2067: Davr tuynugi - Uzbek Tilida

Yuklab olish
2067: Davr tuynugi
  • Kino nomi: 2067: Davr tuynugi (2067: Петля времени)
  • Joylandi: 26.10.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 2020
  • Davomiyligi: 1 soat. 54 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Triller , Fantastika , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
2067: Davr tuynugi - 2067 yil. Betartiblik hukm surayotgan dunyoga xush kelibsiz: o‘rmonlar va o‘simliklar yo‘q bo‘lib ketgan, yovvoyi hayvonlar nobud bo‘lgan, kislorod yetishmasligi tufayli odamlar yo‘q bo‘lib ketish arafasida turibdi. Kelajakdan kutilmagan xabar "Etan Uaytni yuboring" - insoniyatning so'nggi umidi. Ethan White kim? U dunyoni qutqara oladimi?

2067 год. Добро пожаловать в мир, где царит хаос: исчезли леса и растения, вымерли дикие животные, а люди оказались на грани вымирания из-за отсутствия кислорода. Неожиданное послание из будущего «Отправьте Итана Уайта» — последняя надежда человечества. Кто такой Итан Уайт? Сможет ли он спасти мир?

Roles of actors:
1) Kodi Smit-McPhee (Ethan Whyte)
2) Ryan Kwanten (Jude Mathers)
3) Sana'a Shaik (Xanthe Whyte)
4) Aaron Glenane (Richard Whyte)
5) Leeanna Walsman (Selene Whyte)
6) Deborah Mailman (Regina Jackson)
7) Finn Little (Young Ethan Whyte)
8) Matt Testro (Young Jude Mathers)
9) Damian Walshe-Howling (Billy Mitchell)
10) Andy McPhee (Desperate Worker)
11) Rachael Wegener (Jade)
12) V. Wasylczenko (Radio Broadcaster (voice))
14) Natasha Wanganeen (Government Offical)
15) Rory Walker (News Broadcaster)
16) Meme Thorne (Newsreader)
17) Janet Tan (Smiling Woman (Hologram))


People who worked on the film:
1) Michael Rymer (Executive Producer)
2) Denson Baker (Director of Photography)
3) Bryce Menzies (Executive Producer)
4) Damian Walshe-Howling (Second Unit Director)
5) Marianne Jade (Casting Director)
6) Kenneth Lampl (Music)
7) Kelly Valentine Hendry (Casting)
8) Kate Croser (Producer)
9) Andrea schiavone (Visual Effects)
10) Sean Lahiff (Editor)
11) John Simpson (Foley Recordist)
12) Jacinta Leong (Production Design)
13) Jacinta Leong (Associate Producer)
14) Derryn Pasquill (Dialogue Editor)
15) Paul Warren (Costume Supervisor)
16) John Dietz (Visual Effects Producer)
17) Laurie Hughes (VFX Editor)
18) Jim Dodd (CG Artist)
19) Jason Taylor (Producer)
20) Seth Larney (Director)
21) Seth Larney (Writer)
22) Kelly Haines (Script Supervisor)
23) Oriana Merullo (Costume Design)
24) Nigel Christensen (Sound Designer)
25) Dane Hallett (Concept Artist)
26) Joan Sauers (Script Editor)
27) Jonathan Rossiter (Second Unit Director of Photography)
28) Sam Hayward (Sound Re-Recording Mixer)
29) Lisa Simpson (Foley Mixer)
30) Angus Robertson (Dialogue Editor)
31) Andrew Miller (Sound Effects Editor)
32) Storm Ashwood (Gaffer)
33) Andrew Kattie (Set Designer)
34) Lisa Shaunessy (Producer)
35) Sheila Hanahan (Script Editor)
36) Christopher Vogler (Script Editor)
37) Mark Chataway (CG Artist)
38) Serhiy Protsenko (Compositor)
39) Serhiy Shirmanov (Compositor)
40) Will Sheridan (Sound Recordist)
41) Rick Beecroft (First Assistant Director)
42) Michael Wolff (Scenic Artist)
43) Jonathon Hyde-Neary (Set Decoration)
44) Wayne Nassereddine (Second Assistant Director)
45) Veronica Buhagiar (First Assistant Editor)
46) Carly Maple (Production Manager)
47) Nick Steele (Boom Operator)
48) Karen Gower (Key Hair Stylist)
49) Karen Gower (Key Makeup Artist)
50) Matt Hatton (Concept Artist)
51) Glenn Jones (Gaffer)
52) James Cowie (Online Editor)
53) Dustin Cumming (Compositor)
54) Caleb Thompson (Compositing Lead)
55) Sandra Mondange (Visual Effects Production Manager)
56) Stefan Litterini (CG Artist)
57) Bonnie Paku (Additional Second Assistant Camera)
58) Mark van den Bergen (Visual Effects Supervisor)
59) Antonetta Russo (Production Accountant)
60) Caleb Hecht (VFX Lighting Artist)
61) Gabrielle Joosten (Visual Effects Producer)
62) Regina Lee (Script Editor)
63) Martin Gallery (Executive Producer)
64) Gareth Davies (Additional Dialogue)
65) Michael Kumnick (Carpenter)
66) Enzo Ferraro (Draughtsman)
67) Brian Carlin (Concept Artist)
68) Davi Soesilo (Second Assistant Camera)
69) Mark Hollowell (Armorer)
70) Jules Wurm (Additional First Assistant Camera)
71) Alexandra Burke (Executive Producer)
72) Gareth Wilkes (Art Direction)
73) Nicole Ashford (CG Artist)
74) Claire Bishop (Second Assistant Camera)
75) Keir Beck (Stunt Coordinator)
76) Lisa Iona (Production Coordinator)
77) Bec Janek (Visual Effects Producer)
78) Bec Janek (Epk Producer)
79) Bec Janek (Production Secretary)
80) Matt Byrne (Epk Director)
81) Kirsten Axelholm (Music)
82) Viacheslav Degtar (Compositor)
83) Dean Richichi (Digital Compositor)
84) Mahdi Manar (Visual Effects)
85) Mahdi Manar (CG Artist)
86) Jonah Booth-Remmers (Concept Artist)
87) Jeremy Love (Conceptual Design)
88) Scott Ashenden (Construction Manager)
89) Matteo Medos (Prop Maker)
90) Marshall Tearle (Prop Maker)
91) Kaiit Mosby (Property Master)
92) Thomas Healey (Set Dresser)
93) Sam Uther (Storyboard Artist)
94) Stephen L. Jones (Location Manager)
95) Dave Paterson (Additional Writing)
96) Michael Hauge (Script Editor)
97) Bryn White (First Assistant Camera)
98) Mik Gojic (Data Wrangler)
99) Django Nou (Best Boy Electric)
100) Matan Tatarko (Best Boy Grip)
101) Matt Richardson (Key Grip)
102) Annalisa Francesca (Set Decoration)
103) Kate Rawlins (Set Designer)
104) Stephen Roedel (Set Painter)
105) Sally Blenkinsop (Costumer)
106) Lauren Brice (Costume Assistant)
107) Bec Triosi (Makeup & Hair)
108) Alina Gozin'a (Still Photographer)
109) Caleb Thomas (Drone Pilot)
110) Logan Collier (Key Grip)
111) Glenn Stewart (Main Title Designer)
112) Ben Eagleton (Colorist)
113) Michael Ackroyd (Assistant Sound Editor)
114) Wlliam Gammon (VFX Supervisor)
115) Richard Hall (Compositing Lead)
116) Joe Stenning (Compositing Lead)
117) Benjamin Bode (Creative Director)
118) Charles Whittington (Draughtsman)
119) Nick Moore (Carpenter)
120) Alex Heath (Carpenter)
121) Eddie Hopton (Carpenter)
122) Michael Bawden (Carpenter)
123) Raph Atkins (CG Artist)
124) Sam Loxton (CG Artist)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish