Saylent hill - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Saylent hill
  • Kino nomi: Saylent hill (Сайлент Хилл)
  • Joylandi: 07.12.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 2006
  • Davomiyligi: 2 soat. 6 min.
  • Mamlakat: Kanada
  • Janr: r Detektiv , Ujas , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Saylent hill 2022 Yangi Tarjima Kino 1080p 720p HD Fantastik Qorqinchli Uzbek tilida Tarjima Film Qizi Sheronning sirli xastaligiga davo topishni orzu qilgan yosh ona uni ruhiy kasalliklar shifoxonasiga yotqizishdan bosh tortadi. U Sheron bilan birga qizi uyqusida doimo ismini takrorlaydigan Silent Hill shahriga boradi.Erining qarshiliklariga qaramay, Rouz o'ziga kerakli javoblarni o'sha yerda topishiga ishonch hosil qiladi. Ammo ular tashlandiq shaharga borishganda, yo'lda sirli shaxs paydo bo'ladi, Rouz keskin tormozlaydi va mashina avariyaga uchradi ... O'zini tiklab, u Sheronning g'oyib bo'lganini bilib oladi ...
Молодая мать, отчаявшись найти лекарство от таинственного заболевания своей дочери Шэрон, отказывается отдать ее в психиатрическую лечебницу. Вместе с Шэрон она отправляется в Сайлент Хилл, город, название которого ее дочь постоянно твердит во сне.Несмотря на сопротивление мужа, Роуз убеждена, что найдет там ответы, в которых так нуждается. Но когда они подъезжают к заброшенному городу, на дороге появляется таинственная фигура, Роуз резко тормозит, и машина попадает в аварию… Придя в себя, она обнаруживает, что Шэрон исчезла…

Roles of actors:
1) Radha Mitchell (Rose Da Silva)
2) Sean Bean (Christopher Da Silva)
3) Jodelle Ferland (Sharon / Alessa)
4) Laurie Holden (Cybil Bennett)
5) Deborah Kara Unger (Dahlia Gillespie)
6) Kim Coates (Officer Thomas Gucci)
7) Tanya Allen (Anna)
8) Alice Krige (Christabella)
9) Nicky Guadagni (Distressed Woman)
11) Christopher Britton (Adam)
12) Colleen Williams (Archivist)
13) Ron Gabriel (Old Mechanic)
14) Derek Ritschel (Young Police Officer)
15) Eve Crawford (Sister Margaret)
16) Amanda Hiebert (Gas Attendant)
17) Roberto Campanella (Red Pyramid / Janitor / Colin)
18) Stephen R. Hart (Elder)
19) Janet Land (Congregation)
20) Elizabeth Harpur (Congregation)
21) Hannah Fleming (School Girl)
22) Lorry Ayers (Scarred Older Alessa)
23) Melissa Panton (Dark Nurse)
24) Rhoslynne Bugay (Dark Nurse)
25) Chantelle Leonardo (Dark Nurse)
26) Carrie Eklund (Dark Nurse)
27) Florence MacGregor (Congregation)
28) Lynn Woodman (Congregation)
29) Holly Makarchuk (School Girl)
30) Tatiana Haas (School Girl)
31) Michael Cota (Armless Man)
32) Yvonne Ng (Grey Child)
33) Emily Lineham (Red Nurse / Dark Nurse)
34) Donna Milburn (Slashing Dark Nurse)
35) Nadia Barosso (Dark Nurse)
36) Noelle Boggio (Dark Nurse)
37) Victoria Boland (Dark Nurse)
38) Alicia Bundy (Dark Nurse)
39) Rachel Crowther (Dark Nurse)
40) Zsuzsanna Cseh (Dark Nurse)
41) Judit Kovacs (Dark Nurse)
42) Stephanie Lauder (Dark Nurse)
43) Onika Ndukwe (Dark Nurse)
44) Kat Olsen (Dark Nurse)
45) Sylwia Pluta (Dark Nurse)
46) Lisa Shaw (Dark Nurse)
47) Tamara Smeaton (Dark Nurse)
48) Nicole Ann St. Hill (Dark Nurse)
49) Samantha Hayes (School Girl (uncredited))
50) Victor Sutton (Undead man (uncredited))


People who worked on the film:
1) Wendy Partridge (Costume Design)
2) Patrick Tatopoulos (Creature Design)
3) Patrick Tatopoulos (Makeup Effects Designer)
4) Roger Avary (Writer)
5) Samuel Hadida (Producer)
6) James McAteer (Art Direction)
7) Deirdre Bowen (Casting)
8) Christophe Gans (Director)
9) Andrew Mason (Executive Producer)
10) Akira Yamaoka (Executive Producer)
11) Akira Yamaoka (Music)
12) Don Carmody (Producer)
13) Carol Spier (Production Design)
14) Sébastien Prangère (Editor)
15) Jeff Danna (Music)
16) Roberto Campanella (Creature Design)
17) Steve Lucescu (Stunt Coordinator)
18) Steve Lucescu (Creature Design)
19) Marco Bianco (Stunts)
20) Shane Cardwell (Stunts)
21) Dean Copkov (Stunts)
22) Maxine Dumont (Stunts)
23) Plato Fountidakis (Stunts)
24) Brian Jagersky (Stunts)
25) Ciara Jones (Stunts)
26) Dana Jones (Stunts)
27) Brian Kaulback (Stunts)
28) Kym Kristalie (Stunts)
29) Deb LeFaive (Production Manager)
30) Deb LeFaive (Line Producer)
31) Pierre Henry (First Assistant Editor)
32) Pierre Henry (First Assistant Director)
33) Simon Board (Second Unit)
34) Simon Board (Second Assistant Director)
35) Lesley Krueger (Creature Design)
36) Nicolas Boukhrief (Creature Design)
37) Thierry Segur (Creature Design)
38) Daniele Massaccesi (Camera Operator)
39) Martin Hume (Camera Operator)
40) Michael Blatchford (Camera Loader)
41) Ben Gervais (Creature Design)
42) Paul Pattison (Key Makeup Artist)
43) Elinor Rose Galbraith (Art Direction)
44) Nicolas Becker (Sound Designer)
45) Grant Van Der Slagt (Set Designer)
46) Dan Laustsen (Director of Photography)
47) David Gauthier (Special Effects Supervisor)
48) Roderick Deogrades (Sound Effects Editor)
49) François Daignault (Camera Operator)
50) Tig Fong (Stunts)
51) Peter Nicolakakos (Set Decoration)
52) Jane Tattersall (Supervising Sound Effects Editor)
53) Al Vrkljan (Armorer)
54) Denis Bedlow (First Assistant Editor)
55) Christopher Geggie (Property Master)
56) Denis Bellingham (Boom Operator)
57) Jason McFarling (Boom Operator)
58) Paul Germann (Sound Effects Editor)
59) David McCallum (ADR & Dubbing)
60) Lou Solakofski (Sound Re-Recording Mixer)
61) Jill Purdy (ADR Editor)
62) Kevin Banks (Music Editor)
63) Jonathan Matthews (Location Manager)
64) Garrett Kerr (ADR Editor)
65) John Bannister (Scenic Artist)
66) Mark Shnuriwsky (Sound Editor)
67) Bryan Forde (Gaffer)
68) Ken Yasumoto (Sound Designer)
69) Michael Madden (Set Designer)
70) C.J. Goldman (Makeup Effects)
71) Mark Zsifkovits (Sound Re-Recording Mixer)
72) Kevin Haeberlin (Leadman)
73) Todd Beckett (Sound Re-Recording Mixer)
74) Chris Bridges (Makeup Effects)
75) Melissa Girotti (Production Coordinator)
76) Karola Dirnberger (Key Hair Stylist)
77) Dusty Reeves (Art Department Coordinator)
78) Charles Taylor (Armorer)
79) Rod Crombie (Steadicam Operator)
80) Rafy (Still Photographer)
81) Rocco Larizza (Special Effects)
82) Paul Jones (Makeup Effects Designer)
83) Monty Montgomerie (Key Grip)
84) Dave Bouskill (Rigging Gaffer)
85) Sean Sansom (Makeup Effects)
86) Tony Mederos (Sound Effects Editor)
87) Miguel Ortega (3D Modeller)
88) Samantha Timmerman (Script Supervisor)
89) Thomas Care (Dolly Grip)
90) Natasha North (Visual Effects Coordinator)
91) Sarah Craig McEathron (Makeup Effects)
92) Rose-Mary Gubala (Makeup Artist)
93) Dawn E. Rivard (Wigmaker)
94) Akiko Wilson (Makeup Artist)
95) Mishann Lau (Sound Editor)
96) Robert Warchol (Sound Effects Editor)
97) Jean-Xavier Hasson (Visual Effects Editor)
98) Dave Olivares (Modeling)
99) Holly Radcliffe (Visual Effects Producer)
100) Bruce Shapiro (Dialect Coach)
101) Lara Voloshin (Production Coordinator)
102) Annie Wilkinson (Studio Teachers)
Ko'proq o'qish >