Soatsoz - Uzbek Tilida

Soatsoz
  • Kino nomi: Soatsoz (Хранитель времени)
  • Sifat: SD
  • Janr: Drama , Sarguzasht , Tarjima kinolar
  • Mamlakat: AQSH
  • Ishlab chiqarilgan yili: 2011
  • Davomiyligi: 126 min
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Aqlli va topqir Hugo o'lgan otasi qoldirgan sirli mexanizmning sirini ochishga muvaffaq bo'lganidan so'ng, u o’zining atrofidagilarni umuman o'zgartiradigan va uning o’zini xavfsiz hamda chiroyli, o’z uyi deb ayta oladigan joyga olib boradigan safarga otlanadi.

Приключения находчивого мальчика, который должен раскрыть секрет, оставленный его отцом, чтобы найти то место, которое сможет назвать своим домом.

Roles of actors:
1) Asa Butterfield (Hugo Cabret)
2) Chloë Grace Moretz (Isabelle)
3) Ben Kingsley (Georges Méliès)
4) Sacha Baron Cohen (The Station Inspector)
5) Ray Winstone (Uncle Claude)
6) Emily Mortimer (Lisette)
7) Christopher Lee (Monsieur Labisse)
8) Helen McCrory (Mama Jeanne)
9) Michael Stuhlbarg (Rene Rabard)
10) Frances de la Tour (Madame Emilie)
11) Richard Griffiths (Monsieur Frick)
12) Jude Law (Hugo's Father)
13) Kevin Eldon (Policeman)
14) Gulliver McGrath (Young Tabard)
15) Angus Barnett (Theatre Manager)
16) Edmund Kingsley (Camera Technician)
17) Max Wrottesley (Train Engineer)
18) Marco Aponte (Julien Carette)
19) Christos Lawton (Arabian Knight)
20) Ben Addis (Salvador Dali)
21) Graham Curry (Railway Porteur 71 (uncredited))
22) Eric Haldezos (Policeman (uncredited))
23) Hugo Malpeyre (Theater Guest (uncredited))
24) Gino Picciano (Worker (uncredited))
25) Michael Pitt (Projectionist (uncredited))
28) Ed Sanders (Young Tabard's Brother)


People who worked on the film:
1) Johnny Depp (Producer)
2) Robert Richardson (Director of Photography)
3) Howard Shore (Original Music Composer)
4) John Logan (Screenplay)
5) Martin Scorsese (Director)
6) Martin Scorsese (Producer)
7) Eugene Gearty (Sound Designer)
8) Ellen Lewis (Casting)
9) Dante Ferretti (Production Design)
10) Georgia Kacandes (Executive Producer)
11) Thelma Schoonmaker (Editor)
12) Kelley Cribben (Post Production Supervisor)
13) John Bernard (Line Producer)
14) Barbara De Fina (Executive Producer)
15) Francesca Lo Schiavo (Set Decoration)
16) Sandy Powell (Costume Design)
17) David Crockett (Executive Producer)
18) Charles Newirth (Executive Producer)
19) Graham King (Producer)
20) Stuart Rose (Art Direction)
21) Laura Schalker (Hairstylist)
22) Rick Yorn (Thanks)
23) Emma Tillinger Koskoff (Executive Producer)
24) Kam Chan (Foley Editor)
25) Marko Costanzo (Foley)
26) Chris Fielder (First Assistant Sound Editor)
27) Marissa Littlefield (Supervising ADR Editor)
28) Tim Headington (Producer)
29) Matt Garner (Visual Effects Editor)
30) Stephen Castor (Thanks)
31) Michael Solinger (Post Production Supervisor)
32) Doug Coleman (Stunt Coordinator)
33) Christi Dembrowski (Executive Producer)
34) Brian Selznick (Writer)
35) Brian Selznick (Book)
36) George A. Lara (Foley)
37) Frank Kern (Foley)
38) David Davenport (Costume Supervisor)
39) Morag Ross (Makeup Designer)
40) Philip Stockton (Supervising Sound Editor)
41) Philip Stockton (Dialogue Editor)
42) Ben Grossmann (Visual Effects Supervisor)
43) David Warren (Supervising Art Director)
44) Max Leonard (Visual Effects)
45) Karen M. Murphy (Visual Effects Producer)
46) Simon Rhodes (Scoring Mixer)
47) Jaap Buitendijk (Still Photographer)
48) Thomas Nittmann (Visual Effects)
49) Edson Williams (VFX Artist)
50) Alex Henning (Digital Effects Supervisor)
51) John Midgley (Production Sound Mixer)
52) Craig Barron (Visual Effects)
53) David Balfour (Property Master)
54) Tom Fleischman (Sound Re-Recording Mixer)
55) Michael Kowalski (Visual Effects Producer)
56) John Knoll (Visual Effects Supervisor)
57) Robert Legato (Visual Effects Supervisor)
58) Jennifer Dunnington (Music Editor)
59) Martha Pinson (Script Supervisor)
60) Gillian Aldam (Stunts)
61) Marisa Clayton (Digital Intermediate)
62) Kate Benton (Makeup Artist)
63) Stephanie Hovette (Wigmaker)
64) Ben Gladstone (Location Manager)
65) Lee Walters (Gaffer)
66) Allison Pokladowski (Assistant Costume Designer)
67) Charles Heidet (Transportation Coordinator)
68) Branka Mrkic (Dialogue Editor)
69) Joss Williams (Special Effects Supervisor)
70) Martin Foley (Art Direction)
71) Jan Archibald (Hair Designer)
72) Deborah Jarvis (Makeup Artist)
73) Paul Sharp (Best Boy Electrician)
74) Meghan Rafferty (Casting Associate)
75) Jamie Baker (Foley Editor)
76) Jeremiah Sweeney (VFX Artist)
77) Lee Eldred (Grip)
78) Suzanne Stokes-Munton (Hairstylist)
79) Christopher Surgent (First Assistant Director)
80) Clive Lamming (Scientific Consultant) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.