Muhabbat va maxluqlar - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Muhabbat va maxluqlar

Kino tavsifi
Muhabbat va maxluqlar - Dahshatli yirtqich hayvonlarning insoniyatga hujumi paytida Joelning ota-onasi vafot etdi. Omon qolganlar endi er ostidagi sayyoraning yangi egalaridan yashirinishmoqda, ammo yigit o'z sevgilisini topishga umid qoldirmaydi. Shunday qilib, radioda uning signalini eshitgandan so'ng, u o'z hayotining sevgisini izlaydi va boshqa omon qolganlar bilan uchrashadi.

Во время нападения на человечество ужасных монстров у Джоэла погибли родители. Выжившие теперь прячутся от новых хозяев планеты под землей, но парень не оставляет надежды найти свою девушку. И вот, однажды поймав её сигнал по радио, он отправляется на поиски любви всей своей жизни и встречает других выживальщиков.

Roles of actors:
1) Dylan O'Brien (Joel Dawson)
2) Jessica Henwick (Aimee)
3) Michael Rooker (Clyde)
4) Dan Ewing (Cap)
5) Ariana Greenblatt (Minnow)
6) Ellen Hollman (Dana)
7) Tre Hale (Rocko)
8) Pacharo Mzembe (Ray)
9) Senie Priti (Karen)
10) Amali Golden (Ava)
11) Te Kohe Tuhaka (Tim)
12) Tasneem Roc (Anna Lucia)
13) Thomas Campbell (Anderson)
14) Joel Pierce (Connor)
15) Melanie Zanetti (Kala / Voice of Mav1s)
16) Bruce Spence (Old Pete)
17) Hazel Phillips (Janice)
18) Miriama Smith (Maya)
19) Andrew Buchanan (Joel's Father)
20) Tandi Wright (Joel's Mother)
21) Damien Garvey (Bill)
22) Julia Johnson (Betty)
23) Ariu Lang Sio (Roberto)
24) Donnie Baxter (Parker)
25) Helen Howard (Rose)
26) Larry Cedar (Elderly Colonist (uncredited))
27) Tonia Renee Hammerich (Escapee (uncredited))
28) Keiichi Enomoto (Escaping Camper (uncredited))


People who worked on the film:
1) Dan Hennah (Production Design)
2) Joseph Middleton (Casting)
3) Marco Beltrami (Original Music Composer)
4) Tony Lamberti (Sound Re-Recording Mixer)
5) Brian Smrz (Second Unit Director)
6) Shawn Levy (Producer)
7) Rick Findlater (Makeup & Hair)
8) John H. Starke (Executive Producer)
9) John H. Starke (Unit Production Manager)
10) Luis Sequeira (Costume Designer)
11) Marcus Trumpp (Original Music Composer)
12) David Burr (Second Unit Director of Photography)
13) Nancy Richardson (Editor)
14) Debbie Berman (Editor)
15) Lawrence Woodward (Stunts)
16) John Reynolds (Stunts)
17) Barbara Harris (ADR Voice Casting)
18) Buck Sanders (Additional Music)
19) Del Spiva (Music Editor)
20) Sharon Miller (Unit Production Manager)
21) Lachlan Milne (Director of Photography)
22) Yvonne Valdez (Additional Editing)
23) Nigel Harbach (Stunts)
24) Miyuki Lotz (Stunts)
25) Brian Duffield (Screenplay)
26) Brian Duffield (Story)
27) Steve Baine (Foley Artist)
28) Eugene Intas (Supervising Art Director)
29) Eric Bergman (Post Production Supervisor)
30) Chris Diebold (Sound Effects Editor)
31) David V. Butler (Dialogue Editor)
32) Erik Aadahl (Supervising Sound Editor)
33) Ethan van der Ryn (Supervising Sound Editor)
34) Arthur Windus (Visual Effects Producer)
35) Jasin Boland (Still Photographer)
36) Reg Garside (Chief Lighting Technician)
37) Yoshinao Aonuma (Stunts)
38) Mark Paterson (Sound Re-Recording Mixer)
39) Glenn Suter (Stunt Coordinator)
40) Jennifer Teves (Production Supervisor)
41) Paul 'Salty' Brincat (Production Sound Mixer)
42) Fiona Searson (Unit Publicist)
43) Adam Kopald (Sound Effects Editor)
44) Jay Duerr (Music Editor)
45) Vanessa Lapato (Dialogue Editor)
46) Janelle Scuderi (Casting)
47) Matt Everitt (Animation Supervisor)
48) Brian Cox (Special Effects Supervisor)
49) Mel Dykes (Costume Supervisor)
50) Alex Kuzelicki (Stunts)
51) Robbie Clissold (Stunts)
52) Nicholas Fitzgerald (Music Editor)
53) Kristin Voumard (Script Supervisor)
54) Debbi Nikkel (Visual Effects Coordinator)
55) Matthew Robinson (Screenplay)
56) Andrew AJ Johnson (Steadicam Operator)
57) Veronica Li (Assistant Sound Editor)
58) Brigette Paroissien (Stunts)
59) Dan Cohen (Producer)
60) Peter Persaud (Foley Mixer)
61) Noel Albornoz (Digital Intermediate Editor)
62) Andrew Power (Second Unit First Assistant Director)
63) Garreth Hadfield (Stunts)
64) Michael Matthews (Director)
65) Simon Cooke (First Company Grip)
66) Ann Steel (Assistant Costume Designer)
67) Jesse Rosenman (Assistant Sound Editor)
68) Daniel Waldman (Music Editor)
69) George Kabot (Graphic Designer)
70) Emma Present (Sound Effects Editor)
71) Tia Stephanou (Key Makeup Artist)
72) James McGrady (First Assistant Director)
73) Graeme Callander (Storyboard Artist)
74) Riley Suter (Stunts)
75) Marco Sinigaglia (Stunts)
76) Jacqueline Priem (Makeup Artist)
77) Rumi Kikuchi (Stunts)
78) Joanne Pearce (Second Assistant Director)
79) Goeun Lee Everett (Sound Effects Editor)
80) Aidan Gray (Set Designer)
81) Raelene Chapman (Stunts)
82) Amanda Giblin (Stunts)
83) Blake Lindsell (Stunts)
84) Becca Edelman (Co-Producer)
85) Ismael Salas (Digital Intermediate Colorist)
86) Peter Kodicek (Assistant Art Director)
87) Stephen Murdoch (Stunts)
88) Kutay Cengil (VFX Artist)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish