Qaroqchilar izidan - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Qaroqchilar izidan
  • Kino nomi: Qaroqchilar izidan (В погоне за Бонни и Клайдом)
  • Joylandi: 17.11.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 2019
  • Davomiyligi: 2 soat. 12 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Drama , Kriminal , Triller , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Qaroqchilar izidan - 1930-yillarda Texas Reynjer Frenk Hamerga ikkita xavfli bank o'g'rini qo'lga olish va o'chirish vazifasi yuklangan. Sherigi Menni Golt bilan birgalikda u Bonni va Klayd deb atalgan bir necha yosh tutib bo'lmaydigan jinoyatchilarni ovlaydi.

В 1930-е годы техасский рейнджер Фрэнк Хеймер получает задание поймать и обезвредить двух опасных грабителей банков. Вместе с напарником Мэнни Голтом он возглавляет охоту за парочкой молодых неуловимых преступников, которых зовут Бонни и Клайд.

Roles of actors:
1) Kevin Costner (Frank Hamer)
2) Woody Harrelson (Manny Gault)
3) Kathy Bates (Ma Ferguson)
4) John Carroll Lynch (Lee Simmons)
5) Thomas Mann (Deputy Ted Hinton)
6) Dean Denton (Deputy Bob Alcorn)
7) Kim Dickens (Gladys Hamer)
8) William Sadler (Henry Barrow)
9) W. Earl Brown (Ivy Methvin)
10) David Furr (Detective John Quinn)
11) Jason Davis (Agent Kendale)
12) Josh Caras (Wade McNabb)
13) David Born (Sheriff Henderson Jordan)
14) Brian F. Durkin (Deputy Prentiss Oakley)
15) Kaley Wheless (Jean Gault)
16) Alex Elder (Nate Gault)
18) Edward Bossert (Clyde Barrow)
20) Jane McNeill (Emma Parker)
21) Karson Kern (Joe Palmer)
22) Jesse C. Boyd (Ray Hamilton)
23) Kevin Sangston (Guard Crowson)
24) Robert Bryan Davis (Guard Bozeman)
25) Luray Cooper (Luther)
26) Johnny McPhail (Old Farmer (Grapevine))
27) Silas Cooper (Chief Boyd)
28) Jeff Pope (Constable Cal Campbell)
29) Arvin Combs (State Official #1)
30) Joe Knezevich (State Official #2)
31) Billy Slaughter (Reporter #1)
32) Brandon O'Dell (Reporter #2)
33) Dean J. West (Reporter #3)
34) Don Stallings (Orphan Annie Ford Driver)
35) David Dwyer (Sheriff Smoot Schmid)
36) Steve Vernon (Gun Store Owner)
37) Carter Maharrey (Carter)
38) Justin Matthew Smith (Pump Jockey)
39) Cullen Moss (Oklahoma Cop)
40) Alan Wells (1st G-Man (Oklahoma))
41) Josh Ventura (Okie G-Man)
42) Michael Draper (Tough Migrant Worker (Oklahoma))
43) Timothy McKinney (Okie Migrant)
44) Luke Loveless (Bottle Boy)
45) Ian Pitre (Hammer Boy)
46) Billy 4 Johnston (West Dallas Messenger Kid)
47) Izzy G. (Little Mudlark Girl)
48) Savanna Renee (Garbo Girl)
49) Mitch Eakins (Fancy Dan #1)
50) Matthew Paul Martinez (Fancy Dan #2)
51) Todd Barnett (Local Reporter)
52) Troy Anthony Hogan (Migrant Worker)
53) Taj Marqui Paul (Migrant Worker's Son)
54) Russell L. Welch III (Underworld Dance Hall Band Member #1)
55) Nicolas J. Lefebvre (Underworld Dance Hall Band Member #2)
56) Stephen L. Kelly (Underworld Dance Hall Band Member #3)
57) Robert E. Streeck (Ferguson Agent #1)
58) Donald Robert Mohr (West Dallas G-Man)
59) Brad Napp (Ferguson Agent #2)
60) Sophia Silver (Daisy)
61) Lynden Orr (Violet / Bonnie (voice))
62) Makani Ravello (Bonnie Parker Lookalike #1)
63) Samantha Hunter Ogan (Bonnie Parker Lookalike #2)
64) Mikey Kelley (Clyde (voice))
65) Leigh Anne Tuohy (Ladies Auxiliary Attendee #1)
66) Collins Tuohy (Ladies Auxiliary Attendee #2)
67) Teddy Orr (Ladies Auxiliary Attendee #3)
68) Skip Stellrecht (Texas Radio Newscaster (voice))
69) Jon Briddell (Oklahoma Radio Newscaster (voice))
70) David Zyler (National Radio Newscaster (voice))


People who worked on the film:
1) Thomas Newman (Original Music Composer)
2) Denise Chamian (Casting)
3) John Schwartzman (Director of Photography)
4) Kevin Costner (Executive Producer)
5) Woody Harrelson (Executive Producer)
6) Michael Corenblith (Production Design)
7) Daniel Orlandi (Costume Designer)
8) Ian Fox ("A" Camera Operator)
9) Jeffrey J. Dashnaw (Stunt Coordinator)
10) John Fusco (Writer)
11) Casey Silver (Producer)
12) John Lee Hancock (Director)
13) John Lee Hancock (Executive Producer)
14) Robert Frazen (Editor)
15) Gary Huckabay (Production Supervisor)
16) Ve Neill (Makeup Department Head)
17) Susan Benjamin (Set Decoration)
18) Tracy Kilpatrick (Local Casting)
19) Kelly Curley (Art Direction)
20) Remi Tournois ("B" Camera Operator)
21) Jon Johnson (Supervising Sound Editor)
22) Jessica Stumpf (Set Designer)
23) Dave Kelsey (Set Designer)
24) J.J. Dashnaw (Stunt Coordinator)
25) Brooke Satrazemis (Script Supervisor)
26) Alice Alward (Assistant Art Director)
27) John Pritchett (Sound Mixer)
28) Bryan Delorenzo (First Assistant "B" Camera)
29) Michael J. Malone (Executive Producer)
30) Michael J. Malone (Unit Production Manager)
31) Phil Hardage (First Assistant Director)
32) Philip Schneider (Property Master)
33) Todd Schlopy (First Assistant "A" Camera)
34) Joel Prihoda (Leadman)
35) Thomas D. Lairson Jr. (Second Assistant "A" Camera)
36) Rod Lake (Executive Producer)
37) Matthew Reynolds (Associate Producer)
38) John E. Swallow (Visual Effects Supervisor)
39) Joey Dillon (Armorer)
40) Stephen Freebairn (Digital Imaging Technician)
41) Zander White (Camera Loader)
Ko'proq o'qish >