Kichkintoy sayrga chiqdi - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Kichkintoy sayrga chiqdi
  • Kino nomi: Kichkintoy sayrga chiqdi (Младенец на прогулке или Ползком от гангстеров)
  • Joylandi: 21.10.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 1994
  • Davomiyligi: 1 soat. 39 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Drama , Komediya , Kriminal , Sarguzasht , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Kichkintoy sayrga chiqdi - Baby Bink kun bo'yi shahar bo'ylab sayohat qiladi: g'ayrioddiy joylar, ajoyib manzaralar, lekin u yolg'iz yuradi! Ota-onasi tomonidan qattiq qidirilgan, matbuotda mashhur bo'lgan bolakay boy ota-onasi taklif qilgan pul evaziga unga ergashgan bir guruh banditlarga duch keladi. Sokin, yig'ilgan va u olib keladigan barcha halokatlardan mutlaqo bexabar, bola banditlarga shunchalik ko'p muammolarni keltirib chiqaradiki, ular hech qanday pul istamaydilar!

Малыш Бинк путешествует по городу весь день: необычные места, потрясающие виды, но он гуляет совершенно один! Отчаянно разыскиваемый собственными родителями, ставший знаменитым, благодаря прессе, малыш противостоит группе гангстеров, охотящихся за ним ради денег, предложенных его богатыми родителями. Невозмутимый, собранный и абсолютно не сознающий всех разрушений, которые он производит, малыш создаст столько неприятностей бандитам, что никаких денег им не захочется!

Roles of actors:
1) Joe Mantegna (Eddie)
2) Lara Flynn Boyle (Laraine)
3) Joe Pantoliano (Norby)
4) Brian Haley (Veeko)
5) Cynthia Nixon (Gilbertine)
6) Fred Dalton Thompson (FBI Agent Grissom)
7) John Neville (Mr. Andrews)
8) Matthew Glave (Bennington)
9) Adam Robert Worton (Baby Bink)
10) Jacob Joseph Worton (Baby Bink)
11) Brigid Duffy (Sally)
12) Guy Hadley (FBI Agent)
13) Eddie Bracken (Old Timer)
14) Kenneth L. Jordahl (Old Soldier #1)
15) Raymond Henderson (Old Soldier #2)
16) Jim Foley (Old Soldier #3)
17) Jack Baird (Old Soldier #4)
18) Oscar Carr (Old Soldier #5)
19) Dan Frick (Bus Driver)
20) Robin Baber (Big Woman)
21) John Drury (Male Anchor)
22) Jennifer Say Gan (Ronnie Lee)
23) Dawn Maxey (Teenage Girl)
24) Megan Haffey (Baby Girl)
25) Roslyn Alexander (Woman in Cab)
26) Manny Sosa (Taxi Cab Driver)
27) Jenna Pozzi (McCray Child)
28) Erika Leigh Blackwell (School Teacher)
29) Neil Flynn (Cop #1)
30) William Holmes (Cop #2)
31) Don Rimgale (Hard Hat #1)
32) Warren Rice (Hard Hat #2)
33) Tim Schueneman (UPS Man)
34) Sandra O. Rogers (Woman in Apartment)
35) Kirsten Nelson (Woman in Park)
36) John Alexander (Gorilla)
39) Mark Setrakian (Puppeteer #3)
40) Marc L. Tyler (Puppeteer #4)
41) Anna Levine Thomson (Mrs. McCray)


People who worked on the film:
1) Gary Rydstrom (Sound Designer)
2) Gary Rydstrom (Sound Re-Recording Mixer)
3) Janet Hirshenson (Casting)
4) Jane Jenkins (Casting)
5) Joseph P. Lucky (Art Direction)
6) Richard Hymns (Supervising Sound Editor)
7) Michael Silvers (Dialogue Editor)
8) John Hughes (Screenplay)
9) John Hughes (Producer)
10) Beth A. Rubino (Set Decoration)
11) Jim Passon (Color Timer)
12) Teresa Eckton (Sound Effects Editor)
13) Rick Baker (Makeup Artist)
14) David Rawlins (Editor)
15) Doug Kraner (Production Design)
16) Bruce Broughton (Original Music Composer)
17) Thomas E. Ackerman (Director of Photography)
18) Richard Vane (Producer)
19) Lisa Jensen (Costume Design)
20) Patrick Read Johnson (Director)
21) William Ryan (Executive Producer)
22) Kelvin McIlwain (Art Department Assistant)
23) Gwendolyn Yates Whittle (Dialogue Editor)
24) Ginger Theisen (Visual Effects Coordinator)
25) Ken Fischer (Sound Effects Editor)
26) J.R. Grubbs (Sound Effects Editor)
27) Gary Summers (Sound Re-Recording Mixer)
28) Elizabeth Shelton (Assistant Costume Designer)
29) Sara Bolder (Dialogue Editor)
30) Don Riozz McNichols (Special Effects Assistant)
31) John D. Milinac (Special Effects Assistant)
32) Gina Panno (Costumer)
33) Ruth Hasty (Sound Effects Editor)
34) James Reedy (Special Effects Supervisor)
35) Jeff Richman (Set Production Assistant)
36) Tina Gonzalez (Visual Effects Coordinator)
37) Nancy Takehara (Costumer)
38) David Wood (Special Effects Supervisor)
39) James Barnes (Special Effects Assistant)
40) J. W. Kompare (Visual Effects Editor)
41) Bob Saunders (Set Production Assistant)
42) Michael Richter (Set Production Assistant)
43) Patricia Willett (Assistant Production Coordinator)
44) Mark Moore (Visual Effects Art Director)
45) Michael McGovern (Visual Effects Editor)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish