Janob Jangl va yangi yil sarguzashtlari - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Janob Jangl va yangi yil sarguzashtlari
  • Kino nomi: Janob Jangl va yangi yil sarguzashtlari (Мистер Джангл и Рождественское путешествие)
  • Joylandi: 12.11.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 2020
  • Davomiyligi: 2 soat. 2 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Fantaziya , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Janob Jangl va yangi yil sarguzashtlari - Do'sti va shogirdi tomonidan xiyonat qilinganidan o'nlab yillar o'tib, bir vaqtlar xursand bo'lgan o'yinchoq ishlab chiqaruvchisi uning ostonasiga yorqin yosh nabirasi paydo bo'lganda, yangi umid topadi.

Спустя несколько десятилетий после того, как его предал его друг и ученик, некогда радостный игрушечный мастер находит для себя новую надежду, когда на пороге появляется его яркая молодая внучка.

Roles of actors:
1) Forest Whitaker (Jeronicus Jangle)
2) Keegan-Michael Key (Gustafson)
3) Hugh Bonneville (Mr. Delacroix)
4) Anika Noni Rose (Jessica)
5) Madalen Mills (Journey)
6) Phylicia Rashād (Grandmother Journey)
7) Ricky Martin (Don Juan Diego (voice))
8) Justin Cornwell (Young Jeronicus)
9) Sharon Rose (Joanne Jangle)
10) Lisa Davina Phillip (Ms. Johnston)
11) Kieron L. Dyer (Edison Latimer)
12) Miles Barrow (Young Gustafson)
13) Diaana Babnicova (Young Jessica)
14) Ria Calvin (Granddaughter)
15) Kenyah Sandy (Grandson)
17) Tosh Wanogho-Maud (Trio Singer - Pip #1)
18) Gabriel Mokake (Trio Singer - Pip #2)
19) Philip Lawrence (Trio Singer - Pip #3)
20) Abraham Popoola (Mr. Rogers)
21) Gabriel Constantin (Toy Buyer #1)
22) Momo Yeung (Toy Buyer #2)
23) Kaye Brown (Toy Buyer #3)
24) Charlie Jones (Mail Courier (as Charlie Chambers))
25) Stephanie Fayerman (Old Lady in Window)
26) Patricia Franklin (Pawnshop Customer)
27) Duncan Airlie James (Constable #1)
28) Chris Jarman (Constable #2)
29) Mandy Dassa (Town Crier)
30) Elroy Powell (Gustafson Factory Guard)
32) Jonny Labey (Don Juan Motion Capture)
33) Tenz McCall (Peddler)
34) Nikkita Chadha (Dancer Magic Man G)
35) Tina Louise Owens (Upper-class Townsfolk)
36) Pierre Bergman (Upper-class Townsfolk)
37) Esther Chae ()
38) John Alan Roberts ()


People who worked on the film:
1) Michael Tronick (Editor)
2) Remi Adefarasin (Director of Photography)
3) John Debney (Music)
4) Michael Wilkinson (Costume Design)
5) Steven Lawrence (Art Direction)
6) Virginia Katz (Editor)
7) Harvey Mason Jr. (Executive Music Producer)
8) Sharon Martin (Makeup & Hair)
9) Gavin Bocquet (Production Design)
10) Gavin Bocquet (Production Designer)
11) Phil Harvey (Supervising Art Director)
12) David McIlvain (Producer)
13) Dan Channing-Williams (First Assistant Director)
14) David E. Talbert (Screenplay)
15) David E. Talbert (Director)
16) David E. Talbert (Producer)
17) Julia Michels (Music Supervisor)
18) John Legend (Producer)
19) John Legend (Songs)
20) Bradley Parker (Visual Effects Supervisor)
21) Reg Poerscout-Edgerton (Casting)
22) Ashley Wallen (Choreographer)
23) Paul Herbert (Stunt Coordinator)
24) Quinn Robinson (Art Direction)
25) Vicki Dee Rock (Executive Producer)
26) Vicki Dee Rock (Unit Production Manager)
27) Kelly-Anne Lee (Production Supervisor)
28) Lillie Jeffrey (Casting)
29) Mike Jackson (Producer)
30) Ty Stiklorius (Executive Producer)
31) Joe Galdo (Editor)
32) Rob Cameron (Set Decoration)
33) Philip Lawrence (Songs)
34) Kristin Burr (Producer)
35) Patricia Johnson (Art Direction)
36) Lyn Sisson-Talbert (Producer)
37) Michael Diskint (Songs)
38) Davy Nathan (Songs)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish