Anakonda timsohga qarshi Uzbek tilida O'zbekcha 2015 tarjima kino 4K Ultra UHD skachat - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Anakonda timsohga qarshi Uzbek tilida O'zbekcha 2015 tarjima kino 4K Ultra UHD skachat
  • Kino nomi: Anakonda timsohga qarshi Uzbek tilida O'zbekcha 2015 tarjima kino 4K Ultra UHD skachat (Озеро страха: Анаконда)
  • Joylandi: 14.11.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 2015
  • Davomiyligi: 1 soat. 26 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Jangari , Ujas , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Anakonda timsohga qarshi Uzbek tilida O'zbekcha 2015 tarjima kino 4K Ultra UHD skachat - Gigant alligator teng darajada ulkan Anakonda bilan jang qilmoqchi. Shahar sherifi butun shaharni vayron qilishdan oldin ikkita yirtqich hayvonni yo'q qilish yo'lini topishi kerak.

Гигантский аллигатор хочет сразиться с не менее гигантской Анакондой. Городской шериф должен найти способ уничтожить двух монстров, прежде чем они уничтожат весь город.

Roles of actors:
1) Yancy Butler (Reba - The Sheriff)
2) Corin Nemec (William 'Tull' Tully)
3) Skye Lourie (Bethany)
4) Robert Englund (Bickerman)
5) Annabel Wright (Sarah Murdoch)
6) Oliver Walker (Deputy Ferguson)
7) Laura Dale (Tiffani)
8) Ali Eagle (Margot)
9) Georgina Philipps (Jennifer)
10) Heather Gilbert (Jane)
11) Jenny May Darcy (Melissa)
12) Nigel Barber (The Mayor)
13) Kalina Stoimenova (Megan)
14) Carolina Bratanova (Heather)
15) Sophia Lorenti (Amber)
16) Vanessa Dimitrova (Cassie)
17) Deni Tsvetkova (Angela)
18) Luke Dinchev (Andrew)
19) Anton Poriazov (Bret)
20) Isaac Haig (Jason)
21) Natasha Jane Pyne (Daphne Mailer)
22) David Roth (Earl)
23) Adara Stone (Margi)
24) Derek Morse (Bartender)
25) Jason Small (Coroner)
26) Velislav Pavlov (Scientist 1)
28) Stephen Billington (Beach)


People who worked on the film:
1) Gillian Hawser (Casting)
2) Claude Foisy (Original Music Composer)
3) Jeffery Beach (Producer)
4) Phillip J. Roth (Producer)
5) Georgi Danailov (Stunts)
6) John Cappilla (Line Producer)
7) Berkeley Anderson (Writer)
8) Ivan Mitov (First Assistant Director)
9) Cherise Honey (Executive Producer)
10) Ivo Simeonov (Location Manager)
11) Jeff Gerrard (Casting)
12) Velizar Bagarov (Boom Operator)
13) Jason Gaya (Sound Re-Recording Mixer)
14) Chris Terhune (Sound Effects Editor)
15) Stefania Velichkova (Script Supervisor)
16) Alexander Krumov (Steadicam Operator)
17) Cameron Hallenbeck (Editor)
18) Nikolai Kirilov (Costume Supervisor)
19) Olga Mekikchieva (Costume Design)
20) Ryan Briley (ADR & Dubbing)
21) Thomas Andrew Gallegos (Music Editor)
22) Radoslava Kostova (Art Department Coordinator)
23) Ivo Peitchev (Director of Photography)
24) Ivo Peitchev (Camera Operator)
25) Joshua Adeniji (Sound Effects Editor)
26) Parvan Parvanov (Stunt Coordinator)
27) Julian Minkov (Assistant Editor)
28) Desislava Alexieva (Makeup Artist)
29) Ralitsa Roth (Makeup Artist)
30) A.B. Stone (Director)
31) Kalina Stoimenova (Assistant Director)
32) James Miller (Supervising Sound Editor)
33) Dean Loftis (Associate Producer)
34) Borislav Michailovski (Production Design)
35) Georgi Vasilev (Camera Operator)
36) Todor Kostov (Gaffer)
37) Iliya Vuchkov (First Assistant "B" Camera)
38) Ludmil Ivanov (Special Effects)
39) Ludmil Ivanov (Makeup Effects)
40) Georgi Kraev (Special Effects Coordinator)
41) Nikolay Atanasov (Visual Effects Producer)
42) Georgi Vassilev (Still Photographer)
43) Atanas Temnilov (Makeup Artist)
44) Orlin Dimitrov (Set Decoration)
45) Vasil Galabov (Key Grip)
46) Lyudmil Nikolov (Special Effects)
47) Trayan Brankov (Special Effects)
48) Pavel Gavrailov (Stunts)
49) Hristo Parvanov (Stunts)
50) Miroslav Petrov (Stunts)
51) Valentin Stojanov (Stunts)
52) Emil Tonev (Stunts)
53) Asen Dimitrov (Property Master)
54) Martin Chicov (Underwater Camera)
55) Rumen Dertliev (First Assistant "A" Camera)
56) Delyan Matviichuk (Best Boy Electric)
57) Sulley Cooper (Post Production Supervisor)
58) Ekaterina Roth (Hairstylist)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish