Muzeydagi tun 1 - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Muzeydagi tun 1

Kino tavsifi
Muzeydagi tun 1 - Ish qidirayotgan yigit muzeyga kirib, tungi qorovullik vazifasini o'z zimmasiga oladi. Ma'lum bo'lishicha, bu birinchi qarashda ko'rinadigan darajada oson ish emas. Axir, eng muhimi, nafaqat muzeyga hech kimning kirishiga to'sqinlik qilish, balki hech kim va hech narsa muzeydan chiqib ketishiga yo'l qo'ymaslikdir ....

Молодой человек в поисках работы попадает в музей, где приступает к обязанностям ночного сторожа. Оказывается, не такая это простая работа, как могло показаться на первый взгляд. Ведь самое главное — не только не дать никому войти в музей, но и не позволить никому и ничему из музея выйти….

Roles of actors:
1) Ben Stiller (Larry Daley)
2) Carla Gugino (Rebecca)
3) Dick Van Dyke (Cecil)
4) Mickey Rooney (Gus)
5) Bill Cobbs (Reginald)
6) Jake Cherry (Nick Daley)
7) Ricky Gervais (Dr. McPhee)
8) Robin Williams (Teddy Roosevelt)
9) Kim Raver (Erica Daley)
10) Patrick Gallagher (Attila the Hun)
11) Rami Malek (Ahkmenrah)
12) Pierfrancesco Favino (Christopher Columbus)
13) Charlie Murphy (Taxi Driver)
14) Steve Coogan (Octavius)
15) Mizuo Peck (Sacajawea)
16) Kerry van der Griend (Neanderthal #1)
18) Matthew Harrison (Neanderthal #3)
19) Jody Racicot (Neanderthal #4)
20) Paul Rudd (Don)
21) Anne Meara (Debbie)
22) Martin Christopher (Lewis)
23) Martin Sims (Clark)
24) Randy Lee (Hun #1)
25) Darryl Quon (Hun #2)
26) Gerald Wong (Hun #3)
27) Paul Chih-Ping Cheng (Hun #4)
28) Teagle F. Bougere (Teacher (Mike))
29) Pat Kiernan (TV News Anchor)
30) Nico McEown (Friend #1)
31) Meshach Peters (Friend #2)
32) Matthew Walker (Politician)
33) Jason McKinnon (Irish Worker)
34) Jono Lee (Chinese Rail Worker)
35) Jason Vaisvila (Viking)
36) Cade Wagar (Viking)
37) Cory Martin (Chinese Terra Cota Soldier)
38) Brad Garrett (Easter Island Head (voice))
39) Crystal the Monkey (Dexter)
40) Che Landon (Pretty Tourist Girl (uncredited))
41) Phil Proctor (Moose (uncredited))
42) Gary Sievers (Viking Warrior (uncredited))
43) Owen Wilson (Jedediah Smith (uncredited))


People who worked on the film:
1) Alan Silvestri (Original Music Composer)
2) Thomas Lennon (Screenplay)
3) Guillermo Navarro (Director of Photography)
4) Renée April (Costume Design)
5) Ilene Starger (Casting)
6) Josh McLaglen (Co-Producer)
7) Josh McLaglen (First Assistant Director)
8) Michele Laliberte (Art Direction)
9) Chris Columbus (Producer)
10) Mark Radcliffe (Executive Producer)
11) Michael Diner (Art Direction)
12) Lin MacDonald (Set Decoration)
13) Don Zimmerman (Editor)
14) Brian Smrz (Second Unit Director)
15) Shawn Levy (Director)
16) Shawn Levy (Producer)
17) Michael Barnathan (Producer)
18) Claude Paré (Production Design)
19) Bridget McGuire (Art Direction)
20) Grant Van Der Slagt (Art Direction)
21) Karen Patch (Wardrobe Designer)
22) Larry Blanford (Second Unit Director of Photography)
23) Helen Jarvis (Supervising Art Director)
24) R.J. Kizer (ADR Supervisor)
25) Victoria Down (Makeup Artist)
26) Tim Gomillion (Sound Recordist)
27) Warren Hendriks (First Assistant Sound Editor)
28) Mildred Iatrou (ADR Editor)
29) David Lucarelli (ADR Recordist)
30) John Murray (Foley Supervisor)
31) Charleen Richards (ADR Mixer)
32) Dennis Rogers (Sound Recordist)
33) Kimberly Chiang (Stunts)
34) Thomas M. Hammel (Executive Producer)
35) Thomas M. Hammel (Unit Production Manager)
36) Ben Garant (Screenplay)
37) Marty Eli Schwartz (First Assistant Director)
38) Ira Shuman (Executive Producer)
39) Ira Shuman (Unit Production Manager)
40) Milan Trenc (Book)
41) Stefán Karl Stefánsson (Other)
42) Blaise Corrigan (Stunt Driver)
43) Chris Beach (Set Designer)
44) Chris Regan (Color Timer)
45) J.J. Makaro (Stunt Coordinator)
46) Armen Ksajikian (Musician)
47) Glenn Bydwell (Set Designer)
48) Craig Ricci Shaynak (ADR & Dubbing)
49) William H. Orr (Special Effects Coordinator)
50) Blanche Boileau (Costume Supervisor)
51) Peter Bodnarus (Set Designer)
52) Dan O'Connell (Foley Artist)
53) Craig Henighan (Sound Designer)
54) Craig Henighan (Supervising Sound Editor)
55) John T. Cucci (Foley Artist)
56) David Crone ("A" Camera Operator)
57) Susan Dawes (Dialogue Editor)
58) Dave Kulczycki (Sound Effects Editor)
59) Doug Girling (Set Designer)
60) John A. Larsen (Supervising Sound Editor)
61) Matt Patterson (Sound Recordist)
62) Gloria Davies (Unit Publicist)
63) Terry Wilson (Supervising Music Editor)
64) Jan Kobylka (Construction Coordinator)
65) Donald Sylvester (Foley Editor)
66) Ellen Freund (Property Master)
67) Sherry Linder-Gygli (Hairstylist)
68) Rob Vreugde (Transportation Coordinator)
69) Jim Rygiel (Visual Effects Supervisor)
70) Glen A. Dickson ("B" Camera Operator)
71) Skip Longfellow (Assistant Sound Editor)
72) Julie D'Antoni (Visual Effects Producer)
73) Ellen Somers (Associate Producer)
74) Diane Durant (Script Supervisor)
75) Zoe E. Rotter (Casting Associate)
76) Rob Young (Production Sound Mixer)
77) Helen Luttrell (Dialogue Editor)
78) James Ashwill (Foley Mixer)
79) John Dale (Construction Foreman)
80) Daniel Mansfield (Second Second Assistant Director)
81) Michael Hibberson (Boom Operator)
82) Neil Robertson (Location Manager)
83) Gary Burritt (Negative Cutter)
84) Misha Bukowski (Second Assistant Director)
85) Valerie Lindquist (Casting Assistant)
86) James Salberg (Dolly Grip)
87) Loree Cameron (Graphic Designer)
88) Ray Lai (Graphic Designer)
89) Rhonda Taylor (Third Assistant Director)
90) James Forsyth (Extras Casting)
91) Scott Cozens (Camera Loader)
92) Neil McBride (Dolly Grip)
93) Anne M. Simonet (Unit Production Manager)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish