Muhabbat sehri 2 - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Muhabbat sehri 2
  • Kino nomi: Muhabbat sehri 2 (Зачарованная 2)
  • Joylandi: 04.12.2022
  • Sifat: HD
  • Yil: 2022
  • Davomiyligi: 2 soat. 0 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Komediya , Fantaziya , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Muhabbat sehri 2 / Muxabbat sexri 2 / Sehrlangan qiz 2 Uzbek tilida O'zbekcha 2022 tarjima kino 4K UHD skachat - Nyu-Yorkda 10 yil yashagan malika Jizel haqiqiy hayotdan ko‘ngli qolib, ertakni sog‘inishni boshlaydi.

Прожив в Нью-Йорке 10 лет, принцесса Жизель разочаровывается в реальной жизни начинает скучать по сказочной.

Roles of actors:
1) Amy Adams (Giselle)
2) Patrick Dempsey (Robert)
3) Maya Rudolph (Malvina)
4) Gabriella Baldacchino (Morgan)
5) James Marsden (Edward)
6) Idina Menzel (Nancy)
7) Yvette Nicole Brown (Rosaleen)
8) Jayma Mays (Ruby)
9) Kolton Stewart (Tyson)
10) Oscar Nunez (Edgar)
11) Alan Tudyk (Scroll (voice))
12) Griffin Newman (Pip / Cat Pip (voice))
13) Brooke Josephson (Fairy)
14) Eimear Morrissey (Sander)
15) James Monroe Iglehart (Weary Businessman / Baker)
16) Michael McCorry Rose (Disgruntled Businessman / Sign Painter)
17) Ann Harada (Sardonic Businesswoman / Florist)
18) Helen Norton (Saleswoman)
19) Sean Duggan (Rumpled Dad)
20) Brigid Leahy (Nervous Wife)
21) Rachel Covey (Monrolasia Girl)
22) Emmanuel Okoye (Fairytale Villager)
23) Hayley Keogh (Mean Girl)
24) Alix Bailey (Tyson's Friend)
25) Darren Le Gallo (Painter in Town Square)
26) Fiona Browne (Gardener / Fauna)
27) Darlene Garr (Crone)
28) Aidan McCann (Market Boy)
29) Ingrid Werner (Mother (Giant))
30) Edward Harrison (Father (Giant))
31) Claude Starling (Vendor (Giant))
32) Brian Law (Husband #1)
33) Jessica Lee (Society Girl)
34) Rendah Beshoori (Snooty Woman)
35) Matt Servitto (Mover)
36) Anthony R. Mottola (Mover)
38) Kc Monnie (Man on Train)


People who worked on the film:
1) Doug Jackson (Supervising Sound Editor)
2) Dan Hennah (Production Design)
3) Richard LaGravenese (Story)
4) Barry Sonnenfeld (Producer)
5) Amy Adams (Producer)
6) Ben Cooke (Stunt Coordinator)
7) J. David Stem (Story)
8) David N. Weiss (Story)
9) Alan Menken (Original Music Composer)
10) Alan Menken (Songs)
11) Simon Duggan (Director of Photography)
12) Lisa Jaime (Music Editor)
13) Adam Shankman (Director)
14) Adam Shankman (Executive Producer)
15) Adam Shankman (Choreographer)
16) Barry Josephson (Producer)
17) Sunil Perkash (Executive Producer)
18) Stephen Schwartz (Lyricist)
19) Mildred Iatrou (Supervising Sound Editor)
20) Jo Burn (Executive Producer)
21) Jo Burn (Unit Production Manager)
22) Lori Korngiebel (Co-Producer)
23) Nancy MacLeod (Sound Effects Editor)
24) Ciara Duffy (Production Coordinator)
25) Evelyne Noraz (Makeup Artist)
26) Jenny Oman (Set Decoration)
27) Bill Kelly (Characters)
28) Jason Sanford (Visual Effects Producer)
29) Edson Williams (Visual Effects Supervisor)
30) Brad Minnich (Visual Effects Supervisor)
31) Orla Carrol (Hairstylist)
32) Orla Carrol (Hair Designer)
33) Kevin Byrne (Special Effects Supervisor)
34) Patricia DeHaney (Hairstylist)
35) Gary McGinty (Supervising Art Director)
36) Tammy Sutton (Visual Effects Producer)
37) Sonia Dolan (Makeup Artist)
38) Aisling Nairn (Makeup Artist)
39) Aisling Nairn (Key Makeup Artist)
40) Sally Boldt (Music Editor)
41) Bernie Dooley (Key Hair Stylist)
42) Matthew Rush Sullivan (Music Supervisor)
43) Matthew Rush Sullivan (Music Producer)
44) Sharon Doyle (Makeup Artist)
45) Sharon Doyle (Makeup Designer)
46) Brigitte Hales (Screenplay)
47) Molly Pabian (Visual Effects Producer)
48) Niamh Gale (Unit Production Manager)
49) Belinda Roche (Hairstylist)
50) Jance Rubinchik (Animation Supervisor)
51) Shane McEnroe (Supervising Art Director)
52) Hannah Quinn (Second Unit Director)
53) G. Allen Stewart (Visual Effects Coordinator)
54) Melvyn Nicholls (Visual Effects Production Manager)
55) Christopher Potter (Animation Supervisor)
56) Claudia Huerta (VFX Editor)
57) Chris Parks (Animation Supervisor)
58) Emma Moffat (Makeup Artist)
59) Robert Barrett (Art Direction)
60) Reetu Aggarwal (VFX Artist)
61) Nicholas Daniels (Visual Effects Supervisor)
62) Aoife Maher (Hairstylist)
63) Sébastien Raets (VFX Supervisor)
64) Til Frohlich (Art Direction)
65) Cara Loftus (Production Supervisor)
66) Ciara Scannell (Makeup Artist)
67) Aisling O'Callaghan (Art Direction)
68) Aoife Murray (Standby Art Director)
69) Trish Flood (Makeup Artist)
70) Zuelika Delaney (Hairstylist)
71) Brooke Fricke (Visual Effects Coordinator)
72) Brett Nichols (Visual Effects Producer)
73) Lisa Purisima (Visual Effects Producer)
74) Fernando Tortosa (CG Supervisor)
75) Julian Burt (CG Supervisor)
76) Casi Blume (CG Supervisor)
77) Michelle Pinargote (Visual Effects Coordinator)
78) Laura Hill (Visual Effects Supervisor)
79) Aminah Gbadamosi (Visual Effects Coordinator)
80) Katharine Meadows (Visual Effects Producer)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish