Ona Sher - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Ona Sher

Kino tavsifi
Ona Sher - Janubiy Afrikada voqealar rivoji. Samanta O'Hara garovga olinganlarni ozod qilish bo'yicha mas'uliyatli vazifa yuklangan yollanma askarlar guruhini boshqaradi. Jinoyatchilar maktab o'quvchilarini o'g'irlab, ushlab turishgan, ular orasida mahalliy hokimning qizi Asil ham bor. O'Haraning odamlari operatsiyaga yaxshi tayyorgarlik ko'rishgan.

События разворачиваются в Южной Африке. Саманта О'Хара руководит группой наёмников, которой поручено ответственную миссию по освобождению заложников. Преступники похитили и удерживают школьниц, среди которых – дочь местного губернатора Асила. Люди О'Хары хорошо подготовились к операции.

Roles of actors:
1) Megan Fox (Samantha O'Hara)
2) Philip Winchester (Joey Kasinski)
3) Greg Kriek (Mike Barasa)
4) Brandon Auret (Elijah Dekker)
5) Jessica Sutton (Asilia Wilson)
6) Kenneth Fok (Bo Yinn)
7) Isabel Bassett (Tessa)
8) Adam Deacon (Zalaam)
9) Sisanda Henna (Pata)
10) Tamer Burjaq (Masakh)
11) Ashish Gangapersad (Nuru)
12) Calli Taylor (Chloe)
13) Lee-Anne Liebenberg (TJ)
14) Buntu Raxabgana (Mannie)


People who worked on the film:
1) Darion Hing (Costume Design)
2) Andrew MacRitchie (Editor)
3) Kwesi Dickson (Producer)
4) Barry Brooker (Executive Producer)
5) M. J. Bassett (Director)
6) M. J. Bassett (Producer)
7) M. J. Bassett (Writer)
8) Jay Taylor (Producer)
9) Nick Baldock (ADR Engineer)
10) Stan Wertlieb (Executive Producer)
11) Christina Smith (Makeup Artist)
12) Molly Hassell (Producer)
13) Molly Hassell (Unit Production Manager)
14) Bonnie Lee Bouman (Casting Director)
15) Isabel Bassett (Writer)
16) Kyle Ambrose (Producer)
17) Kyle Ambrose (Line Producer)
18) Delon Bakker (Producer)
19) Brendan Barnes (Director of Photography)
20) Tobie Swanepoel (First Assistant Camera)
21) Scott Shields (Original Music Composer)
22) Blair Jollands (Foley Supervisor)
23) Richard Lewis (Sound Designer)
24) Steven Parker (Sound Designer)
25) Paul Conway (ADR Supervisor)
26) Christian Mercuri (Executive Producer)
27) Eoghan Synnott (Assistant Editor)
28) David Wigram (Editor)
29) Ryan Black (Co-Executive Producer)
30) Maureen Conway (Script Supervisor)
31) Andrew Luscombe (Camera Operator)
32) Andrew Luscombe (Steadicam Operator)
33) Gerhard van der Heever (Special Effects Supervisor)
34) Christianne Bennetto (Second Assistant Director)
35) Morgan Pather (Co-Producer)
36) Waldemar Coetsee (Production Design)
37) Paul Hornsby (Co-Producer)
38) Rupert Hollier (Music Supervisor)
39) Andy Coles (Sound Supervisor)
40) Chris van Latum (First Assistant Director)
41) Neely Eisenstein (Casting Director)
42) Hilton Treves (Visual Effects Supervisor)
43) Anneke Olivier (Property Master)
44) Merishen Wessels (Set Dresser)
45) Emmanuel Chonco Sithole (Gaffer)
46) Abigail Barbier (ADR Voice Casting)
47) Pieter Oosthuizen (Set Production Assistant)
48) Lucy Mitchell (ADR Supervisor)
49) Pete Smith (Armorer)
50) Moeketsi Mbele (Best Boy Electric)
51) Theola Booyens (Hair Designer)
52) Theola Booyens (Makeup Designer)
53) Richard Mohlari (Sound Mixer)
54) David Fish (Music Supervisor)
55) Andy Lee (Colorist)
56) Arthur Koundouris (Sound Mixer)
57) David Haring (Executive Producer)
58) Adam Sample (Online Editor)
59) Jessica Kerkhof (Makeup Artist)
60) Will Morton (ADR Engineer)
61) Carmen Freemantle (Assistant Editor)
62) Steynie le Grange (Second Assistant Director)
63) Jack Halama (Original Music Composer)
64) Lorna Soonhee (Co-Producer)
65) Roman Viaris (Executive Producer)
66) Allan Sperling (Executive Producer)
67) Yolisa Phahle (Executive Producer)
68) Chuanne Blofield (Camera Operator)
69) Gabriel Simelane (Stunt Coordinator)
70) Siza Khawula (Best Boy Grip)
71) Rowan Toselli (BTS Photographer)
72) Robo Wilson (Camera Operator)
73) Lufuno Munonoka (Camera Trainee)
74) Kelebogile Mokanyane (Clapper Loader)
75) Zinathi Maqwazima (Clapper Loader)
76) Joshua Bull (Clapper Loader)
77) Wentzel Burger (Digital Imaging Technician)
78) Juan White (First Assistant "A" Camera)
79) Bhekizitha Ntshangase (First Assistant "B" Camera)
80) Timothy Hamman (Drone Operator)
81) Khathu Ndlovu (Gaffer)
82) Joe Matlou (Generator Operator)
83) Patrick Toselli (Still Photographer)
84) Patrick Toselli (Epk Camera Operator)
85) Lucky Mzinyane (Key Grip)
86) Daniel Shimmy (Drone Operator)
87) Robert Wilson (Second Unit Director of Photography)
88) Niel Kirby (Still Photographer)
89) Jonathan Scott (Techno Crane Operator)
90) Kayla Griessel (Casting Assistant)
91) Fabienne Zadel (Hairstylist)
92) Nicola Fonda (Makeup & Hair Assistant)
93) Cassidy Lombard (Makeup & Hair Assistant)
94) Keiumeter Sefotutelo (Makeup & Hair Assistant)
95) LeJean Geluk (Makeup Artist)
96) Kathryn Morgan (Makeup Artist)
97) Rozaan Leibrandt (Makeup Artist)
98) Nicola Roodt (Makeup Supervisor)
99) Pieter Brink Truter (Prosthetics)
100) Sean McLoughlin (Special Effects Makeup Artist)
101) Dirk Adriaan Coetsee (Art Department Coordinator)
102) Tirath Boolah (Assistant Property Master)
103) Hannes Oosthuizen (Set Dresser)
104) Eddie Bengu (Swing)
105) Zet Zingitwa (Swing)
106) Matthew Kearney (CG Supervisor)
107) Carmia Naude (Compositor)
108) Roberto Pita (Senior Animator)
109) Madeleine Lotter (Costumer)
110) Zandi Mokwena (Costumer)
111) Tebogo Singo (Costumer)
112) Desire van Zyl (Costumer)
113) Nitesh Chavhan (Visual Effects Producer)
114) Saul Rivers (ADR Engineer)
115) Kay Mabunda (Boom Operator)
116) Themba Mashinini (Boom Operator)
117) Javier Delgado (Foley Editor)
118) James White (Sound Mix Technician)
119) Felicity Downing (First Assistant Accountant)
120) Butho Nkala (First Assistant Accountant)
121) Jacques Pepler (Production Coordinator)
122) Kyllian Roux (Set Production Assistant)
123) Nicholas Modiakgotla (Set Production Assistant)
124) Chene Caine (Production Manager)
125) Lucia Meyer-Marais (Production Supervisor)
126) Jessica McKenzie (Travel Coordinator)
127) Kaylee Prentice (Travel Coordinator)
128) Nonny Malete (Continuity)
129) Nadine Pienaar (Production Coordinator)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish