Robin Gud: Muqaddima - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Robin Gud: Muqaddima

Kino tavsifi
Robin Gud: Muqaddima / Robin Gud: Ibtido - Salib yurishi faxriysi Loksli lord Robin o'zining tug'ilgan shahri Nottingemga qaytib, korruptsiya botqog'iga tushib qolgan. Robin Merry Sherwood Rogues guruhiga qo'shiladi va mashhur zodagon o'g'riga aylanadi, shu bilan birga Nottingem sherifiga josuslik qilish uchun yuqori hayot kechirishni davom ettiradi.

Ветеран Крестового похода лорд Робин Локсли возвращается в родной город Ноттингем и видит, что он погряз в коррупции. Робин присоединяется к группе Весёлых Шервудских Разбойников и становится знаменитым благородным вором, продолжая при этом вести светскую жизнь для слежки за ноттингемским шерифом.

Roles of actors:
1) Taron Egerton (Robin of Loxley)
2) Jamie Foxx (Yahya / John)
3) Ben Mendelsohn (Sheriff of Nottingham)
4) Eve Hewson (Marian)
5) Jamie Dornan (Will Scarlet)
6) Tim Minchin (Friar Tuck)
7) Paul Anderson (Guy of Gisbourne)
8) F. Murray Abraham (Cardinal)
9) Ian Peck (Arch Deacon)
10) Cornelius Booth (Lord Pembroke)
11) Kane Headley-Cummings (Stoker)
12) Scot Greenan (Clayton)
13) Lara Rossi (Evelyn)
14) Kevin Griffiths (Tom)
15) Catriona Temple (Penny)
16) Björn Bengtsson (Crusader Tydon)
17) Matt Devere (Gerald the Crossman)
18) Nicholas Wittman (Crusader Morant)
19) Yasen Atour (Mutton)
20) Josh Herdman (Righteous)
21) Jerome Holder (Teenage Moor)
22) Kembe Sorel (Saracen Prisoner)
23) Jonathan Peck (Treasury Monk)
24) László Áron (Old Geezer)
25) Declan Hannigan (Trebuchet Commander)
26) Antonio Lujak (Crossman Norton)
27) Andrea Mladinic (Palace Party Background)
28) Frane Perišin (Palace Party Background)
29) Roderick Hill (Boat Doctor)
30) Amélina Limousin (La serveuse (uncredited))


People who worked on the film:
1) Ronna Kress (Casting)
2) Deborah Aquila (Casting)
3) Joe Hutshing (Editor)
4) Edward McDonnell (Executive Producer)
5) Leonardo DiCaprio (Producer)
6) Debbie McWilliams (Casting)
7) Ron Bartlett (Sound Re-Recording Mixer)
8) Jean-Vincent Puzos (Production Design)
9) Adam Goodman (Producer)
10) András Khin (Camera Operator)
11) Anja Müller (Art Direction)
12) Veronika Varjasi (Extras Casting)
13) Julian Day (Costume Design)
14) Zsolt Csutak (Casting)
15) E. Bennett Walsh (Executive Producer)
16) Basil Iwanyk (Executive Producer)
17) Joby Harold (Executive Producer)
18) Dan Channing-Williams (Second Unit First Assistant Director)
19) Otto Bathurst (Director)
20) Simon Crane (Stunt Coordinator)
21) Simon Crane (Second Unit Director)
22) Tory Tunnell (Executive Producer)
23) Steve Summersgill (Art Direction)
24) Briseide Siciliano (Set Designer)
25) Tricia Wood (Casting)
26) Joseph Trapanese (Original Music Composer)
27) Diego Zanco (Line Producer)
28) Jennifer Killoran (Producer)
29) Mirko Pivčević (Camera Operator)
30) Zoltán Horváth (Costumer)
31) Menyhért René Balog-Dutombé (Stunts)
32) Howard Ellis (Producer)
33) Naomi Moore (Set Decoration)
34) Clay Donahue Fontenot (Stunts)
35) Ádám Fillenz (Camera Operator)
36) David James Kelly (Screenplay)
37) Felicity Bowring (Makeup Department Head)
38) Marc Homes (Supervising Art Director)
39) Filip Beatović (Rigging Grip)
40) Romaric Colombini (Hairstylist)
41) George Steel (Director of Photography)
42) Mátyás Szakonyi (Greensman)
43) Tom Still (Art Direction)
44) Domonkos Pardanyi (Stunt Coordinator)
45) Wayne King (Gaffer)
46) László Bille (Camera Operator)
47) P.K. Munson (Camera Operator)
48) Dean Brkic (Rigging Gaffer)
49) Karen Baker Landers (Supervising Sound Editor)
50) Jean-François Drigeard (Gaffer)
51) Larry D. Horricks (Still Photographer)
52) Fraser Taggart (Second Unit Director of Photography)
53) Kate Laver (Principal Costumer)
54) Francesco Alberico (Hair Department Head)
55) Stefan Stankowski (Camera Operator)
56) Kata Horváth (Costumer)
57) Alice Leconte (Art Department Coordinator)
58) Christopher Barwell (Editor)
59) Dóra Papp (Principal Costumer)
60) Hannah d'Angerio (Casting Associate)
61) Julie Dartnell (Hairstylist)
62) Ketan Waikar (Art Direction)
63) Nikos Kalimerakis (Gaffer)
64) Jean-Christophe Spadaccini (Makeup Artist)
65) Levente Tamási (Stunts)
66) Sharon Doyle (Makeup Artist)
67) Sarah Machal (Makeup Artist)
68) Attila Csoboth (Camera Operator)
69) Fabienne Robineau (Makeup Artist)
70) János Oláh (Stunts)
71) Nenad Drljaca (Set Decoration)
72) Ildikó Makk (Key Hair Stylist)
73) Gyula Tóth (Stunts)
74) Denis Garnier (Camera Operator)
75) Ferenc Berecz (Stunts)
76) Gareth Viner (Libra Head Technician)
77) Dhamarata Dhiensuwana (Key Rigging Grip)
78) Balázs Lengyel (Stunts)
79) Balázs Lengyel (Fight Choreographer)
80) Aurélie Dolbeau (Set Costumer)
81) Nóra Takács (Art Direction)
82) Stamos Triantafyllos (Steadicam Operator)
83) Nóra Kapás (Makeup Supervisor)
84) Melinda Daru (Makeup Artist)
85) Szilvia Dobrovitz (Makeup Artist)
86) Mari Csáki (Costumer)
87) Annamária Dunai (Hairstylist)
88) Jessica Aquila Cymerman (Casting Assistant)
89) Judit Hornyák (Makeup Artist)
90) Lilla Németh (Stunt Coordinator)
91) Géza Kovács (Stunts)
92) Jozsef Fodor (Stunts)
93) Kinga Gavalda (Stunts)
94) Kinga Gavalda (Stunt Double)
95) Orsányi Iván (Stunts)
96) Richard Nagy (Stunts)
97) Béla Orsányi (Stunts)
98) Péter Sokorai (Stunts)
99) Péter Sokorai (Stunt Double)
100) Robert Capan (Set Decoration)
101) Gáspár Szabó (Stunts)
102) Gáspár Szabó (Stunt Double)
103) Meghan Schuman (Casting Assistant)
104) Daniel Utješanović (Stunts)
105) Sámuel Csóka (Boom Operator)
106) Katja Soltes (Art Direction)
107) Gábor Pesta (Stunts)
108) Antal Berger (Rigging Gaffer)
109) Jemima McWilliams (Casting Assistant)
110) Stéphane Birzin (Key Grip)
111) Iva Krapinec (Costumer)
112) Guy Micheletti (Key Grip)
113) Vilena Košutić (Costumer)
114) Alison Clements (Draughtsman)
115) Hannah Eccleston (Key Makeup Artist)
116) Ben Chandler (Screenplay)
117) Ben Chandler (Story)
118) Sam Biggs (ADR Mixer)
119) Mile Mark (Principal Costumer)
120) Béla Rácz (Electrician)
121) Farkas Tamás (Stunts)
122) István Draco Markolt (Stunts)
123) György Szántó (Stunts)
124) Gabor Szeman (Stunts)
125) Gabor Szeman (Stunt Double)
126) Zoltan Szanto (Stunts)
127) Viktor Sokorai (Stunts)
128) Németh Tamás (Stunts)
129) Akos Lenkei (Stunts)
130) Norbert Kovács (Stunts)
131) Laszlo Kosa (Stunt Coordinator)
132) Csaba Komondi (Stunts)
133) Abel Kocsis (Stunts)
134) Gergö Horpácsi (Stunts)
135) Zoltán Hódi (Stunts)
136) Tamas Hagyo (Stunts)
137) Szilvia Fuzessy (Stunts)
138) Eniko Fulop (Stunts)
139) Egyed Ferenc (Stunts)
140) Balázs Farkas (Stunts)
141) Miklós Danka (Stunts)
142) Dénes Bálind (Stunts)
143) Krisztián Botka (Stunts)
144) Kristof Belovai (Stunts)
145) Milan Bartha (Stunts)
146) Gaspar Adam (Stunts)
147) Csaba Mitku (Leadman)
148) Éva Kuzma (Assistant Costume Designer)
149) Antonin Drigeard (Electrician)
150) József Kiss (Construction Manager)
151) Márk Langfeld (Greensman)
152) Zita Galántai (Draughtsman)
153) János Jack (Digital Imaging Technician)
154) Krisztián Horváth (Electrician)
155) Peter Várdai (Draughtsman)
156) Dávid Vécsey (Digital Imaging Technician)
157) Carol Kupisz (Graphic Designer)
158) Dóra Horváth (Stunts)
159) Ilgi Candar (Art Direction)
160) Rade Basta (Set Decoration)
161) Ratko Bilus (Set Decoration)
162) Frane Didic (Set Decoration)
163) Marijo Grepo (Set Decoration)
164) Goran Kovacevic (Set Decoration)
165) Sonia Gloaguen (Assistant Set Decoration)
166) Aude Thomas Fidon (Hair Department Head)
167) Kornél Hidas (Hairstylist)
168) Angélina Grosse (Hairstylist)
169) Conrad Hilton (Hairstylist)
170) Deb Kenton (Hair Supervisor)
171) Anna Gerõ (Hair Supervisor)
172) Ronnie Radbourne (Key Hair Stylist)
173) Szilvia Kopcsó Fehérné (Makeup Artist)
174) Rita Ujvari-Szabo (Makeup Artist)
175) Albane Cousinard (Makeup Artist)
176) Emilee Bak (Makeup Artist)
177) Shawn Janifer (Makeup Artist)
178) Bettina Márton (Makeup Artist)
179) Kazuhito Kimura (Makeup Artist)
180) Lizzie Judd (Makeup Supervisor)
181) Szabolcs-Levente Olvedi (Prosthetic Makeup Artist)
182) Tom Mitaux (Best Boy Electrician)
183) Máté Tollay (Best Boy Grip)
184) Filip Friscic (Camera Operator)
185) Nives Miljesic (Camera Trainee)
186) Dániel Pápai (Camera Trainee)
187) Ben Appleton (Digital Imaging Technician)
188) Marko Butrakovic (Drone Cinematographer)
189) Robert Godrijan (Drone Operator)
190) Zoltán Szepesi (Electrician)
191) Camille Bernard (Electrician)
192) Delorme Bertrand (Electrician)
193) Thierry Durand (Electrician)
194) Romain Vidalon (Electrician)
195) Imre Richárd Herczeg (Electrician)
196) Guermout Philippe (Generator Operator)
197) Josh Milne (Libra Head Technician)
198) Marjan Peric (Rigging Grip)
199) Tomislav Zainko (Rigging Grip)
200) Ivica Arapovic (Rigging Grip)
201) Branko Cavric (Rigging Grip)
202) Rajko Grba (Rigging Grip)
203) Darko Lovric (Rigging Grip)
204) Attila Szvacsek (Still Photographer)
205) Alphonsine Mireille Toudonou (Ager/Dyer)
206) Aleksandr Dochkin (Concept Artist)
207) Kata Fodor (Costume Coordinator)
208) Miklós Udvardy (Costumer)
209) Ivana Stipicic (Costumer)
210) Garay Fruzsina (Costumer)
211) Sonja Maric Banovic (Costumer)
212) Mario Brcic (Costumer)
213) Tena Filicic (Costumer)
214) Andrea Kustovic (Costumer)
215) Zrinka Ljevak (Costumer)
216) Ana Ljubicic (Costumer)
217) Andrea Maric (Costumer)
218) Ana Maria Marin (Costumer)
219) Gracija Pozar (Costumer)
220) Mihaela Prislic (Costumer)
221) Sanja Pujo (Costumer)
222) Dubravka Skvrce (Costumer)
223) Dominika Mandic (Costumer)
224) Alice Speak (Key Costumer)
225) Gaelle Masson (Set Costumer)
226) Duska Nesic Drazic (Wardrobe Supervisor)
227) Soren Bendt Aaboe Pedersen (Storyboard Artist)
228) Marton Dancz (Extras Casting)
229) Alexis Vesigot-Wahl (Extras Casting)
230) Balazs Kovacs (Construction Manager)
231) Ivana Ledenko (Extras Casting)
232) Kocsis Zsofia (Stunts)
233) Miklós Szentváry-Lukács (Stunts)
234) Andras Seregi (Stunts)
235) Vanda Móczár (Stunts)
236) Attila Mora (Stunts)
237) Zoltan Molnar (Stunts)
238) József Kovalik Jr. (Stunts)
239) Eniko Korcsmaros (Stunts)
240) Othman Ilyassa (Stunts)
241) Othman Ilyassa (Stunt Double)
242) Máté Gyöngyösi (Stunts)
243) Péter Felcsuti (Stunts)
244) Olivier Rodriguez (Rigging Gaffer)
245) Andras Body (Draughtsman)
246) Gabor Kauders (Leadman)
247) Natália Renault Mitsukai-Inki (Concept Artist)
248) Marie Morsillo (Assistant Set Decoration)
249) Nedda Négyessy (Draughtsman)
250) Péter Rónai (Graphic Designer)
251) Tamás Tárnoki (Draughtsman)
252) Maroje Žanetić (Location Manager)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish