Baxt izlagan Gektor - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Baxt izlagan Gektor
  • Kino nomi: Baxt izlagan Gektor (Путешествие Гектора в поисках счастья)
  • Joylandi: 02.11.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 2014
  • Davomiyligi: 1 soat. 54 min.
  • Mamlakat: Kanada
  • Janr: r Drama , Komediya , Sarguzasht , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Baxt izlagan Gektor - Gektor - biroz g'ayrioddiy, ammo dahshatli maftunkor londonlik psixiatr - uning barcha harakatlariga qaramay, bemorlari baxtli bo'lmayotgani sababli inqiroz holatida. Va bir kuni Gektor baxtning umuman bor yoki yo'qligini va eng muhimi, o'zi uchun bor-yo'qligini bilish uchun shaxsan dunyo bo'ylab sayohat qilishga qaror qiladi.

Гектор — немного эксцентричный, но ужасно обаятельный лондонский психиатр — пребывает в состоянии кризиса, вызванного тем, что его пациенты не становятся счастливее, несмотря на все его усилия. И однажды Гектор решается самолично отправиться в путешествие по всему свету, чтобы узнать, существует ли счастье вообще и, что еще важнее, существует ли оно для него самого.

Roles of actors:
1) Simon Pegg (Hector)
2) Rosamund Pike (Clara)
3) Toni Collette (Agnes)
4) Stellan Skarsgård (Edward)
5) Christopher Plummer (Professor Coreman)
6) Jean Reno (Diego Baresco)
7) Barry Atsma (Michael)
8) Veronica Ferres (Anjali)
9) Ming Zhao (Ying Li)
10) Tracy-Ann Oberman (Pathetic Jane)
11) Chad Willett (Alan)
12) Togo Igawa (Old Monk)
13) Mary Twala (Grim Granny)
14) Bernard Cuffling (Professor Niedorf)
15) Jakob Davies (Young Hector)
16) Chris Gauthier (Roger)
17) Dean Paul Gibson (Joyless Husband)
18) Eileen Barrett (Joyless Wife)
19) Michael Adamthwaite (Queen's Guard)
20) Vincent Gale (Clara's Boss)
21) Gabrielle Rose (French Proprietress)
22) Thorsten Wedekind (Stressed German)
23) Alexa Damián (Business Class Stewardess)
24) Malcolm Boddington (Doorman)
25) Gribunina Marina (Passport Control)
26) Ana Trujic (Economy Class Stewardess)
27) Aaron Le (Young Monk)
28) S'Thandiwe Kgoroge (Marie Louise)
29) Anthony Oseyemi (Marcel)
30) Sebelethu Bonkolo (Baruti)
31) Hannah Longworth (Daisy)
32) Aiden Longworth (Jack)
33) Jordan Schartner (Evil Plane Assassin)


People who worked on the film:
1) Deborah Aquila (Casting)
2) Kolja Brandt (Director of Photography)
3) Martin Steyer (Sound Re-Recording Mixer)
4) Michael Diner (Production Design)
5) Emilia Roux (Art Direction)
6) Carsten Richter (Foley Artist)
7) Sebastian Morsch (Foley Editor)
8) Veronica Ferres (Co-Producer)
9) Claus Wehlisch (Editor)
10) Klaus Dohle (Producer)
11) Peter Chelsom (Screenplay)
12) Peter Chelsom (Director)
13) James Willcock (Set Decoration)
14) Maria von Heland (Screenplay)
15) Judy Tossell (Producer)
16) Nina Maag (Co-Producer)
17) Marc Gabizon (Co-Producer)
18) Christine Haebler (Producer)
19) Markus Stemler (Sound Designer)
20) Scott J. Ateah (Stunt Coordinator)
21) Dan Hirst (Stunt Double)
22) Phil Hunt (Producer)
23) Shaun Compton Ross (Producer)
24) Laurel Bergman (Art Direction)
25) Judy Lee (Casting)
26) Tricia Wood (Casting)
27) Trish Dolman (Producer)
28) John Albanis (Co-Producer)
29) Paul Barry (First Assistant Director)
30) Simon Bright (Boom Operator)
31) Jesse Zubot (Original Music Composer)
32) Guy Speranza (Costume Design)
33) Jim O'Grady (Production Manager)
34) Dan Mangan (Original Music Composer)
35) Joy Munt (Assistant Set Decoration)
36) Adrian Baumeister (Dialogue Editor)
37) Colette D. Dahanne (Sound Editor)
38) Amelie von Kienlin (Co-Producer)
39) Tim Limer (Sound Recordist)
40) Maggie Wilson (Property Master)
41) John Beatty (Construction Coordinator)
42) Shannon Courte (Assistant Art Director)
43) Jesse Ehredt (Sound Recordist)
44) Tinker Lindsay (Screenplay)
45) François Lelord (Novel)
46) Monica Huppert (Key Makeup Artist)
47) Alex Burdett (Special Effects Coordinator)
48) Kate McColgan (Assistant Art Director)
49) Nadine Scherer (Makeup & Hair)
50) Anne Carroll (Key Hair Stylist)
51) Olly Steele (Armorer)
52) Stefan Kessner (Visual Effects Supervisor)
53) Marcus Sujata (Foley Mixer)
54) Fabienne van de Koolwijk (Art Direction)
55) Paula Antil (Third Assistant Director)
56) Dominik Bollen (Post Production Supervisor)
57) Philip Nee Nee (Second Assistant Director)
58) Maren Dolzmann (Visual Effects Coordinator)
59) Jo Mooney (Art Direction)
60) Ariane Haase (Assistant Art Director)
61) Kate Hilson (Graphic Designer)
62) Jason McConnell (Leadman)
63) Raphaele Reineke (Construction Manager)
64) Renata Zaleska (Assistant Property Master)
65) Riza Aydin (ADR Recordist)
66) Dash Mason-Malik (Boom Operator)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish