O'liklar Sukunati - Uzbek Tilida

Скачать
2007 1 ч. 29 мин. SD
Ujas , Tarjima kinolar
O'liklar Sukunati
  • Kino nomi: O'liklar Sukunati (Мертвая тишина)
  • Sifat: SD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Молодая пара, Джемми и Лиза, решили начать новую жизнь в маленьком городке вдали от суеты огромных мегаполисов. Только поселившись в этой заброшенной, запустелой точке на карте, они уже устали слушать сказки о наводняющих дома призраках и всей породы нечисти, обитающей повсюду. Когда неожиданно Лиза подвергается бесчеловечному убийству, Джемми, будучи главным подозреваемым в преступлении, решает провести независимое расследование относительно её загадочной смерти. Погружаясь в то, что он ещё недавно считал сказками, парень узнает легенду о некой Мэри, дух которой, по словам местных жителей, всё ещё бродит по пустынным улицам города. Всецело отдавшись исследованию прошлого этого места, он вскоре натыкается на самые кровеобильные подробности и навлекает на себя проклятие, которое и стало причиной смерти его супруги.

Roles of actors:
1) Ryan Kwanten (Jamie Ashen)
2) Amber Valletta (Ella Ashen)
3) Donnie Wahlberg (Det. Lipton)
4) Bob Gunton (Edward Ashen)
5) Laura Regan (Lisa Ashen)
6) Michael Fairman (Henry Walker)
7) Joan Heney (Marion Walker)
8) Dmitry Chepovetsky (Richard Walker)
9) Judith Roberts (Mary Shaw)
10) Steve Adams (Police officer)
11) Keir Gilchrist (Young Henry)
12) Shelley Peterson (Lisa's Mom)
13) Steven Taylor (Michael Ashen)
14) David Talbot (Priest)
15) Enn Reitel (Billy (voice))
16) Julian Richings (Bos)
17) Fred Tatasciore (Clown (voice))


People who worked on the film:
1) James Wan (Director)
2) James Wan (Writer)
3) Leigh Whannell (Writer)
4) Mark Burg (Producer)
5) Gregg Hoffman (Producer)
6) Oren Koules (Producer)
7) Charlie Clouser (Original Music Composer)
8) Doc Kane (ADR Mixer)
9) Scott G.G. Haller (Dialogue Editor)
10) John R. Leonetti (Director of Photography)
11) Denise Cronenberg (Costume Design)
12) Michael N. Knue (Editor)
13) Robin D. Cook (Casting)
14) Barbara Fiorentino (Casting)
15) Rebecca Mangieri (Casting)
16) Wendy Weidman (Casting)
17) Anastasia Masaro (Art Direction)
18) Christina Kuhnigk (Set Decoration)
19) Greg Chown (Storyboard Artist)
20) Mel Friedman (First Assistant Editor)
21) Jeremy Balko (ADR Mixer)
22) Mark DeSimone (ADR Mixer)
23) Brent Findley (Assistant Sound Editor)
24) Cody King (Sound Editor)
25) Richard Kitting (Foley Editor)
26) Andrew Morgado (Foley Mixer)
27) Shelley Roden (Foley Artist)
28) Julie Berghoff (Production Design)
29) Jerry Trent (Foley Artist)
30) Dennis Chapman (Production Manager)
31) Aaron Marshall (First Assistant Editor)
32) Dennis Berardi (Visual Effects Producer)
33) Amber Horn (Casting Assistant)
34) Al Vrkljan (Armorer)
35) Shawney Cohen (CG Supervisor)
36) Michael Tough (Location Manager)
37) David R. Beecroft (Key Hair Stylist)
38) Carol Pears (Script Supervisor)
39) Leslie A. Sebert (Makeup Department Head)
40) Shelley Cook (Stunt Coordinator)
41) Paul Timothy Carden (Dialogue Editor)
42) Randy Babajtis (Sound Designer)
43) Shawn London (Sound Editor)
44) Jo-Ann MacNeil (Makeup Artist)
45) Edward M. Steidele (Foley Artist)
46) Patricia Boulden (Assistant Costume Designer)
47) Lauren Stephens (Sound Designer)
48) Walter Volpatto (Digital Intermediate Colorist)
49) Mark Hryma (Aerial Director of Photography)
50) Robert Stecko (Camera Operator)
51) Michael Gibson (Still Photographer)
52) Warren Appleby (Special Effects Coordinator)
53) Michael Carella (Additional Photography)
54) Brent Robinson (First Assistant "A" Camera)
55) Brianne Wells (Visual Effects Coordinator)
56) Vic Radulich (Dialogue Editor)
57) Kelly Cabral (Supervising Sound Editor)
58) Sarah Payan (Dialogue Editor)
59) Aaron Weintraub (Visual Effects Supervisor)
60) Karen Tyrell (Unit Publicist)
61) Paulina Harcus (Hairstylist)
62) François Dagenais (Prosthetic Designer)
63) Arlene Lott (Assistant Art Director)
64) Richelle Wilks (Assistant Art Director)
65) Kenny Meinzinger (Property Master)
66) John Subotich (Leadman)
67) Michael Tawton (Leadman)
68) Dan Norton (Set Designer)
69) Melissa A. Corns (Sound Effects Editor)
70) David F. Van Slyke (Sound Effects Editor)
71) Kenneth Kobett (Sound Re-Recording Mixer)
72) Michael Olman (Sound Re-Recording Mixer)
73) Dan Carnegie (Animation)
74) Kyle Yoneda (Animation)
75) Fiona Campbell Westgate (Visual Effects Producer)
76) Darcy Reno (Systems Administrators & Support)
77) Dave C. Sheridan (Camera Operator)
78) Robert C. Shannon (Underwater Camera)
79) Michael Galbraith (Gaffer)
80) Tom Starnes (Rigging Gaffer)
81) Derek Lang (Video Assist Operator)
82) John Nicolard (Digital Intermediate)
83) Mark Bensi (Music Editor)
84) Orest W. Muz (Transportation Coordinator)
85) Elaine Thurston (Production Accountant)
86) Robert Batha (Assistant Sound Editor)
87) Michael Innanen (Special Effects Technician)
88) Mila Patriki (Colorist)
89) Alexandra Leviloff (Assistant Editor)
90) Chris Trent (Foley Mixer)
91) John Daro (Digital Intermediate Editor)
92) Brian Dunlop (ADR Recordist)
93) Gordon Brown (Painter)
94) Rob Del Ciancio (Digital Compositor)
95) Barb Benoit (Digital Compositor)
96) Peter Oillataguerre (Executive Producer)
97) Ron Renzetti (Dolly Grip)
98) Dave Tommasini (Pilot)
99) Garson Yu (Title Designer)
100) Douglas Ganton (Sound Mixer)
101) Andy Jekabsons (First Assistant "C" Camera)
102) Andrew Shea (First Assistant Director)
103) Sarah Campbell (Second Assistant Director)
104) Kristy Blackwell (Compositor)
105) Synderela Peng (Title Designer)
106) Sandor Mate (Carpenter)
107) Lori Pumputis (Production Coordinator)
108) Roman Alexander Buchok (Boom Operator)
109) Toni Wong (Assistant Property Master)
110) Neil Fraser (Grip)
111) Matt Wladyka (Set Dresser)
112) Brian Hanish (Boom Operator)
113) Spencer Johnson (Sound Editor)
114) Ron Yolevsky (Key Grip)
115) Kim Porter (Truck Supervisor)
116) Larry David Wilson (Production Assistant)
117) Jim Lovisek (Animal Wrangler)
118) Jim MacCammon (Lighting Technician)
119) Erik Charlebois (VFX Artist)
120) Cyril Frederick Chu (Matte Painter)
121) Bill Schultz (Digital Intermediate)
122) Jane Rogers (Extras Casting)
123) Dean Stinchcombe (First Assistant Camera)
124) Eric Thompson (ADR Mixer)
125) Neil Floyd (Production Assistant)
126) Jason Klein (Grip)
127) David Reaume (Special Effects Technician)
128) Roland Heizinger (Tailor)
129) Benjamin Min Huang (VFX Lighting Artist)
130) Annu Gulati (Digital Compositor)
131) Avi Salem (Rotoscoping Artist)
132) Michael Becki (Digital Compositor)
133) Fina Khan (Assistant Hairstylist)
134) Federico De Marco (Second Assistant Camera)
135) Robert Greb (Digital Compositor)
136) Robert Carr (Sound Mix Technician)
137) Gerry Alfonso (First Assistant Accountant)
138) Beth Nobes (Second Assistant "B" Camera)
139) Cylvan Desrouleaux (Second Assistant "C" Camera)
140) Michael Plant (Generator Operator)
141) Lisa Baylin (Casting Assistant)
142) Jeannette Browning (ADR Recordist)
143) Samantha Finkler Brainerd (Casting Associate)
144) David Joseph Doblinger (Assistant Set Decoration)
145) Goran Delic (Concept Artist)
146) Arlene Savan (Set Dresser)
147) Vickie Yolevsky (Set Dresser)
148) Jeff Petro (Assistant Camera)
149) Mike Ohorodnyk (Best Boy Grip)
150) Carlo Bellini (Camera Loader)
151) Philip A. Giglio (Electrician)
152) Rod MacNeil Jr. (Electrician)
153) Herb Reischl Sr. (Electrician)
154) Yvonne Collin (First Assistant "B" Camera)
155) Brian E. Hill (Grip)
156) Samuel Turturici (Grip)
157) Bonnie Dickson (Digital Compositor)
158) John J. Miralles (Digital Compositor)
159) Martin Mueller (Digital Compositor)
160) Michael Stewart (Digital Compositor)
161) Andrew Clarke-Meneguzzi (Special Effects Technician)
162) Charles Ryan (Assistant Editor)
163) Nick Kontsalakis (First Assistant Accountant)
164) Lisa Vella (Producer's Assistant)
165) Gabrielle Nadeau (Production Assistant)
166) Kyle Kitagawa (Production Secretary)
167) Kevin Alakas (Second Assistant Accountant)
168) Dawn Howat (Second Assistant Accountant) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика