Uyda yolg'iz 3 - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Uyda yolg'iz 3
  • Kino nomi: Uyda yolg'iz 3 (Один дома 3)
  • Joylandi: 12.11.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 1997
  • Davomiyligi: 1 soat. 42 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Komediya , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Uyda yolg'iz 3 / Kevin - Uch erkak va bir ayol ular uchun o'g'irlangan eng so'nggi chipni sotib oldilar, ular butun koinotga qarshi mudofaa tizimini zararsizlantirishga qodir. Ular uni o'yinchoq mashinasiga, parijlik deb yozilgan sumkaga solib qo'yishdi. Aeroportda ma’lum bo‘lishicha, paket ichida o‘yinchoq yo‘q, odamlar aynan bir xil paketlar bilan aylanib yurgan. Ular qidira boshladilar. Qidiruv natijasida paketni olish uchun Chikagoga uchib ketishim kerak edi. Eng zukko tomoshabinlar, ehtimol, keksa ayol kimning uyiga o'yinchoq bilan paket olib kelganini taxmin qilishgan. Albatta, kichkina yoqimli bola qaerda yashaydi. Hammasi tanishmi? Ha, faqat bu safar, qizil olovga chalingan va uyda qolgan bolaga qarshi omadsiz kambag'al o'rtoqlar o'rniga haqiqiy professionallar, odamlar juda va juda xavfli. Mikrochipi yo'qolgan boshqa jiddiy odamlar ham bo'sh o'tirishni xohlamaydilar.

Трое мужчин и женщина купили украденную для них новейшую микросхему, способную нейтрализовать всю систему противокосмической обороны. Положили ее в игрушечную машину, ее — в пакет с надписью «Parisian». В аэропорту обнаружилось, что в пакете игрушки нет, а вокруг ходят люди точно с такими же пакетами. Стали искать. В результате поисков пришлось лететь за пакетом в Чикаго. Самые догадливые зрители уже, наверное, догадались, в чей дом привезла пожилая дама пакет с игрушкой. Ну, конечно же, туда, где живет маленький милый мальчик. Все знакомо? Да, только на этот раз вместо незадачливых бедолаг-неудачников против мальчугана, заболевшего скарлатиной и оставшегося дома, выступают настоящие профессионалы, люди очень и очень опасные. А другие серьезные люди, у которых микросхема пропала, тоже сидеть без дела не намерены.

Roles of actors:
1) Alex D. Linz (Alex Pruitt)
2) Olek Krupa (Peter Beaupre)
3) Rya Kihlstedt (Alice Ribbons)
4) Lenny Von Dohlen (Burton Jernigan)
5) David Thornton (Earl Unger)
6) Haviland Morris (Karen Pruitt)
7) Kevin Kilner (Jack Pruitt)
8) Marian Seldes (Mrs. Hess)
9) Seth Smith (Stan Pruitt)
10) Scarlett Johansson (Molly Pruitt)
11) Christopher Curry (Agent Stuckey)
12) Baxter Harris (Police Captain)
13) James Saito (Chinese Mob Boss)
14) Kevin Gudahl (Techie)
15) Richard Hamilton (Cab Driver)
16) Freeman Coffey (Recruiting Officer)
17) Krista Lally (Dispatcher)
18) Neil Flynn (Police Officer #1)
19) Tony Mockus Jr. (Police Officer #2)
20) Pat Healy (Agent Rogers)
21) James Chisem (Police Officer #3)
22) Darwin Harris (Photographer (as Darwin L. Harris))
23) Adrianne Duncan (Flight Attendant)
24) Sharon Sachs (Annoying Woman)
25) Joseph Luis Caballero (Security Guard (as Joseph L. Caballero))
26) Larry C. Tankson (Cart Driver)
28) Darren T. Knaus (Parrot (voice))
29) Nick Jantz (Police Officer #4)
30) Zachary Lee (Johnny Allen (scenes deleted))
33) Sarah Godshaw (Latchkey Girl (uncredited))
34) Jerod Howard (Airline Traveler (uncredited))
35) Scott Prestin (Head Airport Security Officer (uncredited))
36) Dominic Paolo Testa (Airline Passenger (uncredited))


People who worked on the film:
1) Suzanne Smith (Casting)
2) Henry Bumstead (Production Design)
3) Jack G. Taylor Jr. (Art Direction)
4) Raja Gosnell (Director)
5) Nilo Rodis-Jamero (Associate Producer)
6) Billy Hopkins (Casting)
7) Kerry Barden (Casting)
8) Laura Perlman (Music Editor)
9) Hilton A. Green (Producer)
10) Catherine Harper (Foley)
11) Jodie Lynn Tillen (Costume Design)
12) John Hughes (Producer)
13) John Hughes (Writer)
14) Julio Macat (Director of Photography)
15) Malcolm Campbell (Editor)
16) José Antonio García (Sound Mixer)
17) Jonathan Fuh (Boom Operator)
18) Dino Dimuro (Sound Effects Editor)
19) Tony Lamberti (Supervising Sound Effects Editor)
20) Bruce Green (Editor)
21) R. A. Rondell (Stunt Coordinator)
22) Richard C. Goddard (Set Decoration)
23) Freddie Hice (Stunt Coordinator)
24) Eddie J. Fernandez (Stunts)
25) John Axelrad (First Assistant Editor)
26) David Rennie (Editor)
27) A. Leslie Thomas (Set Designer)
28) Nick Glennie-Smith (Music)
29) Ricardo Mestres (Executive Producer)
30) Matthew Ferro (Visual Effects Producer)
31) Paul Allen (Set Dresser)
32) Tania McComas (Makeup Department Head)
33) Adam Savage (Modeling)
34) Linda Rizzuto (Hairstylist)
35) Ernie Malik (Unit Publicist)
36) James Moriana (Foley)
37) Bruce Fowler (Orchestrator)
38) Lucia Mace (Hairstylist)
39) Rick Le Fevour (Stunts)
40) Brian Christensen (Stunts)
41) Brian Christensen (Rigging Grip)
42) Paul Timothy Carden (Sound Editor)
43) Dan O'Connell (Foley)
44) Kevin Cross (Set Designer)
45) Thomas Robinson Harper (Stunts)
46) John T. Cucci (Foley)
47) Troy Robinson (Stunts)
48) Bob E. Krattiger (Gaffer)
49) Gregg Barbanell (Foley)
50) Dale E. Turner (Playback Singer)
51) Stephen S. Campanelli (Camera Operator)
52) Stephen S. Campanelli (Steadicam Operator)
53) David E. Diano (Additional Camera)
54) Robert Renga (Sound Recordist)
55) Bill W. Benton (Sound Re-Recording Mixer)
56) Jim Wallis (Set Designer)
57) Deborah Maxwell Dion (Casting Assistant)
58) Richard Dwan Jr. (Dialogue Editor)
59) Richard Dwan Jr. (ADR Editor)
60) George Kohut (Camera Operator)
61) Craig Heath (Sound Recordist)
62) Cate Bangs (Set Designer)
63) Philip C. Pfeiffer (Director of Photography)
64) Philip C. Pfeiffer (Second Unit Director of Photography)
65) Michael D. Wilhoit (Supervising Sound Editor)
66) David Stanke (Assistant Sound Editor)
67) Ron Bolanowski (Special Effects Coordinator)
68) Scott Sanders (Sound Effects Editor)
69) Jennifer Mann (ADR Editor)
70) Benjamin Rosenberg (First Assistant Director)
71) Charles S. Hodes (Still Photographer)
72) Gala Autumn (Costume Supervisor)
73) John Schacht (Leadman)
74) Denise Wynbrandt (Makeup Artist)
75) Bob MacDougall (Stunts)
76) Dru Anne Carlson (Script Supervisor)
77) David W. Krummel (Set Designer)
78) Kelly Oxford (Supervising ADR Editor)
79) Jennifer McNamara (Casting)
80) Linda Boykin-Williams (Makeup Artist)
81) Laura M. O'Brien (Art Department Coordinator)
82) Patrick Caulfield (Set Costumer)
83) Joe Bristol (Set Dresser)
84) Erik Rondell (Stunts)
85) John P. Friday (Best Boy Electric)
86) Charles Jimenez (Rigging Grip)
87) Michelle Kuznetsky (Music Supervisor)
88) Mary Ramos (Music Supervisor)
89) Matvey Shatz (Color Timer)
90) Anthony Joseph Fatigato (Painter)
91) James Hogan (Transportation Coordinator)
92) Victor J. Hernandez (Sound Effects Editor)
93) Jim Zemansky (Property Master)
94) Kevin Boyd (Video Assist Operator)
95) Malcolm Luker (Scoring Mixer)
96) Mark N. Woods (Electrician)
97) Pat Chapman (Production Supervisor)
98) Morgan Michael Lewis (Key Grip)
99) B. Ted Deiker (Assistant Production Coordinator)
100) Art Bartels (Rigging Grip)
101) Terry Dee (Rigging Gaffer)
102) James Thatcher (Musician)
103) Richard Oswald (Second Assistant Director)
104) Ross L. Kulma (Set Medic)
105) Rick Brown (Rigging Grip)
106) Kathryn Roberts (Camera Loader)
107) Sam Bertone (Electrician)
108) Jon Nicholson (Set Dresser)
109) Steven Silverstein (Camera Loader)
110) Chris Freres (Rigging Grip)
111) Gary Dagg (Key Grip)
112) John M. Vitale (Assistant Editor)
113) Christopher J. Tuck (Stunts)
114) Mitchell Dean (Utility Stunts)
115) James Fierro (Stunts)
116) Alan Barnett (Digital Effects Supervisor)
117) David Morenz (First Assistant Camera)
118) Fernando M. Briones (Electrician)
119) Jacqueline S. Beatka (Seamstress)
120) Lisa A. Becker (Production Coordinator)
121) David Sousa (Animal Coordinator)
122) Penny Lee Hallin (Assistant Editor)
123) Chuck Herrmann (Assistant Property Master)
124) Kim Bolanowski (Assistant Property Master)
125) Michael V. Nichols (Assistant Property Master)
126) Makiko Carlson (Camera Intern)
127) Michael Glorioso (Carpenter)
128) Maryann Scinto (Casting)
129) Melissa Davies (Digital Effects Supervisor)
130) Rudy Hassen (Digital Effects Supervisor)
131) Bradley T. Matthys (Dolly Grip)
132) Steven Matthys (Dolly Grip)
133) Walter J. Piers (Dolly Grip)
134) Robert Wallace (Driver)
135) Andy Mentzer (Electrician)
136) Charles 'Chip' Orr (Electrician)
137) David 'Conman' Conaghan (Electrician)
138) Dennis J. Leahy (Electrician)
139) Greg Van Horn (Electrician)
140) Harry M. James (Electrician)
141) Harry P. Jackson III (Electrician)
142) James Aylward (Electrician)
143) Park B. Taylor (Electrician)
144) Ron Grenko (Electrician)
145) Rory Herbster (Electrician)
146) Steve Seukiw (Electrician)
147) Tim Meehan (Electrician)
148) Steve Peterson (First Assistant Camera)
149) Mark V. Phillips (First Assistant Editor)
150) Mark R. Lindberg (Gaffer)
151) Paul Storino (Grip)
152) Danial Miller (Key Grip)
153) John Vargo (Leadman)
154) TG Glazer (Location Manager)
155) Thomas Griffin (Production Office Assistant)
156) Adam Griswold (Rigging Grip)
157) Glenn Guenther (Rigging Grip)
158) Helmer A. Claesson (Rigging Grip)
159) Jack Sandgren (Rigging Grip)
160) Michael Beavers (Rigging Grip)
161) Sean P. Harvey (Rigging Grip)
162) Steve Lippert (Rigging Grip)
163) Timothy J. Osman (Rigging Grip)
164) Heidi Hublou (Set Dresser)
165) John R. Ziganto (Set Dresser)
166) Timothy McGee (Set Dresser)
167) Jennifer A. Daley (Set Production Assistant)
168) Julie Justus (Stunts)
169) K. Isabel Kimler (Stunts)
170) Kay Whipple (Stunts)
171) Linda Perlin (Stunts)
172) Joseph P. Kane (Unit Production Manager)
173) Frank Yario Jr. (Video Assist Operator)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish