Qoyilmaqom yettilik - Uzbek Tilida

Qoyilmaqom yettilik
  • Kino nomi: Qoyilmaqom yettilik (Великолепная семерка)
  • Sifat: SD
  • Janr: Jangari , Sarguzasht , Tarjima kinolar
  • Mamlakat: AQSH
  • Ishlab chiqarilgan yili: 2016
  • Davomiyligi: 133 min
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Etti jasur sarguzashtchi qaroqchilar to'dasi tomonidan ezilgan kichik shahar aholisini himoya qiladi.

Семеро отважных искателей приключений встают на защиту жителей маленького городка, угнетаемого бандой грабителей.

Roles of actors:
1) Denzel Washington (Sam Chisolm)
2) Chris Pratt (Joshua Farraday)
3) Ethan Hawke (Goodnight Robicheaux)
4) Vincent D'Onofrio (Jack Horne)
5) Lee Byung-hun (Billy Rocks)
6) Manuel Garcia-Rulfo (Vasquez)
7) Martin Sensmeier (Red Harvest)
8) Peter Sarsgaard (Bartholomew Bogue)
9) Haley Bennett (Emma Cullen)
10) Matt Bomer (Matthew Cullen)
11) Luke Grimes (Teddy)
12) Jonathan Joss (Denali)
13) Cam Gigandet (McCann)
14) Sean Bridgers (Fanning)
15) Dylan Kenin (Cooper)
16) Kevin Wayne (Monday Durant)
17) Carrie Lazar (Leni Frankel)
18) David Kallaway (Turner)
19) Alix Angelis (Clara Winthrop)
20) Billy Slaughter (Josiah)
21) Vic Browder (Arcade Jones)
22) Emil Beheshti (Maxwell)
23) Mark Ashworth (Preacher)
24) Dodge Prince (Anthony)
25) Matthew Posey (Hank Stoner)
26) Jody Mullins (Caleb Frankel)
27) Clint James (Fenton)
28) Dane Rhodes (Sheriff Harp)
29) Ritchie Montgomery (Gavin David)
30) William Lee Scott (Moody)
31) Griff Furst (Phillips)
32) Sean Boyd (Topper)
33) Walker Babington (Dicky)
34) Thomas Blake Jr. (Earl)
35) Rob Mello (Mine Paymaster)
37) Wally Welch (Sheriff)
38) Ed Lowry (Stablemaster)
39) David Manzanares (Referee / Eddy)
40) Kevin Wiggins (Another Cowboy)
41) Jackson Beals (One Eyed Lucas)
42) David Miller (Homesteader)
43) Emily LaGroue (Rose Creek Townsfolk (uncredited))
44) Shona Gastian (Amador Saloon Prostitute (uncredited))
45) Vinnie Jones ((uncredited))
46) Tim Halpin (Walking Eagle (uncredited))
47) Fionn Camp ()
48) Chase Williams ()
49) Charles Bickham ()
50) Heath Lemme ()


People who worked on the film:
1) James Horner (Original Music Composer)
2) Mary Vernieu (Casting)
3) Roger Birnbaum (Producer)
4) Akira Kurosawa (Writer)
5) Shinobu Hashimoto (Writer)
6) Derek R. Hill (Production Design)
7) Sharen Davis (Costume Design)
8) Mauro Fiore (Director of Photography)
9) Jeffrey J. Dashnaw (Stunt Coordinator)
10) Antoine Fuqua (Director)
11) Richard Wenk (Screenplay)
12) Leslie McDonald (Supervising Art Director)
13) Mary L. Mastro (Hair Department Head)
14) Todd Black (Producer)
15) John Refoua (Editor)
16) Jo Edna Boldin (Casting)
17) Brown Cooper (Camera Operator)
18) Lindsay Graham (Casting)
19) Jerry M. Jacob (Camera Operator)
20) Merissa Lombardo (Set Decoration)
21) Gian Ganziano (Visual Effects Editor)
22) Nic Pizzolatto (Screenplay)
23) Elizabeth Coulon (Casting)
24) Dan O'Connell (Foley)
25) John T. Cucci (Foley)
26) Tricia Yoo (Set Costumer)
27) Sam Emerson (Still Photographer)
28) Daniel J. Leahy (Sound Re-Recording Mixer)
29) Steve Pederson (Sound Re-Recording Mixer)
30) Henry Auerbach (Dialogue Editor)
31) Ryan Collins (Sound Effects Editor)
32) Lisa McNeil (Script Supervisor)
33) Alejandro M. Hernandez (Set Costumer)
34) Donna Spahn (Key Hair Stylist)
35) Dawn Gilliam (Script Supervisor)
36) David Richert (Camera Operator)
37) Lukasz Jogalla (Second Unit Cinematographer)
38) Jarrette Moats (Art Department Coordinator)
39) David Esparza (Sound Designer)
40) Mandell Winter (Supervising Sound Editor)
41) Russell Farmarco (Dialogue Editor)
42) Glenn E. Moran (Rigging Gaffer)
43) Liz Bernstrom (Makeup Department Head)
44) Brian Drewes (Visual Effects Producer)
45) Sean Devereaux (Visual Effects Supervisor)
46) Don Libby (CG Supervisor)
47) Scott Garfield (Still Photographer)
48) Scott Shapiro (Visual Effects Producer)
49) Yves De Bono (Special Effects Supervisor)
50) Michael Applebaum (Camera Operator)
51) Sean Ryan Jennings (Art Direction)
52) Sean Ryan Jennings (Visual Effects Art Director)
53) Adam Avery (Visual Effects Editor)
54) Marie A. Kohl (Casting Associate)
55) Ray Milazzo (First Assistant Camera)
56) Joey Moran (Lighting Technician)
57) Chris Fisher (First Assistant Camera)
58) Morey Butler (Armorer)
59) Bill Edwards (Costume Supervisor)
60) Wendy Williams (Unit Production Manager)
61) Vicki M. McWilliams (Art Department Coordinator)
62) Rendell Bryce (Set Costumer)
63) Magdalena Strzelczyk (Visual Effects Coordinator)
64) Benedikt Laubenthal (Visual Effects Producer)
65) John P. Nugent (Visual Effects Supervisor)
66) Ric Spencer (Set Costumer)
67) Marisol Roncali (Casting Associate)
68) Carla Brenholtz (Makeup Artist)
69) Simon Franglen (Original Music Composer)
70) Cory C. Myler (Script Coordinator)
71) Ryan Henderson Jr. (Set Costumer)
72) Michael Kelly (Gaffer)
73) Larry Nielsen (First Assistant Camera)
74) Stella-Madeline Shalita (Visual Effects Coordinator)
75) Jennifer Wang (Visual Effects Coordinator)
76) Tad Griffith (Stunts)
77) Tony R. Medina (Propmaker) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.