Timsoh - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Timsoh

Kino tavsifi
Timsoh - Avstraliya cho'li bo'ylab osoyishta sayohat, sayyohlarni ulkan odam yeyuvchi timsoh ovlaganda dahshatli tushga aylanadi. Sayohatchilarni tuzoqqa solib, u ekstremal vaziyatlarga tayyor bo'lmagan odamlarni tanlovga qo'yadi: jang qilish yoki tiriklayin yeyish.

Мирный круиз по первобытным районам Австралии превращается в кошмар, когда на туристов открывает охоту огромный крокодил-людоед. Заманив путешественников в ловушку, он ставит не готовых к экстремальным ситуациям людей перед выбором: сражаться или быть съеденным заживо.

Roles of actors:
1) Radha Mitchell (Kate Ryan)
2) Michael Vartan (Pete McKell)
3) Sam Worthington (Neil)
4) Caroline Brazier (Mary Ellen)
5) Stephen Curry (Simon)
6) Celia Ireland (Gwen)
7) John Jarratt (Russell)
8) Heather Mitchell (Elizabeth)
9) Geoff Morrell (Allen)
10) Damien Richardson (Collin)
11) Robert Taylor (Everett)
12) Mia Wasikowska (Sherry)
13) Barry Otto (Merv)
14) Shaun Longham (Barfly)
15) Patch the Wonder Dog (Kevin)
16) Gareth Hamilton-Foster (Backpacker (uncredited))


People who worked on the film:
1) Bob Weinstein (Executive Producer)
2) Harvey Weinstein (Executive Producer)
3) Mary Vernieu (Casting)
4) Dale Roberts (Post Production Producer)
5) Lucinda Thomson (Art Direction)
6) Venus Kanani (Casting)
7) Jason Ballantine (Editor)
8) Greg McLean (Screenplay)
9) Greg McLean (Director)
10) Greg McLean (Producer)
11) David Lightfoot (Producer)
12) Will Gibson (Cinematography)
13) Lisa Thompson (Set Decoration)
14) Robert Kirby (Executive Producer)
15) Angela Heesom (Casting)
16) Joel Pearlman (Executive Producer)
17) Tom Heuzenroeder (Sound Editor)
18) Matt Hearn (Producer)
19) Nicola Dunn (Costume Design)
20) Peter D. Smith (Sound Re-Recording Mixer)
21) Peter D. Smith (Dialogue Editor)
22) Aaron Sterns (Script Editor)
23) Des Kenneally (Sound Recordist)
24) Todd Embling (Second Assistant Director)
25) Michele Davis-Gray (Script Editor)
26) Jennifer Lamphee (Hair Designer)
27) Jennifer Lamphee (Makeup Designer)
28) Mason Curtis (Location Manager)
29) Jane Forbes (Script Supervisor)
30) François Tétaz (Music)
31) Robert Webb (Production Design)
32) Tina Gordon (Key Hair Stylist)
33) Tina Gordon (Key Makeup Artist)
34) Sue Wild (Production Manager)
35) Craig Carter (Sound Designer)
36) Craig Carter (Sound Editor)
37) Serena Gattuso (Production Coordinator)
38) Michael Davies (Costume Supervisor)
39) Marshall Crosby (First Assistant Director)
40) Renata Blaich (Third Assistant Director)
41) Luke Smiles (Sound Editor)
Ko'proq o'qish >