Ketishingiz kerak - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Ketishingiz kerak
  • Kino nomi: Ketishingiz kerak (Тебе стоило уйти)
  • Joylandi: 24.10.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 2020
  • Davomiyligi: 1 soat. 33 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Ujas , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (Uzmovi)

Kino tavsifi
Ketishingiz kerak - Teo Konroy boy nafaqadagi bankir bo'lib, uning o'zidan ancha yosh aktrisa rafiqasi Syuzanna bilan nikohi rashk va o'tmishdagi qorong'u soyalar tufayli ajraladi. Teo va Syuzanna munosabatlarini tiklash maqsadida olti yoshli qizi Ellani Uelsdagi dam olish uyiga olib ketishadi. Biroq, ular kelganidan ko'p o'tmay, Teo uydagi qandaydir yomon kuchlar Syuzanna bilan bo'lgan sirlarini bir-birlarini bilishlaridan ham yaxshiroq bilishidan shubhalana boshlaydi.

Тео Конрой - обеспеченный бывший банкир на пенсии, чей брак с намного более молодой женой-актрисой, Сюзанной, трещит по швам из-за его ревности и мрачных теней в его прошлом. Стремясь наладить отношения, Тео и Сюзанна отправляются вместе с шестилетней дочкой Эллой отдохнуть в съемном загородном доме в Уэльсе. Однако вскоре после приезда Тео начинает подозревать, что некая зловещая сила в доме знает их с Сюзанной секреты даже лучше, чем они сами знают друг друга.

Roles of actors:
1) Kevin Bacon (Theo Conroy)
2) Amanda Seyfried (Susanna)
3) Avery Essex (Ella)
4) Colin Blumenau (Shopkeeper)
5) Lowri Ann Richards (Welsh Woman)


People who worked on the film:
1) Terri Taylor (Casting)
2) David Koepp (Screenplay)
3) David Koepp (Director)
4) Lee Herrick (Supervising Sound Editor)
5) Geoff Zanelli (Music)
6) Angus Hudson (Director of Photography)
7) Adam Marshall (Art Direction)
8) Sophie Becher (Production Design)
9) Nick Wall (Still Photographer)
10) Mark DeSimone (ADR Mixer)
11) Jason Blum (Producer)
12) Kymbra Callaghan (Hair Department Head)
13) Dean O'Toole (Producer)
14) Jeanette Volturno (Executive Producer)
15) Coll Anderson (Sound Re-Recording Mixer)
16) Jason Milani (Assistant Hairstylist)
17) Daniel Kehlmann (Novel)
18) Luca Del Puppo (Second Unit Cinematographer)
19) Couper Samuelson (Executive Producer)
20) Karen Malecki (Costume Design)
21) Dean Moran (Carpenter)
22) Simon Trundle (Foley Mixer)
23) Katie Swain (Second Unit Director of Photography)
24) Robert Ireland (Sound Designer)
25) John Rodda (Sound Mixer)
26) Greg McFarlane King (Electrician)
27) Paul Hanks (Foley Artist)
28) Derek Ambrosi (Editor)
29) Derek Ambrosi (Executive Producer)
30) Justin Cornish (Visual Effects Supervisor)
31) Brooke Lyndon-Stanford (Visual Effects Supervisor)
32) Jessica Brooks (Prosthetic Makeup Artist)
33) Ryan Turek (Co-Producer)
34) Ben Gooder (Best Boy Grip)
35) Louie Zakarian (Special Effects Makeup Artist)
36) Beatriz Sequeira (Co-Producer)
37) Sarah Domeier Lindo (Casting Associate)
38) Robin Pritchard (Makeup Artist)
39) Robin Pritchard (Special Effects Makeup Artist)
40) Franses Simonovich (Unit Production Manager)
41) Julie Sessing (Music Supervisor)
42) Susie Coulthard (Costume Design)
43) Miranda Jones (Post Production Supervisor)
44) Alexander Gunn (Special Effects Supervisor)
45) Tom Wilkinson (Steadicam Operator)
46) Polly Earnshaw (Hair Designer)
47) Polly Earnshaw (Makeup Designer)
48) Kiera Tudway (Supervising Art Director)
49) Mick Ward (First Assistant Director)
50) Emily Deason (Set Decoration)
51) Kristin Catuogno (ADR Recordist)
52) Ally Conover (Casting Associate)
53) Paul Schwartz (Sound Mixer)
54) Mark Holownia (Gaffer)
55) Chris Pollard (Stunt Coordinator)
56) Megan Elizabeth Bell (Production Design)
57) Zac Gobetz (Finishing Producer)
58) Roland Trafton (Leadman)
59) Eddie Wolstencroft (Standby Painter)
60) Silvia Bellitto (Script Supervisor)
61) Louise Lannen (Assistant Art Director)
62) Clare Andrade (Set Decoration)
63) Tom White (First Assistant Director)
64) Wesley Froud (Visual Effects Supervisor)
65) Katie Broome (Costume Assistant)
66) Matt Wright (Second Assistant Camera)
67) Jennifer Scudder Trent (Co-Producer)
68) Johnny Smith (Best Boy Grip)
69) Cynthia O'Rourke (Key Makeup Artist)
70) Taylor Landesman (Assistant Editor)
71) Jo Dale (Assistant Editor)
72) Johnny Sousa (First Assistant Camera)
73) Lucie Barbier (Colorist)
74) Joel Rainsley (Electrician)
75) Devon Catucci (Steadicam Operator)
76) Pavan Balagam (Visual Effects)
77) Luiza Pissurno (Assistant Art Director)
78) Ben Platts (Drone Operator)
79) Barbara Twist (Post Production Coordinator)
80) James Wright (Standby Carpenter)
81) Adrian Barry (Key Grip)
82) Megan Wynn (Unit Production Manager)
83) Scott Youlden (Electrician)
84) Travis Caverhill (Weapons Master)
85) Jenny Lovin (Production Supervisor)
86) Joe Fitz-Gerald (Dressing Prop)
87) Gabrielle Edmunds (Costume Standby)
88) Spike Morris (Camera Operator)
89) Rae Robinson (Casting Assistant)
90) Kira Belin (Music Editor)
91) Patricia Leonidas (Hair Department Head)
92) Charlotte Clark (Key Hair Stylist)
93) Margarita Allen (Key Hair Stylist)
94) Emelia Corfe (Makeup Trainee)
95) India Gaul (Art Department Assistant)
96) Francis Hibbs (Art Department Production Assistant)
97) Jasmine Lean (Draughtsman)
98) Sullivan Cayless (Dressing Prop)
99) Nathan Fisher (Set Dresser)
100) Nicholas Griffo (Set Dresser)
101) Brook Schafer (Set Dresser)
102) Kerry-Ellen Maxwell (Standby Art Director)
103) Rory Moles (Camera Operator)
104) Jacob Robinson (Digital Imaging Technician)
105) Russ Greening (Electrician)
106) Henriette Kristine Jacobsen (Electrician)
107) Julia Green (First Assistant Camera)
108) Duncan Craig (Boom Operator)
109) Prashant Jadhav (3D Artist)
110) Tarun Malla (Visual Effects)
111) Shane Jaeger-Collins (Visual Effects Coordinator)
112) Callum Anderson (Special Effects Assistant)
113) S.G. Gallagher (Casting Assistant)
114) Grace Joel (Costume Assistant)
115) Jen Davies (Costume Supervisor)
116) Elisha Enfield (Production Assistant)
117) Celine Cripps (Production Coordinator)
118) Yolantha Morrigan (Production Secretary)
119) Frances Heeber (Studio Teacher)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish