Galaktika qo'riqchilari: Bayram uchun maxsus - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Galaktika qo'riqchilari: Bayram uchun maxsus
  • Kino nomi: Galaktika qo'riqchilari: Bayram uchun maxsus (Стражи Галактики: Праздничный спецвыпуск)
  • Joylandi: 26.11.2022
  • Sifat: HD
  • Yil: 2022
  • Davomiyligi: 0 soat. 45 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Komediya , Sarguzasht , Fantastika , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Galaktika qo'riqchilari: Bayram uchun maxsus - Galaktika qo'riqchilari Rojdestvoni nishonlaydilar va Piter Quill uchun eng zo'r sovg'ani topish uchun Yerga sayohat qilishadi.

Стражи Галактики отмечают Рождество и отправляются на Землю, чтобы отыскать идеальный подарок для Питера Квилла.

Roles of actors:
1) Chris Pratt (Peter Quill / Star-Lord)
2) Dave Bautista (Drax)
3) Karen Gillan (Nebula)
4) Pom Klementieff (Mantis)
5) Vin Diesel (Groot (voice))
6) Bradley Cooper (Rocket (voice))
7) Sean Gunn (Kraglin)
8) Rhett Miller (Bzermikitokolok)
9) Murry Hammond (Alien Band (Kortolbookalia))
10) Ken Bethea (Alien Band (Sliyavastojoo))
11) Philip Peeples (Alien Band (Phloko))
12) Michael Rooker (Yondu (voice))
13) Kevin Bacon (Kevin Bacon)
14) Luke Klein (Young Peter Quill (voice))
15) Maria Bakalova (Cosmo the Dog (voice))
16) Kyra Sedgwick (Kyra Sedgwick (voice))
17) Si Chen (Sobbing Woman)
18) Don McLeod (Statue Guy)
19) Thomas McNamara ('Captain America')
20) Daniel Bernhardt (Gobot)
21) Michelle Gunn (Tourist Mom)
22) Flula Borg (Bartender)
23) Matthew Withers (Handsome Man)
24) Rusty Schwimmer (Sara)
25) Helene D'Auria (Dispatcher (voice))
26) Tinashe Kajese (Officer Fitzgibbon)
27) Barry Curtis (Officer R. Bobbitt)
28) Rachel Luttrell (Upside-Down Cop)
29) Giovannie Cruz (Orloni Peddler)
30) Stephen Blackehart (Steemie)
31) Sarah Alami (Gloob)
32) Terence Rosemore (Gurb)
33) Mark Hamill (Drunken Knowherean (uncredited))


People who worked on the film:
1) John Murphy (Original Music Composer)
2) Sarah Halley Finn (Casting)
3) Sarah Halley Finn (Consulting Producer)
4) Stan Lee (Characters)
5) Kevin Feige (Executive Producer)
6) Hank Amos (Stunt Coordinator)
7) Daniel Bernhardt (Stunts)
8) Judianna Makovsky (Costume Design)
9) Rosemary Brandenburg (Set Decoration)
10) James Gunn (Director)
11) James Gunn (Executive Producer)
12) James Gunn (Writer)
13) Robert Woodruff (Set Designer)
14) Daniel Sudick (Special Effects Supervisor)
15) Jack Kirby (Characters)
16) Larry Lieber (Characters)
17) Don Heck (Characters)
18) Henry Braham (Director of Photography)
19) Dave Jordan (Music Supervisor)
20) Louis D'Esposito (Executive Producer)
21) Beth Mickle (Production Design)
22) Marco Rubeo (Set Designer)
23) Alan Hook (Supervising Art Director)
24) Victoria Alonso (Executive Producer)
25) Todd Busch (First Assistant Editor)
26) Gregg Featherman (Editor)
27) Jennifer Holland (Thanks)
28) Dan Abnett (Thanks)
29) Kera Dacy (Script Supervisor)
30) Arnold Drake (Thanks)
31) Jackson Giles (Travel Coordinator)
32) Kristen Adams (Assistant Art Director)
33) Lorin Flemming (Art Direction)
34) Thomas Lappin ("C" Camera Operator)
35) Russell Bobbitt (Property Master)
36) Randall Archer (Stunt Double)
37) Gene Colan (Thanks)
38) John Buscema (Characters)
39) David E. Scott (Supervising Art Director)
40) Greg D'Auria (Editor)
41) Keith Giffen (Characters)
42) Wayne Dalglish (Stunt Coordinator)
43) Sal Buscema (Characters)
44) Brad Winderbaum (Executive Producer)
45) Stephane Ceretti (Visual Effects Supervisor)
46) Anne Porter (Set Designer)
47) Chase Paris (Local Casting)
48) Tara Feldstein Bennett (Local Casting)
49) Lars P. Winther (Co-Producer)
50) Lars P. Winther (First Assistant Director)
51) Andy Lanning (Thanks)
52) Colin Follenweider (Stunt Double)
53) Tim Croshaw (Set Designer)
54) Steve Englehart (Characters)
55) John M. 'Jack' Wright (Costume Supervisor)
56) Jeffrey A. Humphreys (Boom Operator)
57) Susan Pickett (Visual Effects Producer)
58) Nick S. Cross (Set Designer)
59) Jennifer Bergman (Post Production Supervisor)
60) Robb Boyd (Music Editor)
61) Nadia Paine (Unit Production Manager)
62) Zeke Morales (VFX Editor)
63) Alex McCarroll (Art Direction)
64) Kosta Saric (VFX Editor)
65) Christopher TJ McGuire ("B" Camera Operator)
66) Alexei Dmitriew (Makeup Department Head)
67) Rick Ives (Other)
68) Shanna Knecht (Assistant Costume Designer)
69) Clay Chamberlin (Stand In)
70) David J. Grant (Co-Producer)
71) Tom Carson (Production Supervisor)
72) Lee Orloff (Sound Mixer)
73) Daniel Boccoli (First Assistant Editor)
74) Jessica Miglio (Still Photographer)
75) Steve Slanec (Supervising Sound Editor)
76) Ed Symon (Set Designer)
77) Brian Greenway (First Assistant "B" Camera)
78) Monique Hyman (Hairstylist)
79) Nik Korda (Unit Production Manager)
80) Nik Korda (Line Producer)
81) Heidi Moneymaker (Stunt Coordinator)
82) Scott Stoddard (Key Makeup Artist)
83) Anele Onyekwere (Other)
84) Anele Onyekwere (Supervising Music Editor)
85) Matt Watson (Colorist)
86) LuAndra Whitehurst (Key Makeup Artist)
87) Ericka Bonilla (Actor's Assistant)
88) Molly Doyle (Casting Associate)
89) Robert Drwila (VFX Editor)
90) Michael J. Wechsler (VFX Editor)
91) Jim Starlin (Characters)
92) Brittany Hites (Art Direction)
93) Simon Hatt (Executive Producer)
94) Daniela Medeiros (Set Designer)
95) Bill Mantlo (Characters)
96) Roger Stern (Characters)
97) Trygge Toven (Music Supervisor)
98) Haisu Wang (Set Designer)
99) Amir R. Khan (Second Assistant Director)
100) Vincent Bates (Set Designer)
101) Patrick Dunn-Baker (Set Designer)
102) Chris Sanford (Set Designer)
103) Brendan Finnigan (Production Controller)
104) Katrissa 'Kat' Peterson (Visual Effects Production Manager)
105) Cassie Russek (Hair Department Head)
106) Dermot Hickey (First Assistant "A" Camera)
107) Justin Trudeau (Set Designer)
108) Ryan Meinerding (Visual Development)
109) Tammy L. Smith (Extras Casting)
110) Sage Ross (Casting Assistant)
111) Coya Elliott (Supervising Sound Editor)
112) Rachel Nadler (Casting Associate)
113) Liz Marston (Sound Re-Recording Mixer)
114) Niahlah Hope (Stunts)
115) Kristen Jenkins (Set Designer)
116) Jeremy Emerman (Epk Producer)
117) Annie Davis (Location Coordinator)
118) Mo Meinhart (Key Makeup Artist)
119) Nastasia Humphries (Camera Loader)
120) Stephanie Fenner (Key Hair Stylist)
121) Chris L. Ward (Set Designer)
122) Mindy Weissman (Actor's Assistant)
123) Molly Hunter Flick (Art Department Coordinator)
124) Sonia Y. Dawson (Production Accountant)
125) Bryan Searing (Visual Effects Producer)
126) Bill McConnell Jr. (Second Assistant "B" Camera)
127) Lisa Curtis (Production Coordinator)
128) Gary Peebles (Stunt Double)
129) Kurt Kornemann (Key Grip)
130) Laura Cox (Assistant Art Director)
131) Dawn Turner (Hairstylist)
132) Jessica Nelson (Contact Lens Painter)
133) Sadiqua Bynum (Stunt Double)
134) Ryan J. Pezdirc (Second Second Assistant Director)
135) Reigh Casimir (Post Production Supervisor)
136) Kelly Hemenway (Graphic Designer)
137) Jenny Lindamood (Other)
138) Kevin Vickery (Set Designer)
139) Ian Easterbrook (Location Manager)
140) Natasha Walford (Executive Producer's Assistant)
141) Steve Gan (Characters)
142) Jared Shaw (Other)
143) Patrick King-Templeton (Visual Effects Coordinator)
144) Thomas Watson (Stunt Double)
145) Silvia Mahapatra (Set Designer)
146) Elizabeth Driscoll (Unit Publicist)
147) Max Junquera (First Assistant "C" Camera)
148) Bess Johnson (Second Assistant "A" Camera)
149) Cynthia Young (First Assistant Accountant)
150) Michele Wright (First Assistant Accountant)
151) Jared Leland Gore (Stand In)
152) Basuki Juwono (First Assistant Editor)
153) Daniella LaGraff (Accountant)
154) Courtney Baker (Production Manager)
155) Courtney Baker (Development Manager)
156) Wellinton Alves (Thanks)
157) Mike Friedrich (Thanks)
158) Joel Wells (Assistant Production Coordinator)
159) Yul Brynner (Production Secretary)
160) Tasha Ward (Casting Assistant)
161) Brianna DaSilveira (Executive Assistant)
162) Reginald Smith (Craft Service)
163) Briana LaChelle Lantz (Stand In)
164) Samina Martens (Executive Producer's Assistant)
165) Amber Shani Hamilton (Hairstylist)
166) Timothy Green II (Thanks)
167) Marko Djurdjevic (Thanks)
168) Adylene Villanueva (Executive Assistant)
169) Jennifer Hamilton (Other)
170) Nick Wingate (Executive Assistant)
171) Ellette Craddock (Stunt Double)
172) Sara Smith (Executive Producer)
173) Paul Pelletier (Thanks)
174) Alli Sheahan (Assistant Production Coordinator)
175) Lauren Michele Reed (Second Assistant Accountant)
176) Candice Horde (Executive Assistant)
177) Clementyne Vega (Stand In)
178) Darin Sahler (Stand In)
179) Sam Avila (Art Direction)
180) Zach Fannin (Art Direction)
181) Kat Rich (Assistant Art Director)
182) Mary Shriner (Graphic Designer)
183) Caitlin MacGregor (Art Department Production Assistant)
184) Erin Morrell (Art Department Production Assistant)
185) Molly Scott (Art Department Production Assistant)
186) Joe Ramiro (Set Designer)
187) Alex Scratch (Other)
188) Andrea Nieto (Other)
189) Madeline O'Hara (Post Production Coordinator)
190) Andrew Ross (Post Production Coordinator)
191) Tyler Whitman (VFX Editor)
192) Dominick Rolandelli (Visual Effects Assistant Editor)
193) Ivan Moutinho (Visual Effects Assistant Editor)
194) Sebastian Rico (Editorial Production Assistant)
195) Emily Kim (Editorial Production Assistant)
196) Elizabeth Mogayzel (Production Assistant)
197) Justin Ramer (Visual Effects Coordinator)
198) Ed Tilden (Second Second Assistant Director)
199) Arielle DePace (Second Second Assistant Director)
200) Malcolm Campbell (Second Assistant Accountant)
201) Anita Jackson (Second Assistant Accountant)
202) Stephen Workman (Second Assistant Accountant)
203) Elizabeth Oh (Second Assistant Accountant)
204) Jamie Lee (Second Assistant Accountant)
205) Tucker Holt (Second Assistant Accountant)
206) Ben Mendiola (Payroll Accountant)
207) Justin Kratzer (Payroll Accountant)
208) Michelle Moon (Assistant Costume Designer)
209) Denise Adams (Contact Lens Technician)
210) Jillian Henry (Executive Assistant)
211) Taylor Brown (Producer's Assistant)
212) Alex Cherry (Executive Assistant)
213) Patricia Quinata (Chef)
214) Amanda Painito (Assistant Chef)
215) Michaela Hudson (Actor's Assistant)
216) Andy Johnson (Actor's Assistant)
217) Ciara Nolley (Extras Casting Assistant)
218) Dashia Wathen (Extras Casting Assistant)
219) Phi Hiro Lam (Chef)
220) Lee Gunn (Thanks)
Ko'proq o'qish >