Maxsus guruh jangchisi 1 / Dengiz piyodasi 1 Uzbek tilida O'zbekcha 2006 tarjima kino 4K Ultra UHD skachat - Uzbek Tilida

Maxsus guruh jangchisi 1 / Dengiz piyodasi 1 Uzbek tilida O'zbekcha 2006 tarjima kino 4K Ultra UHD skachat
  • Kino nomi: Maxsus guruh jangchisi 1 / Dengiz piyodasi 1 Uzbek tilida O'zbekcha 2006 tarjima kino 4K Ultra UHD skachat (Морской пехотинец)
  • Joylandi: 15.11.2022
  • Sifat: HD
  • Yil: 2006
  • Davomiyligi: 1 soat. 32 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Jangari , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
undefined

Roles of actors:
1) John Cena (John Triton)
2) Kelly Carlson (Kate Triton)
3) Robert Patrick (Rome)
4) Abigail Bianca (Angela)
5) Christina Lindley (Chop Shop Girl)
6) Anthony Ray Parker (Morgan)
7) Manu Bennett (Bennett)
8) Firass Dirani (Terrorist)
9) Jerome Ehlers (Van Buren)
10) Christopher Morris (Rick)
11) Jeff Chase (Billy)
13) Damon Gibson (Vescera)
14) Frank Carlopio (Frank)
15) Remi Broadway (Marine #1)
16) Steve Harman (Marine #2)
17) Damien Bryson (Marine #3)
18) Robert Coleby (Braun)
19) Ashley Lyons (Chris)
20) Jamal Duff (Paul)
21) Lincoln Kennedy (Self)
22) Todd Leigh (Brian)
24) Todd Levi (Officer Herrera)
25) Jane Eppell (Laura)
26) Laurence Breuls (Fran)
27) Cory Robinson (Officer Brady)
28) Peter Lamb (Patrol Officer)
29) Damien Garvey (River Boat Cop)
31) Helen Howard (Female Clerk #1)
32) Nicci Hope (Female Clerk #2)


People who worked on the film:
1) Dallas Puett (Editor)
2) Don Davis (Original Music Composer)
3) Richard Adrian (Sound Effects Editor)
4) Ray Anthony (Stunts)
5) Frank Ceglia (Special Effects Coordinator)
6) Ellen Segal (Music Editor)
7) David Eggby (Director of Photography)
8) Daryl Porter (Art Direction)
9) Joel Simon (Producer)
10) Michelle Gallagher (Screenplay)
11) Michelle Gallagher (Story)
12) Alan B. McElroy (Screenplay)
13) John Bonito (Director)
14) Graham Purcell (Costume Design)
15) Troy Brenna (Stunts)
16) Kimberly Lowe Voigt (Dialogue Editor)
17) Jonathan Winfrey (Producer)
18) Mitch Gould (Stunts)
19) John Reynolds (Stunt Double)
20) Margaret Stevenson (Makeup Artist)
21) Margaret Stevenson (Hairstylist)
22) Gary Gegan (Sound Re-Recording Mixer)
23) Ashley Fairfield (Utility Stunts)
24) Brian Simpson (Stunts)
25) Shea Adams (Stunts)
26) Steve Morris (Stunts)
27) Craig Clarke (Stunt Coordinator)
28) Craig Clarke (Visual Effects Supervisor)
29) Nerses Gezalyan (Sound Mixer)
30) Jeffrey Wilhoit (Foley)
31) Cameron Ambridge (Stunts)
32) John Stokes (Second Unit Director of Photography)
33) Donna Rosenstein (Casting)
34) Herbert Pinter (Production Design)
35) Tom McSweeney (Casting)
36) Tim Connolly (Stunt Double)
37) Greg Jones (Stunts)
38) Nicole Downs (Stunts)
39) Brad Einhorn (Property Master)
40) Laura Macias (Foley)
41) Vince Nicastro (Foley)
42) Bryan O. Watkins (Sound Effects Editor)
43) Russell Frost (Stunt Double)
44) Ric Anderson (Stunts)
45) Simon Christidis (Underwater Camera)
46) Klaus Kastberg (Set Designer)
47) Christopher S. Aud (Supervising Sound Editor)
48) Bill R. Dean (Sound Effects Editor)
49) Tommy Lohmann (Steadicam Operator)
50) Kate Baird (First Assistant Editor)
51) Kate Baird (Visual Effects Editor)
52) Dave Morley (Visual Effects Supervisor)
53) Kent Boswell (Visual Effects Producer)
54) Linda Arnold (Hairstylist)
55) Julian Parry (Visual Effects Producer)
56) Henry Pierce (Camera Operator)
57) Chris Kemp (Stunts)
58) Deborah Hall (Costume Supervisor)
59) Marky Lee Campbell (Stunt Double)
60) Marky Lee Campbell (Stunt Driver)
61) Chris Anderson (Stunt Coordinator)
62) Andrew Conder (Camera Operator)
63) Richard E. Yawn (Supervising Sound Editor)
64) Bobbi Banks (Supervising ADR Editor)
65) Samantha Walker (Set Costumer)
66) John Higgins (Art Department Coordinator)
67) Gulliver Page (Stunts)
68) Nik Schodel (Stunts)
69) Nathan Lawson (Stunts)
70) Annette van Moorsel (Stunts)
71) Sheree Swords (Stunts)
72) Alex Kuzelicki (Stunt Double)
73) Mandy Willaton (Set Decoration)
74) Kate Shorter (Makeup Department Head)
75) Mark Brims (Property Master)
76) Daniel Turk (Construction Coordinator)
77) Martin Ash (Set Designer)
78) Andrew Hellen (CG Supervisor)
79) Martin Wiseman (Visual Effects Producer)
80) Amanda Enders (Set Costumer)
81) Alexa Alden (Script Supervisor)
82) Karen Mansfield (Script Supervisor)
83) Brett Sheerin (Stunts)
84) Mark Wickham (Utility Stunts)
85) Mark Wickham (Stunt Double)
86) Paul Booth (Visual Effects Editor)
87) Brett Praed (Utility Stunts)
88) Damien Bryson (Stunt Double)
89) Kyle Gardiner (Stunts)
90) Wilfred Woodrow (Stunts)
91) Mick Van Moorsel (Stunts)
92) Bradd Buckley (Stunts)
93) Yasca Sinigaglia (Stunts)
94) Bruce Shapiro (Dialogue Coach)
95) Charlie Estepp (Stunts)
96) Leon Stripp (Stunts)
97) Ben Siemer (Stunts)
98) Renee Bowen (Stunts)
99) Marco Sinigaglia (Stunts)
100) Shaun R.L. King (Stunts)
101) Haydn Dalton (Stunts)
102) Pete Hill (Stunts)
103) Lee Adamson (Stunt Driver)
104) Janine Bryson (Stunts)
105) Clancy Beck (Stunts)
106) Andrew Allen (Stunts)
107) Gavin Coleman (Stunts)
108) Russell Ingram (Stunts)
109) Marianne Flynn (Production Accountant)
110) Lyndsay Sinclair (Stand In)
111) Darrell Walshe (Stunts)
112) Melody Sorensen (Stunts)
113) Mick Glancy (Stunt Driver)
114) Jimmy Christiansen (Stunt Double)
115) Con Bekiris (Stunts)
116) Andrew Allan (Stunts)
Ko'proq o'qish >