G'arbiy frontda o'zgarish yo'q - Uzbek Tilida

Yuklab olish
G'arbiy frontda o'zgarish yo'q

Kino tavsifi
G'arbiy frontda o'zgarish yo'q - 17 yoshli Pol Birinchi jahon urushida G'arbiy frontda jang qilish uchun kelganida, uning asl ishtiyoqi xandaqdagi hayotning og'ir haqiqati bilan parchalanadi.

Когда 17-летний Пауль приезжает воевать на Западный фронт в Первую мировую войну, его изначальный энтузиазм пропадает от столкновения с суровой реальностью жизни в окопах.

Roles of actors:
1) Felix Kammerer (Paul Bäumer)
2) Albrecht Schuch (Stanislaus "Kat" Katczinsky)
3) Aaron Hilmer (Albert Kropp)
4) Edin Hasanović (Tjaden Stackfleet)
5) Devid Striesow (General Friedrich)
6) Daniel Brühl (Matthias Erzberger)
7) Moritz Klaus (Frantz Müller)
8) Sebastian Hülk (Major von Brixdorf)
9) Anton von Lucke (Captain Von Helldorf)
10) Michael Wittenborn (Rektor)
11) Luc Feit (Stabsarzt)
12) Andreas Döhler (Lieutenant Hoppe)
13) Tobias Langhoff (General Major von Winterfeldt)
14) Adrian Grünewald (Ludwig Behm)
15) Thibault de Montalembert (General Ferdinand Foch)
16) Nico Ehrenteit (Lemrott)
17) Wolf Danny Homann (Feldgendarm Eguisac)
18) Charles Morillon (Captain Laperche)
19) Jakob Schmidt (Heinrich Gerber)
20) Peter Sikorski (Sergeant Schützengraben)
21) Michael Pitthan (Captain Ernst von Vanselow)
22) Sascha Nathan (Count von Oberndorff)
23) Joe Weintraub (Captain Geyer)
24) Alexander Schuster (Recruit Field Hospital)
25) Michael Stange (Officer at Muster at School)
26) Daniel Kamen (Army Doctor)
27) Markus Tomczyk (Army Cook)
28) Dominikus Weileder (The Boy)
29) André Marcon ((uncredited))


People who worked on the film:
1) Erich Maria Remarque (Novel)
2) Simone Bär (Casting)
3) Daniel Brühl (Executive Producer)
4) Ernestine Hipper (Set Decoration)
5) Lisy Christl (Costume Design)
6) Christian M. Goldbeck (Production Design)
7) Jindřich Kočí (Supervising Art Director)
8) Malte Grunert (Producer)
9) Edward Berger (Director)
10) Edward Berger (Producer)
11) Jasmin Torbati (Production Executive)
12) Constance Demontoy (Casting)
13) Volker Bertelmann (Original Music Composer)
14) James Friend (Director of Photography)
15) Daniel Marc Dreifuss (Producer)
16) Pavel Muller (Line Producer)
17) Patrick Herzberg (Art Direction)
18) Arwa Salmanova (Casting)
19) Sven Budelmann (Editor)
20) Lesley Paterson (Screenplay)
21) Lesley Paterson (Executive Producer)
22) Ian Stokell (Screenplay)
23) Ian Stokell (Executive Producer)
24) Pavel Vojtisek (Art Direction)
25) Robert Ames (Orchestrator)
26) Robert Ames (Conductor)
27) Mark Nolting (Line Producer)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish