Egizak - Uzbek Tilida

Egizak
Kino tavsifi

Полиция сбилась с ног, разыскивая серийного убийцу, совершившего более десятка нападений на одиноких матерей с детьми. Безжалостный маньяк оставляет на месте преступления всегда одно и то же — истерзанный и сожженный труп женщины и практически никаких улик, позволяющих выйти на его след. На помощь полиции приходит национальная служба безопасности, по заданию которой ученые, используя один-единственный волос убийцы, найденный на месте преступления, создали его генетического двойника — репликанта.

Roles of actors:
1) Michael Rooker (Jake)
2) Jean-Claude Van Damme (Replicant / Garrotte)
3) Ian Robison (Reisman)
4) Catherine Dent (Angie)
5) Paul McGillion (Captain)
6) Pam Hyatt (Mrs. Riley)
7) Margaret Ryan (Gwendolyn)
8) James Hutson (Snotty Concierge)
9) Brandon James Olson (Danny)
10) Peter Flemming (Paul)
11) Lillian Carlson (Nurse)
12) Marnie Alton (Hooker)
13) Chris Kelly (Chris)
14) Jayme Knox (Wendy Wyckham)
15) Fulvio Cecere (Agent #1)
16) Ingrid Tesch (911 Operator)
17) Brent Chapman (Janitor)
18) Matteo Ferronato (Downtown Home Infant)
19) Dominic Ferronato (Downtown Home Infant)
20) Allan Gray (Roarke)
21) Nick Swarts ()
22) Leslie Carter ()


People who worked on the film:
1) John Seale (First Assistant Camera)
2) Andrew Neskoromny (Production Design)
3) Boaz Davidson (Executive Producer)
4) Les Weldon (Author)
5) Danny Lerner (Producer)
6) Avi Lerner (Executive Producer)
7) John Thompson (Producer)
8) David M. Richardson (Editor)
9) Tani Cohen (Producer)
10) Mike Southon (Director of Photography)
11) Abra Edelman (Casting)
12) Elisa Goodman (Casting)
13) Ringo Lam (Director)
14) Charles Porlier (Prosthetic Makeup Artist)
15) Richard G. Murphy (Producer)
16) Trevor Short (Executive Producer)
17) Danny Dimbort (Executive Producer)
18) Brian Pearson (Camera Operator)
19) Brian Pearson (Second Unit Director of Photography)
20) Bill Terezakis (Makeup Effects)
21) Tom Blacklock (Special Effects)
22) Guy Zerafa (Original Music Composer)
23) Mary-Lou Storey (Set Decoration)
24) David Dadon (Producer)
25) Lawrence Riggins (Author)
26) Tony Cataldo (Executive Producer)
27) Antonia Bardon (Costume Design)
28) Audrey Skalbania (Casting)
29) Michael N. Wong (Art Direction)
30) Shelley Roden (Foley Artist)
31) Paula Fairfield (Sound Effects Editor)
32) Carla Murray (Sound Effects Editor)
33) Bruce Nyznik (Sound Supervisor)
34) Louise Barkholt (Visual Effects Coordinator)
35) Debora Dunphy (Digital Compositor)
36) Aruna Inversin (Digital Compositor)
37) D. Neil Mark (Stand In)
38) Jordan Kessler (Post Production Coordinator)
39) Nickolas Baric (Stand In)
40) Don MacAulay (Set Designer)
41) Doug Campbell (Digital Compositor)
42) Ross W. Clarkson (Camera Operator)
43) Ashley Fester (Production Assistant)
44) Earl Fudger (First Assistant Editor)
45) Mike Fields (Makeup Effects)
46) James G. Fisher (Special Effects)
47) Jerry Gilbert (Sound Re-Recording Mixer)
48) Paul Ratajczak (Sound Re-Recording Mixer)
49) Paul Ratajczak (Sound Supervisor)
50) Cotton Mather (Camera Operator)
51) Dave Griffiths (Boom Operator)
52) Vicki Vandegrift (Foley Artist)
53) Brian Shell (Construction Coordinator)
54) Scott Clatney (Lead Painter)
55) Jonathan Wales (Sound Re-Recording Mixer)
56) Brad Whitlock (Camera Operator)
57) Cameron Waldbauer (Special Effects)
58) Brad Proctor (Makeup Effects)
59) Paul Michaud (Still Photographer)
60) Sandra-Ken Freeman (Casting Associate)
61) Diyah Pera (Still Photographer)
62) John Helme (Gaffer)
63) Stacey Butterworth (Wigmaker)
64) Harlow MacFarlane (Makeup Effects)
65) Alan Markfield (Still Photographer)
66) Kandace Loewen (Key Hair Stylist)
67) Jessica Rain (Hair Assistant)
68) Barbara Chomos (Publicist)
69) Stephen Maier (First Assistant "A" Camera)
70) Anne Burke (Truck Costumer)
71) Madonna Blunt (Lead Painter)
72) Paul Noël (Special Effects)
73) Alex Burdett (Special Effects)
74) Patricia Murray (Key Makeup Artist)
75) Jon-Michael Preece (Script Supervisor)
76) Andrew Chamberlayne (Special Effects Coordinator)
77) Leanne Rae Podavin (Prosthetic Makeup Artist)
78) Robert Milicevic (Security)
79) Patrick Ramsay (Sound Mixer)
80) Terence Chase (Security)
81) Dawn Climie (Costume Set Supervisor)
82) Victoria Balharry (Art Department Coordinator)
83) Matthew Lane (Camera Trainee)
84) George Koran (Colorist)
85) Andrew Patterson (ADR Editor)
86) Chris Hayward (Scenic Artist)
87) Cory Hodson (Gaffer)
88) Oliver Hajdu (Rigging Gaffer)
89) Tom Turnbull (Visual Effects Supervisor)
90) Gerhard Ramone Young (Dolly Grip)
91) Sandra Almond (Visual Effects Supervisor)
92) Barbra Richardsen (Production Accountant)
93) John Kuchera (Key Grip)
94) Philip Edward Jones (Special Effects)
95) Lane Koch (Second Assistant "B" Camera)
96) James Vinblad (Grip)
97) Murray Campbell (Special Effects)
98) Louisa Main (Production Coordinator)
99) Paul Jenkinson (Lead Set Dresser)
100) Donald Bruce (Production Controller)
101) John Marcynuk (Set Designer)
102) Matt Greenhough (Grip)
103) Bruno Coupe (Set Dresser)
104) Timothy Pearson (Foley Artist)
105) Richard Duarte (Foley Editor)
106) Rory O'Neill (Sound Assistant)
107) Eric Lemay (Special Effects)
108) Jason Palmer (Prosthetic Makeup Artist)
109) Christ Stanley (Makeup Effects)
110) Christina Toy (Production Manager)
111) Robin Ferrier (Art Department Assistant)
112) Jake Miller (Assistant Property Master)
113) Todd Brooks (Construction Buyer)
114) Milan Gelon (Lead Painter)
115) Michael Love (On Set Props)
116) Malcolm MacLean (Paint Coordinator)
117) Dave Street (Painter)
118) Jayne Mason (Scenic Artist)
119) Paul Rothenbush (Set Dresser)
120) Gillian Murray (Set Dresser)
121) Toni Nick (Set Dresser)
122) Rod Currie (Special Effects)
123) Mark Mentiply (Special Effects)
124) Derrick Moennick (Special Effects)
125) Eric Vrba (Special Effects)
126) Angie Stanghetti (ADR Recordist)
127) Emily Gaydos (Dialogue Editor)
128) Jane Henry (Assistant Costume Designer)
129) Saul Escobedo (Color Timer)
130) Jim Towne (First Assistant Editor)
131) Marie Hélène Desbiens (Negative Cutter)
132) Trevor D. Gray (Best Boy Electric)
133) Richard Lane (Best Boy Grip)
134) Wynne Keung (Camera Trainee)
135) Paul Sigurdson (First Assistant "B" Camera)
136) Anita Eglseder (First Assistant "B" Camera)
137) Elvis Drazic (Generator Operator)
138) Peter Skadsheim (Grip)
139) Allen Marr (Grip)
140) Bill Flannigan (Key Grip)
141) Jennifer Sinclair (Second Assistant "A" Camera)
142) Larry Marwick (Second Assistant "B" Camera)
143) Cory Moore (Second Assistant Camera)
144) Tsila Adler (Post Production Accountant)
145) Anthony Alvaro (Production Assistant)
146) Mike Doiron (Production Assistant)
147) François Frey (Publicist)
148) Jeff Turko (Security Coordinator)
149) Blake Busby (Title Designer)
150) Robert Pratt (Storyboard Artist) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.