Josus do'stlar - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Josus do'stlar

Kino tavsifi
Josus do'stlar - Ijtimoiy tarmoqdagi laykdan dunyoni qutqarish uchun bir qadam. Bugun siz sobiq sinfdoshingiz bilan do'stsiz va ertaga u sizni o'q ostida sudrab ketadi. Ashaddiy donutni sevuvchi toshga o'xshash super josusga aylanishini kim bilardi.

От лайка в соцсети до спасения мира — один шаг. Сегодня ты френдишь бывшего одноклассника, а завтра — он тащит тебя под пули. Кто ж знал, что заядлый любитель пончиков превратится в похожего на скалу супершпиона.

Roles of actors:
1) Kevin Hart (Calvin Joyner)
2) Dwayne Johnson (Bob Stone)
3) Amy Ryan (Pamela Harris)
4) Aaron Paul (Phil)
5) Danielle Nicolet (Maggie)
6) Ryan Hansen (Steve)
7) Timothy John Smith (Agent Nick Cooper)
8) Megan Park (Waitress)
9) Thomas Kretschmann (The Buyer)
10) Jason Bateman (Trevor)
11) Melissa McCarthy (Darla (uncredited))
12) Kumail Nanjiani (Jared the Airport Security Guard)
13) Brett Azar (Agent Wally (uncredited))
14) Slaine (Thugged Out)
15) Anthony Molinari (Agent Lio)
16) Tim Griffin (Agent Stan Mitchell)
17) Arthur Hiou (Bar Patron (uncredited))
18) Joseph Oliveira (School Teacher (uncredited))
21) Dylan Boyack (Trevor - 17 Years Old)
22) Guy Nardulli (Larry (voice) (uncredited))
23) Sione Kelepi (Young Robbie)
24) Annie Kerins (Lady MC)
25) Nate Richman (Big Bro)
26) Robert Woo (Ethan)
27) Phil Reeves (Principal Kent)
29) Rickey Brown (Flunkie)
30) Kyle Washburn (Flunkie #2)
31) Michael Patrick Kane (Driver)
32) Sarah K. Thurber (Beautiful Restaurant Woman)
33) Lawrence Koplin (Dashing Restaurant Man)
34) Mikaela Happas (High School Student (uncredited))
35) Christopher Weigel (Precision Driver (uncredited))
36) Timothy Carr (Reunion Guest (uncredited))


People who worked on the film:
1) Lisa Beach (Casting)
2) Sarah Katzman (Casting)
3) Sala Baker (Stunts)
4) Theodore Shapiro (Original Music Composer)
5) Leslie E. Rollins (Set Decoration)
6) Michael Fottrell (Producer)
7) Carol Ramsey (Costume Design)
8) Scott Stuber (Producer)
9) Toby Emmerich (Executive Producer)
10) Ed Helms (Executive Producer)
11) Peter Steinfeld (Writer)
12) Stephen J. Lineweaver (Production Design)
13) Barry Peterson (Director of Photography)
14) Richard Brener (Executive Producer)
15) Rawson Marshall Thurber (Screenplay)
16) Rawson Marshall Thurber (Director)
17) Paul Young (Producer)
18) Peter Principato (Producer)
19) Beau Bauman (Co-Producer)
20) Gary Archer (Prosthetics)
21) Kelvin McIlwain (Visual Effects Supervisor)
22) Michael L. Sale (Editor)
23) Cindy Marty (Sound Effects Editor)
24) Ike Barinholtz (Screenplay)
25) Ike Barinholtz (Story)
26) Ludwig Göransson (Original Music Composer)
27) Rob Fitz (Makeup Artist)
28) James MacKinnon (Makeup Department Head)
29) Jason Ellson (Camera Operator)
30) Jason Ellson (Steadicam Operator)
31) Jason Ellson (Second Unit Director of Photography)
32) Kelly Cronin (Script Supervisor)
33) Gregg Barbanell (Foley)
34) Susan Kurtz (Dialogue Editor)
35) Michael Disco (Executive Producer)
36) Claire Folger (Still Photographer)
37) David Gulick (Property Master)
38) Lisa J. Levine (ADR Editor)
39) Daniel C. Gold (Camera Operator)
40) Marc Glassman (Sound Effects Editor)
41) Alison Fisher (Dialogue Editor)
42) Elizabeth Cecchini (Key Hair Stylist)
43) Theodore Suchecki (Construction Coordinator)
44) Cameron Matheson (Leadman)
45) Cameron Steenhagen (Dialogue Editor)
46) Steven Mnuchin (Executive Producer)
47) David Stassen (Screenplay)
48) David Stassen (Story)
49) Bryan Felty (Art Direction)
50) Jennifer Traub (Makeup Artist)
51) Hiram Garcia (Co-Producer)
52) Samuel J. Brown (Executive Producer)
53) Gabe Hilfer (Music Supervisor)
54) Cammeron Truesdale (Painter)
55) Brian Scott Olds (Editor)
56) Juliet Loveland (Makeup Artist)
57) Rachel Block (Art Direction)
58) Tammy Fearing (Supervising Sound Editor)
59) Tammy Fearing (ADR Supervisor)
60) Adam McCarthy (Co-Producer)
61) Anne Couk (First Assistant Sound Editor)
62) Chris Sullivan (Art Department Coordinator)
63) Rebecca Woodfork (Hairstylist)
64) Frank Barbosa (Hair Department Head)
65) Bobby Anderson (Picture Car Coordinator)
66) Stephen Bruno (Hairstylist)
67) John Clausell (Hairstylist)
68) Allison Furgal (Production Supervisor)
69) Graves Bates (Carpenter)
70) Nick Bellofatto (Carpenter)
71) Michael Dias (Carpenter)
72) Brian Fry (Greensman)
73) Jared Patrick Gerbig (Art Department Coordinator)
74) Jason Joubert (Prop Maker)
75) Michael Krause (Prop Maker)
76) Theo Orfanos (Greensman)
77) Eugene Pope (Carpenter)
78) Anthony Raymond (Set Designer)
79) Patrick Scalise (Set Designer)
80) Natalie Taylor Smith (Art Department Coordinator)
Ko'proq o'qish >