Apokalipsis qiyomat - Uzbek Tilida

Apokalipsis qiyomat

Kino tavsifi
Filmda mayya sivilizatsiyasining ispan konkistadorlari kelishidan oldingi hayoti: qo‘shni qabilalar bilan shafqatsiz urushlar, odamlarning qurbonliklari, sirli mistik marosimlar ko‘rsatilgan.

Bir kuni Yaguar Paw ismli hindlarning dunyosi qulab tushadi. Uning qishlog'i qo'shni qabila tomonidan bosib olinadi, kulbalarni vayron qiladi va mahalliy aholini asirga oladi. U xudolarga qurbonlik qilish uchun shaharga olib ketiladi. Yaqinlashib kelayotgan o'lim oldida Paw Yaguar o'zining eng chuqur qo'rquvini engib, o'zi uchun qadrli bo'lgan narsani saqlab qolish uchun umidsiz zarba berishi kerak ...

В фильме показана жизнь цивилизации майя до прихода испанских конкистадоров: жестокие войны с соседними племенами, человеческие жертвоприношения, загадочные мистические ритуалы. В один день рушится мир индейца по имени Лапа Ягуара. Его деревню захватывает соседнее племя, уничтожая хижины, забирая местных жителей в плен. Его ведут в город, чтобы принести в жертву богам. Перед лицом неминуемой смерти Лапа Ягуара должен побороть свои самые сильные страхи и совершить отчаянный рывок, чтобы спасти то, что ему дорого...

Roles of actors:
1) Rudy Youngblood (Jaguar Paw)
2) Raoul Max Trujillo (Zero Wolf)
3) Gerardo Taracena (Middle Eye)
4) Iazua Larios (Sky Flower)
5) Antonio Monroy (Chilam)
6) María Isabel Díaz Lago (Mother in Law)
7) Dalia Hernández (Seven)
8) Jonathan Brewer (Blunted)
9) Morris Birdyellowhead (Flint Sky)
10) Carlos Emilio Báez (Turtles Run)
11) Amilcar Ramírez (Curl Nose)
12) Israel Contreras (Smoke Frog)
13) Israel Ríos (Cocoa Leaf)
14) Espiridion Acosta Cache (Old Story Teller)
15) Mayra Serbulo (Young Woman)
16) Rodolfo Palacios (Snake Ink)
17) Lorena Heranandez (Village Girl)
18) Itandehui Gutierrez (Wife)
19) Sayuri Gutierrez (Eldest Daughter)
20) Hiram Soto (Fish Hunter)
21) José Suárez (First Temple Sacrifice)
22) Ariel Galvan (Hanging Moss)
24) Ricardo Diaz Mendoza (Cut Rock)
25) Richard Can (Ten Peccary)
27) Ammel Rodrigo Mendoza (Buzzard Hook)
28) Marco Antonio Argueta (Speaking Wind)
29) Javier Escobar (Vicious Holcane)
30) Fernando Hernandez (High Priest)
31) Maria Isidra Hoil (Oracle Girl)
32) Aquetzali García (Oracle Girl)
33) Abel Woolrich (Laughing Man)
34) Nicolás Jasso (Man on Temple Top)
35) Ronaldo Eknal (Slave Auctioneer)
36) Miriam Tun (Woman Auctioneer)
37) Rafael Velez (King)
38) Diana Botello (Queen)
39) Joaquin Rendon (Head Chac)


People who worked on the film:
1) James Horner (Original Music Composer)
2) Mel Gibson (Director)
3) Mel Gibson (Producer)
4) Mel Gibson (Writer)
5) Thomas E. Sanders (Production Design)
6) Bruce Davey (Producer)
7) Dean Semler (Director of Photography)
8) Dick Bernstein (Music Editor)
9) Anna Roth (Unit Manager)
10) Matt McColm (Stunts)
11) John Wright (Editor)
12) Rajeev Malhotra (Post-Production Manager)
13) Scott G.G. Haller (Dialogue Editor)
14) Benjamin L. Cook (Sound Designer)
15) Benjamin L. Cook (Supervising Sound Effects Editor)
16) Jim Passon (Color Timer)
17) Kevin Stitt (Additional Editing)
18) Henrik Fett (Digital Effects Supervisor)
19) Freddie Hice (Stunts)
20) Farhad Safinia (Writer)
21) Farhad Safinia (Co-Producer)
22) Carla Hool (Casting)
23) Mayes C. Rubeo (Costume Design)
24) Roberto Bonelli (Art Direction)
25) Naaman Marshall (Art Direction)
26) Ned Dowd (Executive Producer)
27) Ned Dowd (Unit Production Manager)
28) Vicki Christianson (Executive Producer)
29) Gerardo Albarrán (Stunts Coordinator)
30) Aldo Signoretti (Makeup Artist)
31) Vittorio Sodano (Makeup Artist)
32) Ted Rae (Visual Effects Supervisor)
33) Keith VanderLaan (Animatronic and Prosthetic Effects)
34) Ian Fox (Camera Operator)
35) Greg P. Russell (Sound mixer)
36) Sean McCormack (Supervising Sound Editor)
37) Kami Asgar (Supervising Sound Editor)
38) Rick Young (Property Master)
39) Joe Martens (Best Boy Electric)
40) Mic Rodgers (Stunt Coordinator)
41) Tim Martin (Makeup Effects)
42) Jana Carboni (Makeup Artist)
43) Jeff Colbert (Special Effects Supervisor)
44) Guillermo Rosas (Camera Operator)
45) Dian Bachar (Makeup Effects)
46) Daryn Okada (Director of Photography)
47) Dawn Lunsford (Foley)
48) Chuck Michael (Sound Effects Editor)
49) Alicia Stevenson (Foley)
50) Doug Witsken (Compositors)
51) Jeff 'Moose' Howery (Dolly Grip)
52) David P. Barton (Makeup Effects)
53) Mauricio Martínez (Stunts)
54) Laura Bonilla (Makeup Artist)
55) John Meier (Stunts)
56) Nick Brandon (Stunts)
57) J.M. Logan (Visual Effects)
58) Jason Hamer (Makeup Effects)
59) Cris Borgnine (Visual Effects)
60) Adrian Grünberg (Assistant Director)
61) Luisa Guala (Set Dresser)
62) Genaro Hernandez (Casting Assistant)
63) Fernando Cámara (Sound Mixer)
64) Martin Astles (Makeup Effects)
65) Stacy Perskie (Second Assistant Director)
66) Eamon O'Farrill (Unit Manager)
67) J. Xavier Velasco (Epk Camera Operator)
68) Ken Locsmandi (Digital Effects Supervisor)
69) Simon Atherton (Armorer)
70) Gabriela Moreno (Stunts)
71) Kimberly Adams (Visual Effects Producer)
72) Marcelle Genovese (Hair Supervisor)
73) Antonio Garfias (Makeup Artist)
74) Christos Michaels (Legal Services)
75) Nury Alamo (Prosthetic Makeup Artist)
76) Guadalupe Ramírez (Hairstylist)
77) Gian Ganziano (Visual Effects Editor)
78) Sonia Guerrero (Extras Casting Assistant)
79) Chris Hampton (Makeup Effects)
80) Chris Hampton (Special Effects Supervisor)
81) Scott A. Jennings (Sound Effects Editor)
82) Theresa Wachter (Supervising Art Director)
83) Ismael Jardon (Costume Supervisor)
84) Jesus G. Duran (Special Effects Supervisor)
85) Ricardo Gallarzo Jr. (Transportation Captain)
86) Andy Foster (Digital Effects Producer)
87) Tim Tuchrello (First Assistant Sound Editor)
88) Derek Bird (Compositors)
89) Kate Carlin (ADR Voice Casting)
90) Javier Lambert (Stunts)
91) Federico Carretti (Makeup Artist)
92) Ted Caplan (Foley Editor)
93) Carlos Benassini (Set Designer)
94) Mitchell S. Drain (Digital Effects Supervisor)
95) Kevin O’Connell (Sound mixer)
96) Andrew Cooper (Still Photographer)
97) Derek Raser (Transportation Coordinator)
98) Mark O'Kane (Additional Camera)
99) Simon Rhodes (Scoring Mixer)
100) Christian Herrera (First Assistant Camera)
101) Keith Christensen (Makeup Effects)
102) Richard Merryman (Camera Operator)
103) Richard Merryman (Second Unit Director of Photography)
104) James Wright (Dolby Consultant)
105) Greg Orloff (Additional Sound Re-Recording Mixer)
106) James J. Gilson (Gaffer)
107) Jim Henrikson (Music Editor)
108) Scott Workman (Stunts)
109) Andrew Rowlands (Steadicam Operator)
110) Erick Monroy (Set Designer)
111) Antonio Gómez Capetillo (Sculptor)
112) Antonio Gómez (Sculptor)
113) Juan José Martínez (Sculptor)
114) Jose Luis Mendez Ramirez (Construction Coordinator)
115) Martin Schloemer (Sound Recordist)
116) Matthew T. Duncan (Sound Recordist)
117) Anthony Huljev (Visual Effects Producer)
118) Ian Noe (Visual Effects Producer)
119) Eric W. Shamlin (Visual Effects Producer)
120) Jamie Venable (Visual Effects Producer)
121) Eduardo Flores Torres (Camera Operator)
122) Maryan Zurek (Underwater Camera)
123) Chad Rivetti (Steadicam Operator)
124) Alan Kelvin Contreras (Steadicam Operator)
125) Javier Delgado (Set Costumer)
126) Mariana Mechoulam (Set Costumer)
127) Jose Luis Montero (Set Costumer)
128) Africa Zayas (Set Costumer)
129) Amy Pawlowski (Digital Intermediate)
130) Arturo Curiel (Transportation Coordinator)
131) Sylvie Chesneau (Script Supervisor)
132) Rulan Tangen (Choreographer)
133) Fernando Uriegas (Location Manager)
134) Blaise Noto (Publicist)
135) Teresa Hinton (Wigmaker)
136) Jenny Foster (Digital Effects Producer)
137) Angelo Vannella (Hairstylist)
138) Artin Matousian (Systems Administrators & Support)
139) Donnie Creighton (Digital Intermediate)
140) Jessica Gallavan (ADR Supervisor)
141) David A. Brooke (Makeup Effects)
142) Orla Carrol (Hairstylist)
143) Lynn Johnson (Prosthetic Makeup Artist)
144) Suhail Kafity (Sound Effects Editor)
145) Lisa J. Levine (ADR Editor)
146) Glenn Morris (Digital Effects Producer)
147) Pimentel A. Raphael (Lead Animator)
148) Ezra Buenrostro (Assistant Art Director)
149) Nicholas Lund-Ulrich (Compositors)
150) Horacio Rodríguez (Location Manager)
151) David Ruiz Gameros (Makeup Artist)
152) Marco Perna (Hairstylist)
153) Chris Gallaher (Makeup Effects)
154) Christopher Dooly (Makeup Effects)
155) Brian A. Jones (Makeup Effects)
156) Mark Nieman (Makeup Effects)
157) Alexei Dmitriew (Makeup Effects)
158) Art Pimentel (Makeup Effects)
159) Jim Kundig (Makeup Effects)
160) Donald Sylvester (Foley Editor)
161) Michael Ezell (Makeup Effects)
162) Rebecca Ramsey (Executive Visual Effects Producer)
163) Daniel Nielsen (Original Music Composer)
164) Adam Avitabile (Digital Compositors)
165) Daniel Parker (Makeup Supervisor)
166) Tony Rivetti (First Assistant Camera)
167) Audrey Doyle (Prosthetic Makeup Artist)
168) Matteo Silvi (Prosthetic Makeup Artist)
169) Pablo Wang (Compositors)
170) Julieta Álvarez (Set Dresser)
171) Ernesto Muñoz (Boom Operator)
172) Jorge Guerrero (Extras Casting)
173) Alfredo Mora (Prosthetic Makeup Artist)
174) Carlos Munguía (Key Set Costumer)
175) Luis Lara Guerrero (Electrician)
176) Fred L. McLane (First Assistant Camera)
177) John Nixon (Armorer)
178) Ricardo M. Kaplan (Art Department Coordinator)
179) Bob Kretschmer (Makeup Effects)
180) Tateum Kohut (Additional Sound Re-Recording Mixer)
181) Aisling Nairn (Prosthetic Makeup Artist)
182) Danny S. Kim (VFX Supervisor)
183) Eric Withee (Visual Effects Coordinator)
184) Linda Folk (ADR Editor)
185) Herwig Maurer (Sound Effects Editor)
186) Alfred Ainsworth (Video Assist Operator)
187) Michael A. Morongell (Sound Engineer)
188) Michele Vigliotta (Hairstylist)
189) Jeannie Flynn (Costume Supervisor)
190) John Martens (Rigging Gaffer)
191) Manuel Paredes Murillo (Driver)
192) Sharon Doyle (Prosthetic Makeup Artist)
193) Enrico Iacoponi (Makeup Artist)
194) René Marquéz (Property Master)
195) Gustavo Covarrubias (Key Grip)
196) Ernesto Trejo (Set Medic)
197) Alfredo Audel (Rigging Grip)
198) Armando Amador (Production Accountant)
199) Yuria Goded (Assistant Production Coordinator)
200) John Biggs (Makeup Effects)
201) Jeff Brinker (Rigging Grip)
202) Alfredo Acle (Assistant Art Director)
203) Jim Knell (Makeup Effects)
204) Aaron Martin (Musician)
205) Adam Barth (Video Assist Operator)
206) Carn Burton (Location Manager)
207) Ignacio Arteaga (Stunts)
208) Roberto Ortiz (Prosthetic Supervisor)
209) Phil Brennan (Digital Effects Supervisor)
210) Michael Dressel (Foley Editor)
211) Raul Riveros (Camera Loader)
212) Mark Jacyszyn (Production Supervisor)
213) Chris Pavlu (Electrician)
214) Jonathan Golodner (Sound Effects Editor)
215) Robert Ramos (Makeup Effects)
216) David Monzingo (Makeup Effects)
217) Belinda Uriegas (Production Coordinator)
218) William 'Bear' Paul (Key Grip)
219) Joe A. Ponticelle (First Assistant Camera)
220) Shawn Kautz (Stunts)
221) Mark Boley (Makeup Effects)
222) Mario Cardona (Director of Photography)
223) Gerardo Soublette (Stunts)
224) Jacob Riehle (Assistant Sound Editor)
225) Sarah Hood (Third Assistant Director)
226) Richard Piedra (Compositors)
227) Jay Aroesty (Set Decoration)
228) Danny Wynands (Stunts)
229) Christopher J. Tuck (Stunts)
230) Fahed Alhabib (Editorial Production Assistant)
231) Bernardo Jasso (Second Assistant Director)
232) Maggie Partington-Smith (Costume Assistant)
233) Dan Crawley (Makeup Effects)
234) Michael P. Catanzarite (Key Grip)
235) Jonay Bacallado (Makeup Artist)
236) Paola Genovese (Hairstylist)
237) Chad Schott (Digital Compositors)
238) Robert Hatfield (Projection)
239) Zack Fox (Makeup Effects)
240) Judi Bell (Line Producer)
241) Nicolas Cadorette Vigneau (Digital Compositors)
242) Barbara Dunning (First Assistant Editor)
243) Gary Kettel (Musician)
244) Mark Perzely (First Assistant Editor)
245) Lorella De Rossi (Makeup Supervisor)
246) Sergio Miranda (Producer)
247) Paul Ordonez (Sound Recordist)
248) Beverly E. Kitchen (Makeup Effects)
249) Brian Meck (Makeup Effects)
250) Consuelo Duran (Makeup Effects)
251) Deborah Galvez (Makeup Effects)
252) Gary J. Gross (Makeup Effects)
253) Helen Cohen (Makeup Effects)
254) John Besse (Makeup Effects)
255) John M. Donahue (Makeup Effects)
256) John P. O'Brien (Makeup Effects)
257) Justin Lillge (Makeup Effects)
258) Leah Graham (Makeup Effects)
259) Leticia Sandoval (Makeup Effects)
260) Mark R. Jackson (Makeup Effects)
261) Matt Ullman (Makeup Effects)
262) Mike Scanlan (Makeup Effects)
263) Nicholas Gillis (Makeup Effects)
264) Pete Kelley (Makeup Effects)
265) Peter Farrell (Makeup Effects)
266) Rachel Fionda (Makeup Effects)
267) Rick Lalonde (Makeup Effects)
268) Russ Herpich (Makeup Effects)
269) Scott C. Conner (Makeup Effects)
270) Selenia Rios (Makeup Effects)
271) Steven Muck (Makeup Effects)
272) Steven Whitaker (Makeup Effects)
273) Terry Sandin (Makeup Effects)
274) Timothy Ralston (Makeup Effects)
275) Verena Mercenier (Makeup Effects)
276) Wade Ackley (Makeup Effects)
277) James Parr (Makeup Effects)
278) Liah Saldaña (Special Effects Coordinator)
279) Liah Saldaña (Makeup Effects)
280) Germán Ramírez Vera (Greensman)
281) Elissa Bello (Roto Supervisor)
282) Raoul Zavala Haro (Cableman)
283) Tim Lewis (Modeling)
284) Tim Lewis (Armorer)
285) Carlos René Minera (Animal Wrangler)
286) Eduardo Gonzales (Animal Wrangler)
287) Eduardo Porter (Animal Wrangler)
288) Jason Donnelly (Animation)
289) Joseph R. Branca (Apprentice Sound Editor)
290) Alan Hausmann (Armorer)
291) Ignacio A. Alarcon (Art Department Assistant)
292) Rosario Huerta (Art Department Assistant)
293) Martha Castillero (Assistant Costume Designer)
294) Gail DuFosse (Assistant Editor)
295) Claire Welsh (Assistant Production Coordinator)
296) Andrew Trewartha (Camera Loader)
297) Gavin MacArthur (Camera Loader)
298) Jesus Quinones (Casting Assistant)
299) Rodrigo Urbano (Casting Assistant)
300) Chad Buehler (Compositors)
301) Daniel Sunwoo (Compositors)
302) Erik Courtney (Compositors)
303) H Haden Hammond (Compositors)
304) James Chu (Compositors)
305) Kenneth Littleton (Compositors)
306) Lawrence Littleton (Compositors)
307) Michael Pecchia (Compositors)
308) Owen Holdren (Compositors)
309) Yoshio Kohashi (Compositors)
310) Javier Mendez Ramirez (Construction Coordinator)
311) Mauricio Ballesteros (Craft Service)
312) Buddy Gheen (Digital Compositors)
313) Marie Victoria Denoga (Digital Compositors)
314) Noll Linsangan (Digital Compositors)
315) Steve Muangman (Digital Compositors)
316) Matthew Thunell (Digital Effects Producer)
317) Sean Main (Digital Effects Producer)
318) Jonathan Keeton (Digital Effects Supervisor)
319) Ricardo Covarrubias (Dolly Grip)
320) Alberto Rodriguez B. (Driver)
321) Alfonso Paredes (Driver)
322) Alfredo Nonato (Driver)
323) Antonio Montes (Driver)
324) Armando Blanco (Driver)
325) Armando Quiroz (Driver)
326) Braulio Phedra González (Driver)
327) César Reyes (Driver)
328) Claudio Vicente (Driver)
329) Daniel Teacalco (Driver)
330) Efrain Aguirre (Driver)
331) Enrique Velasco (Driver)
332) Eric Amador (Driver)
333) Ernesto Diaz Mata (Driver)
334) Ernesto Diaz Rodriguez (Driver)
335) Ernesto Mejia (Driver)
336) Erwin Murguia (Driver)
337) Estanislao Castillo (Driver)
338) Federico Pahua (Driver)
339) Federico Perez (Driver)
340) Filipe Palacios (Driver)
341) Francisco Luna (Driver)
342) Gerardo Castell (Driver)
343) Gerardo Rodriguez Marin (Driver)
344) Gilardo Lara (Driver)
345) Humberto Gardea (Driver)
346) Humberto Megarejo (Driver)
347) Jesús Reyes (Driver)
348) Jose Amador (Driver)
349) Jose Castillo (Driver)
350) Jose Luis Curiel (Driver)
351) Jose Luis Gallaga (Driver)
352) Jose Luis Hernandez (Driver)
353) Jose Soriano Garcia (Driver)
354) Juan Manuel Islas (Driver)
355) Luis David Avila (Driver)
356) Manuel Ávila (Driver)
357) Manuel Montes de Oca (Driver)
358) Marco Acacio (Driver)
359) Miguel Castell (Driver)
360) Nemecio Rodríguez (Driver)
361) Noel Betaza (Driver)
362) Romualdo Pedraza (Driver)
363) Samuel Navarro (Driver)
364) Victor M. Carrera (Driver)
365) Cristina Ramiro Monroy (Editorial Production Assistant)
366) J. Allan White (Editorial Production Assistant)
367) Beau Damon Richards (Electrician)
368) Jose Luis Sanchez (Electrician)
369) Kelly Way (Electrician)
370) Victor Manuel Ramirez (Electrician)
371) Megan Forste (First Assistant Camera)
372) Berenice Manjarrez Vericat (First Assistant Director)
373) Mark Binnall (Grip)
374) Alessio Pompei (Hairstylist)
375) Aniello Piscopo (Hairstylist)
376) Claudio Di Cola (Hairstylist)
377) Elena De Nigris (Hairstylist)
378) Elena Gregorini (Hairstylist)
379) Erika Romo (Hairstylist)
380) Fulvio Zucconi (Hairstylist)
381) Gaetano Panico (Hairstylist)
382) Gerardo Aragon (Hairstylist)
383) Gladys Romero (Hairstylist)
384) Jesus Amed Azar Meza (Hairstylist)
385) Josefina Mendoza (Hairstylist)
386) Samintka Mura (Hairstylist)
387) Virna Vento (Hairstylist)
388) Aurora Chavira (Key Hair Stylist)
389) Aleksandar Tijanic (Lighting Technician)
390) David Carbajal Ochoa (Makeup Artist)
391) Gabriella Trani (Makeup Artist)
392) Giulio Pezza (Makeup Artist)
393) Jerzain Ortega (Makeup Artist)
394) Jorge Palavicini Prado (Makeup Artist)
395) Melanie Young (Makeup Artist)
396) Roberto Rodriquez Ojeda (Makeup Artist)
397) Ruth Bermudo (Makeup Artist)
398) Simona Castaldi (Makeup Artist)
399) Diego Demian Decont (Modeling)
400) Jimmy Mendoza (Modeling)
401) Jorge Fuentes Ronquillo (Modeling)
402) Juan Manuel Chaparro (Modeling)
403) Pablo Facundo Angeles (Modeling)
404) Shady Blackwold (Modeling)
405) Gou Yi (Musician)
406) Ian Underwood (Musician)
407) Jan Hendrickse (Musician)
408) Tony Hinnigan (Musician)
409) Daniel Salgado (Painter)
410) Edouard Pallardy (Painter)
411) Bob Kocourek (Production Accountant)
412) Debbie Peterson (Production Accountant)
413) Matt Dalton (Production Accountant)
414) Rodrigo Rojas (Production Coordinator)
415) Siobhan Brook (Production Coordinator)
416) Carlos E. Fonseca Mondragon (Production Office Assistant)
417) Zoë Gower-Jones (Production Office Assistant)
418) William F. McLaughlin (Property Master)
419) Giuseppe Desiato (Prosthetic Makeup Artist)
420) Hannah Eccleston (Prosthetic Makeup Artist)
421) Juan Francisco Mendez (Prosthetic Makeup Artist)
422) Marinela Spasenovic (Prosthetic Makeup Artist)
423) Rebekah Sanders (Prosthetic Makeup Artist)
424) Jhane Myers (Public Relations)
425) Jason Winger (Rigging Grip)
426) Andrea Alvarez (Script Supervisor)
427) Israel Pasco (Script Supervisor)
428) Luis Enrique Torres A. (Sculptor)
429) Aarón I. Campos (Set Production Assistant)
430) Arturo Marroquin (Stunts)
431) Erick Contreras (Stunts)
432) Ezequiel Virgen (Stunts)
433) Gustavo Mejia (Stunts)
434) Isidro Mora (Stunts)
435) Jamie Ortiz (Stunts)
436) Joan Manuel Absalon (Stunts)
437) Michael Weis (Stunts)
438) Moises Calderon (Stunts)
439) Nayeli Rosas (Stunts)
440) Raul Gaher (Stunts)
441) Salvador Gutierrez (Stunts)
442) Shawn Robinson (Stunts)
443) Teresa Arteaga (Stunts)
444) Tomás Guzmán (Stunts)
445) Ulises Guzman (Stunts)
446) Richard D. Hansen (Thanks)
447) Lucy Thomas (Third Assistant Director)
448) Sean Lovell (Third Assistant Director)
449) Hector Curiel (Transportation Captain)
450) Adrian Devane (Unit Manager)
451) Cristopher 'Choke' Correa (Unit Manager)
452) Ben Dishart (VFX Artist)
453) Rasha Shalaby (VFX Artist)
454) Zachary Tucker (VFX Artist)
455) Robert Toft (Video Assist Operator)
456) Alexander Chen (Visual Effects Coordinator)
457) Ashok Nayar (Visual Effects Coordinator)
458) John Murphy (Dolly Grip)
459) Aydee Nowep Domínguez (Wardrobe Assistant)
460) Alan Scott (Scenic Artist)
461) Brenda Gomez (Wardrobe Assistant)
462) Ricardo Hoseguera (Casting Assistant)
463) Lizbeth Villegas (Extras Casting Assistant)
464) Edna Arriola (Extras Casting Coordinator)
465) Pamela Verran (Costume Assistant)
466) Shirley Wilson (Costume Assistant)
467) Rosemarie Wessels (Costume Assistant)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish