Enola Xolms 2 - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Enola Xolms 2

Kino tavsifi
Enola Xolms 2 - Endi yollangan detektiv Enola Xolms yo'qolgan qizni topish uchun o'zining birinchi rasmiy ishiga kirishadi, chunki xavfli fitna uchqunlari sirni ochish uchun do'stlar va Sherlokning o'zi yordamini talab qiladi.

Теперь наемный детектив Энола Холмс берется за свое первое официальное дело по поиску пропавшей девушки, поскольку искры опасного заговора разжигают тайну, для разгадки которой требуется помощь друзей и самого Шерлока.

Roles of actors:
1) Millie Bobby Brown (Enola Holmes)
2) Henry Cavill (Sherlock Holmes)
3) Louis Partridge (Lord Tewkesbury)
4) Helena Bonham Carter (Eudoria Holmes)
5) David Thewlis (Grail)
6) Susan Wokoma (Edith)
7) Adeel Akhtar (Lestrade)
8) Sharon Duncan-Brewster (Mira Troy)
9) Hannah Dodd (Cicely)
10) Abbie Hern (Mae)
11) Gabriel Tierney (William Lyon)
12) Serrana Su-Ling Bliss (Bessie Chapman)
13) Róisín Monaghan (Hilda Lyons)
14) David Westhead (Henry Lyon)
15) Sofia Stavrinou (Young Enola)
16) Himesh Patel (Dr. Watson)
17) Catriona Chandler (Agatha Gowerdale)
18) Lee Boardman (Mr. Bill Crouch)
19) Tim McMullan (Charles McIntyre)


People who worked on the film:
1) Giles Nuttgens (Director of Photography)
2) Consolata Boyle (Costume Design)
3) Michael Carlin (Production Design)
4) Hamish Doyne-Ditmas (Second Unit Director of Photography)
5) Peter Afterman (Music Supervisor)
6) Paul Edwards (Camera Operator)
7) Paul Edwards (Steadicam Operator)
8) Alex Garcia (Producer)
9) Mary Parent (Producer)
10) Harry Bradbeer (Director)
11) Harry Bradbeer (Executive Producer)
12) Jack Thorne (Executive Producer)
13) Jack Thorne (Writer)
14) Daniel Pemberton (Music)
15) James Lewis (Supervising Art Director)
16) Orla Maxwell (Casting)
17) Alex Bailey (Still Photographer)
18) Sarah Hayward (Script Supervisor)
19) Millie Bobby Brown (Producer)
20) Will Coubrough (Art Direction)
21) John Marzano (Aerial Director of Photography)
22) Ali James (Production Manager)
23) Anita Burger (Hairstylist)
24) Alison Litton (Music Supervisor)
25) Mark Baechle (Orchestrator)
26) Gabriel Hyman (First Assistant "B" Camera)
27) James Grant (Unit Production Manager)
28) Jane Houston (Script Supervisor)
29) Anna Benbow (First Assistant Camera)
30) Ali Mendes (Producer)
31) James Harrison (Focus Puller)
32) Ben Smithers (Music Editor)
33) Peter Ayriss (Drone Pilot)
34) Andreya Lynham (Casting Associate)
35) Kate Suzanne Hunter (Art Direction)
36) Matt Markham (Electrician)
37) Luke Whitelock (Art Direction)
38) Nancy Springer (Novel)
39) Scott Bunce (Second Unit First Assistant Director)
40) Zoe Liang (First Assistant Director)
41) Joshua Grode (Executive Producer)
42) Arianne Tavares (Production Assistant)
43) Rich Daws (Second Assistant Camera)
44) Kat Ali (Makeup Artist)
45) Paige Brown (Producer)
46) Phil Arntz (Aerial Director of Photography)
47) Michael Fennelly (Gaffer)
48) Mike Foyle (Drone Pilot)
49) Jack Leary (Assistant Location Manager)
50) Jane Berry (Music Coordinator)
51) Lucy Bradley (Camera Trainee)
52) Thomas Barber (Second Assistant Camera)
53) Ella Burton (Makeup Artist)
54) Luca Grandi (Set Decoration)
55) Kieran Shaw (Set Decoration)
56) Cara Burton (Makeup Trainee)
57) Charlie Schanschieff (Additional Photography)
58) Rosie Dart (Casting Assistant)
59) Guilhem Coulibaly (Online Editor)
60) Esther Aja (Location Manager)
61) Jasmine Rose Burridge (Location Scout)
62) Hannah M.G. Cole (Assistant Location Manager)
63) Hamish Gray (Assistant Location Manager)
64) Charles G McManus-Burke (Location Coordinator)
65) Jacques Potgieter (Location Assistant)
66) Zaheer Raja (Location Assistant)
67) Raul Tarifa (Location Scout)
68) Barnaby Archer (Musician)
69) Rosy Barker (Assistant Script)
70) Cecily Bedner (Camera Trainee)
71) Keane Farrelly (Electrician)
72) Lucrezia Pollice (Camera Trainee)
73) Joe Weeks (Electrician)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish