna Berwick (Costume Design)
17) Rodney "Bear" Jackson (Second Second Assistant Director)
18) David Boulton (ADR Engineer)
19) Curtis Lindersmith (Digital Intermediate Editor)
20) Randall Balsmeyer (Title Designer)
21) Steven Kirshoff (Special Effects Supervisor)
22) Chris Shriver (Art Direction)
23) George DeTitta Jr. (Set Decoration)
24) Sam Pollard (Additional Editing)
25) Todd Bozung (Supervising Music Editor)
26) Howard Drossin (Orchestrator)
27) Marko Costanzo (Foley Artist)
28) Chris Fielder (Assistant Sound Editor)
29) Marissa Littlefield (ADR Editor)
30) Anita Gibson (Key Makeup Artist)
31) Fred Rosenberg (Dialogue Editor)
32) Carla Meyer (Dialect Coach)
33) Mike Phillips (Production Accountant)
34) Mike Ellis (First Assistant Director)
35) Eve Streger (Casting Assistant)
36) Ryan Denmark (First Assistant Editor)
37) Carmen Cárdenas (Art Department Production Assistant)
38) Ricardo Sarmiento (Camera Operator)
39) Paul A. Simmons Jr. (Costume Supervisor)
40) Jeff Ward (Stunt Coordinator)
41) Frank Kern (Foley Supervisor)
42) Michael Saccio (Property Master)
43) Philip Stockton (Supervising Sound Editor)
44) Patricia Regan (Makeup Artist)
45) James C. Feng (Assistant Art Director)
46) Sean Garnhart (Foley Mixer)
47) Stephen Consentino (Steadicam Operator)
48) Stephen Consentino ("A" Camera Operator)
49) Leann Murphy (Art Department Coordinator)
50) Bill Almeida (Rigging Gaffer)
51) Alex Jablonski (Assistant Editor)
52) Martin Bernstein (Construction Coordinator)
53) Bob Chefalas (Additional Sound Re-Recording Mixer)
54) John Velez (Gaffer)
55) Allan Zaleski (Sound Effects Editor)
56) Fred Buchholz (Special Effects Assistant)
57) Kenneth Walker (Key Hair Stylist)
58) Shari L. Carpenter (Continuity)
59) Linton Alfred (Stunts)
60) Tsigie White (Costume Assistant)
61) David Lee (Still Photographer)
62) William Sarokin (Production Sound Mixer)
63) Jamie Baker (Foley Editor)
64) George Leong (Boom Operator)
65) Darrin Smith (Best Boy Electric)
66) Gene O'Neill (Transportation Captain)
67) Kurt Rimmel (Dolly Grip)
68) Diana E. Latham (Production Coordinator)
69) Tony Arnaud (Grip)
70) Lamont Crawford (Key Grip)
71) Guy Efrat (Location Scout)
72) Dan Maslen (Storyboard Artist)
73) John Canavan (Transportation Co-Captain)
74) Terrence Laron Burke (Best Boy Grip)
75) Susan Lazarus (Post Production Supervisor)
76) Beth Avery (Location Assistant)
77) James Klotsas (Props)
78) Ethan Borsuk (Assistant Camera)
79) Miguel Ángel Poveda (Production Manager)
80) Paul Tanzillo Jr. (Negative Cutter)
81) Joseph White (Location Manager)
82) Careen Fowles (Costumer)
83) Devin Maggio (Special Effects Technician)
84) Pyare Fortunato (First Assistant Camera)
85) Ryder Washburn (Armorer)
86) Meg Thornton (Ager/Dyer)
87) Colin Cumberbatch (Production Supervisor)
88) Carlie Bergman (ADR Recordist)
89) Gabu Camilo (Set Dresser)
90) Kim Jackson (Assistant Production Coordinator)
91) Pierson Silver (Camera Loader)
92) Yana Collins Lehman (Post Production Accountant)
93) Justin Panzanaro (Rigging Grip)
94) Victoria Brown McCready (Payroll Accountant)
95) Jean Chien (Assistant Location Manager)
96) Terra Bliss (Digital Intermediate Producer)
97) Vincent Guarriello (Key Construction Grip)
98) Arne Olsen (Construction Grip)
99) Dicken Berglund (ADR Mixer)
100) Sara Stern (Apprentice Sound Editor)
101) Colleen Morris (Seamstress)
102) Robert Antalocy (Carpenter)
103) Dan DeTitta (Set Decoration Buyer)
104) Laura Sewrey (Assistant Costume Designer)
105) Timothy Main (Construction Foreman)
106) Mark Adams (Musician)
107) William Sepulveda (Craft Service)
108) Evelyn Santana (Publicist)
109) Nicholas Brown (Set Production Assistant)
110) James Hook (Stand In)
111) Jackie Bazan (Unit Publicist)
112) Max Frankston (Video Assist Operator)
113) Tracey Hinds (Second Assistant Director)
114) Justin Cheatham (Electrician)
115) Ross Huttick (Assistant Property Master)
116) Allen Stillman (Shop Electric)
117) James Parsons (Camera Production Assistant)
118) Jeffrey L. Glave (Charge Scenic Artist)
119) Ella Boliver (Digital Compositor)
120) Mo Link (Extras Casting Assistant)
121) Bridgett Brown (Intern)
122) Jill Fazzolare (Production Assistant)
123) Jennifer Gaston-Gates (Second Assistant Accountant)
Ko'proq o'qish >