Yolg'iz / Uy Z / Z uy - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Yolg'iz / Uy Z / Z uy
  • Kino nomi: Yolg'iz / Uy Z / Z uy (Дом Z)
  • Joylandi: 22.12.2022
  • Sifat: HD
  • Yil: 2020
  • Davomiyligi: 1 soat. 32 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Triller , Ujas , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Yolg'iz / Uy Z / Z uy Uzbek tilida O'zbekcha 2020 tarjima kino 4K UHD skachat Aiden odamlarni tajovuzkor yirtqich mavjudotlarga aylantiradigan dahshatli virus qurbonlaridan qochib, kvartirada o'zini to'sib qo'ydi. Umidsizlik yoqasida 42 kunlik yolg'izlikdan so'ng, yigit ro'paradagi uyda bir qiz yashiringanini bilib oladi.
Эйден забаррикадировался в квартире, спасаясь от жертв жуткого вируса, превращающего людей в агрессивных плотоядных существ. Через 42 дня полного одиночества на грани отчаяния парень обнаруживает, что в доме напротив скрывается девушка.

Roles of actors:
1) Tyler Posey (Aidan)
2) Summer Spiro (Eva)
3) Robert Ri'chard (Brandon)
4) Donald Sutherland (Edward)
5) John Posey (Dad)
6) Eric Etebari (Jack Brian)
7) Denis Tolyarenko ()
8) Matthew Mikita ()


People who worked on the film:
1) Tyler Posey (Executive Producer)
2) Johnny Martin (Director)
3) Tierre Turner (Stunt Coordinator)
4) Eric Weiler (Production Design)
5) Frederik Wiedmann (Original Music Composer)
6) Carlos Ceja (Chief Lighting Technician)
7) Matt Naylor (Writer)
8) Chris Freilich ("B" Camera Operator)
9) Pierre Chemaly ("B" Camera Operator)
10) Phil Norden (Editor)
11) Josh Hakian (Special Effects Coordinator)
12) Kathleen Williams (Costumer)
13) Jared Potter (Visual Effects)
14) Susan Doepner-Senac (Costume Design)
15) Edd Lukas ("A" Camera Operator)
16) Constance Hall (Special Effects Key Makeup Artist)
17) Anne Jordan (Producer)
18) Joshua Simpson (Best Boy Electric)
19) Robert Webber (Sound Supervisor)
20) Taryn Oleson (Property Master)
21) Martim Vian (Director of Photography)
22) Hannah Schenck (Special Effects Makeup Artist)
23) Paul Silver (First Assistant Director)
24) Mark Sutton (Production Sound Mixer)
25) Andrew Rice (Sound Re-Recording Mixer)
26) Bob Low (Electrician)
27) Teresa Aguilera (Key Makeup Artist)
28) Jefri Meintjes (First Assistant "A" Camera)
29) J.D. McKee (Visual Effects)
30) Ryan Kaercher (Art Direction)
31) Travis Berry (Visual Effects)
32) Tami Rotchford (Title Designer)
33) Jeff Godshall (Chief Lighting Technician)
34) Walter Dandy (First Assistant "A" Camera)
35) Mame Benson (Set Dresser)
36) Anna Karakalou (Scenic Artist)
37) Brian 'Crash' Carlucci (Colorist)
38) Michael James Pistone (Hair Department Head)
39) Matthew Abravaya (Second Assistant "A" Camera)
40) Jihad Pierce (Electrician)
41) Rabih Aridi (Producer)
42) Johnny Martin (Producer)
43) Clas Lindgren (Best Boy Grip)
44) Katya Loban (Script Supervisor)
45) Peter Grabicki (Assistant Editor)
46) Jim Sagoff (Executive Producer)
47) Wael Makarem (Executive Producer)
48) Sam Dean (Executive Producer)
49) Josh Wilson (Key Grip)
50) Michael Winokur (Electrician)
51) Mark Mumford (Second Assistant "A" Camera)
52) Andrew Dorward (Electrician)
53) Wenting Deng Fisher (Still Photographer)
54) Fredy Foote (Set Dresser)
55) Teresa Brown (Extras Casting)
56) Dana Rummerfield (Second Assistant Director)
57) Eliud Badillo (Set Dresser)
58) Michael Weston (Set Dresser)
59) John Paul Meyer ("B" Camera Operator)
60) Quinton Brudos-Sommers (Chief Lighting Technician)
61) Giovani Knox (Chief Lighting Technician)
62) Yordi Martinez (Digital Imaging Technician)
63) Emily Amos (First Assistant "B" Camera)
64) Jedi Gomez (Grip)
65) Gregory Palasciano (Second Assistant "A" Camera)
66) Tania Perez (Second Assistant "A" Camera)
67) Tara Doustar (Casting)
68) Oksana Derina (Key Costumer)
69) Doug Clarke (ADR Coordinator)
70) Michael Van (Sound Effects Editor)
71) Rob Snyder (First Assistant "B" Camera)
Ko'proq o'qish >